Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO] - Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]: young stars tracklista, ypung stars festival album, young stars festival płyta, album ys piosenki, young stars piosenki

Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]

RSS 05/03/2014 15:01 Komentarze 0
Young Stars - płyta z piosenkami wykonawców młodego pokolenia już w kwietniu trafi na sklepowe półki. A już 6 marca będziecie mieli możliwość posłuchania mix'u piosenek promujących festiwal Young Stars w Poznaniu.
Young Stars Young Stars / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]
Płyta Young Stars już wkrótce trafi na sklepowe półki, dokładnie 8 kwietnia. Na płycie znajdzie się kilkanaście numerów, przygotowanych przez artystów i debiutantów specjalnie w ramach projektu My Music, czyli Young Stars Festival. Zatem na płycie będzie można usłyszeć, m.in. Dawid Kwiatkowskiego, Julę, Natalię Szroeder i SBS.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Pośród 19 piosenek znajdzie się utwór pt. Płomień, zaśpiewany przez większość artystów z projektu i będzie oficjalną piosenką Young Stars. Zanim jednak płyta trafi do sprzedaży to My Music postanowiło ujawnić fragmenty piosenek. - Już w czwartek o 18:00 MEGAPREMIERA! Promo-Mix utworów z nadchodzącej płyty Young Stars! Usłyszycie po kawałku każdej piosenki! - czytamy na Facebooku.

Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jason Derulo - Cheyenne: Premiera teledysku! Zobacz i posłuchaj historii o tajemniczej Czejence na ESKA.pl
0

Jason Derulo - Cheyenne: Premiera teledysku! Zobacz i posłuchaj historii o tajemniczej Czejence na ESKA.pl

Jason Derulo potwierdził, a my prezentujemy drugi oficjalny singiel z czwartego studyjnego wydawnictwa tego artysty. Wraz z premierą singla pojawił się teledysk do hitu Cheyenne. O czym opowiada? Dowiesz się jak zwykle na Eska.pl! 
01/07/2015 17:22
Pogoda na weekend 4-5 lipca 2015 - nadchodzą upały! Będzie gorzej niż w teledysku Sunshine!
0

Pogoda na weekend 4-5 lipca 2015 - nadchodzą upały! Będzie gorzej niż w teledysku Sunshine!

Nadchodzą upały! Prognozy pogody na weekend 4-5 lipca 2015 roku wskazują na to, że w końcu zaczęło się prawdziwe lat. Temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza! Będzie upalniej niż w teledysku Rye Rye Sunshine! 
01/07/2015 17:16
Robin Thicke: Morning Sun - nowa piosenka autora hitu Blurred Lines VIDEO
0

Robin Thicke: Morning Sun - nowa piosenka autora hitu Blurred Lines VIDEO

Robin Thicke prezentuje nową piosenkę. Lyric video do kawałka Morning Sun zaliczyło swoją premierę na YouTube. Czy Morning Sun ma szansę przebić popularnością Blurred Lines? Posłuchaj nowej piosenki Robina Thicke na ESKA.pl 
01/07/2015 16:51
Zayn Malik solowa płyta - Naughty Boy zdradza szczegóły solowego albumu byłego członka One Directions
0

Zayn Malik solowa płyta - Naughty Boy zdradza szczegóły solowego albumu byłego członka One Directions

Zayn Malik: solowa płyta byłego członka One Direction wzruszy nas do łez? Jaki będzie solowy krążek Zayna Malika i kiedy się ukaże? Naughty Boy uchylił rąbka tajemnicy.
01/07/2015 16:16
Kendrick Lamar - Alright - teledysk rodem z koszmaru. VIDEO na ESKA.pl
0

Kendrick Lamar - Alright - teledysk rodem z koszmaru. VIDEO na ESKA.pl

Kendrick Lamar w nowym teledysku Alright. Ponad siedmiominutowy klip przypomina prawdziwy koszmar - nie chodzi tu jednak o jakość wykonania, lecz o tematykę teledysku. Nowe video od Kendricka Lamara na ESKA.pl 
01/07/2015 16:14
Silento - Watch Me: Jak tańczyć ten numer jak w teledysku? SAMOUCZEK
0

Silento - Watch Me: Jak tańczyć ten numer jak w teledysku? SAMOUCZEK

Jak tańczyć hit Silento "Watch Me"? Jeżeli zadajesz sobie to pytanie po obejrzeniu teledysku do tego hitu wakacji 2015 to mamy dla ciebie podpowiedź. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak zatańczyć choreografię, którą odtańczyły już miliony internautów na całym świecie!
01/07/2015 15:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska