Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO] - Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]: young stars tracklista, ypung stars festival album, young stars festival płyta, album ys piosenki, young stars piosenki

Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]

RSS 05/03/2014 15:01 Komentarze 0
Young Stars - płyta z piosenkami wykonawców młodego pokolenia już w kwietniu trafi na sklepowe półki. A już 6 marca będziecie mieli możliwość posłuchania mix'u piosenek promujących festiwal Young Stars w Poznaniu.
Young Stars Young Stars / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]
Płyta Young Stars już wkrótce trafi na sklepowe półki, dokładnie 8 kwietnia. Na płycie znajdzie się kilkanaście numerów, przygotowanych przez artystów i debiutantów specjalnie w ramach projektu My Music, czyli Young Stars Festival. Zatem na płycie będzie można usłyszeć, m.in. Dawid Kwiatkowskiego, Julę, Natalię Szroeder i SBS.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Pośród 19 piosenek znajdzie się utwór pt. Płomień, zaśpiewany przez większość artystów z projektu i będzie oficjalną piosenką Young Stars. Zanim jednak płyta trafi do sprzedaży to My Music postanowiło ujawnić fragmenty piosenek. - Już w czwartek o 18:00 MEGAPREMIERA! Promo-Mix utworów z nadchodzącej płyty Young Stars! Usłyszycie po kawałku każdej piosenki! - czytamy na Facebooku.

Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 - kto wygrał w finale z 24.05.2015? Sprawdź w relacji online z Must Be The Music 2015 [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 - kto wygrał w finale z 24.05.2015? Sprawdź w relacji online z Must Be The Music 2015 [VIDEO]

Must Be The Music 9 - kto wygrał tę edycję muzycznego show? O tym przekonamy się już po godz. 20:00 w niedzielę 24.05.2015. O tytuł zwycięzcy w Must Bfe The Music 9 powalczy siedmiu finalistów. Kto z nich zwycięży? Dowiecie się w relacji na żywo z Must Be The Music 2015 na ESKA.pl
24/05/2015 18:57
Eurowizja 2015: Donatan - na kogo głosował i komu gratuluje? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Donatan - na kogo głosował i komu gratuluje? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto był faworytem Donatana podczas tegorocznej edycji Eurowizji? Komu Donatan pogratulował tuż po zakończeniu konkursu? Sprawdź na ESKA.pl
24/05/2015 17:51
Eurowizja 2015: ile punktów otrzymała Polska? Sprawdź, które kraje głosowały na Monikę Kuszyńską [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: ile punktów otrzymała Polska? Sprawdź, które kraje głosowały na Monikę Kuszyńską [VIDEO]

Ile punktów dostała Polska na Eurowizji 2015? Które kraje oddały najwięcej głosów na Polskę? Jak na polską reprezentantkę na Eurowizji głosowało jury? Dlaczego Monika Kuszyńska zajęła 23 miejsce mimo dużej ilości głosów od widzów? Szczegóły na ten temat znajdziecie na ESKA.pl
24/05/2015 17:13
Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto wygrał 60. edycję Konkursu Eurowizji w Wiedniu? Finał Eurowizji 2015 rozpoczął się o godz. 21 w sobotę 23 maja 2015 roku. Zwycięzcę Eurowizji 2015 poznaliśmy tuż po północy! Kto nim został? Informację na temat tegorocznego laureata podamy tuż po ogłoszeniu wyników Eurowizji 2015. Przy okazji mocno trzymamy kciuki za Monikę Kuszyńską!
24/05/2015 13:28
Eurowizja 2015: Szwecja zwycięzcą! Kim jest Mans Zelmerlow? Posłuchaj innych piosenek Mansa Zelmerlowa [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Szwecja zwycięzcą! Kim jest Mans Zelmerlow? Posłuchaj innych piosenek Mansa Zelmerlowa [VIDEO]

Eurowizja 2015: kim jest Mans Zelmerlow zwycięzca tegorocznej edycji konkursu? W swojej karierze muzycznej reprezentant Szwecji wielokrotnie współpracował z... Polską! Na ESKA.pl posłuchaj innych - poza zwycięską piosenką Heroes - piosenek Mansa Zelmerlowa!
24/05/2015 13:01
Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]
0

Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]

Zielone Świątki 2015: w niedzielę 24 maja 2015 nie zrobimy zakupów! Pamiętajcie o tym, że już 24.05.2015 większość sklepów będzie nieczynna. Gdzie zrobić zakupy w Zielone Świątki 2015? Informacja na temat czynnych i zamkniętych sklepów w niedzielę 24 maja 2015 na ESKA.pl 
24/05/2015 12:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska