Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18] - Miley Cyrus całuje Katy Perry na koncercie! Zobacz filmik na ESKA.pl! Czy ten pocałunek przejdzie do historii? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]

RSS 24/02/2014 16:27 Komentarze 0

Miley Cyrus i Katy Perry pocałowały się na jednym z koncertów w ramach trasy Bangerz Tour. Filmik zatytułowany Miley Cyrus And Katy Perry Kissing ... prosto z YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Która wokalistka zrobiła pierwszy krok? Czy całujące się pop gwiazdy przejdą do historii jak Britney Spears i Madoona?

całujące się Miley Cyrus i Katy Perry - filmik poniżej / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]
Pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry na koncercie pierwszej z nich to nowy hit YouTube. Filmik całujących się wokalistek trafił do sieci chwilę po show Miley Cyrus w Los Angeles 22 lutego 2014 roku w ramach Bangerz Tour i rozgrzał setki internautów. Oczywiście wymianę buziaków zainicjowała autorka hitu Wrecking Ball. Śpiewając na żywo Adore You zbliżyła się do swojej starszej koleżanki obecnej wśród publiczności.

>>> Najlepsze radio online w sieci - sprawdź eskaGO jednym kliknięciem!

To właśnie wtedy sprzedała jej - ku zaskoczeniu samej Katy - całusa prosto w usta. No cóż, teraz przynajmniej wiemy, że śpiewając I Kissed A Girl  Katy Perry nas nie kłamie ;). Odrodziły się także plotki, jakoby Miley Cyrus była lesbijką.

Fani piosenkarek już zastanawiają się, czy ich pocałunek przejdzie do historii jak ten Britney Spears i Madonny. Fakt, było gorąco, ale czy wystarczająco? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo.


Zobacz pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry!



Zobacz pocałunek Britney Spears i Madonny!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Kim jest Sarsa Markiewicz, nominowana do aż 3 statuetek ESKA MUSIC AWARDS 2015?
0

Kim jest Sarsa Markiewicz, nominowana do aż 3 statuetek ESKA MUSIC AWARDS 2015?

Kim jest Sarsa Markiewicz, wokalistka nominowana w aż trzech kategoriach do ESKA Music Awards 2015? Poznajcie bliżej wyjątkowo pracowitą kandydatkę na gwiazdę, która zdobyła szerszą popularność dzięki piosence Naucz Mnie, jednak na rynku muzycznym próbuje sił wcale nie od wczoraj!
07/07/2015 17:12
Sunrise Festival 2015: utwory, do których będą bawić się festiwalowicze
0

Sunrise Festival 2015: utwory, do których będą bawić się festiwalowicze

Sunrise Festival 2015 rusza już 24 lipca i potrwa do 26 lipca. Kto wystąpi na festiwalu? Jak wygląda program Sunrise Festival 2015 i jakich utworów możemy spodziewać się podczas największego w Polsce festiwalu muzyki elektronicznej? Sprawdź na ESKA.pl 
07/07/2015 17:11
Tomorrowland 2015: kawałki tych DJ-ów rozbrzmią w Krainie Jutra
0

Tomorrowland 2015: kawałki tych DJ-ów rozbrzmią w Krainie Jutra

Tomorrowland 2015 - największy europejski festiwal muzyki klubowej startuje już 24 lipca 2015 roku. W programie Tomorrowland 2015 znajdują się występy najbardziej znanych DJ-ów. Jakiej setlisty mogą spodziewać się uczestnicy Tomorrowland 2015? Sprawdźcie sami, na ESKA.pl 
07/07/2015 16:29
Lotto WYNIKI 7.07.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 15 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto WYNIKI 7.07.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 15 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wyniki najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w wtorek 07.07.2015. Do zgarnięcia jest pula 15 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym żyje się najlepiej? Sprawdź na ESKA.pl 
07/07/2015 16:25
Eiji Tsuburaya JAK GRAĆ W GOOGLE i kim jest bohater gry z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya JAK GRAĆ W GOOGLE i kim jest bohater gry z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya - GRA GOOGLE na 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
07/07/2015 16:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska