Polska - Rumunia. Co mówią statystyki przed meczem 10.06?

Autor: Fot. East News Polscy piłkarze

2017-06-01 17:44

Mecz Polska - Rumunia już 10 czerwca. Jak w historii Polacy radzili sobie w meczach z Rumunią?

Mecz Polska - Rumunia już 10 czerwca odbędzie się na Stadionie Narodowym. Będzie to mecz rewanżowy w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, które w 2018 roku odbędą się w Rosji. W pierwszym meczu Polska reprezentacja wygrała z Rumunią 3:0.

Polska - Rumunia STATYSTYKI

Jak do tej pory wyglądały mecze Polska - Rumunia? Sprawdźcie najważniejsze dane!

• Polska zagrała z Rumunią już 36 meczów. 32 z nich były towarzyskie, jeden odbył się w ramach Turnieju Izraela, dwa w eliminacjach do Mistrzostw Europy i jeden w eliminacjach do Mistrzostw Świata.
  • Polska reprezentacja wygrała 6 pojedynków, 16 razy remisowała, a 14 razy poniosła porażkę w starciu z Rumunią.
  • Polacy w meczach z Rumunią najczęściej strzelają gole między 76 a 90 minutą. Rumunia z kolei woli zdobywać bramki w pierwszej połowie meczu.
  • W całej historii polskiej piłki nożnej najwięcej bramek dla Polski w meczach przeciwko Rumunii zdobył Gerard Cieślik.
  • W rankingu FIFA Polska znajduje się na 10 miejscu, a Rumunia na 46.

Czy są jeszcze bilety na mecz Polska - Rumunia? Gdzie kupić? – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

Czy są jeszcze bilety na mecz Polska - Rumunia? Tysiące polskich kibiców zadaje sobie te pytanie, po tym, gdy wejściówki na czerwcowy pojedynek rozeszły się w błyskawicznie szybkim tempie. Sprzedaż ruszyła w nocy z 9/10 maja, a kilka godzin później kartoniki w

Jeszcze zanim rozpocznie się kolejny mecz polskiej reprezentacji, w sportowy nastrój wprowadzą Was filmy na eskaGO! Najlepsze produkcje o koszykówce, tenisie, boksie i MMA obejrzycie online za darmo i bez logowania. Już teraz kibicujcie zwariowanym bohaterom!