Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+] - Kim są nagie dziewczyny z teledysku Blurred Lines - Robin Thicke, Pharrell T.I. Kim jest Emily Ratajkowski?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+]: nagie dziewczyny, nagie modelki, nagie modelki w teledysku, emily ratajkowski, robin thicke nowa płyta, robin thicke nowy album, robin thicke emily ratajkowski, robin thicke nagie modelki, dziewczyny topless, kim jest emily ratajkowski, robin thicke youtube, naga emily ratajkowski

Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+]

RSS 04/09/2013 11:20 Komentarze 0
Latem ukaże się nowy album Robina Thicke. Na płycie towarzyszą mu Pharrell i T.I. Panowie wspólnie nagrali singiel Blurred Lines, w którym występują półnagie modelki: Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengue i Elle Evans. W pierwszej wersji dziewczyny wystąpiły topless!
Blurred Lines to singiel zapowiadający nowy album Robina Thicke. Wokalista zaprosił do współpracy nad płytą rapera T.I oraz wokalistę i  producenta Williama Pharrella.

Teledysk do Blurred Lines w pierwszej wersji był zbyt odważny i zdjęty z Youtube. Powstała więc druga wersja video, którą możecie obejrzeć na Eska.pl:



W drugiej, ocenzurowanej wersji modelki: Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengu i Elle Evans występują w skąpych strojach. W pierwotnej wersji dziewczyny miały na sobie jedynie cieliste stringi.

Emily Ratajkowski zagra w filmie u boku Bena Aflecka! >>>

W teledysku na plan pierwszy wyłania się Emily Ratajkowski, modelka i aktorka polskiego pochodzenia. Emily urodziła się w Londynie a wychowała w Kalifornii. Pochodzi z artystycznej rodziny: jej ojciec, polskiego pochodzenia, jest malarzem a matka - angielka - jest pisarką.

Zobacz Emily Ratajkowski w odważnej kreacji:

 

Jessi M'Bengue o również próbuje sił w muzyce:



Najwięcej teledysków ONLINE zobaczysz na EskaGO.pl

Jak Wam się podoba video do Blurred Lines?
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Ranking FIFA: miejsce Polski przed meczem z Niemcami. Więcej szczegółów na ESKA.pl!
0

Ranking FIFA: miejsce Polski przed meczem z Niemcami. Więcej szczegółów na ESKA.pl!

Tuż przed meczem eliminacyjnym do Euro 2016 z Niemcami reprezentacja Polski spada w rankingu FIFA o jedną pozycję. W czołówce zestawienia znalazły się takie drużyny jak Niemcy, Argentyna, Brazylia, Kolumbia i Belgia. Kto oprócz tych drużyn nas wyprzedził? Którą pozycje obecnie zajmujemy? Sprawdź szczegóły i aktualny ranking na Eska.pl.    
04/09/2015 09:47
Mecz Polska - Gibraltar 2015: składy. Kto zagra w meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu? No Surprise?
0

Mecz Polska - Gibraltar 2015: składy. Kto zagra w meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu? No Surprise?

Jak wyglądają składy drużyn przed meczem Polska - Gibraltar 2015? Mecz eliminacji do EURO 2016 odbędzie się już 7 września 2015 roku. Kto pojawi się na murawie Stadionu Narodowego? Adam Nawałka przygotował nam małe zaskoczenie... 
04/09/2015 09:38
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
04/09/2015 09:37
Urodziny Beyonce: Diva kończy 34 lata! Posłuchaj największych hitów gwiazdy, które przyniosły jej sukces! ESKA.pl poleca!
0

Urodziny Beyonce: Diva kończy 34 lata! Posłuchaj największych hitów gwiazdy, które przyniosły jej sukces! ESKA.pl poleca!

Beyonce Knowles wygląda na jedną z tych artystek, dla których czas już dawno się zatrzymał. Trudno uwierzyć, że dziś gwiazda obchodzi 34. urodziny! Przez 18 lat swojej kariery scenicznej nagrała wiele hitów, które zdobyły uznanie słuchaczy na całym świecie. Od początku swojej aktywności muzycznej konkurowała na listach przebojów z największymi muzykami. Które przeboje Divy warto sobie przypomnieć?  Oczywiście te, które przyniosły jej ogromną rzeszę fanów! Już TERAZ posłuchacie ich na Eska.pl.     
04/09/2015 09:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska