WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze odpowiedzi. Zobacz, poprawne rozwiązania na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]

RSS 01/04/2014 13:19 Komentarze 0

Odpowiedzi, arkusze i zadania ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014 tuż po egzaminie na ESKA.pl. To właśnie w tym artykule sprawdzicie poprawne rozwiązania zadań ze sprawdzianu szóstoklasisty 2014. Dla piszących także sonda, w której możecie zaznaczyć, jak Wam pójdzie/poszło. Happy jak śpiewa Pharrell czy raczej Bad Day Daniela Powtera?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2014: arkusze, odpowiedzi, zadania. Sprawdź czy dobrze odpowiedziałeś i czy będziesz Happy! [VIDEO]
Sprawdzian szóstoklasisty 2014
Jak Ci pójdzie/poszło na sprawdzianie szóstoklasisty 2014?
  • jestem Happy!
  • średniawka, It's Alright, It's OK
  • to zdecydowanie Bad Day
Szukacie odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2014? Trafiliście w dobre miejsce! Na ESKA.pl mamy dla Was klucz odpowiedzi, zadania i arkusze - to wszystko już tuż po egzaminie, kiedy tylko pierwsze poprawne rozwiązania pojawią się w sieci.

>>> Rozwiązania zadań z egzaminu szóstoklasisty - do pobrania jako plik pdf.

Po teście mamy dla Was też sondę, w której tytułami piosenek możecie podzielić się z nami, jak Wam poszło. Ranking uruchamiamy jeszcze przed sprawdzianem szóstoklasisty 2014 - możecie obstawić, jak Wam pójdzie.


Zobacz Happy - Pharrell Williams!



Zobacz It's Alright, It's OK - Ashley Tisdale!



Zobacz Bad Day - Daniel Powter!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]

Ruszyła matura próbna 2015 Operona. 25 listopada 2014 uczniowie musieli zmierzyć się z arkuszami maturalnymi z języka polskiego. Tuż po godz. 14:00 odpowiedzi z matury próbnej 2015 Operona znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 14:17
Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić  bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]
0

Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]

Orange Video Fest 2014 to impreza dla wszystkich fanów polskich YouTuberów. Kiedy jest Orange Video Fest 2014, jakich YouTuberów będzie można spotkać na żywo i gdzie kupić bilety na wydarzenie? Wszystkie informacje - w tym również te muzyczne - o Orange Video Fest 2014 czekają na ESKA.pl!
26/11/2014 14:07
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
26/11/2014 14:02
Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]
0

Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]

Justin Bieber został ogłoszony najlepiej zarabiającą gwiazdą przed 30. rokiem życia. Ile zarabia Justin Bieber? Czy piosenkarz jest już milionerem? Ile pieniędzy zarobił na muzyce idol nastolatek? Sprawdź na ESKA.pl 
26/11/2014 13:36
Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i legalnie oglądasz tylko na eskaGO. Sprawdź już teraz trzy świetne filmy: film akcji Mirageman, horror Wolf Town oraz obyczajową opowieść o seryjnym mordercy - Distanz.
26/11/2014 12:42
Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]
0

Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 i to właśnie jego, jako laureata show, postanowiliśmy podpytać o backstage'owe tajemnice programu. Zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 występy na scenie w takich odsłonach jak Nicki Minaj czy też Maria Callas wspomina specjalnie dla Was. Dlaczego Marek Kaliszuk śmiał się z samego siebie i co przytrafiło się w mu w telewizyjnej toalecie? Odpowiedzi tylko u nas!
26/11/2014 12:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]