WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey? - Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Farna, Jula czy Honey?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?: sylwester 2012, hity 2012, sylwester 2013, sylwester w warszawie

Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?

RSS 01/01/2013 11:33 Komentarze 0
Polsat jak co roku przygotował muzyczny Sylwester 2012 z gwizdami. Wystąpiły między innymi Ewelina Lisowska, Farna, Kora, Natalia Lesz, Honey i Jula. Która wam się najbardziej podobała?
Ewelina Lisowska W strinę słońca / mat.pras
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?
Polsat przygotował muzyczny koncert w Warszawie na Placu Konstytucji.
Sylwester 2012/2012 prowadziły znane gwiazdy Polsatu między innymi Maciej Rock, Maciej Dowbor, Agnieszka Popielewicz i Kasia Cichopek.

Sylwestrowa Moc Przebojów
juz po raz czwarty była organizowana w Warszawie. wystąpili m.in:
Jula, Farna, Honey, Natalia Lesz, Kora, Maciej Czaczyk, Maryla Rodowicz, Weekend, Maciej Maleńczuk, Mrozu i Enej.

Natalia Lesz zaśpiewała hity Britney Spears. Zobacz!


Kto Wam się podobał najbardziej?


op
w Warszawie zdominowały piosenkarki. To one na scenie dały najlepsze show. Nie popisały się jednak w kwestiu ubioru. Były bardzo zachowawcze.

Ewa Farna wybrała dwie stylizacje: jasną i ciemną. Honorata ”Honey” Skarbek zaprezentowała się z różami na głowie. Dziwne nakrycie głowy założyła także Kora. Na scenie nie zabrakło również Juli.
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]
0

Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]

Kaja Paschalska w skórze Beyonce - to będzie najlepsza metamorfoza 3 edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Tuż przed 4. odcinkiem show do sieci trafiły zdjęcia Kai Paschalskiej jako Beyonce! Zapowiedź kolejnego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo na ESKA.pl 
28/03/2015 22:50
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni czeka nas już w najbliższy weekend. Jaka jest dokładna data przestawiania zegarków z czasu zimowego na letni? W którą stronę przestawiamy zegarki podczas zmiany czasu z zimowego na letni? Na ESKA.pl podpowiadamy jak przestawić zegarki, aby nie doszło do zapętlenia czasu, tak jak w utworze Time Warp
28/03/2015 19:43
Celebrity Splash odc. 4: kto wystąpi w kolejnym odcinku z 28.03.2015? Nie wszystkie skoki w Celebrity Splash były udane  [VIDEO]
0

Celebrity Splash odc. 4: kto wystąpi w kolejnym odcinku z 28.03.2015? Nie wszystkie skoki w Celebrity Splash były udane [VIDEO]

Przed nami kolejna grupa śmiałków w Celebrity Splash. Kto wystąpi w 4. odc. Celebrity Splash? Czyje skoki będziemy podziwiać 28.03.2015? Lista uczestników, którzy skoczą do wody w Celebrity Splash odc. 4 do sprawdzenia na ESKA.pl. Zanim jednak zasiądziemy przed telewizorami mamy dla Was film z najgorszymi skokami do wody w Celebrity Splash 
28/03/2015 18:59
Zayn Malik po odejściu z One Direction przerywa milczenie. Pierwszy wywiad Zayna po odejściu z One D [VIDEO]
0

Zayn Malik po odejściu z One Direction przerywa milczenie. Pierwszy wywiad Zayna po odejściu z One D [VIDEO]

Pierwszy wywiad Zayna Malika po odejściu z One Direction. Muzyk przerywa milczenie i opowiada o tym, jak się czuje w dziennik The Sun. Zayn Malik przyznał, że czuje się, że zawiódł swoich fanów. 
28/03/2015 17:33
Lady Gaga urodziny: Gaga kończy 29 lat! Zobacz jak zmieniała się wokalistka! [VIDEO]
0

Lady Gaga urodziny: Gaga kończy 29 lat! Zobacz jak zmieniała się wokalistka! [VIDEO]

Lady Gaga urodziny świętuje 28 marca. W 2015 roku wokalistka kończy 29 lat. Jak przez ostatnich kilkanaście lat zmieniła się Lady Gaga? Lady Gaga, a właściwie, Stefani Joanne Angelina Germanotta, z grzecznej uczennicy katolickiego liceum wyrosła na skandalizującą gwiazdę! 
28/03/2015 17:12
Godzina dla Ziemi - o której gasimy światło? Godzina dla Ziemi już 28.03.2015 więc Turn Off The Light [VIDEO]
0

Godzina dla Ziemi - o której gasimy światło? Godzina dla Ziemi już 28.03.2015 więc Turn Off The Light [VIDEO]

Godzina dla Ziemi - o której gasimy światła? W sobotę 28 marca 2015 obchodzimy międzynarodową akcję, która polega na gaszeniu światła i odłączaniu się od energii elektrycznej na całą godzinę. Skąd taki pomysł? O której mamy odłączyć się od energii elektrycznej? Sprawdź, o której zgasić światło, aby przyłączyć się do międzynarodowej akcji. 
28/03/2015 14:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska