WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO] - Święta u Dawida Kwiatkowskiego

Tagi związane z Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]: święta u dawida kwiatkowskiego, święta dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski wigilia, dawid kwiatkowski jak spędza święta, kwiat święta 2013

Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]

RSS 19/12/2013 13:49 Komentarze
Dawid Kwiatkowski - jak będą wyglądać Święta u gwiazdy? Kwiat zdradził, że będzie tradycyjnie, ale bez kolęd. Nad wszystkim będzie czuwała jego babcia.
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / WBF
Ilustracja do artykułu: Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski - jak wyglądają Święta u Kwiata? Dawid Kwiatkowski zdradził w Radiu ESKA jak wyglądają jego Święta. Autor hitu Biegnijmy podkreślił, że te świąteczne dni wyglądają tradycyjnie. Wraz z rodziną zasiada do stołu wigilijnego stołu. Zazwyczaj jest to rodzeństwo, dziadkowie i rodzice. Dawid powiedział też, że najbardziej lubi jeść podczas Świąt. - Jestem wszystkożerny, jedyne czego nie lubię to galarety i flaków - mówi Kwiat.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe hity 2013!


I choć Dawid i jego brat Michał Kwiatkowski śpiewają zawodowo to w tych dniach nie śpiewają kolęd. - Moi rodzice i dziadkowie nie chcą i nie mają talentu do śpiewania. Za to ja jak chcę pośpiewać to raczej idę do swojego pokoju - zdradza Kwiat. Na żadne zatem muzyczne show nie można tez liczyć. - Babcia u nas pilnuje porządku - wyjaśnia Dawid.

>>> eskaGO - słuchaj piosenek świątecznych na ESKA.pl.

Dawid też zdradził, które Święta Bożego Narodzenia najmilej wspomina. Okazuje się, że najfajniejsze Święta były 4 lata temu. - Dostałem wtedy mikrofon, z radości aż skakałem. Od razu poszedłem do pokoju i podłączyłem go do komputera - wyjaśnia Kwiat.

Przypominamy też wszystkim fanom, że Kwiat zaśpiewa dla Was polskie kolędy i inne przeboje w ESKA TV.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda 16-dniowa: sierpień 2016. Upały i burze w Polsce to nie False Alarm!
0

Pogoda 16-dniowa: sierpień 2016. Upały i burze w Polsce to nie False Alarm!

Pogoda 16-dniowa na ostatni miesiąc wakacji 2016 jest ważna dla osób, które planują wyjazd w pierwsze 2 weekendy. Kiedy będzie najcieplej, a kiedy będą burze? Prognozy na 16 dni sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl!
31/07/2016 11:22
Światowe Dni Młodzieży: Krzysztof Iwaneczko, śpiewająca zakonnica i inni na koncercie Wierzę w Boże Miłosierdzie
0

Światowe Dni Młodzieży: Krzysztof Iwaneczko, śpiewająca zakonnica i inni na koncercie Wierzę w Boże Miłosierdzie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to wspólna modlitwa, czuwanie, ale też piękne muzyczne wydarzenia. Największym z nich był koncert Wierzę w Boże Miłosierdzie, na którym wystąpili m.in. Mietek Szcześniak, Krzysztof Iwaneczko i śpiewająca zakonnica.
31/07/2016 10:37
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 31.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 31.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać ostatni dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 31 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
31/07/2016 09:41
Rihanna i Big Sean w Polsce 2016 - bilety, transmisja, akcje
0

Rihanna i Big Sean w Polsce 2016 - bilety, transmisja, akcje

Rihanna i Big Sean w Polsce 2016 wystąpią już 5 sierpnia. Koncert artystów na PGE Narodowym w Warszawie nie ma dla nas żadnych tajemnic! Odkryjcie je już teraz na ESKA.pl!
31/07/2016 09:26
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
31/07/2016 09:26
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 21:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...