WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO] - One Direction trasa koncertowa 2014 Where We Are Tour - daty.

Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO]

RSS 16/05/2013 13:20 Komentarze

One Direction 16 maja 2013 roku ogłosili światu swoją nową trasę koncertową Where We Are Tour na konferencji prasowej na Stadionie Wembley w Londynie. Miejsce nie zostało wybrane bez przyczyny. Boysband tym razem będzie występował tylko na wielkich arenach. Czy wśród nich jest Stadion Narodowy w Warszawie?

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO]
One Direction już w 2014 roku wystartują z nową trasą koncertową zatytułowaną Where We Are Tour. Czy jest szansa na występ 1D w Polsce? Na pierwszych zdjęciach z konferencji prasowej na Stadionie Wembley w Londynie z 16 maja 2013 roku widzimy baner promujący tournée, na którym zamieszczone zostały flagi państw uwzględnionych w trasie.

Polish Directioners pod wpływem emocji byli niemalże pewni, że wśród nich znaleźli flagę naszego kraju. Niestety już po chwili okazało się, że polską flagę pomylili z tymi należącymi do Chile czy też Kolumbii. To właśnie między innymi te państwa odwiedzi brytyjsko-irlandzki zespół w ramach Where We Are Tour 2014. Tym razem 1D będą grać tylko na wielkich stadionach.

Polscy Directionerzy nie kryją rozczarowania, że na koncertowej liście po raz kolejny zabrakło Polski i już planują akcję na Twitterze, którą chcieliby zwrócić uwagę swoich idoli. Kto wie, może uda się im przekonać młodych wokalistów do występu na Stadionie Narodowym w Warszawie? Trzymamy kciuki!

>>> Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku w ramach Where We Are Tour? To możliwe! Dlaczego?



Zobacz pierwszą zapowiedź Where We Are Tour 2014 od One Direction!




Zobacz fragment konferencji prasowej One Direction z ogłoszenia Where We Are Tour 2014!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]
0

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]

Grizzlee i Sztoss prezentują kawałek Talent! To mieszanka reggae i hip-hopu produkcja, która może być internetowym hitem. Utrzymaną w wyjątkowym klimacie piosenkę publikujemy na ESKA.pl! Ocieniajcie >>
30/09/2016 16:25
Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]
0

Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]

Popek przekonuje, że jego życie jest jak sen! Piosenka garażowa pojawiła się w internecie i cieszy się dużą popularnością. O tym, że raper żyje, jak król przekonujemy na ESKA.pl!
30/09/2016 16:09
Kiedy spadnie śnieg? Jaka będzie zima 2016/17?
0

Kiedy spadnie śnieg? Jaka będzie zima 2016/17?

Kiedy spadnie pierwszy śnieg? Osoby, które planują zimowy urlop szukają odpowiedzi na to pytanie! Najnowsze przewidywania sprawdzamy na ESKA.pl!
30/09/2016 15:31
Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!
0

Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!

Dziewczyna z pociągu - premiera filmu już wkrótce! Już teraz na ESKA.pl znajdziecie informacje o produkcji i jej obsadzie. Zdradzamy także, gdzie zobaczyć Dziewczynę z pociągu jeszcze przed premierą.
30/09/2016 15:08
Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?
0

Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?

Agnieszka Chylińska powraca z mocnym uderzeniem! W jeden dzień pojawiła się płyta Forever Child, piosenka Królowa łez i zapowiedź trasy koncertowej! O wszystkim więcej dowiecie się - oczywiście na ESKA.pl
30/09/2016 14:45
Między nami – film online o przyjaźni, która zmienia się w coś więcej! Wildest Dreams się spełnią?
0

Między nami – film online o przyjaźni, która zmienia się w coś więcej! Wildest Dreams się spełnią?

Film online Między nami to najnowsza premiera eskaGO dla fanów poruszających historii, które mogłyby wydarzyć się naprawdę! Grupa przyjaciół spotyka się po 10 latach, by dotrzymać dawnej obietnicy. Wkrótce robi się jednak bardzo gorąco!
30/09/2016 14:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA