WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING] - Slavic Girls Donatan i Cleo, czyli My Słowianie po angielsku

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]: Slavic Girls, Slavic Girls słowa, Slavic Girls Donatan Cleo, My Słowianie po angielsku, Slavic Girls Eurowizja, Slavic Girls teledysk, Slavic Girls video

Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]

RSS 15/02/2014 11:54 Komentarze
Slavic Girls Donatana i Cleo to anglojęzyczna wersja My Słowianie nastawiona na sukces na zagranicznych rynkach muzycznych. Czy Slavic Girls trafi na Eurowizję 2014 i europejskie listy przebojów? Posłuchajcie i zdecydujcie, która wersja lepsza: Slavic Girls czy My Słowianie?
Donatan i Cleo - najpierw My Słowianie, teraz Slavic Girls Donatan i Cleo - najpierw My Słowianie, teraz Slavic Girls / facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]
My Słowianie czy Slavic Girls?
Która wersja hitu Donatana i Cleo podoba Ci się bardziej?
  • My Słowianie 100%
  • Slavic Girls 0%
Slavic Girls Donatan i Cleo z szansą na zagraniczną karierę! Za Slavic Girls kryje się kawałek My Słowianie w wersji anglojęzycznej. - Zrobiliśmy ten numer w wersji angielskiej w odpowiedzi na zagraniczne zainteresowanie naszym folkowym kolorytem. Chcielibyśmy aby wieść o tym co u nas najlepsze poszła dalej w świat! - napisała na swoim Facebooku Cleo.

Czy Slavic Girls Donatan i Cleo będzie polską piosenką na Eurowizji 2014? Tego jeszcze nie wiadomo, ale kawałek Slavic Girls już ruszył na podbój Europy: 9 lutego miał swoją premierę w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

>>> Slavic Girls - Donatan i Cleo na Eurowizji 2014?
>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów


Slavic Girls - Donatan i Cleo:



My Słowianie - Donatan i Cleo:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka
0

Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka

Michał Szpak odwiedził młodych pacjentów Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej i przy okazji zachęca do rejestrowania się bazy dawców szpiku. Zobacz zdjęcia z wizyty wokalisty u chorych na raka dzieci.
20/01/2017 16:07
Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
20/01/2017 15:59
Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?
0

Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?

Popek x Matheo x Sobota - nowa płyta 2017 coraz bliżej! Projekt tych trzech artystów wśród fanów już teraz wzbudza ogromne emocje. Kiedy premiera albumu? Czy osiągnie on taki sukces jak Król Albanii? Jako pierwsi szczegóły poznacie na ESKA.pl!
20/01/2017 15:59
Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu
0

Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu

Celine Dion ratuje soundtrack do filmu Piękna i Bestia! Słynna wokalistka nagrała nowy utwór, który trafił na ścieżkę dźwiękową najnowszej produkcji Disneya z Emmą Watson w roli Belli.
20/01/2017 15:33
Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki
0

Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki

Paulla piosenką Chcę tam z tobą być powalczy o Eurowizję 2017. Jakie ma na to szanse? Mocne strony wokalistki wymieniamy na ESKA.pl!
20/01/2017 15:15
Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!
0

Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!

Ed Sheeran zapowiada trasę koncertową po Europie, która rozpocznie się już naprawdę niedługo! Czy w rozpisce znajduje się występ w Polsce?
20/01/2017 14:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA