WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING] - Slavic Girls Donatan i Cleo, czyli My Słowianie po angielsku

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]: Slavic Girls, Slavic Girls słowa, Slavic Girls Donatan Cleo, My Słowianie po angielsku, Slavic Girls Eurowizja, Slavic Girls teledysk, Slavic Girls video

Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]

RSS 15/02/2014 11:54 Komentarze
Slavic Girls Donatana i Cleo to anglojęzyczna wersja My Słowianie nastawiona na sukces na zagranicznych rynkach muzycznych. Czy Slavic Girls trafi na Eurowizję 2014 i europejskie listy przebojów? Posłuchajcie i zdecydujcie, która wersja lepsza: Slavic Girls czy My Słowianie?
Donatan i Cleo - najpierw My Słowianie, teraz Slavic Girls Donatan i Cleo - najpierw My Słowianie, teraz Slavic Girls / facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]
My Słowianie czy Slavic Girls?
Która wersja hitu Donatana i Cleo podoba Ci się bardziej?
  • My Słowianie 100%
  • Slavic Girls 0%
Slavic Girls Donatan i Cleo z szansą na zagraniczną karierę! Za Slavic Girls kryje się kawałek My Słowianie w wersji anglojęzycznej. - Zrobiliśmy ten numer w wersji angielskiej w odpowiedzi na zagraniczne zainteresowanie naszym folkowym kolorytem. Chcielibyśmy aby wieść o tym co u nas najlepsze poszła dalej w świat! - napisała na swoim Facebooku Cleo.

Czy Slavic Girls Donatan i Cleo będzie polską piosenką na Eurowizji 2014? Tego jeszcze nie wiadomo, ale kawałek Slavic Girls już ruszył na podbój Europy: 9 lutego miał swoją premierę w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

>>> Slavic Girls - Donatan i Cleo na Eurowizji 2014?
>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów


Slavic Girls - Donatan i Cleo:



My Słowianie - Donatan i Cleo:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 3.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 30 milionów!  
03/05/2016 22:41
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
03/05/2016 22:22
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
03/05/2016 22:02
LOTTO wyniki 3.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb
0

LOTTO wyniki 3.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb

Wyniki Lotto 3 maja 2016 to szansa na wygranie megakumulacji. Do wygrania aż 30 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 3.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej.
03/05/2016 21:42
Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!
0

Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!

Multimedialny Park Fontann w Warszawie 7.05.2016 będzie gościł Koncert Europejski. Wystąpią m.in. Edyta Górniak i Natalia Szroeder! Sprawdź szczegóły majowego koncertu przy stołecznych fontannach.
03/05/2016 19:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA