Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+] - Kim są nagie dziewczyny z teledysku Blurred Lines - Robin Thicke, Pharrell T.I. Kim jest Emily Ratajkowski?

Tagi związane z Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+]: nagie dziewczyny, nagie modelki, nagie modelki w teledysku, emily ratajkowski, robin thicke nowa płyta, robin thicke nowy album, robin thicke emily ratajkowski, robin thicke nagie modelki, dziewczyny topless, kim jest emily ratajkowski, robin thicke youtube, naga emily ratajkowski

Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+]

RSS 04/09/2013 11:20 Komentarze
Latem ukaże się nowy album Robina Thicke. Na płycie towarzyszą mu Pharrell i T.I. Panowie wspólnie nagrali singiel Blurred Lines, w którym występują półnagie modelki: Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengue i Elle Evans. W pierwszej wersji dziewczyny wystąpiły topless!
Blurred Lines to singiel zapowiadający nowy album Robina Thicke. Wokalista zaprosił do współpracy nad płytą rapera T.I oraz wokalistę i  producenta Williama Pharrella.

Teledysk do Blurred Lines w pierwszej wersji był zbyt odważny i zdjęty z Youtube. Powstała więc druga wersja video, którą możecie obejrzeć na Eska.pl:



W drugiej, ocenzurowanej wersji modelki: Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengu i Elle Evans występują w skąpych strojach. W pierwotnej wersji dziewczyny miały na sobie jedynie cieliste stringi.

Emily Ratajkowski zagra w filmie u boku Bena Aflecka! >>>

W teledysku na plan pierwszy wyłania się Emily Ratajkowski, modelka i aktorka polskiego pochodzenia. Emily urodziła się w Londynie a wychowała w Kalifornii. Pochodzi z artystycznej rodziny: jej ojciec, polskiego pochodzenia, jest malarzem a matka - angielka - jest pisarką.

Zobacz Emily Ratajkowski w odważnej kreacji:

 

Jessi M'Bengue o również próbuje sił w muzyce:



Najwięcej teledysków ONLINE zobaczysz na EskaGO.pl

Jak Wam się podoba video do Blurred Lines?
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Bars and Melody w przeboju Adele. Sprawdź, jak poradzili sobie z piosenką Hello
0

Bars and Melody w przeboju Adele. Sprawdź, jak poradzili sobie z piosenką Hello

Bars and Melody w przeboju Adele. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak Leondre Devries i Charlie Lenehan z BAM poradzili sobie z wykonaniem piosenki Hello.
12/02/2016 14:57
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
12/02/2016 14:30
Walentynki 2016 na eskaGO. Chłopak zapasowy odkrywa zdradę ukochanej. Lovin' So Hard źle się kończy?!
0

Walentynki 2016 na eskaGO. Chłopak zapasowy odkrywa zdradę ukochanej. Lovin' So Hard źle się kończy?!

Walentynki 2016 nie muszą być nudne! Na eskaGO specjalnie z tej okazji obejrzysz film Chłopak zapasowy. Rozrywkowa komedia o miłości, zdradzie i zemście to świetna opcja dla fanów najlepszego humoru i zwariowanych romansów. Oglądaj online już teraz!
12/02/2016 14:25
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
12/02/2016 13:37
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
12/02/2016 13:26
Kinga Duda tańczy i śpiewa! Prezydencka córka pokazuje swoje talenty na YouTube
0

Kinga Duda tańczy i śpiewa! Prezydencka córka pokazuje swoje talenty na YouTube

Kinga Duda, córka prezydenta, nie tylko dobrze się prezentuje, ale też świetnie się rusza, ładnie śpiewa i ma dystans do siebie. Zobaczcie hitowy filmik z YouTube! Czy Kinga Duda nadaje się do kabaretu?
12/02/2016 13:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 12:59

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA