WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey? - Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Farna, Jula czy Honey?

Tagi związane z Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?: sylwester 2012, hity 2012, sylwester 2013, sylwester w warszawie

Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?

RSS 01/01/2013 11:33 Komentarze
Polsat jak co roku przygotował muzyczny Sylwester 2012 z gwizdami. Wystąpiły między innymi Ewelina Lisowska, Farna, Kora, Natalia Lesz, Honey i Jula. Która wam się najbardziej podobała?
Ewelina Lisowska W strinę słońca / mat.pras
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?
Polsat przygotował muzyczny koncert w Warszawie na Placu Konstytucji.
Sylwester 2012/2012 prowadziły znane gwiazdy Polsatu między innymi Maciej Rock, Maciej Dowbor, Agnieszka Popielewicz i Kasia Cichopek.

Sylwestrowa Moc Przebojów
juz po raz czwarty była organizowana w Warszawie. wystąpili m.in:
Jula, Farna, Honey, Natalia Lesz, Kora, Maciej Czaczyk, Maryla Rodowicz, Weekend, Maciej Maleńczuk, Mrozu i Enej.

Natalia Lesz zaśpiewała hity Britney Spears. Zobacz!


Kto Wam się podobał najbardziej?


op
w Warszawie zdominowały piosenkarki. To one na scenie dały najlepsze show. Nie popisały się jednak w kwestiu ubioru. Były bardzo zachowawcze.

Ewa Farna wybrała dwie stylizacje: jasną i ciemną. Honorata ”Honey” Skarbek zaprezentowała się z różami na głowie. Dziwne nakrycie głowy założyła także Kora. Na scenie nie zabrakło również Juli.
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak zauważony za granicą!
0

Michał Szpak zauważony za granicą!

Michał Szpak może świętować kolejny sukces. Tym razem chodzi o popularność wokalisty za granicą!
05/12/2016 17:32
Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą
0

Kalendarz adwentowy 2016 z nieprzyzwoitą Ritą Orą

Czy kalendarz adwentowy może być sexy? Rita Ora tańczy topless i podgrzewa świąteczną gorączkę w prowokacyjnym filmiku. Oceńcie efekt!
05/12/2016 17:11
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
05/12/2016 17:10
Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - BYK. Roczny horoskop zdradza, co cię czeka!

Horoskop 2017 - Byki mają przed sobą rok poświęceń! Jeśli zastanawiacie się, dlaczego ostatnio wam nie wychodzi - już to wiemy. Co czeka na osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla byka do sprawdzenia na ESKA.pl!
05/12/2016 17:09
Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!
0

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa. Aniołki Victoria’s Secret przerobiły 24K Magic!

Najseksowniejsza wersja hitu Bruno Marsa już teraz na ESKA.pl. Aniołki Victoria’s Secret wzięły na warsztat 24K Magic! Jak im wyszło? 
05/12/2016 16:39
Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły
0

Azja Express - drugi sezon? Tak! Znamy pierwsze szczegóły

Azja Express - drugi sezon pewny! Kiedy powstanie druga edycja popularnego show? Poznajcie pierwsze szczegóły programu Azja Express 2.
05/12/2016 16:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA