WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO] - Piersi - nowy skład i ich największy hity Bałkanica!

Tagi związane z Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]: piersi bakanica, piersi nowy hit, piersi teledysk 2013, bałkanica 2013, bałkanica klip 2013, bałkanica hit, piersi adam asanov, piersi nowy skład, piersi nowy wokalista, piersi kim jest nowy wokalista

Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]

RSS 15/11/2013 15:00 Komentarze
Piersi - nowy skład i sukces kawałka Bałkanica, pochodzącego z płyty Piersi i Przyjaciele 2. Zobaczcie jak grupa radzi sobie w nowym składzie z Adamem Asanov'em.
Piersi Piersi / Facebook Piersi
Ilustracja do artykułu: Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]
Piersi w nowym składzie odnoszą sukces. Legendarna grupa Piersi narodziła się w 1984 roku, wtedy liderem grupy był Paweł Kukiz. Skład grupy jeśli chodzi o instrumentalistów, co jakiś czas się zmieniał. Grupa królująca na polskiej scenie nagrała aż 6 albumów studyjnych. Kto nie pamięta takich hitów, jak: Całuj Mnie czy też O, Hela.

>>> Piersi nowa płyta Piersi i Przyjaciele 2

W tym roku jednak doszło do rewolucji w zespole. Kukiz odszedł, a na jego miejsce wszedł Adam Asanov. Obecnie całą grupę tworzą: Marek "Mały" Kryjom (śpiew, gitara, instr. klawiszowe), Adam "Asan" Asanov (śpiew), Zbigniew "Dziadek" Moździerski (gitara basowa), Adam "Hans" Kłos (gitara), Marcin "Manio" Papior (perkusja).

I okazuję się, że zmiany nie były w cale takie złe, bo zespół w nowym składzie odnosi sukcesy. Niedawno nagrali płytą Piersi i Przyjaciele 2. Na albumie usłyszymy: Pawła i Łukasza Golców (Golec u Orkiestra), Tomka "Lipa" Lipnickiego, Jacka "Dżej Dżej" Jędrzejaka, GrubSona i Andrzeja Nowaka ze Złych Psów (TSA).

Piersi - Bałkanica



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!
0

KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!

Jarzynki i Przyjaciele - płyta z najpiękniejszymi piosenkami dla dzieci może być twoja. Mamy dla was 4 albumy z utworami dla najmłodszych w wykonaniu m.in. Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Fronczewskiego czy Cezarego Pazury. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie.
25/05/2016 16:30
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
25/05/2016 16:23
Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!
0

Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!

Marcin Czerwiński - Jak lew: to polska nowość muzyczna 2016, która pobije polskie listy przebojów? Jego piosenka została stworzona przez producentów, którzy współpracowali z P!nk! Posłuchajcie i oceńcie już teraz na ESKA.pl
25/05/2016 15:50
Prezent na Dzień Matki 2016. Co kupić? Propozycje muzyczne i nie tylko!
0

Prezent na Dzień Matki 2016. Co kupić? Propozycje muzyczne i nie tylko!

Dzień Matki już 26 maja 2016. Jeśli nadal nie macie pomysłu na prezent dla swoich mam, możecie zainspirować się naszymi propozycjami. Lista muzycznych i nie tylko prezentów na Dzień Mamy 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl
25/05/2016 15:29
Liga Mistrzów FINAŁ 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM
0

Liga Mistrzów FINAŁ 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM

Real - Atletico: FINAŁ Ligi Mistrzów już 28.05.2016. Transmisja online i w TV na żywo będzie dostępna na kilka sposobów. Gdzie finał w telewizji? Gdzie darmowe streamy live? Wszystkie informacje na temat meczu Real Madryt - Atletico Madryt z 28 kwietnia 2016 na ESKA.pl 
25/05/2016 14:59
Dzień Matki 2016: wierszyki, życzenia, SMS-y i piosenka specjalnie dla Mamy!
0

Dzień Matki 2016: wierszyki, życzenia, SMS-y i piosenka specjalnie dla Mamy!

Dzień Matki już w czwartek 26 maja! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wierszyki, życzenia i smsy, które na pewno zainspirują Was przy wręczaniu prezentów i ściskaniu Mamy z okazji Jej święta. Posłuchajcie także piosenki, którą Spice Girls zadedykowały swoim rodzicielkom!
25/05/2016 14:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

25/05/2016 09:32

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA