Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO] - Piersi - nowy skład i ich największy hity Bałkanica!

Tagi związane z Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]: piersi bakanica, piersi nowy hit, piersi teledysk 2013, bałkanica 2013, bałkanica klip 2013, bałkanica hit, piersi adam asanov, piersi nowy skład, piersi nowy wokalista, piersi kim jest nowy wokalista

Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]

RSS 15/11/2013 15:00 Komentarze
Piersi - nowy skład i sukces kawałka Bałkanica, pochodzącego z płyty Piersi i Przyjaciele 2. Zobaczcie jak grupa radzi sobie w nowym składzie z Adamem Asanov'em.
Piersi Piersi / Facebook Piersi
Ilustracja do artykułu: Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]
Piersi w nowym składzie odnoszą sukces. Legendarna grupa Piersi narodziła się w 1984 roku, wtedy liderem grupy był Paweł Kukiz. Skład grupy jeśli chodzi o instrumentalistów, co jakiś czas się zmieniał. Grupa królująca na polskiej scenie nagrała aż 6 albumów studyjnych. Kto nie pamięta takich hitów, jak: Całuj Mnie czy też O, Hela.

>>> Piersi nowa płyta Piersi i Przyjaciele 2

W tym roku jednak doszło do rewolucji w zespole. Kukiz odszedł, a na jego miejsce wszedł Adam Asanov. Obecnie całą grupę tworzą: Marek "Mały" Kryjom (śpiew, gitara, instr. klawiszowe), Adam "Asan" Asanov (śpiew), Zbigniew "Dziadek" Moździerski (gitara basowa), Adam "Hans" Kłos (gitara), Marcin "Manio" Papior (perkusja).

I okazuję się, że zmiany nie były w cale takie złe, bo zespół w nowym składzie odnosi sukcesy. Niedawno nagrali płytą Piersi i Przyjaciele 2. Na albumie usłyszymy: Pawła i Łukasza Golców (Golec u Orkiestra), Tomka "Lipa" Lipnickiego, Jacka "Dżej Dżej" Jędrzejaka, GrubSona i Andrzeja Nowaka ze Złych Psów (TSA).

Piersi - Bałkanica



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 13.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
12/02/2016 16:56
Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!
0

Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!

Pochodząca z Chin dziewczynka zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Występ niezwykłej 12-latki zrobił ogromne wrażenie nie tylko na jury konkursu, w którym brała udział, ale także na internautach z całego świata.
12/02/2016 15:56
Kiedy premiera Must Be The Music? To będzie edycja pełna "zdolnych frików"
0

Kiedy premiera Must Be The Music? To będzie edycja pełna "zdolnych frików"

Must Be The Music to jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych w Polsce. Muzyczne show wraca na antenę Polsatu już wiosną 2016 roku. Na ESKA.pl sprawdź, co nasz czeka w najnowszej edycji Tylko Muzyka!
12/02/2016 15:22
Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!
0

Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!

Jason Derulo na golasa w teledysku - aż tak dosłownie potraktował tytuł piosenki Naked. Zobaczcie najnowszy teledysk Jasona Derulo
12/02/2016 15:10
Bars and Melody w przeboju Adele. Sprawdź, jak poradzili sobie z piosenką Hello
0

Bars and Melody w przeboju Adele. Sprawdź, jak poradzili sobie z piosenką Hello

Bars and Melody w przeboju Adele. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak Leondre Devries i Charlie Lenehan z BAM poradzili sobie z wykonaniem piosenki Hello.
12/02/2016 14:57
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
12/02/2016 14:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 12:59

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA