WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze odpowiedzi. Zobacz, poprawne rozwiązania na ESKA.pl [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 13:19 Komentarze

Odpowiedzi, arkusze i zadania ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014 tuż po egzaminie na ESKA.pl. To właśnie w tym artykule sprawdzicie poprawne rozwiązania zadań ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014. Dla piszących także sonda, w której możecie zaznaczyć, jak Wam pójdzie/poszło. Happy jak śpiewa Pharrell czy raczej Bad Day Daniela Powtera?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]
Sprawdzian szóstoklasisty 2014
Jak Ci pójdzie/poszło na sprawdzianie szóstoklasisty 2014?
  • jestem Happy! 100%
  • średniawka, It's Alright, It's OK 0%
  • to zdecydowanie Bad Day 0%
Szukacie odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2014? Trafiliście w dobre miejsce! Na ESKA.pl mamy dla Was klucz odpowiedzi, zadania i arkusze - to wszystko już tuż po egzaminie, kiedy tylko pierwsze poprawne rozwiązania pojawią się w sieci.
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - polski i matematyka ARKUSZE >>
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - j. angielski ARKUSZE >>

>>> Rozwiązania zadań z egzaminu szóstoklasisty - do pobrania jako plik pdf.

Po teście mamy dla Was też sondę, w której tytułami piosenek możecie podzielić się z nami, jak Wam poszło. Ranking uruchamiamy jeszcze przed sprawdzianem szóstoklasisty 2014 - możecie obstawić, jak Wam pójdzie.


Zobacz Happy - Pharrell Williams!



Zobacz It's Alright, It's OK - Ashley Tisdale!



Zobacz Bad Day - Daniel Powter!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA