WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze odpowiedzi. Zobacz, poprawne rozwiązania na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 13:19 Komentarze 0

Odpowiedzi, arkusze i zadania ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014 tuż po egzaminie na ESKA.pl. To właśnie w tym artykule sprawdzicie poprawne rozwiązania zadań ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014. Dla piszących także sonda, w której możecie zaznaczyć, jak Wam pójdzie/poszło. Happy jak śpiewa Pharrell czy raczej Bad Day Daniela Powtera?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]
Sprawdzian szóstoklasisty 2014
Jak Ci pójdzie/poszło na sprawdzianie szóstoklasisty 2014?
  • jestem Happy! 100%
  • średniawka, It's Alright, It's OK 0%
  • to zdecydowanie Bad Day 0%
Szukacie odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2014? Trafiliście w dobre miejsce! Na ESKA.pl mamy dla Was klucz odpowiedzi, zadania i arkusze - to wszystko już tuż po egzaminie, kiedy tylko pierwsze poprawne rozwiązania pojawią się w sieci.

>>> Rozwiązania zadań z egzaminu szóstoklasisty - do pobrania jako plik pdf.

Po teście mamy dla Was też sondę, w której tytułami piosenek możecie podzielić się z nami, jak Wam poszło. Ranking uruchamiamy jeszcze przed sprawdzianem szóstoklasisty 2014 - możecie obstawić, jak Wam pójdzie.


Zobacz Happy - Pharrell Williams!



Zobacz It's Alright, It's OK - Ashley Tisdale!



Zobacz Bad Day - Daniel Powter!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]
0

Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]

Rafał Brzozowski opublikował w sieci nowy teledysk do piosenki Kto. Czy romantyczny klip to będzie przebój na Walentynki? Zobacz nowy teledysk Rafała Brzozowskiego na eska.pl
29/01/2015 22:40
Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]
0

Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]

O co chodzi w akcji #SmearForSmear? Takie pytanie z pewnością zadają sobie niektórzy fani muzycznych gwiazd, które wstawiają swoje zdjęcia oznaczone tym hashtagiem. Sprawdź, co znaczy #SmearForSmear i kto sławny wziął udział w akcji już teraz - na ESKA.pl
29/01/2015 17:19
Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Już jest! Piosenka do filmu SpongeBoba trafiła do sieci. Autorem utworu do filmu animowanego o przygodach Pana Gąbki jest zespół N.E.R.D. Posłuchaj kawałka Squeeze Me na ESKA.pl 
29/01/2015 16:50
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
29/01/2015 16:44
Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj kawałka na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl
29/01/2015 16:22
Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]
0

Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]

Festiwal Kolorów 2015 zbliża się wielkimi krokami. Z tygodnia na tydzień poznajemy coraz więcej szczegółów kolejnej edycji kolorowej imprezy. Gdzie i kiedy odbędzie się Festiwal Kolorów 2015? Jakie atrakcje szykują organizatorzy? Zobaczcie, co wiemy o Festiwalu Kolorów 2015 już teraz na ESKA.pl i dołączcie do tych, którzy nie są Colourblind!
29/01/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska