WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+] - Kim są nagie dziewczyny z teledysku Blurred Lines - Robin Thicke, Pharrell T.I. Kim jest Emily Ratajkowski?

Tagi związane z Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+]: nagie dziewczyny, nagie modelki, nagie modelki w teledysku, emily ratajkowski, robin thicke nowa płyta, robin thicke nowy album, robin thicke emily ratajkowski, robin thicke nagie modelki, dziewczyny topless, kim jest emily ratajkowski, robin thicke youtube, naga emily ratajkowski

Robin Thicke T.I. Pharrell - Blurred Lines: Kim są dziewczyny z kontrowersyjnego teledysku? Jedną z półnagich modelek jest Emily Ratajkowski [VIDEO Youtube18+]

RSS 04/09/2013 11:20 Komentarze
Latem ukaże się nowy album Robina Thicke. Na płycie towarzyszą mu Pharrell i T.I. Panowie wspólnie nagrali singiel Blurred Lines, w którym występują półnagie modelki: Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengue i Elle Evans. W pierwszej wersji dziewczyny wystąpiły topless!
Blurred Lines to singiel zapowiadający nowy album Robina Thicke. Wokalista zaprosił do współpracy nad płytą rapera T.I oraz wokalistę i  producenta Williama Pharrella.

Teledysk do Blurred Lines w pierwszej wersji był zbyt odważny i zdjęty z Youtube. Powstała więc druga wersja video, którą możecie obejrzeć na Eska.pl:



W drugiej, ocenzurowanej wersji modelki: Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengu i Elle Evans występują w skąpych strojach. W pierwotnej wersji dziewczyny miały na sobie jedynie cieliste stringi.

Emily Ratajkowski zagra w filmie u boku Bena Aflecka! >>>

W teledysku na plan pierwszy wyłania się Emily Ratajkowski, modelka i aktorka polskiego pochodzenia. Emily urodziła się w Londynie a wychowała w Kalifornii. Pochodzi z artystycznej rodziny: jej ojciec, polskiego pochodzenia, jest malarzem a matka - angielka - jest pisarką.

Zobacz Emily Ratajkowski w odważnej kreacji:

 

Jessi M'Bengue o również próbuje sił w muzyce:



Najwięcej teledysków ONLINE zobaczysz na EskaGO.pl

Jak Wam się podoba video do Blurred Lines?
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
29/05/2016 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016