Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO] - Święta u Dawida Kwiatkowskiego

Tagi związane z Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]: święta u dawida kwiatkowskiego, święta dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski wigilia, dawid kwiatkowski jak spędza święta, kwiat święta 2013

Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]

RSS 19/12/2013 13:49 Komentarze
Dawid Kwiatkowski - jak będą wyglądać Święta u gwiazdy? Kwiat zdradził, że będzie tradycyjnie, ale bez kolęd. Nad wszystkim będzie czuwała jego babcia.
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / WBF
Ilustracja do artykułu: Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski - jak wyglądają Święta u Kwiata? Dawid Kwiatkowski zdradził w Radiu ESKA jak wyglądają jego Święta. Autor hitu Biegnijmy podkreślił, że te świąteczne dni wyglądają tradycyjnie. Wraz z rodziną zasiada do stołu wigilijnego stołu. Zazwyczaj jest to rodzeństwo, dziadkowie i rodzice. Dawid powiedział też, że najbardziej lubi jeść podczas Świąt. - Jestem wszystkożerny, jedyne czego nie lubię to galarety i flaków - mówi Kwiat.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe hity 2013!


I choć Dawid i jego brat Michał Kwiatkowski śpiewają zawodowo to w tych dniach nie śpiewają kolęd. - Moi rodzice i dziadkowie nie chcą i nie mają talentu do śpiewania. Za to ja jak chcę pośpiewać to raczej idę do swojego pokoju - zdradza Kwiat. Na żadne zatem muzyczne show nie można tez liczyć. - Babcia u nas pilnuje porządku - wyjaśnia Dawid.

>>> eskaGO - słuchaj piosenek świątecznych na ESKA.pl.

Dawid też zdradził, które Święta Bożego Narodzenia najmilej wspomina. Okazuje się, że najfajniejsze Święta były 4 lata temu. - Dostałem wtedy mikrofon, z radości aż skakałem. Od razu poszedłem do pokoju i podłączyłem go do komputera - wyjaśnia Kwiat.

Przypominamy też wszystkim fanom, że Kwiat zaśpiewa dla Was polskie kolędy i inne przeboje w ESKA TV.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!
0

Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!

Występy na Grammy 2016 zapowiadają się niesamowicie. Na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Rihanna, Taylor Swift, The Weeknd czy Adele. Brytyjka podczas uroczystości wystąpi aż dwa razy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas gali rozdania nagród Grammy już teraz na ESKA.pl. Sprawdź!
13/02/2016 18:22
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 18:21
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
13/02/2016 18:18
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
13/02/2016 18:16
Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!
0

Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!

Jak to robią single - soundtrack do filmu jest imponujący. Nie dość, że film idealnie sprawdzi się na walentynki to dodatkowo nie zawiedzie widzów muzyką, jaką usłyszą podczas seansu. Tracklista jest pełna gwiazd, a jej pełny skład możecie poznać na ESKA.pl!
13/02/2016 16:49
Walentynki - prezent. Co kupić na 14 lutego ukochanej osobie? Sprawdź muzyczne inspiracje!
0

Walentynki - prezent. Co kupić na 14 lutego ukochanej osobie? Sprawdź muzyczne inspiracje!

Walentynki: prezent na walentynki. Jak go kupić i nie zwariować? Odpowiedź na to pytanie mogłaby zapełnić cały poradnik. Jak się okazuje pomysłów na walentynkowy prezent jest mnóstwo. Na ESKA.pl ograniczymy się jedynie do muzycznych prezentów na walentynki. Co kupić dziewczynie na walentynki? Z jakiego prezentu walentynkowego będzie zadowolony chłopak? Sprawdź!
13/02/2016 16:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA