WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Oscary 2014: nominacje. Nominowani w kategoriach muzycznych! Kto w Najlepszej Piosence? [VIDEO] - Oscary 2014: lista nominowanych już jest! Kto w Najlepszej Piosence? Zobacz nominowanych na ESKA.pl! [VIDEO]

Oscary 2014: nominacje. Nominowani w kategoriach muzycznych! Kto w Najlepszej Piosence? [VIDEO]

RSS 02/03/2014 22:35 Komentarze
Listę nominowanych do Oscarów 2014 poznaliśmy 16 stycznia. Na ESKA.pl prezentujemy nominacje w kategoriach muzycznych. Najwięcej emocji wzbudzają nominowani w kategorii Najlepsza Piosenka. Kto na gali Oscarów 2014 powalczy o ten tytuł? Sprawdź już teraz i wytypuj swojego laureata na ESKA.pl!
znamy już nominowanych do Oscarów 2014 / fot. FB The Academy of Motion Picture Arts and Sciences
Ilustracja do artykułu: Oscary 2014: nominacje. Nominowani w kategoriach muzycznych! Kto w Najlepszej Piosence? [VIDEO]
Nominacje do Oscarów 2014 zostały przyznane 16 stycznia. Na niecałe 2 miesiące przed galą poznaliśmy w ten sposób pełną listę nominowanych, w tym tych, którzy powalczą o Oscary 2014 w kategoriach muzycznych.

Najważniejsza z nich to z pewnością Najlepsza Piosenka, ale trzeba pamiętać, że oprócz Oscara dla piosenki, wyróżnienie przyznawane jest także dla Najlepszej Muzyki Filmowej, za Najlepszy Dźwięk i za Najlepszy Montaż Dźwięku.


Tak prezentują się nominowani do Oscarów 2014 w kategoriach muzycznych:

NAJLEPSZA PIOSENKA

Alone Yet Not Alone  - Joni Eareckson Tada z Alone Yet Not Alone
Happy - Pharrell Williams z Minionki rozrabiają
Let It Go - Idina Menzel z Krainy Lodu
The Moon Song - Karen O z Ona
Ordinary Love - U2 z Mandela: Long Walk to Freedom

NAJLEPSZA MUZYKA

Złodziejka Książek
Grawitacja
Ona
Tajemnica Filomeny
Ratując pana Banksa

NAJLEPSZY DŹWIĘK

All Is Lost
Kapitan Phillips
Grawitacja
Hobbit: Pustkowie Smauga
Lone Survivor

NAJLEPSZY MONTAŻ DŹWIĘKU

Kapitan Phillips
Grawitacja
Hobbit: Pustkowie Smauga
Co jest grane, Davis?
Lone Survivor

>>> JAKIE FILMY POWALCZĄ O OSCARY 2014? Zobacz na EskaCINEMA

Kto Waszym zdaniem ma szanse na prestiżową nagrodę amerykańskiej Akademii Filmowej? W komentarzach na ESKA.pl możecie typować swojego zwycięzcę Oscara 2014 za Najlepszą Piosenką i laureatów innych kategorii. Kto wie, może uda się Wam trafić. Wszystkiego dowiemy się już 2 marca, kiedy to odbędzie się gala.


Zobacz Alone Yet Not Alone - Joni Eareckson Tada!



Zobacz Happy - Pharrell Williams!



Zobacz Let It Go - Idina Menzel!



Posłuchaj The Moon Song - Karen O!



Zobacz Ordinary Love - U2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM
0

Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM

Disco nad Wisłą to II edycja imprezy odbywającej się na płockiej plaży. Sprawdź program wydarzenia, po ile i gdzie można kupić bilety.
26/07/2017 12:38
Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'
0

Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'

Przystanek Woodstock został zakwalifikowany jako impreza podwyższonego ryzyka! Jurek Owsiak nagrał emocjonalny filmik, w którym martwi się o przyszłość imprezy. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
26/07/2017 12:36
Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku
0

Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku

Nieboskłon w śląskiej wersji podbija sieć. Posłuchajcie nowej piosenki tria Frele.
26/07/2017 12:32
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program