WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18] - Miley Cyrus całuje Katy Perry na koncercie! Zobacz filmik na ESKA.pl! Czy ten pocałunek przejdzie do historii? [VIDEO]

Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]

RSS 24/02/2014 16:27 Komentarze

Miley Cyrus i Katy Perry pocałowały się na jednym z koncertów w ramach trasy Bangerz Tour. Filmik zatytułowany Miley Cyrus And Katy Perry Kissing ... prosto z YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Która wokalistka zrobiła pierwszy krok? Czy całujące się pop gwiazdy przejdą do historii jak Britney Spears i Madoona?

całujące się Miley Cyrus i Katy Perry - filmik poniżej / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]
Pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry na koncercie pierwszej z nich to nowy hit YouTube. Filmik całujących się wokalistek trafił do sieci chwilę po show Miley Cyrus w Los Angeles 22 lutego 2014 roku w ramach Bangerz Tour i rozgrzał setki internautów. Oczywiście wymianę buziaków zainicjowała autorka hitu Wrecking Ball. Śpiewając na żywo Adore You zbliżyła się do swojej starszej koleżanki obecnej wśród publiczności.

>>> Najlepsze radio online w sieci - sprawdź eskaGO jednym kliknięciem!

To właśnie wtedy sprzedała jej - ku zaskoczeniu samej Katy - całusa prosto w usta. No cóż, teraz przynajmniej wiemy, że śpiewając I Kissed A Girl  Katy Perry nas nie kłamie ;). Odrodziły się także plotki, jakoby Miley Cyrus była lesbijką.

Fani piosenkarek już zastanawiają się, czy ich pocałunek przejdzie do historii jak ten Britney Spears i Madonny. Fakt, było gorąco, ale czy wystarczająco? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo.


Zobacz pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry!



Zobacz pocałunek Britney Spears i Madonny!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 00:30
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca
0

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!
23/06/2017 00:24
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?
0

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl
23/06/2017 00:03
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP
0

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 
22/06/2017 19:00
C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?
0

C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!
22/06/2017 18:40
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]
0

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.
22/06/2017 17:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Polski Hit Lata 2017, to...
  • C-BooL feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
  • Gromee feat. Mahan Moin - Runaway
  • Monika Lewczuk feat. Antek Smykiewicz - Biegnę
  • Margaret - What You Do
  • Ewa Farna - Bumerang
  • Sound'n'Grace & Filip Lato - 100
  • Sarsa - Volta
  • Mrozu - Szerokie wody
  • Michał Szpak - Tic Tac Clock
  • Ewelina Lisowska - W sercu miasta
  • Komodo - Blue Suede Shoes
  • Dawid Kwiatkowski feat. Taelor Yung - I'm With The Girl
  • Kayah feat. Idan Raichel - Po co
  • Grzegorz Hyzy - O Pani!
  • Natalia Szroeder - Zamienię Cię
  • Karolina Artymowicz - Dalej
  • Patryk Kumór - Ogień i lód
  • Lanberry - Zagadka
  • Red Lips - Bez Reguł
  • Kamil Bednarek - Poczuj luz
  • Natalia Nykiel - Spokój
  • Mateusz Ziółko - Planety
polub
ESKA