WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO] - Nowy teledysk Dawida Podsiadło do piosenki Nieznajomy już jest! Zobacz najnowszy klip Dawida na Eska.pl [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]: dawid podsiadło, dawid podsiadło 2013, nowy teledysk dawida podsiadło 2013, nieznajomy dawid podsiadło, nieznajomy teledysk, nieznajomy klip, nieznajomy youtube, dawid podsiadło youtube, nowy singiel dawida podsiadło

Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]

RSS 02/07/2013 12:03 Komentarze

Dawid Podsiadło na początku lipca 2013 roku poczęstował fanów nowym teledyskiem do piosenki Nieznajomy. Kawałek to drugi singiel promujący krążek Comfort and Happiness. Co w klipie? Tym razem Dawid Podsiadło postawił na prosty klimat i czarno-białe ujęcia. Jak Wam się podoba? Wideo do Nieznajomy prosto z YouTube już teraz na Eska.pl!

Dawid Podsiadło w klipie do Nieznajomy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]
Nowy teledysk Dawida Podsiadło do piosenki Nieznajomy pojawił się na YouTube 1 lipca 2013 roku. Czym zaskoczył wokalista w klipie do drugiego singla z debiutanckiej płyty Comfort and Happiness?

Wideo do Nieznajomy
to proste, utrzymane w czarno-białym klimacie nagranie, w którym możemy podziwiać przede wszystkim śpiewającego Dawida.

Teledysk do Nieznajomy zbiera same pozytywne komentarze od fanów Dawida. Przez całe 4 minuty miałam ciarki ... talent Dawida jest nie do opisania, ten teledysk tak dopełnia się z muzyką i głosem - pisze jedna z internautek pod klipem na oficjalnym kanale VEVO Dawida Podsiadło.

>>> Heineken Open'er Festival 2013: Dawid Podsiadło gwiazdą Opene'ra! Kiedy i o której wystąpi? [VIDEO]

Wcześniej polski wokalista poczęstował nas nagraniem do Trójkąty i kwadraty, które miesiąc po swojej premierze może pochwalić się ponad 1,3 mln odsłon w sieci. Czy wideo do Nieznajomy powtórzy jego sukces? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Nieznajomy - Dawid Podsiadło!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 16:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 16:48
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
24/07/2016 16:27
Światowe Dni Młodzieży: Wierzące gwiazdy. Kto otwarcie mówi o religii?
0

Światowe Dni Młodzieży: Wierzące gwiazdy. Kto otwarcie mówi o religii?

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie to dobra okazja, by sprawdzić, które gwiazdy mówią otwarcie o wierze w Boga. Dawid Kwiatkowski, Jakub Błaszczykowski i Selena Gomez to tylko niektóre popularne osoby, które nie wstydzą się swojej religii.
24/07/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów