WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18] - Miley Cyrus całuje Katy Perry na koncercie! Zobacz filmik na ESKA.pl! Czy ten pocałunek przejdzie do historii? [VIDEO]

Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]

RSS 24/02/2014 16:27 Komentarze

Miley Cyrus i Katy Perry pocałowały się na jednym z koncertów w ramach trasy Bangerz Tour. Filmik zatytułowany Miley Cyrus And Katy Perry Kissing ... prosto z YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Która wokalistka zrobiła pierwszy krok? Czy całujące się pop gwiazdy przejdą do historii jak Britney Spears i Madoona?

całujące się Miley Cyrus i Katy Perry - filmik poniżej / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]
Pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry na koncercie pierwszej z nich to nowy hit YouTube. Filmik całujących się wokalistek trafił do sieci chwilę po show Miley Cyrus w Los Angeles 22 lutego 2014 roku w ramach Bangerz Tour i rozgrzał setki internautów. Oczywiście wymianę buziaków zainicjowała autorka hitu Wrecking Ball. Śpiewając na żywo Adore You zbliżyła się do swojej starszej koleżanki obecnej wśród publiczności.

>>> Najlepsze radio online w sieci - sprawdź eskaGO jednym kliknięciem!

To właśnie wtedy sprzedała jej - ku zaskoczeniu samej Katy - całusa prosto w usta. No cóż, teraz przynajmniej wiemy, że śpiewając I Kissed A Girl  Katy Perry nas nie kłamie ;). Odrodziły się także plotki, jakoby Miley Cyrus była lesbijką.

Fani piosenkarek już zastanawiają się, czy ich pocałunek przejdzie do historii jak ten Britney Spears i Madonny. Fakt, było gorąco, ale czy wystarczająco? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo.


Zobacz pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry!



Zobacz pocałunek Britney Spears i Madonny!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
27/08/2016 11:51
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
27/08/2016 17:00
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
27/08/2016 16:59
Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?
0

Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?

Young Stars Festival 2016 coraz bliżej! Zastanawiacie się kto i o której wystąpi w Warszawie? Dokładny program wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
27/08/2016 16:58
ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 za nami. Sprawdzajcie, kto zdobył statuetki EMA 2016. Na ESKA.pl przygotowaliśmy pełną listę zwycięzców!
27/08/2016 16:25
Adele na weselu fanów! 'Nie martwcie się, zrobię to za darmo'
0

Adele na weselu fanów! 'Nie martwcie się, zrobię to za darmo'

Adele nie przestaje zaskakiwać! Udział wokalistki w weselu fanów to kolejna niespodzianka z jej strony. Trzeba przyznać, że Adele marzenia swoich wielbicieli spełnia od ręki i to za darmo ;)
27/08/2016 15:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]