WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO] - One Direction trasa koncertowa 2014 Where We Are Tour - daty.

Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO]

RSS 16/05/2013 13:20 Komentarze

One Direction 16 maja 2013 roku ogłosili światu swoją nową trasę koncertową Where We Are Tour na konferencji prasowej na Stadionie Wembley w Londynie. Miejsce nie zostało wybrane bez przyczyny. Boysband tym razem będzie występował tylko na wielkich arenach. Czy wśród nich jest Stadion Narodowy w Warszawie?

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO]
One Direction już w 2014 roku wystartują z nową trasą koncertową zatytułowaną Where We Are Tour. Czy jest szansa na występ 1D w Polsce? Na pierwszych zdjęciach z konferencji prasowej na Stadionie Wembley w Londynie z 16 maja 2013 roku widzimy baner promujący tournée, na którym zamieszczone zostały flagi państw uwzględnionych w trasie.

Polish Directioners pod wpływem emocji byli niemalże pewni, że wśród nich znaleźli flagę naszego kraju. Niestety już po chwili okazało się, że polską flagę pomylili z tymi należącymi do Chile czy też Kolumbii. To właśnie między innymi te państwa odwiedzi brytyjsko-irlandzki zespół w ramach Where We Are Tour 2014. Tym razem 1D będą grać tylko na wielkich stadionach.

Polscy Directionerzy nie kryją rozczarowania, że na koncertowej liście po raz kolejny zabrakło Polski i już planują akcję na Twitterze, którą chcieliby zwrócić uwagę swoich idoli. Kto wie, może uda się im przekonać młodych wokalistów do występu na Stadionie Narodowym w Warszawie? Trzymamy kciuki!

>>> Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku w ramach Where We Are Tour? To możliwe! Dlaczego?



Zobacz pierwszą zapowiedź Where We Are Tour 2014 od One Direction!




Zobacz fragment konferencji prasowej One Direction z ogłoszenia Where We Are Tour 2014!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program