WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO] - Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]: young stars tracklista, ypung stars festival album, young stars festival płyta, album ys piosenki, young stars piosenki

Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]

RSS 05/03/2014 15:01 Komentarze 0
Young Stars - płyta z piosenkami wykonawców młodego pokolenia już w kwietniu trafi na sklepowe półki. A już 6 marca będziecie mieli możliwość posłuchania mix'u piosenek promujących festiwal Young Stars w Poznaniu.
Young Stars Young Stars / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]
Płyta Young Stars już wkrótce trafi na sklepowe półki, dokładnie 8 kwietnia. Na płycie znajdzie się kilkanaście numerów, przygotowanych przez artystów i debiutantów specjalnie w ramach projektu My Music, czyli Young Stars Festival. Zatem na płycie będzie można usłyszeć, m.in. Dawid Kwiatkowskiego, Julę, Natalię Szroeder i SBS.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Pośród 19 piosenek znajdzie się utwór pt. Płomień, zaśpiewany przez większość artystów z projektu i będzie oficjalną piosenką Young Stars. Zanim jednak płyta trafi do sprzedaży to My Music postanowiło ujawnić fragmenty piosenek. - Już w czwartek o 18:00 MEGAPREMIERA! Promo-Mix utworów z nadchodzącej płyty Young Stars! Usłyszycie po kawałku każdej piosenki! - czytamy na Facebooku.

Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]
0

HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]

Jest nowy HIT INTERNETU 2015! Tym razem to trzy śpiewające dziewczyny w samochodzie, które postanowiły udowodnić, że w szybki i ładny sposób można streścić ostatnie 100 lat w muzyce. Klip pt. Mime Through Time by SketchSHE, czyli po prostu 100 lat muzyki w jednym klipie jest naprawdę HOT! 
01/04/2015 15:33
Rihannna w Home a w polskiej wersji...  Zobaczcie, kto podkłada głos pod postać RiRi w bajce Dom [VIDEO]
0

Rihannna w Home a w polskiej wersji... Zobaczcie, kto podkłada głos pod postać RiRi w bajce Dom [VIDEO]

Rihanna w Home podkłada głos głównej bohaterce o imieniu Tip. Przed premierą bajki Dom w Polsce ESKA.pl postanowiła sprawdzić polską obsadę dubbingującą. Zobaczcie już teraz, kto podkłada głos pod postać Rihanny w Home i od kiedy bajkę będziemy oglądać na dużym ekranie.
01/04/2015 15:33
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI czekają. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI czekają. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2 w postaci arkusza i odpowiedzi z angielskiego czekają na stronie. Zobaczcie cały arkusz i odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 tuż po egzaminie 1 kwietnia. W arkuszu ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 z j. angielskiego m.in. zadania na słuchanie. ESKA.pl trzyma kciuki za uczniów... I Want You To Know wszystkie rozwiązania!
01/04/2015 15:10
Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]

Justin Bieber Roast w polskiej TV na Comedy Central 1 kwietnia to transmisja, którą omawiamy szczegółowo przed premierą. O której godzinie oglądać Roast of Justin Bieber na Comedy Central Polska? Czy jest szansa na wersję z lektorem? Zobaczcie już teraz szczegóły Justin Bieber Roast w polskiej telewizji.
01/04/2015 14:54
Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]

Martin Garrix i Ed Sheeran nagrali wspólny utwór! Ciężko sobie wyobrazić współpracę DJ z muzykiem instrumentalnym, jakkolwiek to prawda. Do sieci trafił ich wspólny utwór pt. Rewind, Repeat It - do posłuchania na ESKA.pl 
01/04/2015 14:51
Urodziny Pharrella Willamsa: 42 lata i mnóstwo wyprodukowanych hitów. Piosenki Pharrella, o których nie miałeś pojęcia [VIDEO]
0

Urodziny Pharrella Willamsa: 42 lata i mnóstwo wyprodukowanych hitów. Piosenki Pharrella, o których nie miałeś pojęcia [VIDEO]

Pharrell Williams urodziny obchodzi 5 kwietnia. Ile lat ma wokalista? W tym roku Williams będzie świętował swoje 42 urodziny. Z tej okazji przypominamy listę piosenek wyprodukowanych przez lub przy współudziale Pharrella Williamsa. Czy wiedzieliście, że Pharrell Williams współpracował m.in. z Miley Cyrus, Hansem Zimmerem, Adamem Lambertem i Snoop Doggiem? Z kim jeszcze współpracował Pharrell Williams - do sprawdzenia na ESKA.pl 
01/04/2015 14:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska