WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO] - Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty!

Tagi związane z Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]: young stars tracklista, ypung stars festival album, young stars festival płyta, album ys piosenki, young stars piosenki

Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]

RSS 05/03/2014 15:01 Komentarze
Young Stars - płyta z piosenkami wykonawców młodego pokolenia już w kwietniu trafi na sklepowe półki. A już 6 marca będziecie mieli możliwość posłuchania mix'u piosenek promujących festiwal Young Stars w Poznaniu.
Young Stars Young Stars / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Płyta Young Stars: mix utworów z nadchodzącej płyty! [VIDEO]
Płyta Young Stars już wkrótce trafi na sklepowe półki, dokładnie 8 kwietnia. Na płycie znajdzie się kilkanaście numerów, przygotowanych przez artystów i debiutantów specjalnie w ramach projektu My Music, czyli Young Stars Festival. Zatem na płycie będzie można usłyszeć, m.in. Dawid Kwiatkowskiego, Julę, Natalię Szroeder i SBS.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Pośród 19 piosenek znajdzie się utwór pt. Płomień, zaśpiewany przez większość artystów z projektu i będzie oficjalną piosenką Young Stars. Zanim jednak płyta trafi do sprzedaży to My Music postanowiło ujawnić fragmenty piosenek. - Już w czwartek o 18:00 MEGAPREMIERA! Promo-Mix utworów z nadchodzącej płyty Young Stars! Usłyszycie po kawałku każdej piosenki! - czytamy na Facebooku.

Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
80-latkowie parodiują klip Taylor Swift! Brawurowa wersja Shake It Off
0

80-latkowie parodiują klip Taylor Swift! Brawurowa wersja Shake It Off

Kto powiedział, że będąc seniorem nie można się dobrze bawić? Ta grupa 80-latków pokazuje, co to znaczy szalona zabawa. Ich nowa wersja klipu Taylor Swift podbija internet, a energii pozazdrościć może im niejeden 20-latek.
29/07/2016 13:48
Katy Perry śpiewa Rise i Roar dla Hilary Clinton
0

Katy Perry śpiewa Rise i Roar dla Hilary Clinton

Katy Perry zaprezentowała swój nowy singiel Rise po raz pierwszy na żywo podczas konwencji Demokratów. Sprawdź, jak piosenkarka poradziła sobie z premierowym wykonaniem hymnu olimpiady 2016 w Rio.
29/07/2016 13:36
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
29/07/2016 13:23
Polska - Sada Cruzeiro: mecze towarzyskie siatkarzy 29.07 i 2.08
0

Polska - Sada Cruzeiro: mecze towarzyskie siatkarzy 29.07 i 2.08

RIO 2016 coraz bliżej, a przed naszymi siatkarzami ostatnia prosta i dwa towarzyskie mecze z miejscowym zespołem Sada Cruzeiro.
29/07/2016 13:05
Papież - MEMY i gify z wizyty w Polsce 2016. Najśmieszniejsze obrazki [TOP 10]
0

Papież - MEMY i gify z wizyty w Polsce 2016. Najśmieszniejsze obrazki [TOP 10]

Papież w Polsce 2016 - memy internautów rozśmieszą Was do łez! Po raz kolejny internauci nie zawiedli i przygotowali obrazki, które na zawsze będą nam się kojarzyć z wizytą głowy kościoła w Krakowie
29/07/2016 12:51
Sia w My Little Pony. Którym kucykiem będzie wokalistka?
0

Sia w My Little Pony. Którym kucykiem będzie wokalistka?

Sia w My Little Pony. Wokalistka będzie jednym z popularnych kucyków w najnowszej filmowej odsłonie serii My Little Pony.
29/07/2016 12:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...