Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO] - Sunrise Festival 2013: filmik z festivalu!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]: Sunrise Festival 2013, DJ Matys 2013, DJ Matys Sunrise Festival, Matys filmik z sunrise festival, sunrise 2013 video, multicam dj matys

Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]

RSS 28/10/2013 12:26 Komentarze 0
Filmik z Sunrise Festival 2013 jest już w sieci. Zrealizowało je ponad 60 osób. Zobaczcie, co się działo podczas festiwalu 2013 w Kołobrzegu.
DJ Matys DJ Matys / YouTube
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]
Sunrise Festival - w sieci jest filmik przedstawiający niedzielną imprezę z Sunrise Festival 2013. Jest to nietypowy filmik, ponieważ powstał dzięki uczestnikom festiwalu. Video składa się materiałów nakręconych przez uczestników imprezy.

>>> Sunrise 2013: aftermovie już na ESKA.pl! Zobaczcie oficjalny film po Sunrise Festival 2013!

Za realizację filmiku jest odpowiedzialny DJ Matys. - Pomysł zrodził się gdy... kurz już opadł, trzy dni po imprezie oglądając na YT jakiś filmik zauważyłem ile innych telefonów nagrywa... - czytamy na Facebooku DJ-a. -  Niezwykle dla mnie jest to, ze całość nagrywana była spontanicznie przez ludzi których w 90% w ogóle nie znałem co czyni ten film dla mnie jeszcze bardziej sensacyjnym!! - informuje DJ Matys na kanale YouTube micomiss.

>>> Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal?

Na trwający prawie godzinę filmik złożyło się ponad 60 osób, które nagrywały imprezę telefonem komórkowy.

DJ Matys live on Sunrise Festival 2013. Multicam


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 potwierdzone! Kiedy 4. edycja show w TV? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 wraca na antenę! Kolejna edycja popularnego show została potwierdzona. Kiedy startuje 4. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Informacje na ten temat na ESKA.pl 
27/05/2015 13:30
#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]
0

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na wyjątkowe warsztaty dla ludzi z pasją! Sprawdź, jak wziąć udział! [VIDEO]

#ŁAMZASADY - HP i ESKA zapraszają na całodzienne wydarzenie połączone z warsztatami. To event dla tych, którzy mają niebanalne zainteresowania i lubią przełamywać bariery. Dla tych, którzy chcą podzielić się swoim hobby z innymi oraz dla wszystkich,  którzy chcą złapać nową zajawkę. Wszystko to pod okiem artystów i odjechanych specjalistów. Będą oni zarażać swoimi pasjami, wyjaśniać zasady, przekazywać podstawy i pokazywać triki!    
27/05/2015 13:00
Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]
0

Disclosure - Holding On ft. Gregory Porter: nowa piosenka i pierwszy singiel z drugiej płyty już jest! Będzie hit? [AUDIO]

Disclosure Holding On prezentują jako swoją nową piosenkę na 2015 rok i pierwszy singiel z drugiej płyty. Audio Holding On Disclosure wspiera wokalem Gregory Porter. Posłuchajcie nowej piosenki Disclosure na 2015 rok już teraz i oceńcie, czy Holding On ma szansę stać się hitem jak kawałek Latch - wszystko już teraz na ESKA.pl!
27/05/2015 12:47
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary
0

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają razem Sama Smitha. Zobaczcie duet zakochanej pary

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny stworzyli uroczy duet muzyczny. Ona śpiewa utwór Sama Smitha I'm Not The Only One, a on przygrywa na pianinie. Czyżby zawodnik Arsenalu zamierzał zamienić karierę sportowca na sławę u boku partnerki-wokalistki? Sprawdźcie, jak wypadli w muzycznym duecie Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko 
27/05/2015 12:46
Teledysk do Where Are U Now z Justinem Bieberem od Skrillexa i Diplo nakręcony! Kiedy premiera? [AUDIO]
0

Teledysk do Where Are U Now z Justinem Bieberem od Skrillexa i Diplo nakręcony! Kiedy premiera? [AUDIO]

Teledysk do Where Are U Now z Justinem Bieberem jest już gotowy. Wprawdzie na temat wideo do Where Are U Now odpowiedzialni za kawałek Skrillex i Diplo milczą, to o zakończonych pracach na planie zdjęciowym do klipu świadczą pojawiające się w sieci zdjęcia. Kiedy zatem premiera nowego teledysku z Justinem Bieberem do numeru Where Are U Now autorstwa Skrillexa i Diplo?
27/05/2015 12:22
Gorąca 20 Premiera: Taylor Swift ft. Kendrick Lamar - Bad Blood [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Taylor Swift ft. Kendrick Lamar - Bad Blood [VIDEO]

Taylor Swift ft. Kendrick Lamar - Bad Blood czyli czwarty już singiel promujący płytę 1989 - to propozycja do listy przebojów Radia ESKA, która na bank rozgrzeje Was w tę zimną i deszczową środę, 27 maja.
27/05/2015 12:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska