WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey? - Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Farna, Jula czy Honey?

Tagi związane z Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?: sylwester 2012, hity 2012, sylwester 2013, sylwester w warszawie

Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?

RSS 01/01/2013 11:33 Komentarze
Polsat jak co roku przygotował muzyczny Sylwester 2012 z gwizdami. Wystąpiły między innymi Ewelina Lisowska, Farna, Kora, Natalia Lesz, Honey i Jula. Która wam się najbardziej podobała?
Ewelina Lisowska W strinę słońca / mat.pras
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2012/2013 w Polsacie: kto Wam się najbardziej podobał? Ewelina Lisowska, Farna, Jula czy Honey?
Polsat przygotował muzyczny koncert w Warszawie na Placu Konstytucji.
Sylwester 2012/2012 prowadziły znane gwiazdy Polsatu między innymi Maciej Rock, Maciej Dowbor, Agnieszka Popielewicz i Kasia Cichopek.

Sylwestrowa Moc Przebojów
juz po raz czwarty była organizowana w Warszawie. wystąpili m.in:
Jula, Farna, Honey, Natalia Lesz, Kora, Maciej Czaczyk, Maryla Rodowicz, Weekend, Maciej Maleńczuk, Mrozu i Enej.

Natalia Lesz zaśpiewała hity Britney Spears. Zobacz!


Kto Wam się podobał najbardziej?


op
w Warszawie zdominowały piosenkarki. To one na scenie dały najlepsze show. Nie popisały się jednak w kwestiu ubioru. Były bardzo zachowawcze.

Ewa Farna wybrała dwie stylizacje: jasną i ciemną. Honorata ”Honey” Skarbek zaprezentowała się z różami na głowie. Dziwne nakrycie głowy założyła także Kora. Na scenie nie zabrakło również Juli.
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016
0

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej dostępne w sprzedaży. Szczegóły dystrybucji wejściówek na mecze Polaków już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:19
Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?

Daya - Sit Still, Look Pretty: 28 września dołączy do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA! Nowa piosenka do usłyszenia po godzinie 18:00! Zanim na nią zagłosujecie sprawdźcie na ESKA.pl, kim jest urocza Daya! 
28/09/2016 13:02
Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!
0

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3 to kolejne polskie i zagraniczne przeboje w wykonaniu najmłodszych wokalnych talentów. Dodatkowo czekają nas niesamowite emocje i występy, które na długo zapadają w pamięć. W nowej odsłonie Hit, Hit, Hurra nie zabraknie też muzycznych gwiazd. Szczegóły już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:01
Dawid Podsiadło - nowa płyta? Co to jest Annoyance and Disappointment 2.0?
0

Dawid Podsiadło - nowa płyta? Co to jest Annoyance and Disappointment 2.0?

Nowa płyta Dawida Podsiadło Annoyance and Disappointment 2.0 - co to za płyta? Nowe piosenki i remixy znanych już piosenek Dawida Podsiadło na reedycji przebojowej płyty!
28/09/2016 12:52
Barbie: gwiezdna przygoda - piosenki z filmu SOUNDTRACK
0

Barbie: gwiezdna przygoda - piosenki z filmu SOUNDTRACK

Piosenki z filmu Barbie: Gwiezdna przygoda już na płycie. Soundtrack Barbie: Gwiezdna przygoda to popularne utwory z najnowszego filmu porwą małych słuchaczy do zabawy w kosmicznych przestworzach własnej wyobraźni. Do wspólnego śpiewania zaprasza ambasadorka filmu, Basia Kurdej-Szatan. To m.in. jej głos usłyszymy na krążku z filmową muzyką.
28/09/2016 12:41
MTV EMA 2016: Polacy mają nominacje! Kto ma szansę na nagrodę?
0

MTV EMA 2016: Polacy mają nominacje! Kto ma szansę na nagrodę?

MTV EMA 2016 - Polacy otrzymali nominacje! Pięcioro wykonawców z polski ma szansę na statuetkę podczas Europe Music Awards 2016! Co zrobili, że mają szansę opuścić Rotterdam z prestiżową nagrodą? Sprawdźcie na ESKA.pl
28/09/2016 12:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA