WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO] - Nowy teledysk Dawida Podsiadło do piosenki Nieznajomy już jest! Zobacz najnowszy klip Dawida na Eska.pl [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]: dawid podsiadło, dawid podsiadło 2013, nowy teledysk dawida podsiadło 2013, nieznajomy dawid podsiadło, nieznajomy teledysk, nieznajomy klip, nieznajomy youtube, dawid podsiadło youtube, nowy singiel dawida podsiadło

Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]

RSS 02/07/2013 12:03 Komentarze

Dawid Podsiadło na początku lipca 2013 roku poczęstował fanów nowym teledyskiem do piosenki Nieznajomy. Kawałek to drugi singiel promujący krążek Comfort and Happiness. Co w klipie? Tym razem Dawid Podsiadło postawił na prosty klimat i czarno-białe ujęcia. Jak Wam się podoba? Wideo do Nieznajomy prosto z YouTube już teraz na Eska.pl!

Dawid Podsiadło w klipie do Nieznajomy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]
Nowy teledysk Dawida Podsiadło do piosenki Nieznajomy pojawił się na YouTube 1 lipca 2013 roku. Czym zaskoczył wokalista w klipie do drugiego singla z debiutanckiej płyty Comfort and Happiness?

Wideo do Nieznajomy
to proste, utrzymane w czarno-białym klimacie nagranie, w którym możemy podziwiać przede wszystkim śpiewającego Dawida.

Teledysk do Nieznajomy zbiera same pozytywne komentarze od fanów Dawida. Przez całe 4 minuty miałam ciarki ... talent Dawida jest nie do opisania, ten teledysk tak dopełnia się z muzyką i głosem - pisze jedna z internautek pod klipem na oficjalnym kanale VEVO Dawida Podsiadło.

>>> Heineken Open'er Festival 2013: Dawid Podsiadło gwiazdą Opene'ra! Kiedy i o której wystąpi? [VIDEO]

Wcześniej polski wokalista poczęstował nas nagraniem do Trójkąty i kwadraty, które miesiąc po swojej premierze może pochwalić się ponad 1,3 mln odsłon w sieci. Czy wideo do Nieznajomy powtórzy jego sukces? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Nieznajomy - Dawid Podsiadło!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?
0

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?
19/02/2017 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!
0

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!
19/02/2017 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata
0

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.
19/02/2017 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!
0

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    
19/02/2017 16:11
Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]
0

Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]

Kto z Polski jedzie na Eurowizję 2017? Zobacz WYNIK krajowych eliminacji, video z występów oraz liczbę przyznanych punktów - na ESKA.pl!  
19/02/2017 15:11
Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!
0

Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!

Carmell na Eurowizji 2017 - tak byłoby, jeśli liczyłyby się tylko głosy widzów. Czym Małgorzata Bernatowicz, prywatnie córka aktorki Ewy Kasprzyk, zachwyciła Polaków, że przyznali jej najwięcej punktów?  
19/02/2017 13:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

15/02/2017 16:35

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA