WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey? - Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Farna, Jula czy Honey?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?: sylwester 2012, hity 2012, sylwester 2013, sylwester w warszawie

Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?

RSS 01/01/2013 11:33 Komentarze 0
Polsat jak co roku przygotował muzyczny Sylwester 2012 z gwizdami. Wystąpiły między innymi Ewelina Lisowska, Farna, Kora, Natalia Lesz, Honey i Jula. Która wam się najbardziej podobała?
Ewelina Lisowska W strinę słońca / mat.pras
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?
Polsat przygotował muzyczny koncert w Warszawie na Placu Konstytucji.
Sylwester 2012/2012 prowadziły znane gwiazdy Polsatu między innymi Maciej Rock, Maciej Dowbor, Agnieszka Popielewicz i Kasia Cichopek.

Sylwestrowa Moc Przebojów
juz po raz czwarty była organizowana w Warszawie. wystąpili m.in:
Jula, Farna, Honey, Natalia Lesz, Kora, Maciej Czaczyk, Maryla Rodowicz, Weekend, Maciej Maleńczuk, Mrozu i Enej.

Natalia Lesz zaśpiewała hity Britney Spears. Zobacz!


Kto Wam się podobał najbardziej?


op
w Warszawie zdominowały piosenkarki. To one na scenie dały najlepsze show. Nie popisały się jednak w kwestiu ubioru. Były bardzo zachowawcze.

Ewa Farna wybrała dwie stylizacje: jasną i ciemną. Honorata ”Honey” Skarbek zaprezentowała się z różami na głowie. Dziwne nakrycie głowy założyła także Kora. Na scenie nie zabrakło również Juli.
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]
0

Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]

Występy muzyczne na Super Bowl zawsze przechodzą do historii. Podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych występują największe gwiazdy muzyczne. Które z nich zrobił naprawdę niezapomniany show? Na ESKA.pl znajdziecie wybór najciekawszych występów muzycznych podczas Super Bowl. Sprawdź zanim na scenie Super Bowl 2015 pojawi się Katy Perry
01/02/2015 14:11
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
01/02/2015 10:57
Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie
0

Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie

Córka Whitney Houston w szpitalu. Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie. Co stało się córce Whitney Houston? 
01/02/2015 10:48
Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]
0

Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]

Kiedy i kto gra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015? Finał MŚ Piłki Ręcznej odbędzie się 1 lutego 2015 roku. Tego dnia zobaczymy dwa mecze: mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy. Gdzie oglądać transmisję na żywo finałowych meczów MŚ w Piłce Ręcznej. Finał ręcznej w Katarze 2015 obejrzymy w TV i internecie. Gdzie szukać live streamów finałowych meczów? Check It Out na ESKA.pl 
01/02/2015 10:43
Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]

Katar 2015: gdzie oglądać mecz Polska - Hiszpania w TV i online? Mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się 01.02.2015 - będzie to ostatni mecz Polaków podczas mistrzostw w Katarze. Kiedy transmisja i gdzie znaleźć internetowe live streamy do meczu Polska - Hiszpania na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej 2015? Check It Out na ESKA.pl 
01/02/2015 09:50
CÓRKA WHITNEY HOUSTON - Bobbi Kristina Brown, kim jest? Kim była jej matka?
0

CÓRKA WHITNEY HOUSTON - Bobbi Kristina Brown, kim jest? Kim była jej matka?

Kim jest córka Whitey Houston, kim była Whitney Houston? Rodzina Houston - mąż Bobby Brown, rodzice John i Cissy Houston 
31/01/2015 21:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska