WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO] - Sunrise Festival 2013: filmik z festivalu!

Tagi związane z Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]: Sunrise Festival 2013, DJ Matys 2013, DJ Matys Sunrise Festival, Matys filmik z sunrise festival, sunrise 2013 video, multicam dj matys

Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]

RSS 28/10/2013 12:26 Komentarze
Filmik z Sunrise Festival 2013 jest już w sieci. Zrealizowało je ponad 60 osób. Zobaczcie, co się działo podczas festiwalu 2013 w Kołobrzegu.
DJ Matys DJ Matys / YouTube
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival: filmik uczestników festiwalu 2013! Ponad 60 osób go stworzyło! [VIDEO]
Sunrise Festival - w sieci jest filmik przedstawiający niedzielną imprezę z Sunrise Festival 2013. Jest to nietypowy filmik, ponieważ powstał dzięki uczestnikom festiwalu. Video składa się materiałów nakręconych przez uczestników imprezy.

>>> Sunrise 2013: aftermovie już na ESKA.pl! Zobaczcie oficjalny film po Sunrise Festival 2013!

Za realizację filmiku jest odpowiedzialny DJ Matys. - Pomysł zrodził się gdy... kurz już opadł, trzy dni po imprezie oglądając na YT jakiś filmik zauważyłem ile innych telefonów nagrywa... - czytamy na Facebooku DJ-a. -  Niezwykle dla mnie jest to, ze całość nagrywana była spontanicznie przez ludzi których w 90% w ogóle nie znałem co czyni ten film dla mnie jeszcze bardziej sensacyjnym!! - informuje DJ Matys na kanale YouTube micomiss.

>>> Sunrise 2014: kiedy odbędzie się festiwal?

Na trwający prawie godzinę filmik złożyło się ponad 60 osób, które nagrywały imprezę telefonem komórkowy.

DJ Matys live on Sunrise Festival 2013. Multicam


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 10:10
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 09:41
Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!
0

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl
21/01/2017 09:40
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, wesołe wierszyki, obrazki i memy, które możecie wykorzystać na Facebooku znajdziecie na ESKA.pl! Dowiecie się również, jaki prezent niespodziankę możecie zrobić ukochanej babci i dziadkowi.
21/01/2017 09:39
Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ
0

Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ

Raw Air 2017 - kiedy i gdzie nowy turniej w skokach narciarskich? Terminarz, czyli daty konkursów do sprawdzenia na ESKA.pl!  
21/01/2017 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA