Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze odpowiedzi. Zobacz, poprawne rozwiązania na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 13:19 Komentarze 0

Odpowiedzi, arkusze i zadania ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014 tuż po egzaminie na ESKA.pl. To właśnie w tym artykule sprawdzicie poprawne rozwiązania zadań ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014. Dla piszących także sonda, w której możecie zaznaczyć, jak Wam pójdzie/poszło. Happy jak śpiewa Pharrell czy raczej Bad Day Daniela Powtera?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]
Sprawdzian szóstoklasisty 2014
Jak Ci pójdzie/poszło na sprawdzianie szóstoklasisty 2014?
  • jestem Happy! 100%
  • średniawka, It's Alright, It's OK 0%
  • to zdecydowanie Bad Day 0%
Szukacie odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2014? Trafiliście w dobre miejsce! Na ESKA.pl mamy dla Was klucz odpowiedzi, zadania i arkusze - to wszystko już tuż po egzaminie, kiedy tylko pierwsze poprawne rozwiązania pojawią się w sieci.
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - polski i matematyka ARKUSZE >>
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - j. angielski ARKUSZE >>

>>> Rozwiązania zadań z egzaminu szóstoklasisty - do pobrania jako plik pdf.

Po teście mamy dla Was też sondę, w której tytułami piosenek możecie podzielić się z nami, jak Wam poszło. Ranking uruchamiamy jeszcze przed sprawdzianem szóstoklasisty 2014 - możecie obstawić, jak Wam pójdzie.


Zobacz Happy - Pharrell Williams!



Zobacz It's Alright, It's OK - Ashley Tisdale!



Zobacz Bad Day - Daniel Powter!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee - We Wanna
0

Gorąca 20 Premiera: Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee - We Wanna

Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee - We Wanna to premiera w Gorącej 20 na sam początek lipca 2015. Posłuchaj duetu dwóch najpopularniejszych piosenkarek pop z Rumunii już teraz - na ESKA.pl
01/07/2015 14:30
Apple Music: premiera piosenki Pharrella Williamsa - Freedom
0

Apple Music: premiera piosenki Pharrella Williamsa - Freedom

Nowa piosenka Pharrella Williamsa - Freedom zadebiutowała w Apple Music. Ten utwór to dopiero początek serii muzycznych premier w tym serwisie
01/07/2015 14:04
Ranne Ptaki: Marcin Gortat u Jankesa już 3 lipca!
0

Ranne Ptaki: Marcin Gortat u Jankesa już 3 lipca!

Ranne Ptaki już 3 lipca będą gościć samego Marcina Gortata - jedynego Polaka w historii NBA, który awansował do jej finału! Koszykarz pojawi się w ramach promocji Wielkiego Meczu "Gortat Team vs Wojsko Polskie" - jednej z najbardziej wyjątkowych imprez sportowych w Polsce! Sam Jankes szykuje dla Marcina specjalną atrakcję... Dowiedz się więcej na ESKA.pl!    
01/07/2015 13:59
Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?
0

Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?

Ozdobą gali ESKA Music Awards zawsze są gwiazdy. Czyje występy będą w tym roku największą sensacją? Kto zgarnie nie tylko statuetki ale też serca publiczności?
01/07/2015 13:53
Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora
0

Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora

Terminator Genisys: premiera filmu w polskich kinach już 1 lipca 2015. Jakie są pierwsze komentarze kinomanów. Czym zaskoczy nas nowy Terminator? Informacje na temat kolejnej części Terminatora na ESKA.pl 
01/07/2015 11:43
Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?
0

Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?

Progi punktowe na UJ w 2015 roku - czy będą wyższe niż w ubiegłych latach? ESKA.pl sprawdza dla Was informacje o progach punktowych na Uniwersytet Jagielloński w 2015 roku. Jakie wyniki matury 2015 gwarantują miejsce na UJ? Odpowiedź na pytanie i muzyczny lipdub uczelni na ESKA.pl. ZAPRASZAMY!!! 
01/07/2015 11:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska