WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+] - Kim są nagie dziewczyny z teledysku Blurred Lines - Robin Thicke, Pharrell T.I. Kim jest Emily Ratajkowski?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+]: nagie dziewczyny, nagie modelki, nagie modelki w teledysku, emily ratajkowski, robin thicke nowa płyta, robin thicke nowy album, robin thicke emily ratajkowski, robin thicke nagie modelki, dziewczyny topless, kim jest emily ratajkowski, robin thicke youtube, naga emily ratajkowski

Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+]

RSS 04/09/2013 11:20 Komentarze 0
Latem ukaże się nowy album Robina Thicke. Na płycie towarzyszą mu Pharrell i T.I. Panowie wspólnie nagrali singiel Blurred Lines, w którym występują półnagie modelki: Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengue i Elle Evans. W pierwszej wersji dziewczyny wystąpiły topless!
Blurred Lines to singiel zapowiadający nowy album Robina Thicke. Wokalista zaprosił do współpracy nad płytą rapera T.I oraz wokalistę i  producenta Williama Pharrella.

Teledysk do Blurred Lines w pierwszej wersji był zbyt odważny i zdjęty z Youtube. Powstała więc druga wersja video, którą możecie obejrzeć na Eska.pl:



W drugiej, ocenzurowanej wersji modelki: Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengu i Elle Evans występują w skąpych strojach. W pierwotnej wersji dziewczyny miały na sobie jedynie cieliste stringi.

Emily Ratajkowski zagra w filmie u boku Bena Aflecka! >>>

W teledysku na plan pierwszy wyłania się Emily Ratajkowski, modelka i aktorka polskiego pochodzenia. Emily urodziła się w Londynie a wychowała w Kalifornii. Pochodzi z artystycznej rodziny: jej ojciec, polskiego pochodzenia, jest malarzem a matka - angielka - jest pisarką.

Zobacz Emily Ratajkowski w odważnej kreacji:

 

Jessi M'Bengue o również próbuje sił w muzyce:



Najwięcej teledysków ONLINE zobaczysz na EskaGO.pl

Jak Wam się podoba video do Blurred Lines?
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]
1

Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]

Ewa Farna i Rafał Brzozowski śpiewają Live It, czyli hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015. Teledysk do piosenki z udziałem gwiazd z wielu krajów trafił już do sieci. Posłuchaj Live It na ESKA.pl
01/02/2015 19:46
Katy Perry na Super Bowl 2015: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Katy Perry na Super Bowl 2015: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Występ Katy Perry na Super Bowl 2015 przebije dotychczasowe występy muzyczne? Piosenkarka zapowiedziała, że na scenie pojawią się lwy i rekiny. Które piosenki zaśpiewa Katy Perry podczas Super Bowl 2015? Video z występu Katy Perry na Super Bowl oraz zdjęcia zza kulis show znajdziecie na ESKA.pl. 
01/02/2015 19:28
Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]

Global Lista Nowość: tym razem w globalnym notowaniu listy przebojów Radia ESKA usłyszeliśmy debiut skandynawskiej grupy Galantis. Piosenka Runaway (U & I) zadebiutowała w 157 notowaniu Global Listy z 1 lutego 2015 roku. Już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu Runaway (U & I) na ESKA.pl. Ostrzegamy przed kocimi mordkami ;) 
01/02/2015 18:10
Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]

Dlaczego reklamy na Super Bowl 2015 są tematem numer 1 we wszystkich serwisach informacyjnych? Bo to nie są zwyczajne reklamy. Jakie spoty reklamowe podczas Super Bowl zobaczą widzowie zgromadzeni 1 lutego 2015 roku na stadionie Phoenix? Mecz o mistrzostwo ligi NFL to najważniejsze wydarzenie sportowe, którego oprawa zorganizowana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z tego też względu po reklamach na Super Bowl zobaczymy występ Katy Perry!
01/02/2015 17:45
Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po drugiej połowie to 24:24. Ostatni punk dla Polaków zdobył Michał Szyba. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Mecz Polska - Hiszpania zakończony remisem. Czy Polacy pokonają Hiszpanów w dogrywce meczu o brązowy medal Mistrzostw Świat w Piłce Ręcznej.  Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 16:28
Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]
0

Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]

Michał Szyba został bohaterem meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej. Kim jest Michał Szyba? Dlaczego warto zadedykować mu utwór Hero? Sprawdź, czym Michał Szyba zasłużył sobie na tytuł bohatera meczu Polska - Hiszpania 
01/02/2015 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska