Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze odpowiedzi. Zobacz, poprawne rozwiązania na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 13:19 Komentarze 0

Odpowiedzi, arkusze i zadania ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014 tuż po egzaminie na ESKA.pl. To właśnie w tym artykule sprawdzicie poprawne rozwiązania zadań ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014. Dla piszących także sonda, w której możecie zaznaczyć, jak Wam pójdzie/poszło. Happy jak śpiewa Pharrell czy raczej Bad Day Daniela Powtera?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]
Sprawdzian szóstoklasisty 2014
Jak Ci pójdzie/poszło na sprawdzianie szóstoklasisty 2014?
  • jestem Happy! 100%
  • średniawka, It's Alright, It's OK 0%
  • to zdecydowanie Bad Day 0%
Szukacie odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2014? Trafiliście w dobre miejsce! Na ESKA.pl mamy dla Was klucz odpowiedzi, zadania i arkusze - to wszystko już tuż po egzaminie, kiedy tylko pierwsze poprawne rozwiązania pojawią się w sieci.
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - polski i matematyka ARKUSZE >>
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - j. angielski ARKUSZE >>

>>> Rozwiązania zadań z egzaminu szóstoklasisty - do pobrania jako plik pdf.

Po teście mamy dla Was też sondę, w której tytułami piosenek możecie podzielić się z nami, jak Wam poszło. Ranking uruchamiamy jeszcze przed sprawdzianem szóstoklasisty 2014 - możecie obstawić, jak Wam pójdzie.


Zobacz Happy - Pharrell Williams!



Zobacz It's Alright, It's OK - Ashley Tisdale!



Zobacz Bad Day - Daniel Powter!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?
0

Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
31/07/2015 22:26
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
31/07/2015 21:18
Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
31/07/2015 21:17
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 20:55
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?
0

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin na żywo już 31 lipca o 20:30. Sprawdź gdzie oglądać na żywo, w telewizji i stream online. Meczl Lechia Pogoń może być hitem w TV i online.
31/07/2015 17:16
Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo
0

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert jednego z najbardziej popularnych polskich muzyków ostatnich miesięcy trafiło do sieci. Już teraz możecie obejrzeć koncert autora hitu Następna Stacja. Czy wszystkie utwory Taco są dobre?
31/07/2015 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska