WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO] - Sunrise Festival 2013: filmik z festivalu!

Tagi związane z Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]: Sunrise Festival 2013, DJ Matys 2013, DJ Matys Sunrise Festival, Matys filmik z sunrise festival, sunrise 2013 video, multicam dj matys

Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]

RSS 28/10/2013 12:26 Komentarze
Filmik z Sunrise Festival 2013 jest już w sieci. Zrealizowało je ponad 60 osób. Zobaczcie, co się działo podczas festiwalu 2013 w Kołobrzegu.
DJ Matys DJ Matys / YouTube
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]
Sunrise Festival - w sieci jest filmik przedstawiający niedzielną imprezę z Sunrise Festival 2013. Jest to nietypowy filmik, ponieważ powstał dzięki uczestnikom festiwalu. Video składa się materiałów nakręconych przez uczestników imprezy.

>>> Sunrise 2013: aftermovie już na ESKA.pl! Zobaczcie oficjalny film po Sunrise Festival 2013!

Za realizację filmiku jest odpowiedzialny DJ Matys. - Pomysł zrodził się gdy... kurz już opadł, trzy dni po imprezie oglądając na YT jakiś filmik zauważyłem ile innych telefonów nagrywa... - czytamy na Facebooku DJ-a. -  Niezwykle dla mnie jest to, ze całość nagrywana była spontanicznie przez ludzi których w 90% w ogóle nie znałem co czyni ten film dla mnie jeszcze bardziej sensacyjnym!! - informuje DJ Matys na kanale YouTube micomiss.

>>> Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal?

Na trwający prawie godzinę filmik złożyło się ponad 60 osób, które nagrywały imprezę telefonem komórkowy.

DJ Matys live on Sunrise Festival 2013. Multicam


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK
0

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 
23/03/2017 18:07
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów
0

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
23/03/2017 16:43
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
23/03/2017 16:24
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!
0

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!
23/03/2017 16:15
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
23/03/2017 16:12
Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO
0

Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Klip zobaczycie na ESKA.pl
23/03/2017 15:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA