WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze odpowiedzi. Zobacz, poprawne rozwiązania na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 13:19 Komentarze 0

Odpowiedzi, arkusze i zadania ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014 tuż po egzaminie na ESKA.pl. To właśnie w tym artykule sprawdzicie poprawne rozwiązania zadań ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014. Dla piszących także sonda, w której możecie zaznaczyć, jak Wam pójdzie/poszło. Happy jak śpiewa Pharrell czy raczej Bad Day Daniela Powtera?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]
Sprawdzian szóstoklasisty 2014
Jak Ci pójdzie/poszło na sprawdzianie szóstoklasisty 2014?
  • jestem Happy!
  • średniawka, It's Alright, It's OK
  • to zdecydowanie Bad Day
Szukacie odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2014? Trafiliście w dobre miejsce! Na ESKA.pl mamy dla Was klucz odpowiedzi, zadania i arkusze - to wszystko już tuż po egzaminie, kiedy tylko pierwsze poprawne rozwiązania pojawią się w sieci.

>>> Rozwiązania zadań z egzaminu szóstoklasisty - do pobrania jako plik pdf.

Po teście mamy dla Was też sondę, w której tytułami piosenek możecie podzielić się z nami, jak Wam poszło. Ranking uruchamiamy jeszcze przed sprawdzianem szóstoklasisty 2014 - możecie obstawić, jak Wam pójdzie.


Zobacz Happy - Pharrell Williams!



Zobacz It's Alright, It's OK - Ashley Tisdale!



Zobacz Bad Day - Daniel Powter!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]
0

Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]

Walka Szpilka vs Adamek w live streamie online 8 listopada to jedna z legalnych opcji na oglądanie walki wieczoru Polsat Boxing Night 2014. ESKA.pl wyjaśnia, jak obejrzeć Szpilkę i Adamka w streamie online. Klikajcie już teraz i trzymajcie kciuki za ulubionego Fighter w sieci!
30/10/2014 16:50
Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]
0

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]

Bayern Monachium - Borussia Dortmund: o której oglądać mecz niemieckich drużyn, w których grają polscy zawodnicy? Spotkanie odbędzie się 1 listopada 2014, dlatego już teraz sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund w telewizji i internecie.
30/10/2014 16:38
EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski trafił do finału o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego MTV EMA 2014. Idol polskich nastolatek powalczy o statuetkę EMA 2014 z takimi gwiazdami jak One Direction i 5 Seconds of Summer. Czy Kwiat ma szansę na zwycięstwo?
30/10/2014 16:33
Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]

Mecz Bayern - Borussia online można obejrzeć w sieci 1 listopada 2014 roku. ESKA.pl podpowiada, gdzie oglądać mecz Bayern - Borussia 1.11.2014r. w internecie. Klikajcie Play w odpowiednie miejsce i cieszcie się transmisją meczu Bayern - Borussia na legalnym streamie!
30/10/2014 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]