WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda 16-dniowa - wrzesień to nie koniec lata 2016! - Pogoda 16 dni - jaka jest prognoza na 16 dni?

Tagi związane z Pogoda 16-dniowa - wrzesień to nie koniec lata 2016!: pogoda, pogoda 16 dniowa

Pogoda 16-dniowa - wrzesień to nie koniec lata 2016!

RSS 10/09/2016 12:56 Komentarze

Pogoda 16-dniowa na ostatnią prostą lata 2016! Jakie temperatury do 23 września? Czy skorzystamy z promieni słonecznych w ostatnie dwa weekendy lata 2016? Prognoza pogody na 16 dni do sprawdzenia na ESKA.pl!

Pogoda 16-dniowa - wrzesień to nie koniec lata 2016! Pogoda na 16 dni września / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Pogoda 16-dniowa - wrzesień to nie koniec lata 2016!

Pogoda 16-dniowa na ESKA.pl odkrywa wszystkie tajemnice! Prognoza pogody na 16 dni września to nic innego jak długoterminowa prognoza dająca nadzieję na odpoczynek w plenerze. Jak będzie w ostatnie dni lata 2016? Dla osób, które chcą skorzystać z promieni słonecznych mamy znakomite informacje. Według przewidywań synoptyków będzie dużo słońca, a niebo zazwyczaj będzie bezchmurne! A jaka temperatura zapowiada się na najbliższe 3 miesiące? Sprawdźcie >> Pogoda na jesień 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Jaka będzie jesień w Polsce?

Prognoza pogody na 16 dni

Pogoda na 16 dni września, czyli od 7-23 września, to według wielu serwisów pogodowych piękne niebo, wysokie temperatury i korzystne dla samopoczucia ciśnienie. Tak będzie do końca września!

Pogoda - koniec lata 2016

Pogoda na 16 dni to nie koniec lata 2016. Załamanie pogody według długoterminowej prognozy nastąpi dopiero na początku października! Korzystajcie z pięknej aury wyjeżdżając nad morze, jezioro lub najprościej zróbcie grilla w przydomowym ogródku.

Pogoda 16-dniowa temperatura:

Temperatury będą bardzo wysokie! Pogoda 16 dni września 2016 to rekordowe jak na ten miesiąc temperatury. W najwyższym momencie termometr wskaże 31 stopni w cieniu! 

Pogoda na 16 dni - opady

Pogoda na najbliższe 16 dni to głównie słońce. Jedyne załamanie pogody spodziewane jest od 17-21.09.2016. Wówczas czekają nas opady deszczu, które przyniosą niewielkie ochłodzenie. Po 21 września 2016 ponownie czekają nas słoneczne dni! Założymy się, że wtedy będziecie mieli ochotę wskoczyć do chłodnej wody! Dlatego właśnie podrzucamy Wam najpopularniejszy hit na świecie, kawałek pt. Cold Water od Major Lazer:

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program