WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze odpowiedzi. Zobacz, poprawne rozwiązania na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 13:19 Komentarze 0

Odpowiedzi, arkusze i zadania ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014 tuż po egzaminie na ESKA.pl. To właśnie w tym artykule sprawdzicie poprawne rozwiązania zadań ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014. Dla piszących także sonda, w której możecie zaznaczyć, jak Wam pójdzie/poszło. Happy jak śpiewa Pharrell czy raczej Bad Day Daniela Powtera?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]
Sprawdzian szóstoklasisty 2014
Jak Ci pójdzie/poszło na sprawdzianie szóstoklasisty 2014?
  • jestem Happy! 100%
  • średniawka, It's Alright, It's OK 0%
  • to zdecydowanie Bad Day 0%
Szukacie odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2014? Trafiliście w dobre miejsce! Na ESKA.pl mamy dla Was klucz odpowiedzi, zadania i arkusze - to wszystko już tuż po egzaminie, kiedy tylko pierwsze poprawne rozwiązania pojawią się w sieci.

>>> Rozwiązania zadań z egzaminu szóstoklasisty - do pobrania jako plik pdf.

Po teście mamy dla Was też sondę, w której tytułami piosenek możecie podzielić się z nami, jak Wam poszło. Ranking uruchamiamy jeszcze przed sprawdzianem szóstoklasisty 2014 - możecie obstawić, jak Wam pójdzie.


Zobacz Happy - Pharrell Williams!



Zobacz It's Alright, It's OK - Ashley Tisdale!



Zobacz Bad Day - Daniel Powter!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Global Lista Nowość: Madonna - Living For Love. Powrót Królowej Popu [AUDIO]
0

Global Lista Nowość: Madonna - Living For Love. Powrót Królowej Popu [AUDIO]

Madonna - Living For Love to jedna z nowości w 152. notowaniu Global Listy. Królowa Popu powraca z singlem zapowiadającym jej nową płytę. Czy gwieździe uda się znów zdobyć szczyty list przebojów?
28/12/2014 19:00
Sylwester w Warszawie 2014 - co będzie działo się w stolicy? Wiemy, kto wystąpi podczas sylwestra w Warszawie [VIDEO]
1

Sylwester w Warszawie 2014 - co będzie działo się w stolicy? Wiemy, kto wystąpi podczas sylwestra w Warszawie [VIDEO]

Jaki będzie sylwester miejski w Warszawie 2014? Kto wystąpi podczas miejskiej zabawy sylwestrowej w stolicy? Sylwester na świeżym powietrzu to świetna forma na przywitanie nowego roku. Gwiazdami podczas sylwestra w Warszawie będą m.in.: Hey, Artur Rojek, Budka Suflera, Dash Berlin i Jason Derulo. Sprawdźcie, co będzie działo się w sylwestra 2014 w Warszawie na ESKA.pl  
28/12/2014 18:12
Beyonce - 7/11: remix Skrillexa i Diplo. Posłuchaj nowej wersji hitu [AUDIO]
0

Beyonce - 7/11: remix Skrillexa i Diplo. Posłuchaj nowej wersji hitu [AUDIO]

Skrillex i Diplo stworzyli remiks piosenki Beyonce - 7/11 jako duet pod nazwą Jack U. Posłuchaj kawałka Queen B w odmienionej wersji już teraz - na ESKA.pl
28/12/2014 15:45
Nowa piosenka N.E.R.D - Squeeze Me do filmu SpongeBob: na suchym lądzie [AUDIO]
0

Nowa piosenka N.E.R.D - Squeeze Me do filmu SpongeBob: na suchym lądzie [AUDIO]

Nowa piosenka N.E.R.D - Squeeze Me to pierwszy utwór grupy z Pharrrellem Williamsem w składzie od czterech lat. Kawałek powstał jako element ścieżki dźwiękowej do filmu SpongeBob: na suchym lądzie. Posłuchaj kawałka już teraz - na ESKA.pl
28/12/2014 13:50
Teledysk Dody do Riotka: Doda NAGO na koniu, półnadzy tancerze i... - zobaczcie zapowiedź klipu! [VIDEO]
0

Teledysk Dody do Riotka: Doda NAGO na koniu, półnadzy tancerze i... - zobaczcie zapowiedź klipu! [VIDEO]

Nowy teledysk Dody do Riotka zapowiada się kontrowersyjnie. Doda nago na koniu bujanym to jedna ze scen klipu, którą możemy zobaczyć w zapowiedzi wideo do Riotka. Odplacie pierwszy zwiastun teledysku do Riotka z nagą Dodą i sprawdźcie, kiedy premiera całości. Będzie gorąco!
27/12/2014 16:18
Nowy teledysk Pitbulla do Time Of Our Lives z Ne-Yo: sylwestrowa impreza w klipie. Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Nowy teledysk Pitbulla do Time Of Our Lives z Ne-Yo: sylwestrowa impreza w klipie. Zobaczcie sami [VIDEO]

Nowy teledysk Pitbulla z Ne-Yo do Time Of Our Lives mamy dla Was na ESKA.pl. Premiera wideo do Time Of Our Lives nie bez przyczyny wypadła przed sylwestrem 2014. W klipie możemy bowiem podziwiać Pitbulla i Ne-Yo na sylwestrowej domówce. Co więcej, panowie udowadniają, że na sylwestrowym party można nieźle zarobić. Zobaczcie sami już teraz!
27/12/2014 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe ploty na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe ploty na Nowy Rok [VIDEO]

27/12/2014 09:27

4
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska