WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO] - Liga Mistrzów 2014: ćwierćfinały. Gdzie oglądać mecz Borussia - Real? Sprawdź transmisje! [VIDEO]

Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]

RSS 08/04/2014 14:58 Komentarze

Wiemy, gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w ramach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2014 już 8 kwietnia. ESKA.pl serwując hit Futbol od Maryli Rodowicz ma dla Was informacje o transmisji ze spotkania Borussia vs Real, które możemy śledzić live zarówno w telewizji, jak i internecie. Zobaczcie teraz!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]
Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt na żywo 8 kwietnia w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów 2014? Odpowiedź na to pytanie czeka na kibiców futbolu na ESKA.pl wraz z piłkarskim hitem Maryli Rodowicz.

Futbol, futbol, yeah...
zanucimy przy transmisji ze spotkania Borussia Dortmund - Real Madryt, które w wersji live będzie nadawane zarówno w TV i internecie. Tak, ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2014 dostępne są zarówno online, jak i w telewizji.

Zacznijmy od meczu Borussia vs Real w tv. Pokaże go na żywo stacja: Canal + Sport. Transmisja ruszy o godzinie 20:40.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Teraz coś dla tych bez telewizorów w domu ;). Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w internecie znajdziemy na darmowych lub płatnych live streamach - na przykład sport.vod.pl - start o 20:45, dostęp od 9 zł.


Posłuchaj Futbol - Maryla Rodowicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?
0

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

EUROWIZJA 2016: Ukraina wielkim zwycięzcą, ale i Polska zaliczyła imponujący skok z przedostatniego (głosowanie jury) na 8. miejsce. Które miejsce zajął Michał Szpak? Poznaj pełną punktację Eurowizji w Szwecji.
18/05/2016 08:02
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 09:42
Ursynalia 2016: - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Ursynalia 2016: - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Ursynalia 2016 coraz bliżej. Zastanawiacie się kto wystąpi podczas jednego z największych studenckich festiwali w Europie? Chcielibyście też poznać ceny biletów, które pozwolą wam wziąć udział tym wydarzeniu? Niezbędne informacje znajdziecie na EKSA.pl  
24/05/2016 09:35
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?
0

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

To jest tak śmieszne, że licznik oglądających już dawno się zaciął! 50 mln w jeden dzień, 50 w drugi - sprawdź, z czego śmieje się cały świat! Uwaga, zaraźliwe!
24/05/2016 09:04
Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?

Gdzie i kiedy wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016? Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodzice jak co roku przejmują się ilością zdobytych punktów. Specjalnie dla nich podajemy termin ogłaszania wyników oraz przekazania szkołom zaświadczeń. Sprawdź szczegóły, nie stresuj się i oglądaj teledysk do hitu Waiting na ESKA.pl
24/05/2016 08:53
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
23/05/2016 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

18/05/2016 17:05

0
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

18/05/2016 08:02

0
Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

17/05/2016 15:59

0
Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

17/05/2016 14:44

0
Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

13/05/2016 11:14

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA