WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO] - Nowy teledysk Dawida Podsiadło do piosenki Nieznajomy już jest! Zobacz najnowszy klip Dawida na Eska.pl [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]: dawid podsiadło, dawid podsiadło 2013, nowy teledysk dawida podsiadło 2013, nieznajomy dawid podsiadło, nieznajomy teledysk, nieznajomy klip, nieznajomy youtube, dawid podsiadło youtube, nowy singiel dawida podsiadło

Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]

RSS 02/07/2013 12:03 Komentarze 0

Dawid Podsiadło na początku lipca 2013 roku poczęstował fanów nowym teledyskiem do piosenki Nieznajomy. Kawałek to drugi singiel promujący krążek Comfort and Happiness. Co w klipie? Tym razem Dawid Podsiadło postawił na prosty klimat i czarno-białe ujęcia. Jak Wam się podoba? Wideo do Nieznajomy prosto z YouTube już teraz na Eska.pl!

Dawid Podsiadło w klipie do Nieznajomy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nieznajomy - Dawid Podsiadło. Zobacz nowy teledysk Dawida Podsiadło prosto z YouTube na Eska.pl [VIDEO]
Nowy teledysk Dawida Podsiadło do piosenki Nieznajomy pojawił się na YouTube 1 lipca 2013 roku. Czym zaskoczył wokalista w klipie do drugiego singla z debiutanckiej płyty Comfort and Happiness?

Wideo do Nieznajomy
to proste, utrzymane w czarno-białym klimacie nagranie, w którym możemy podziwiać przede wszystkim śpiewającego Dawida.

Teledysk do Nieznajomy zbiera same pozytywne komentarze od fanów Dawida. Przez całe 4 minuty miałam ciarki ... talent Dawida jest nie do opisania, ten teledysk tak dopełnia się z muzyką i głosem - pisze jedna z internautek pod klipem na oficjalnym kanale VEVO Dawida Podsiadło.

>>> Heineken Open'er Festival 2013: Dawid Podsiadło gwiazdą Opene'ra! Kiedy i o której wystąpi? [VIDEO]

Wcześniej polski wokalista poczęstował nas nagraniem do Trójkąty i kwadraty, które miesiąc po swojej premierze może pochwalić się ponad 1,3 mln odsłon w sieci. Czy wideo do Nieznajomy powtórzy jego sukces? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Nieznajomy - Dawid Podsiadło!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl