WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO] - Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty!

Tagi związane z Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]: young stars tracklista, ypung stars festival album, young stars festival płyta, album ys piosenki, young stars piosenki

Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]

RSS 05/03/2014 15:01 Komentarze
Young Stars - płyta z piosenkami wykonawców młodego pokolenia już w kwietniu trafi na sklepowe półki. A już 6 marca będziecie mieli możliwość posłuchania mix'u piosenek promujących festiwal Young Stars w Poznaniu.
Young Stars Young Stars / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]
Płyta Young Stars już wkrótce trafi na sklepowe półki, dokładnie 8 kwietnia. Na płycie znajdzie się kilkanaście numerów, przygotowanych przez artystów i debiutantów specjalnie w ramach projektu My Music, czyli Young Stars Festival. Zatem na płycie będzie można usłyszeć, m.in. Dawid Kwiatkowskiego, Julę, Natalię Szroeder i SBS.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Pośród 19 piosenek znajdzie się utwór pt. Płomień, zaśpiewany przez większość artystów z projektu i będzie oficjalną piosenką Young Stars. Zanim jednak płyta trafi do sprzedaży to My Music postanowiło ujawnić fragmenty piosenek. - Już w czwartek o 18:00 MEGAPREMIERA! Promo-Mix utworów z nadchodzącej płyty Young Stars! Usłyszycie po kawałku każdej piosenki! - czytamy na Facebooku.

Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program