WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO] - One Direction trasa koncertowa 2014 Where We Are Tour - daty.

Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO]

RSS 16/05/2013 13:20 Komentarze

One Direction 16 maja 2013 roku ogłosili światu swoją nową trasę koncertową Where We Are Tour na konferencji prasowej na Stadionie Wembley w Londynie. Miejsce nie zostało wybrane bez przyczyny. Boysband tym razem będzie występował tylko na wielkich arenach. Czy wśród nich jest Stadion Narodowy w Warszawie?

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO]
One Direction już w 2014 roku wystartują z nową trasą koncertową zatytułowaną Where We Are Tour. Czy jest szansa na występ 1D w Polsce? Na pierwszych zdjęciach z konferencji prasowej na Stadionie Wembley w Londynie z 16 maja 2013 roku widzimy baner promujący tournée, na którym zamieszczone zostały flagi państw uwzględnionych w trasie.

Polish Directioners pod wpływem emocji byli niemalże pewni, że wśród nich znaleźli flagę naszego kraju. Niestety już po chwili okazało się, że polską flagę pomylili z tymi należącymi do Chile czy też Kolumbii. To właśnie między innymi te państwa odwiedzi brytyjsko-irlandzki zespół w ramach Where We Are Tour 2014. Tym razem 1D będą grać tylko na wielkich stadionach.

Polscy Directionerzy nie kryją rozczarowania, że na koncertowej liście po raz kolejny zabrakło Polski i już planują akcję na Twitterze, którą chcieliby zwrócić uwagę swoich idoli. Kto wie, może uda się im przekonać młodych wokalistów do występu na Stadionie Narodowym w Warszawie? Trzymamy kciuki!

>>> Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku w ramach Where We Are Tour? To możliwe! Dlaczego?



Zobacz pierwszą zapowiedź Where We Are Tour 2014 od One Direction!




Zobacz fragment konferencji prasowej One Direction z ogłoszenia Where We Are Tour 2014!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2017 - Alexandra Stan zmieniła wygląd! 9 Lives [VIDEO]
0

Nowości Muzyczne 2017 - Alexandra Stan zmieniła wygląd! 9 Lives [VIDEO]

Alexandra Stan w nowym stylu weszła w 2017 rok! Zmieniła image i sposób tworzenia muzyki. Dowodem tego jest singiel i teledysk 9 Lives, który zobaczycie na ESKA.pl!
24/01/2017 16:03
Eldo - koncerty na PSI Tour. Gdzie i kiedy wystąpi?
0

Eldo - koncerty na PSI Tour. Gdzie i kiedy wystąpi?

Gdzie i kiedy wystąpi Eldo? Daty i miejsca koncertów w ramach Psi Live Band Tour podrzucamy na ESKA.pl!
24/01/2017 15:51
Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!
0

Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!

Historia tej 25-latki robi wrażenie! Jeszcze parę lat temu dziewczyna bez skutku próbowała swoich sił w talent show, a teraz wiedzie prawdziwie luksusowe życie, choć wcale nie zrobiła kariery w muzyce! Jak Chloe Khan w kilka lat zarobiła olbrzymią fortunę? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
24/01/2017 15:39
Wiosenna ramówka 2017: co i kiedy oglądać?
0

Wiosenna ramówka 2017: co i kiedy oglądać?

Najpopularniejsze programy rozrywkowe już w lutym wracają do TV. Daty gorących premier 2017 w TVN, Polsat, TVP już teraz na ESKA.pl
24/01/2017 15:33
Legia - Ajax: bilety na mecz 16.02.17. Gdzie i po ile kupić?
0

Legia - Ajax: bilety na mecz 16.02.17. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Legia Warszawa - Ajax Amsteram to gorący towar wśród kibiców! Czy można jeszcze kupić wejściówki na mecz Legii w Lidze Europy? Jakie są ceny biletów na mecz 16 lutego 2017? Tego dowiecie się na ESKA.pl!
24/01/2017 15:33
Kalendarz świąt nietypowych 2017
0

Kalendarz świąt nietypowych 2017

Kalendarz świąt nietypowych 2017 już teraz na ESKA.pl! To u nas dowiecie się, kiedy złożyć życzenia teściowej i kiedy bez skrupułów objadać się pizzą.
24/01/2017 15:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA