WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING] - Slavic Girls Donatan i Cleo, czyli My Słowianie po angielsku
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]: Slavic Girls, Slavic Girls słowa, Slavic Girls Donatan Cleo, My Słowianie po angielsku, Slavic Girls Eurowizja, Slavic Girls teledysk, Slavic Girls video

Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]

RSS 15/02/2014 11:54 Komentarze 0
Slavic Girls Donatana i Cleo to anglojęzyczna wersja My Słowianie nastawiona na sukces na zagranicznych rynkach muzycznych. Czy Slavic Girls trafi na Eurowizję 2014 i europejskie listy przebojów? Posłuchajcie i zdecydujcie, która wersja lepsza: Slavic Girls czy My Słowianie?
Donatan i Cleo - najpierw My Słowianie, teraz Slavic Girls Donatan i Cleo - najpierw My Słowianie, teraz Slavic Girls / facebook.com/DonDonatan
Ilustracja do artykułu: Slavic Girls - Donatan i Cleo. Wersja angielska My Słowianie lepsza niż polska? [VIDEO, RANKING]
My Słowianie czy Slavic Girls?
Która wersja hitu Donatana i Cleo podoba Ci się bardziej?
  • My Słowianie 100%
  • Slavic Girls 0%
Slavic Girls Donatan i Cleo z szansą na zagraniczną karierę! Za Slavic Girls kryje się kawałek My Słowianie w wersji anglojęzycznej. - Zrobiliśmy ten numer w wersji angielskiej w odpowiedzi na zagraniczne zainteresowanie naszym folkowym kolorytem. Chcielibyśmy aby wieść o tym co u nas najlepsze poszła dalej w świat! - napisała na swoim Facebooku Cleo.

Czy Slavic Girls Donatan i Cleo będzie polską piosenką na Eurowizji 2014? Tego jeszcze nie wiadomo, ale kawałek Slavic Girls już ruszył na podbój Europy: 9 lutego miał swoją premierę w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

>>> Slavic Girls - Donatan i Cleo na Eurowizji 2014?
>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów


Slavic Girls - Donatan i Cleo:



My Słowianie - Donatan i Cleo:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
2

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
22/12/2014 13:12
Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
2

Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

W ramach podsumowania 2014 roku pod Eskową lupę trafia zagraniczny rynek muzyczny i jego przedstawiciele. Zagraniczni artyści nie zawiedli a na koniec 2014 roku Wy nie możecie zawieść nas. Jesteśmy bardzo ciekawi, którego z wybranych przez nas wykonawców uważacie za najlepszego zagranicznego artystę 2014 roku. Zapraszamy do klikania w specjalnym rankingu już teraz!
22/12/2014 13:11
Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
71

Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowując 2014 rok na naszym rynku muzycznym możemy powiedzieć jedno - polscy artyści nie próżnowali. Na koniec 2014 roku zbieramy dla Was tych polskich artystów, o których w ostatnich miesiącach było najgłośniej ze względu na ich muzyczne dokonania. To jednak Wy wybierzecie swojego faworyta w specjalnym głosowaniu. Zapraszamy do zabawy już teraz!
22/12/2014 13:10
Polskie płyty 2014: która premiera najgorętsza? Zobaczcie najlepsze polskie płyty i wybierzcie swoją ulubioną [PODSUMOWANIE 2014]
0

Polskie płyty 2014: która premiera najgorętsza? Zobaczcie najlepsze polskie płyty i wybierzcie swoją ulubioną [PODSUMOWANIE 2014]

Najlepsze polskie płyty wydane w 2014 roku zbieramy w jednym miejscu na ESKA.pl w ramach Eskowego podsumowania 2014 roku. Polskie premiery 2014 roku to kilka naprawdę mocnych tytułów na rynku muzycznym. Odpowiadając na pytanie, kto w 2014 roku wydał płytę, zapraszamy Was także do głosowania na swoją ulubioną. Gotowi podsumować 2014 rok razem z nami?
22/12/2014 13:03
Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]
0

Wydarzenie roku 2014: co się działo w Polsce i na świecie? Wybieramy muzyczny numer jeden [PODSUMOWANIE 2014]

Wydarzenie roku 2014 to jedna z kategorii Eskowego podsumowania ostatnich 12 miesięcy. W jednym miejscu analizujemy, co działo się w Polsce i na świecie w 2014 roku w przemyśle muzycznym i na około niego. Zobaczcie listę najważniejszych wydarzeń naszym okiem i wybierzcie własny numer jeden w specjalnym głosowaniu. A jest z czego wybierać: Donatan i Cleo na Eurowizji, Britney Spears w Polsce, OWF 2014...
22/12/2014 12:57
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
2

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
22/12/2014 12:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska