WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO] - Nowy teledysk Dawida Podsiadło do piosenki Nieznajomy już jest! Zobacz najnowszy klip Dawida na Eska.pl [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]: dawid podsiadło, dawid podsiadło 2013, nowy teledysk dawida podsiadło 2013, nieznajomy dawid podsiadło, nieznajomy teledysk, nieznajomy klip, nieznajomy youtube, dawid podsiadło youtube, nowy singiel dawida podsiadło

Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]

RSS 02/07/2013 12:03 Komentarze

Dawid Podsiadło na początku lipca 2013 roku poczęstował fanów nowym teledyskiem do piosenki Nieznajomy. Kawałek to drugi singiel promujący krążek Comfort and Happiness. Co w klipie? Tym razem Dawid Podsiadło postawił na prosty klimat i czarno-białe ujęcia. Jak Wam się podoba? Wideo do Nieznajomy prosto z YouTube już teraz na Eska.pl!

Dawid Podsiadło w klipie do Nieznajomy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]
Nowy teledysk Dawida Podsiadło do piosenki Nieznajomy pojawił się na YouTube 1 lipca 2013 roku. Czym zaskoczył wokalista w klipie do drugiego singla z debiutanckiej płyty Comfort and Happiness?

Wideo do Nieznajomy
to proste, utrzymane w czarno-białym klimacie nagranie, w którym możemy podziwiać przede wszystkim śpiewającego Dawida.

Teledysk do Nieznajomy zbiera same pozytywne komentarze od fanów Dawida. Przez całe 4 minuty miałam ciarki ... talent Dawida jest nie do opisania, ten teledysk tak dopełnia się z muzyką i głosem - pisze jedna z internautek pod klipem na oficjalnym kanale VEVO Dawida Podsiadło.

>>> Heineken Open'er Festival 2013: Dawid Podsiadło gwiazdą Opene'ra! Kiedy i o której wystąpi? [VIDEO]

Wcześniej polski wokalista poczęstował nas nagraniem do Trójkąty i kwadraty, które miesiąc po swojej premierze może pochwalić się ponad 1,3 mln odsłon w sieci. Czy wideo do Nieznajomy powtórzy jego sukces? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Nieznajomy - Dawid Podsiadło!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program