WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18] - Miley Cyrus całuje Katy Perry na koncercie! Zobacz filmik na ESKA.pl! Czy ten pocałunek przejdzie do historii? [VIDEO]

Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]

RSS 24/02/2014 16:27 Komentarze

Miley Cyrus i Katy Perry pocałowały się na jednym z koncertów w ramach trasy Bangerz Tour. Filmik zatytułowany Miley Cyrus And Katy Perry Kissing ... prosto z YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Która wokalistka zrobiła pierwszy krok? Czy całujące się pop gwiazdy przejdą do historii jak Britney Spears i Madoona?

całujące się Miley Cyrus i Katy Perry - filmik poniżej / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Miley Cyrus i Katy Perry - pocałunek na Bangerz Tour. Mamy filmik! Zobacz na ESKA.pl [VIDEO +18]
Pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry na koncercie pierwszej z nich to nowy hit YouTube. Filmik całujących się wokalistek trafił do sieci chwilę po show Miley Cyrus w Los Angeles 22 lutego 2014 roku w ramach Bangerz Tour i rozgrzał setki internautów. Oczywiście wymianę buziaków zainicjowała autorka hitu Wrecking Ball. Śpiewając na żywo Adore You zbliżyła się do swojej starszej koleżanki obecnej wśród publiczności.

>>> Najlepsze radio online w sieci - sprawdź eskaGO jednym kliknięciem!

To właśnie wtedy sprzedała jej - ku zaskoczeniu samej Katy - całusa prosto w usta. No cóż, teraz przynajmniej wiemy, że śpiewając I Kissed A Girl  Katy Perry nas nie kłamie ;). Odrodziły się także plotki, jakoby Miley Cyrus była lesbijką.

Fani piosenkarek już zastanawiają się, czy ich pocałunek przejdzie do historii jak ten Britney Spears i Madonny. Fakt, było gorąco, ale czy wystarczająco? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo.


Zobacz pocałunek Miley Cyrus i Katy Perry!



Zobacz pocałunek Britney Spears i Madonny!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 36: kto walczy? Zawodnicy KSW w Zielonej Górze - karta walk
0

KSW 36: kto walczy? Zawodnicy KSW w Zielonej Górze - karta walk

KSW 36 w Zielonej Górze - karta walk do sprawdzenia na ESKA.pl! W ringu zobaczymy Tomasza Narkuna oraz ulubieńca kibiców Michała Materlę. Kogo jeszcze? Jakich zawodników zobaczymy 1 października 2016 podczas gali na żywo? Sprawdźcie >>
01/10/2016 15:08
Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak -  pierwszy duet Voice of Poland 7!
0

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak - pierwszy duet Voice of Poland 7!

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak pierwszym duetem nowej edycji Voice of Poland. Czy uda im się dotrzeć aż do finału? Ich występ już teraz na ESKA.pl
01/10/2016 13:32
Piotr Kościuszko - ochroniarz z balladą w Voice of Poland
0

Piotr Kościuszko - ochroniarz z balladą w Voice of Poland

Kim jest Piotrek Kościuszko z Voice of Poland, który mówi o sobie: "łysy, brzydkie uszy, co on może wiedzieć o muzyce. Ale potem wszyscy są zaskoczeni". Wy też będziecie! Poznajcie Piotra Kościuszko - najwrażliwszego "bad guya" z Warszawy, który właśnie spełnia swoje marzenia!
01/10/2016 12:02
Coldplay w Polsce 2017! Zespół sam się zapowiedział!
0

Coldplay w Polsce 2017! Zespół sam się zapowiedział!

Coldplay nie czeka na oficjalne ogłoszenia - Coldplay ogłasza się sam. Kiedy koncert Coldplay w Polsce w 2017 roku?
01/10/2016 09:37
Zaręczyny w The Voice. To najbardziej zaskakujący moment tej edycji!
0

Zaręczyny w The Voice. To najbardziej zaskakujący moment tej edycji!

Zaręczyny w The Voice zaskoczyły nie tylko samą zainteresowaną, ale też jury i widzów show. Niesamowity moment przesłuchań w ciemno możecie już teraz zobaczyć na ESKA.pl!
01/10/2016 08:41
Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?
0

Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?

Agnieszka Chylińska powraca z mocnym uderzeniem! W jeden dzień pojawiła się płyta Forever Child, piosenka Królowa łez i zapowiedź trasy koncertowej! O wszystkim więcej dowiecie się - oczywiście na ESKA.pl
01/10/2016 08:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA