WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO] - Piersi - nowy skład i ich największy hity Bałkanica!

Tagi związane z Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]: piersi bakanica, piersi nowy hit, piersi teledysk 2013, bałkanica 2013, bałkanica klip 2013, bałkanica hit, piersi adam asanov, piersi nowy skład, piersi nowy wokalista, piersi kim jest nowy wokalista

Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]

RSS 15/11/2013 15:00 Komentarze
Piersi - nowy skład i sukces kawałka Bałkanica, pochodzącego z płyty Piersi i Przyjaciele 2. Zobaczcie jak grupa radzi sobie w nowym składzie z Adamem Asanov'em.
Piersi Piersi / Facebook Piersi
Ilustracja do artykułu: Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]
Piersi w nowym składzie odnoszą sukces. Legendarna grupa Piersi narodziła się w 1984 roku, wtedy liderem grupy był Paweł Kukiz. Skład grupy jeśli chodzi o instrumentalistów, co jakiś czas się zmieniał. Grupa królująca na polskiej scenie nagrała aż 6 albumów studyjnych. Kto nie pamięta takich hitów, jak: Całuj Mnie czy też O, Hela.

>>> Piersi nowa płyta Piersi i Przyjaciele 2

W tym roku jednak doszło do rewolucji w zespole. Kukiz odszedł, a na jego miejsce wszedł Adam Asanov. Obecnie całą grupę tworzą: Marek "Mały" Kryjom (śpiew, gitara, instr. klawiszowe), Adam "Asan" Asanov (śpiew), Zbigniew "Dziadek" Moździerski (gitara basowa), Adam "Hans" Kłos (gitara), Marcin "Manio" Papior (perkusja).

I okazuję się, że zmiany nie były w cale takie złe, bo zespół w nowym składzie odnosi sukcesy. Niedawno nagrali płytą Piersi i Przyjaciele 2. Na albumie usłyszymy: Pawła i Łukasza Golców (Golec u Orkiestra), Tomka "Lipa" Lipnickiego, Jacka "Dżej Dżej" Jędrzejaka, GrubSona i Andrzeja Nowaka ze Złych Psów (TSA).

Piersi - Bałkanica



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!
0

Idol: Arek Kłusowski i Filip Moniuszko. Internauci pytają o uczestników show!

Arek Kłusowski i Filip Moniuszko odpadli z Idola? Internauci dopytują o dwóch uczestników, którzy zapadli w pamięć widzom po castingowych odcinkach muzycznego show!
27/03/2017 16:16
Co to jest fake news?
0

Co to jest fake news?

Fake newsy to niebezpieczne, szybko rozwijające się zjawisko w internecie. Na ESKA.pl., wyjaśniamy co to właściwie jest i jak należy na nie reagować.
27/03/2017 16:00
Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń
0

Open'er 2017: polski tydzień ogłoszeń

Organizatorzy Open'era ogłosili powrót legendy polskiego hip hopu specjalnie na festiwal i zapowiedzieli polski tydzień ogłoszeń.
27/03/2017 15:46
Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!
0

Kasia Moś w Rydze. Polka ponownie oczarowała na zagranicznym koncercie!

Kasia Moś nie zwalnia tempa i przed Eurowizją 2017 koncertuje po całej Europie. Tym razem Polka zachwyciła mieszkańców Rygi.
27/03/2017 15:24
Żony Hollywood: Iwona Burnat i Reggie Benjamin nagrali piosenkę [AUDIO]
0

Żony Hollywood: Iwona Burnat i Reggie Benjamin nagrali piosenkę [AUDIO]

Iwona Burnat i Reggie Benjamin, bohaterowie programu Żony Hollywood postanowili, że podbiją nie tylko serca telewidzów, ale także słuchaczy. Posłuchaj na ESKA.pl ich debiutanckiej piosenki.
27/03/2017 15:16
Gosia Rdest - kim jest dziewczyna z teledysku Popka?
0

Gosia Rdest - kim jest dziewczyna z teledysku Popka?

Popek, Sobota i Matheo zaprosili do swojego teledysku ciekawe osobistości. Jedną z nich jest Gosia Rdest! Kim jest i czym się zajmuje? Przekonajcie się i poznajcie piękną kobietę na ESKA.pl!
27/03/2017 15:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA