WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO] - Święta u Dawida Kwiatkowskiego

Tagi związane z Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]: święta u dawida kwiatkowskiego, święta dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski wigilia, dawid kwiatkowski jak spędza święta, kwiat święta 2013

Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]

RSS 19/12/2013 13:49 Komentarze
Dawid Kwiatkowski - jak będą wyglądać Święta u gwiazdy? Kwiat zdradził, że będzie tradycyjnie, ale bez kolęd. Nad wszystkim będzie czuwała jego babcia.
Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski / WBF
Ilustracja do artykułu: Święta u Dawida Kwiatkowskiego. Babcia trzyma nad wszystkim piecze! [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski - jak wyglądają Święta u Kwiata? Dawid Kwiatkowski zdradził w Radiu ESKA jak wyglądają jego Święta. Autor hitu Biegnijmy podkreślił, że te świąteczne dni wyglądają tradycyjnie. Wraz z rodziną zasiada do stołu wigilijnego stołu. Zazwyczaj jest to rodzeństwo, dziadkowie i rodzice. Dawid powiedział też, że najbardziej lubi jeść podczas Świąt. - Jestem wszystkożerny, jedyne czego nie lubię to galarety i flaków - mówi Kwiat.

>>> Gorąca 100. Wybieramy największe hity 2013!


I choć Dawid i jego brat Michał Kwiatkowski śpiewają zawodowo to w tych dniach nie śpiewają kolęd. - Moi rodzice i dziadkowie nie chcą i nie mają talentu do śpiewania. Za to ja jak chcę pośpiewać to raczej idę do swojego pokoju - zdradza Kwiat. Na żadne zatem muzyczne show nie można tez liczyć. - Babcia u nas pilnuje porządku - wyjaśnia Dawid.

>>> eskaGO - słuchaj piosenek świątecznych na ESKA.pl.

Dawid też zdradził, które Święta Bożego Narodzenia najmilej wspomina. Okazuje się, że najfajniejsze Święta były 4 lata temu. - Dostałem wtedy mikrofon, z radości aż skakałem. Od razu poszedłem do pokoju i podłączyłem go do komputera - wyjaśnia Kwiat.

Przypominamy też wszystkim fanom, że Kwiat zaśpiewa dla Was polskie kolędy i inne przeboje w ESKA TV.

Dawid Kwiatkowski - Na Zawsze




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 31 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 35 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 31.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
31/05/2016 15:49
30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji
0

30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji

30 Lat Teleexpressu - płyta z hitami już jest! Tracklista kompilacji, która powstała z okazji okrągłego jubileuszu programu TVP wygląda bardzo interesująco. Piosenki z niej odsłuchacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:49
Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Chiny - siatkarskie starcie tych drużyn zobaczymy już w środę 1.06.2016. Zastanawiacie się gdzie oglądać transmisję w TV i online? Podpowiadamy na ESKA.pl
31/05/2016 15:36
Mecze Polaków na Euro 2016 - z kim gra Polska? Terminarz i daty meczów
0

Mecze Polaków na Euro 2016 - z kim gra Polska? Terminarz i daty meczów

Euro 2016 - kiedy mecze reprezentacji Polski? Z kim Polska gra na Euro 2016? Nasi rywale na mistrzostwach Europy we Francji postawią nam wysoko poprzeczkę? Daty meczów i wszystkie najważniejsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:15
Opole 2016 SuperJedynki: Michał Szpak, Sarsa, Ania Dąbrowska. Kto powalczy o statuetki?
0

Opole 2016 SuperJedynki: Michał Szpak, Sarsa, Ania Dąbrowska. Kto powalczy o statuetki?

Opole 2016 rozpocznie się już na początku czerwca. Jednym z głównych punktów festiwalu będzie koncert SuperJedynki. Kiedy się odbędzie i kto powalczy o statuetki? Sprawdzamy to na ESKA.pl!
31/05/2016 14:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016