WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO] - Sunrise Festival 2013: filmik z festivalu!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]: Sunrise Festival 2013, DJ Matys 2013, DJ Matys Sunrise Festival, Matys filmik z sunrise festival, sunrise 2013 video, multicam dj matys

Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]

RSS 28/10/2013 12:26 Komentarze 0
Filmik z Sunrise Festival 2013 jest już w sieci. Zrealizowało je ponad 60 osób. Zobaczcie, co się działo podczas festiwalu 2013 w Kołobrzegu.
DJ Matys DJ Matys / YouTube
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]
Sunrise Festival - w sieci jest filmik przedstawiający niedzielną imprezę z Sunrise Festival 2013. Jest to nietypowy filmik, ponieważ powstał dzięki uczestnikom festiwalu. Video składa się materiałów nakręconych przez uczestników imprezy.

>>> Sunrise 2013: aftermovie już na ESKA.pl! Zobaczcie oficjalny film po Sunrise Festival 2013!

Za realizację filmiku jest odpowiedzialny DJ Matys. - Pomysł zrodził się gdy... kurz już opadł, trzy dni po imprezie oglądając na YT jakiś filmik zauważyłem ile innych telefonów nagrywa... - czytamy na Facebooku DJ-a. -  Niezwykle dla mnie jest to, ze całość nagrywana była spontanicznie przez ludzi których w 90% w ogóle nie znałem co czyni ten film dla mnie jeszcze bardziej sensacyjnym!! - informuje DJ Matys na kanale YouTube micomiss.

>>> Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal?

Na trwający prawie godzinę filmik złożyło się ponad 60 osób, które nagrywały imprezę telefonem komórkowy.

DJ Matys live on Sunrise Festival 2013. Multicam


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]

Kto wygrał Must Be The Music 8? Odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014, poznaliśmy w finale show z 23 listopada a brzmi ona: Besieds. To właśnie Besides wygrali Must Be The Music 8 podbijając serca widzów i jurorów programu. Więcej informacji o występie Besides w finale Must Be The Music 2014 czeka na ESKA.pl. Poznajcie lepiej zespół Besides, nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej!
23/11/2014 22:13
Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]

Finał Must Be The Music 8 w relacji ESKA.pl to m.in. odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014. Zwycięzca Must Be The Music 8 i pozostali finaliści na stronie we wpisach minuta po minucie: występy, oceny jury i inne smaczki z finałowego odcinka Must Be The Music 2014 - zapraszamy!
23/11/2014 21:57
Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]
0

Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 23 listopada 2014 roku reprezentuje Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd. Teledysk do Love Me Harder Ariany Grande ft. The Weeknd z okazji debiutu kawałka na liście przebojów Radia ESKA prezentujemy na stronie. Wokalistka z Love Me Harder wchodzi do zestawienia z przytupem. Które miejsce? Sprawdźcie i oceńcie, czy seksowna ballada Grande może jeszcze namieszać!
23/11/2014 19:30
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
23/11/2014 17:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]