Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18] - Miley Cyrus całuje Katy Perry na koncercie! Zobacz filmik na ESKA.pl! Czy ten pocałunek przejdzie do historii? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]

RSS 24/02/2014 16:27 Komentarze 0

Miley Cyrus i Katy Perry pocałowały się na jednym z koncertów w ramach trasy Bangerz Tour. Filmik zatytułowany Miley Cyrus And Katy Perry Kissing ... prosto z YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Która wokalistka zrobiła pierwszy krok? Czy całujące się pop gwiazdy przejdą do historii jak Britney Spears i Madoona?

całujące się Miley Cyrus i Katy Perry - filmik poniżej / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]
Pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry na koncercie pierwszej z nich to nowy hit YouTube. Filmik całujących się wokalistek trafił do sieci chwilę po show Miley Cyrus w Los Angeles 22 lutego 2014 roku w ramach Bangerz Tour i rozgrzał setki internautów. Oczywiście wymianę buziaków zainicjowała autorka hitu Wrecking Ball. Śpiewając na żywo Adore You zbliżyła się do swojej starszej koleżanki obecnej wśród publiczności.

>>> Najlepsze radio online w sieci - sprawdź eskaGO jednym kliknięciem!

To właśnie wtedy sprzedała jej - ku zaskoczeniu samej Katy - całusa prosto w usta. No cóż, teraz przynajmniej wiemy, że śpiewając I Kissed A Girl  Katy Perry nas nie kłamie ;). Odrodziły się także plotki, jakoby Miley Cyrus była lesbijką.

Fani piosenkarek już zastanawiają się, czy ich pocałunek przejdzie do historii jak ten Britney Spears i Madonny. Fakt, było gorąco, ale czy wystarczająco? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo.


Zobacz pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry!



Zobacz pocałunek Britney Spears i Madonny!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?
0

Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?

Baseny odkryte w Warszawie 2015 - pora rozpocząć letni sezon! Gdzie szukać ochłody podczas upałów w Warszawie? Waves after Waves na ESKA.pl 
04/08/2015 13:06
Fontanny w Warszawie 2015: w jakie dni i o której godzinie pokazy w Parku Fontann? To show takie jak w klipie do Neon Lights! [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: w jakie dni i o której godzinie pokazy w Parku Fontann? To show takie jak w klipie do Neon Lights! [VIDEO]

Pokazy fontann w Warszawie 2015 startują już od 1 maja. W jakie dni i o której godzinie fontanny w Warszawie w okresie lato 2015 będą serwować świetlne show? Wszystko o funkcjonowaniu Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie na ESKA.pl. Gotowi na pokaz rodem z teledysku do Neon Lights?
04/08/2015 13:05
Tour de Pologne 2015 - trasa 5. etapu i utrudnienia w ruchu w Nowym Sączu. Szykuje się Fever!
0

Tour de Pologne 2015 - trasa 5. etapu i utrudnienia w ruchu w Nowym Sączu. Szykuje się Fever!

Tour de Pologne 2015 - trasa 5. etapu wiąże się z utrudnieniami w ruchu w Nowym Sączu i Zakopanem. Jak wygląda mapa startu w Nowym Sączu oraz meta w Zakopanem? Poza sportowymi emocjami szykuje się prawdziwa Fever na drogach! 
04/08/2015 13:05
Tour de Pologne 2015 - etap 3. w Katowicach: gdzie oglądać transmisję w TV i online? Check It Out!
0

Tour de Pologne 2015 - etap 3. w Katowicach: gdzie oglądać transmisję w TV i online? Check It Out!

Tour de Pologne 2015: transmisja 3. etapu wyścigu do obejrzenia na bezpłatnym kanale telewizyjnym? Gdzie szukać darmowych live-streamów TdP 2015? Relację z przejazdu peletonu przez Zawiercie i Katowice można śledzić z domu. O której włączyć telewizory, by nie przegapić zmagań z upałem polskich kolarzy? Check It Out na ESKA.pl 
04/08/2015 12:58
Honorata Skarbek - ile waży? Waga Honey już nie jest tajemnicą. Gwiazda zdradza ją sama!
0

Honorata Skarbek - ile waży? Waga Honey już nie jest tajemnicą. Gwiazda zdradza ją sama!

Ile waży Honorata Skarbek? Prawdziwą wagę Honoraty Skarbek poznaliśmy na początku sierpnia 2015 roku. Tym razem informacje o kilogramach Honey pochodzą od najbardziej rzetelnego źródła - samej wokalistki.
04/08/2015 12:49
One Direction - Drag Me Down: teledysk. Kiedy premiera? Są pierwsze informacje!
0

One Direction - Drag Me Down: teledysk. Kiedy premiera? Są pierwsze informacje!

Teledysk One Direction do Drag Me Down już nakręcony - tak twierdzi jedna z brytyjskich rozgłośni radiowych, która na temat klipu rozmawiała z Louisem Tomlinsonem. Kiedy zatem premiera teledysku do Drag Me Down i czym zaskoczy nas nagranie? Szczegóły do sprawdzenia także u nas!
04/08/2015 12:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska