WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO] - Święta u Dawida Kwiatkowskiego
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]: święta u dawida kwiatkowskiego, święta dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski wigilia, dawid kwiatkowski jak spędza święta, kwiat święta 2013

Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]

RSS 19/12/2013 13:49 Komentarze 0
Dawid Kwiatkowski - jak będą wyglądać Święta u gwiazdy? Kwiat zdradził, że będzie tradycyjnie, ale bez kolęd. Nad wszystkim będzie czuwała jego babcia.
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / WBF
Ilustracja do artykułu: Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski - jak wyglądają Święta u Kwiata? Dawid Kwiatkowski zdradził w Radiu ESKA jak wyglądają jego Święta. Autor hitu Biegnijmy podkreślił, że te świąteczne dni wyglądają tradycyjnie. Wraz z rodziną zasiada do stołu wigilijnego stołu. Zazwyczaj jest to rodzeństwo, dziadkowie i rodzice. Dawid powiedział też, że najbardziej lubi jeść podczas Świąt. - Jestem wszystkożerny, jedyne czego nie lubię to galarety i flaków - mówi Kwiat.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe hity 2013!


I choć Dawid i jego brat Michał Kwiatkowski śpiewają zawodowo to w tych dniach nie śpiewają kolęd. - Moi rodzice i dziadkowie nie chcą i nie mają talentu do śpiewania. Za to ja jak chcę pośpiewać to raczej idę do swojego pokoju - zdradza Kwiat. Na żadne zatem muzyczne show nie można tez liczyć. - Babcia u nas pilnuje porządku - wyjaśnia Dawid.

>>> eskaGO - słuchaj piosenek świątecznych na ESKA.pl.

Dawid też zdradził, które Święta Bożego Narodzenia najmilej wspomina. Okazuje się, że najfajniejsze Święta były 4 lata temu. - Dostałem wtedy mikrofon, z radości aż skakałem. Od razu poszedłem do pokoju i podłączyłem go do komputera - wyjaśnia Kwiat.

Przypominamy też wszystkim fanom, że Kwiat zaśpiewa dla Was polskie kolędy i inne przeboje w ESKA TV.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: