WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO] - Sunrise Festival 2013: filmik z festivalu!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]: Sunrise Festival 2013, DJ Matys 2013, DJ Matys Sunrise Festival, Matys filmik z sunrise festival, sunrise 2013 video, multicam dj matys

Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]

RSS 28/10/2013 12:26 Komentarze 0
Filmik z Sunrise Festival 2013 jest już w sieci. Zrealizowało je ponad 60 osób. Zobaczcie, co się działo podczas festiwalu 2013 w Kołobrzegu.
DJ Matys DJ Matys / YouTube
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]
Sunrise Festival - w sieci jest filmik przedstawiający niedzielną imprezę z Sunrise Festival 2013. Jest to nietypowy filmik, ponieważ powstał dzięki uczestnikom festiwalu. Video składa się materiałów nakręconych przez uczestników imprezy.

>>> Sunrise 2013: aftermovie już na ESKA.pl! Zobaczcie oficjalny film po Sunrise Festival 2013!

Za realizację filmiku jest odpowiedzialny DJ Matys. - Pomysł zrodził się gdy... kurz już opadł, trzy dni po imprezie oglądając na YT jakiś filmik zauważyłem ile innych telefonów nagrywa... - czytamy na Facebooku DJ-a. -  Niezwykle dla mnie jest to, ze całość nagrywana była spontanicznie przez ludzi których w 90% w ogóle nie znałem co czyni ten film dla mnie jeszcze bardziej sensacyjnym!! - informuje DJ Matys na kanale YouTube micomiss.

>>> Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal?

Na trwający prawie godzinę filmik złożyło się ponad 60 osób, które nagrywały imprezę telefonem komórkowy.

DJ Matys live on Sunrise Festival 2013. Multicam


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska