WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pytanie na Śniadanie: największe wpadki programu - Wszystkie wpadki Pytania na Śniadanie

Tagi związane z Pytanie na Śniadanie: największe wpadki programu: pytanie na śniadanie

Pytanie na Śniadanie: największe wpadki programu

RSS 17/07/2017 15:26 Komentarze

Pytanie na Śniadanie coraz częściej kojarzy się widzom z zabawnymi wpadkami. Na ESKA.pl przypominamy najlepsze trzy!

Pytanie na Śniadanie: wpadki [TOP3] Prowadzący Pytanie na Śniadanie / Fot. east news
Ilustracja do artykułu: Pytanie na Śniadanie: największe wpadki programu

Pytanie na Śniadanie to poranny program Telewizji Polskiej, który od pewnego czasu słynie przede wszystkim z niezwykle wyszukanych i zabawnych, a czasem nawet groźnych wpadek! Te za każdym razem w błyskawicznym tempie stają się hitami sieci. Internauci zaczęli się już nawet zastanawiać, czy to przypadkiem nie jest zaplanowany trolling ze strony producentów Pytania na Śniadanie. Na ESKA.pl postanowiliśmy przypomnieć najlepsze historie z śniadaniowego programu TVP2.

Wpadki w Pytanie na Śniadanie

Przebita ręka Marzeny Rogalskiej - Ta wpadka w Pytaniu na Śniadanie mogła zakończyć się tragicznie! Iluzjonista, który gościł w porannym programie z pomocą Marzeny Rogalskiej wykonał, jak się później okazało nieudaną sztuczkę raniąc Marzenie Rogalskiej dłoń.

Sylwestrowy makijaż - Make-up na sylwestra według TVP powinien przede wszystkim zwracać uwagę. Jednak propozycje make-upu, które zobaczyli widzowie w PnŚ okazały się dla zbyt ekstrawaganckie. W sieci zrobiło się na ten temat głośno. Jednak trudno było znaleźć w sieci pozytywne komentarze. 

Fryzury na plażę - Fryzury na plażę zaprezentowane w Pytaniu na Śniadanie rozbawiły internautów do łez. Miało być praktycznie i ładnie wyszło zdecydowanie na odwrót.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program