Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO] - Liga Mistrzów 2014: ćwierćfinały. Gdzie oglądać mecz Borussia - Real? Sprawdź transmisje! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]

RSS 08/04/2014 14:58 Komentarze 0

Wiemy, gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w ramach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2014 już 8 kwietnia. ESKA.pl serwując hit Futbol od Maryli Rodowicz ma dla Was informacje o transmisji ze spotkania Borussia vs Real, które możemy śledzić live zarówno w telewizji, jak i internecie. Zobaczcie teraz!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]
Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt na żywo 8 kwietnia w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów 2014? Odpowiedź na to pytanie czeka na kibiców futbolu na ESKA.pl wraz z piłkarskim hitem Maryli Rodowicz.

Futbol, futbol, yeah...
zanucimy przy transmisji ze spotkania Borussia Dortmund - Real Madryt, które w wersji live będzie nadawane zarówno w TV i internecie. Tak, ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2014 dostępne są zarówno online, jak i w telewizji.

Zacznijmy od meczu Borussia vs Real w tv. Pokaże go na żywo stacja: Canal + Sport. Transmisja ruszy o godzinie 20:40.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Teraz coś dla tych bez telewizorów w domu ;). Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w internecie znajdziemy na darmowych lub płatnych live streamach - na przykład sport.vod.pl - start o 20:45, dostęp od 9 zł.


Posłuchaj Futbol - Maryla Rodowicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taniec z Gwiazdami 2015: Tatiana Okupnik wygra? Zobaczcie wszystkie występy wokalistki [GALERIA]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: Tatiana Okupnik wygra? Zobaczcie wszystkie występy wokalistki [GALERIA]

Przed nami półfinał Tańca z Gwiazdami 2015. W odcinku z 15 maja 2015 wystąpi m.in. Tatiana Okupnik. Jakie szanse na wygraną ma piosenkarka? Na ESKA.pl przypominamy jej dotychczasowe występy!
22/05/2015 09:35
Cisza wyborcza 2015: od kiedy obowiązuje cisza przed wyborami prezydenckimi 2015? Sprawdź, kiedy będzie Cicho [VIDEO]
0

Cisza wyborcza 2015: od kiedy obowiązuje cisza przed wyborami prezydenckimi 2015? Sprawdź, kiedy będzie Cicho [VIDEO]

Kiedy rozpocznie się cisza wyborcza? Sprawdź, od kiedy zabronione będzie prowadzenie kampanii wyborczej, czy publikowanie sondaży i słuchaj przeboju Ewy Farnej - Cicho
22/05/2015 09:34
Eurowizja 2015: jak głosować na Polskę? Sposoby i zasady głosowania w Eurowizji 2015 [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: jak głosować na Polskę? Sposoby i zasady głosowania w Eurowizji 2015 [VIDEO]

Zasady i sposoby głosowania na Eurowizji 2015 na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, jak głosować na Polskę na Eurowizji 2015 i kto może głosować na Monikę Kuszyńską. Na stronie także specjalny filmik wyjaśniający, co dzieje się z głosami widzów Eurowizji 2015.
21/05/2015 21:13
Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki na Eurowizji 2015! [VIDEO]
1

Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki na Eurowizji 2015! [VIDEO]

Eurowizja 2015 na żywo w internecie to opcja dla tych, którzy chcą obejrzeć konkurs live a nie mają telewizora w domu. Co więcej, dzięki transmisji z Eurowizji 2015 online na YouTube live stream serwujemy Wam także na ESKA.pl. Gotowi śledzić zmagania na Eurowizji 2015 w internetowej transmisji?
21/05/2015 21:10
Teledysk do Bad Blood Taylor Swift ft. Kendrick Lamar: nowy rekord VEVO. Wynik Anacondy Nicki Minaj pobity [VIDEO]
0

Teledysk do Bad Blood Taylor Swift ft. Kendrick Lamar: nowy rekord VEVO. Wynik Anacondy Nicki Minaj pobity [VIDEO]

Teledysk Bad Blood Taylor Swift i Kendricka Lamara ustanowił nowy rekord VEVO. Ile razy wyświetlono Bad Blood w ciągu 24 godzin od premiery? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
21/05/2015 17:37
Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]
0

Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]

Zielone Świątki 2015: w niedzielę 24 maja 2015 nie zrobimy zakupów! Pamiętajcie o tym, że już 24.05.2015 większość sklepów będzie nieczynna. Gdzie zrobić zakupy w Zielone Świątki 2015? Informacja na temat czynnych i zamkniętych sklepów w niedzielę 24 maja 2015 na ESKA.pl 
21/05/2015 17:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

21/05/2015 10:12

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska