WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO] - Sunrise Festival 2013: filmik z festivalu!

Tagi związane z Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]: Sunrise Festival 2013, DJ Matys 2013, DJ Matys Sunrise Festival, Matys filmik z sunrise festival, sunrise 2013 video, multicam dj matys

Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]

RSS 28/10/2013 12:26 Komentarze
Filmik z Sunrise Festival 2013 jest już w sieci. Zrealizowało je ponad 60 osób. Zobaczcie, co się działo podczas festiwalu 2013 w Kołobrzegu.
DJ Matys DJ Matys / YouTube
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]
Sunrise Festival - w sieci jest filmik przedstawiający niedzielną imprezę z Sunrise Festival 2013. Jest to nietypowy filmik, ponieważ powstał dzięki uczestnikom festiwalu. Video składa się materiałów nakręconych przez uczestników imprezy.

>>> Sunrise 2013: aftermovie już na ESKA.pl! Zobaczcie oficjalny film po Sunrise Festival 2013!

Za realizację filmiku jest odpowiedzialny DJ Matys. - Pomysł zrodził się gdy... kurz już opadł, trzy dni po imprezie oglądając na YT jakiś filmik zauważyłem ile innych telefonów nagrywa... - czytamy na Facebooku DJ-a. -  Niezwykle dla mnie jest to, ze całość nagrywana była spontanicznie przez ludzi których w 90% w ogóle nie znałem co czyni ten film dla mnie jeszcze bardziej sensacyjnym!! - informuje DJ Matys na kanale YouTube micomiss.

>>> Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal?

Na trwający prawie godzinę filmik złożyło się ponad 60 osób, które nagrywały imprezę telefonem komórkowy.

DJ Matys live on Sunrise Festival 2013. Multicam


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?
0

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.
26/06/2017 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą
0

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!
26/06/2017 15:39
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?
0

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.
26/06/2017 15:36
Open'er Festival 2017
0

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.
26/06/2017 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA