WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING] - Slavic Girls Donatan i Cleo, czyli My Słowianie po angielsku
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]: Slavic Girls, Slavic Girls słowa, Slavic Girls Donatan Cleo, My Słowianie po angielsku, Slavic Girls Eurowizja, Slavic Girls teledysk, Slavic Girls video

Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]

RSS 15/02/2014 11:54 Komentarze 0
Slavic Girls Donatana i Cleo to anglojęzyczna wersja My Słowianie nastawiona na sukces na zagranicznych rynkach muzycznych. Czy Slavic Girls trafi na Eurowizję 2014 i europejskie listy przebojów? Posłuchajcie i zdecydujcie, która wersja lepsza: Slavic Girls czy My Słowianie?
Donatan i Cleo - najpierw My Słowianie, teraz Slavic Girls Donatan i Cleo - najpierw My Słowianie, teraz Slavic Girls / facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]
My Słowianie czy Slavic Girls?
Która wersja hitu Donatana i Cleo podoba Ci się bardziej?
  • My Słowianie
  • Slavic Girls
Slavic Girls Donatan i Cleo z szansą na zagraniczną karierę! Za Slavic Girls kryje się kawałek My Słowianie w wersji anglojęzycznej. - Zrobiliśmy ten numer w wersji angielskiej w odpowiedzi na zagraniczne zainteresowanie naszym folkowym kolorytem. Chcielibyśmy aby wieść o tym co u nas najlepsze poszła dalej w świat! - napisała na swoim Facebooku Cleo.

Czy Slavic Girls Donatan i Cleo będzie polską piosenką na Eurowizji 2014? Tego jeszcze nie wiadomo, ale kawałek Slavic Girls już ruszył na podbój Europy: 9 lutego miał swoją premierę w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

>>> Slavic Girls - Donatan i Cleo na Eurowizji 2014?
>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów


Slavic Girls - Donatan i Cleo:



My Słowianie - Donatan i Cleo:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]

Kto wygrał Must Be The Music 8? Odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014, poznaliśmy w finale show z 23 listopada a brzmi ona: Besieds. To właśnie Besides wygrali Must Be The Music 8 podbijając serca widzów i jurorów programu. Więcej informacji o występie Besides w finale Must Be The Music 2014 czeka na ESKA.pl. Poznajcie lepiej zespół Besides, nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej!
23/11/2014 22:13
Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]

Finał Must Be The Music 8 w relacji ESKA.pl to m.in. odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014. Zwycięzca Must Be The Music 8 i pozostali finaliści na stronie we wpisach minuta po minucie: występy, oceny jury i inne smaczki z finałowego odcinka Must Be The Music 2014 - zapraszamy!
23/11/2014 21:57
Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]
0

Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 23 listopada 2014 roku reprezentuje Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd. Teledysk do Love Me Harder Ariany Grande ft. The Weeknd z okazji debiutu kawałka na liście przebojów Radia ESKA prezentujemy na stronie. Wokalistka z Love Me Harder wchodzi do zestawienia z przytupem. Które miejsce? Sprawdźcie i oceńcie, czy seksowna ballada Grande może jeszcze namieszać!
23/11/2014 19:30
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
23/11/2014 17:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]