WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO] - Piersi - nowy skład i ich największy hity Bałkanica!

Tagi związane z Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]: piersi bakanica, piersi nowy hit, piersi teledysk 2013, bałkanica 2013, bałkanica klip 2013, bałkanica hit, piersi adam asanov, piersi nowy skład, piersi nowy wokalista, piersi kim jest nowy wokalista

Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]

RSS 15/11/2013 15:00 Komentarze
Piersi - nowy skład i sukces kawałka Bałkanica, pochodzącego z płyty Piersi i Przyjaciele 2. Zobaczcie jak grupa radzi sobie w nowym składzie z Adamem Asanov'em.
Piersi Piersi / Facebook Piersi
Ilustracja do artykułu: Piersi - nowy skład i ich hit Bałkanica! Jak zespół sobie radzi bez Pawła Kukiza? [VIDEO]
Piersi w nowym składzie odnoszą sukces. Legendarna grupa Piersi narodziła się w 1984 roku, wtedy liderem grupy był Paweł Kukiz. Skład grupy jeśli chodzi o instrumentalistów, co jakiś czas się zmieniał. Grupa królująca na polskiej scenie nagrała aż 6 albumów studyjnych. Kto nie pamięta takich hitów, jak: Całuj Mnie czy też O, Hela.

>>> Piersi nowa płyta Piersi i Przyjaciele 2

W tym roku jednak doszło do rewolucji w zespole. Kukiz odszedł, a na jego miejsce wszedł Adam Asanov. Obecnie całą grupę tworzą: Marek "Mały" Kryjom (śpiew, gitara, instr. klawiszowe), Adam "Asan" Asanov (śpiew), Zbigniew "Dziadek" Moździerski (gitara basowa), Adam "Hans" Kłos (gitara), Marcin "Manio" Papior (perkusja).

I okazuję się, że zmiany nie były w cale takie złe, bo zespół w nowym składzie odnosi sukcesy. Niedawno nagrali płytą Piersi i Przyjaciele 2. Na albumie usłyszymy: Pawła i Łukasza Golców (Golec u Orkiestra), Tomka "Lipa" Lipnickiego, Jacka "Dżej Dżej" Jędrzejaka, GrubSona i Andrzeja Nowaka ze Złych Psów (TSA).

Piersi - Bałkanica



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 17:45
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
28/07/2016 16:49
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 16:21
Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera
0

Taco Hemingway: dlaczego urodził się w Egipcie i mieszkał w Chinach? Ciekawostki z życia rapera

Taco Hemingway niespodziewanie wydał nową EP-kę i ponownie zatrząsł polskim internetem. To dobry moment, by poznać kilka interesujących faktów z życia rapera. Jak brzmi jego prawdziwe nazwisko? Czemu urodził się w Egipcie? Sprawdź ciekawostki na temat Taco już teraz!
28/07/2016 16:15
RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje
0

RIO 2016 - kiedy, terminarz, transmisje

RIO 2016 to najważniejsza sportowa impreza tego roku. Na ESKA.pl wszystkie informacje dotyczące Igrzysk Olimpijskich 2016 znajdziecie w jednym miejscu!
28/07/2016 15:55
Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?
0

Sylwia Przybysz & Verba: płyta Związane oczy mam. Gdzie kupić i posłuchać online?

Sylwia Przybysz & Verba - Związane oczy mam: album już gotowy! O czym opowiada? Skąd można pobrać piosenki z płyty? Gorącej premierze lipca przyglądamy się bliżej na ESKA.pl!
28/07/2016 15:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...