WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO] - Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]: young stars tracklista, ypung stars festival album, young stars festival płyta, album ys piosenki, young stars piosenki

Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]

RSS 05/03/2014 15:01 Komentarze 0
Young Stars - płyta z piosenkami wykonawców młodego pokolenia już w kwietniu trafi na sklepowe półki. A już 6 marca będziecie mieli możliwość posłuchania mix'u piosenek promujących festiwal Young Stars w Poznaniu.
Płyta Young Stars już wkrótce trafi na sklepowe półki, dokładnie 8 kwietnia. Na płycie znajdzie się kilkanaście numerów, przygotowanych przez artystów i debiutantów specjalnie w ramach projektu My Music, czyli Young Stars Festival. Zatem na płycie będzie można usłyszeć, m.in. Dawid Kwiatkowskiego, Julę, Natalię Szroeder i SBS.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Pośród 19 piosenek znajdzie się utwór pt. Płomień, zaśpiewany przez większość artystów z projektu i będzie oficjalną piosenką Young Stars. Zanim jednak płyta trafi do sprzedaży to My Music postanowiło ujawnić fragmenty piosenek. - Już w czwartek o 18:00 MEGAPREMIERA! Promo-Mix utworów z nadchodzącej płyty Young Stars! Usłyszycie po kawałku każdej piosenki! - czytamy na Facebooku.

Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, odc. 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, odc. 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - za kogo przebiorą się uczestnicy w 6 odcinku show? Przypomnijmy, że ostatni odcinek wygrał Marek Kaliszuk. Czy i tym razem uda mu się powtórzyć ten sukces? Kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 już 25 października 2014 roku. Tymczasem już dzisiaj sprawdź, z jakimi rolami będą musiały zmierzyć się gwiazdy show
20/10/2014 11:01
Halloween 2014: najmroczniejsze klipy gwiazd! Głosuj już teraz! [RANKING]
0

Halloween 2014: najmroczniejsze klipy gwiazd! Głosuj już teraz! [RANKING]

Halloween - mroczne klipy gwiazd. Rihanna i jej Disturbia, Lady Gaga w Alejandro czy może Monster High Ewy Farnej? Mroczne makijaże, mgła, sceny jak z horrorów. Która z gwiazd nakręciła najbardziej przerażający klip? Poczuj klimat Halloween z Eska.pl i zagłosuj już teraz w naszym nowym rankingu!
20/10/2014 10:47
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek w mrocznych klimatach [VIDEO]
1

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek w mrocznych klimatach [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
20/10/2014 10:37
Mam Talent 7, odc. 7: muzyczni uczestnicy w półfinale. Kto przeszedł dalej? [VIDEO]
0

Mam Talent 7, odc. 7: muzyczni uczestnicy w półfinale. Kto przeszedł dalej? [VIDEO]

Mam Talent 7 odc. 7 - kolejny odcinek show 18 października 2014 roku. Przed jurorami ciężkie zadanie. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola będą musieli wybrać czterdziestu uczestników, którzy wystąpią w odcinkach na żywo. Czy do półfinału trafią uczestnicy utalentowanie muzycznie? Sprawdź razem z ESKA.pl muzyczne występy w Mam Talent
20/10/2014 10:35
Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]
1

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo z muzycznego show Polsatu wystartuje już o godz. 20:00 na ESKA.pl. W tym odcinku Kora będzie wyjątkowo kąśliwa. Poza tym w odcinku z 19 października 2014 na scenie Must Be The Music 8 zobaczymy m.in. 15-latkę z głosem diwy operowej i 29-latka, który doskonale coveruje Robbiego Williamsa. Relacje live z Must Be The Music zaczynamy o 20:00!
19/10/2014 21:59
Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]
0

Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - już w najbliższą niedzielę 19 października 2014 roku na scenie show pojawi się głos Robbiego Williamsa w ciele 29-letniego Polaka. O co chodzi? O świetny występ Jana Traczyka, który zaptezentował się w utworze Angels brytyjskiego wokalisty. Jego silny głos wprawił w osłupienie jury Must Be The Music.
19/10/2014 19:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]