WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO] - Piersi - nowy skład i ich największy hity Bałkanica!

Tagi związane z Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]: piersi bakanica, piersi nowy hit, piersi teledysk 2013, bałkanica 2013, bałkanica klip 2013, bałkanica hit, piersi adam asanov, piersi nowy skład, piersi nowy wokalista, piersi kim jest nowy wokalista

Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]

RSS 15/11/2013 15:00 Komentarze
Piersi - nowy skład i sukces kawałka Bałkanica, pochodzącego z płyty Piersi i Przyjaciele 2. Zobaczcie jak grupa radzi sobie w nowym składzie z Adamem Asanov'em.
Piersi Piersi / Facebook Piersi
Ilustracja do artykułu: Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]
Piersi w nowym składzie odnoszą sukces. Legendarna grupa Piersi narodziła się w 1984 roku, wtedy liderem grupy był Paweł Kukiz. Skład grupy jeśli chodzi o instrumentalistów, co jakiś czas się zmieniał. Grupa królująca na polskiej scenie nagrała aż 6 albumów studyjnych. Kto nie pamięta takich hitów, jak: Całuj Mnie czy też O, Hela.

>>> Piersi nowa płyta Piersi i Przyjaciele 2

W tym roku jednak doszło do rewolucji w zespole. Kukiz odszedł, a na jego miejsce wszedł Adam Asanov. Obecnie całą grupę tworzą: Marek "Mały" Kryjom (śpiew, gitara, instr. klawiszowe), Adam "Asan" Asanov (śpiew), Zbigniew "Dziadek" Moździerski (gitara basowa), Adam "Hans" Kłos (gitara), Marcin "Manio" Papior (perkusja).

I okazuję się, że zmiany nie były w cale takie złe, bo zespół w nowym składzie odnosi sukcesy. Niedawno nagrali płytą Piersi i Przyjaciele 2. Na albumie usłyszymy: Pawła i Łukasza Golców (Golec u Orkiestra), Tomka "Lipa" Lipnickiego, Jacka "Dżej Dżej" Jędrzejaka, GrubSona i Andrzeja Nowaka ze Złych Psów (TSA).

Piersi - Bałkanica



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?
0

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?
19/02/2017 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!
0

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!
19/02/2017 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata
0

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.
19/02/2017 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!
0

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    
19/02/2017 16:11
Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]
0

Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]

Kto z Polski jedzie na Eurowizję 2017? Zobacz WYNIK krajowych eliminacji, video z występów oraz liczbę przyznanych punktów - na ESKA.pl!  
19/02/2017 15:11
Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!
0

Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!

Carmell na Eurowizji 2017 - tak byłoby, jeśli liczyłyby się tylko głosy widzów. Czym Małgorzata Bernatowicz, prywatnie córka aktorki Ewy Kasprzyk, zachwyciła Polaków, że przyznali jej najwięcej punktów?  
19/02/2017 13:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

15/02/2017 16:35

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA