WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO] - One Direction trasa koncertowa 2014 Where We Are Tour - daty.

Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO]

RSS 16/05/2013 13:20 Komentarze

One Direction 16 maja 2013 roku ogłosili światu swoją nową trasę koncertową Where We Are Tour na konferencji prasowej na Stadionie Wembley w Londynie. Miejsce nie zostało wybrane bez przyczyny. Boysband tym razem będzie występował tylko na wielkich arenach. Czy wśród nich jest Stadion Narodowy w Warszawie?

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa trasa koncertowa One Direction: Where We Are Tour 2014! Będzie koncert w Polsce? [VIDEO]
One Direction już w 2014 roku wystartują z nową trasą koncertową zatytułowaną Where We Are Tour. Czy jest szansa na występ 1D w Polsce? Na pierwszych zdjęciach z konferencji prasowej na Stadionie Wembley w Londynie z 16 maja 2013 roku widzimy baner promujący tournée, na którym zamieszczone zostały flagi państw uwzględnionych w trasie.

Polish Directioners pod wpływem emocji byli niemalże pewni, że wśród nich znaleźli flagę naszego kraju. Niestety już po chwili okazało się, że polską flagę pomylili z tymi należącymi do Chile czy też Kolumbii. To właśnie między innymi te państwa odwiedzi brytyjsko-irlandzki zespół w ramach Where We Are Tour 2014. Tym razem 1D będą grać tylko na wielkich stadionach.

Polscy Directionerzy nie kryją rozczarowania, że na koncertowej liście po raz kolejny zabrakło Polski i już planują akcję na Twitterze, którą chcieliby zwrócić uwagę swoich idoli. Kto wie, może uda się im przekonać młodych wokalistów do występu na Stadionie Narodowym w Warszawie? Trzymamy kciuki!

>>> Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku w ramach Where We Are Tour? To możliwe! Dlaczego?



Zobacz pierwszą zapowiedź Where We Are Tour 2014 od One Direction!




Zobacz fragment konferencji prasowej One Direction z ogłoszenia Where We Are Tour 2014!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?
0

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
24/05/2016 16:39
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 16:38
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 16:38
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 16:38
Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?
0

Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?

Co by się stało gdyby połączyć ze sobą twarze Seleny Gomez i Beyonce, lub Taylor Swift i Jennifer Lawrence? Zobaczcie sami tak przerobione zdjęcia i zastanówcie się, jakie gwiazdy widzicie na fotkach. Zapewniamy Was ro naprawdę dobra zabawa!
24/05/2016 16:18
KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]
0

KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]

Kiedy Popek wystąpi na KSW? Z kim będzie walczyć raper z Gangu Albanii? Czy to prawda, że otworzy KSW 35 w Gdańsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/05/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA