Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO] - Liga Mistrzów 2014: ćwierćfinały. Gdzie oglądać mecz Borussia - Real? Sprawdź transmisje! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]

RSS 08/04/2014 14:58 Komentarze 0

Wiemy, gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w ramach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2014 już 8 kwietnia. ESKA.pl serwując hit Futbol od Maryli Rodowicz ma dla Was informacje o transmisji ze spotkania Borussia vs Real, które możemy śledzić live zarówno w telewizji, jak i internecie. Zobaczcie teraz!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]
Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt na żywo 8 kwietnia w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów 2014? Odpowiedź na to pytanie czeka na kibiców futbolu na ESKA.pl wraz z piłkarskim hitem Maryli Rodowicz.

Futbol, futbol, yeah...
zanucimy przy transmisji ze spotkania Borussia Dortmund - Real Madryt, które w wersji live będzie nadawane zarówno w TV i internecie. Tak, ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2014 dostępne są zarówno online, jak i w telewizji.

Zacznijmy od meczu Borussia vs Real w tv. Pokaże go na żywo stacja: Canal + Sport. Transmisja ruszy o godzinie 20:40.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Teraz coś dla tych bez telewizorów w domu ;). Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w internecie znajdziemy na darmowych lub płatnych live streamach - na przykład sport.vod.pl - start o 20:45, dostęp od 9 zł.


Posłuchaj Futbol - Maryla Rodowicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Gabriel Fleszar wraca. Zobacz, jak teraz wygląda i posłuchaj kawałka Oddycham
0

Gabriel Fleszar wraca. Zobacz, jak teraz wygląda i posłuchaj kawałka Oddycham

Gabriel Fleszar powraca w nowej muzycznej odsłonie. Jak bardzo zmienił się autor hitu lat 90-tych Kroplą Deszczu? Przekonajcie się sami, oglądając teledysk do utworu Oddycham
03/09/2015 15:59
Justin Bieber gra na perkusji w programie Jimmy'ego Fallona. Ma talent!
0

Justin Bieber gra na perkusji w programie Jimmy'ego Fallona. Ma talent!

Justin Bieber gra na perkusji - i to całkiem nieźle! Młody muzyk wielokrotnie udowadniał, że jest niezwykle utalentowany - jednak niewielu spodziewało się, że ma takie poczucie rytmu! Justin Bieber w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon pokazał swoje kolejne oblicze! Mamy wideo, które zwali Was z nóg!     
03/09/2015 15:13
Hozier - Lay Me Down to cover Sama Smitha! Zobacz niezwykłą wersję na ESKA.pl
0

Hozier - Lay Me Down to cover Sama Smitha! Zobacz niezwykłą wersję na ESKA.pl

Kawałek, pod którym podpisuje się Sam Smith doczekał się nowej wersji. Tym razem, to Hozier dokonał coveru hitu Lay Me Down. Czy utwór ten w nowej aranżacji przebije popularnością oryginał? Na Eska.pl mamy dla Was wideo wykonane w czasie BBC Live Lounge! Porównajcie i oceńcie sami.    
03/09/2015 15:09
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
03/09/2015 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska