Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO] - Liga Mistrzów 2014: ćwierćfinały. Gdzie oglądać mecz Borussia - Real? Sprawdź transmisje! [VIDEO]

Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]

RSS 08/04/2014 14:58 Komentarze

Wiemy, gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w ramach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2014 już 8 kwietnia. ESKA.pl serwując hit Futbol od Maryli Rodowicz ma dla Was informacje o transmisji ze spotkania Borussia vs Real, które możemy śledzić live zarówno w telewizji, jak i internecie. Zobaczcie teraz!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]
Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt na żywo 8 kwietnia w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów 2014? Odpowiedź na to pytanie czeka na kibiców futbolu na ESKA.pl wraz z piłkarskim hitem Maryli Rodowicz.

Futbol, futbol, yeah...
zanucimy przy transmisji ze spotkania Borussia Dortmund - Real Madryt, które w wersji live będzie nadawane zarówno w TV i internecie. Tak, ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2014 dostępne są zarówno online, jak i w telewizji.

Zacznijmy od meczu Borussia vs Real w tv. Pokaże go na żywo stacja: Canal + Sport. Transmisja ruszy o godzinie 20:40.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Teraz coś dla tych bez telewizorów w domu ;). Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w internecie znajdziemy na darmowych lub płatnych live streamach - na przykład sport.vod.pl - start o 20:45, dostęp od 9 zł.


Posłuchaj Futbol - Maryla Rodowicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?
0

Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?

W Środę Popielcową 10.02.2015 zaczyna się Wielki Post. W tradycji katolickiej okres refleksji i smutku, który poprzedza Wielkanoc. Ile trwa Wielki Post? Kiedy się kończy i kiedy jest Wielkanoc 2015? Sprawdź i posłuchaj refleksyjnych, nastrojowych utworów pasujących do tego okresu roku. 
10/02/2016 09:18
Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert Maroon 5 w Krakowie?
0

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert Maroon 5 w Krakowie?

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety na koncert są już w sprzedaży. Gdzie i ile kosztuje wejściówka na występ Adama Levine? Jakie piosenki zagra Maroon 5 w Krakowie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl
10/02/2016 08:36
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
09/02/2016 23:31
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
09/02/2016 22:32
Eurowizja 2016: Margaret w preselekcjach zaśpiewa Cool Me Down
0

Eurowizja 2016: Margaret w preselekcjach zaśpiewa Cool Me Down

Eurowizja 2016: występ Margaret w polskich preselekcjach z utworem Cool Me Down - to już fakt! Taki tytuł ma jej nowa piosenka. Sprawdźcie, czy autorka hitu Heartbeat ma szanse reprezentować Polskę podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2016!
09/02/2016 21:33
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
09/02/2016 16:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA