WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO] - Liga Mistrzów 2014: ćwierćfinały. Gdzie oglądać mecz Borussia - Real? Sprawdź transmisje! [VIDEO]

Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]

RSS 08/04/2014 14:58 Komentarze

Wiemy, gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w ramach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2014 już 8 kwietnia. ESKA.pl serwując hit Futbol od Maryli Rodowicz ma dla Was informacje o transmisji ze spotkania Borussia vs Real, które możemy śledzić live zarówno w telewizji, jak i internecie. Zobaczcie teraz!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt: LM 2014. Gdzie oglądać w tv i internecie? Futbol, futbol, yeah... [VIDEO]
Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Real Madryt na żywo 8 kwietnia w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów 2014? Odpowiedź na to pytanie czeka na kibiców futbolu na ESKA.pl wraz z piłkarskim hitem Maryli Rodowicz.

Futbol, futbol, yeah...
zanucimy przy transmisji ze spotkania Borussia Dortmund - Real Madryt, które w wersji live będzie nadawane zarówno w TV i internecie. Tak, ćwierćfinały Ligi Mistrzów 2014 dostępne są zarówno online, jak i w telewizji.

Zacznijmy od meczu Borussia vs Real w tv. Pokaże go na żywo stacja: Canal + Sport. Transmisja ruszy o godzinie 20:40.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Teraz coś dla tych bez telewizorów w domu ;). Mecz Borussia Dortmund - Real Madryt w internecie znajdziemy na darmowych lub płatnych live streamach - na przykład sport.vod.pl - start o 20:45, dostęp od 9 zł.


Posłuchaj Futbol - Maryla Rodowicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
10/12/2016 13:39
Finał Hit, Hit, Hurra - kto wygrał?
0

Finał Hit, Hit, Hurra - kto wygrał?

Kto wygrał finał Hit, Hit, Hurra 9.12.2016? Kto został najmłodszym muzycznym talentem w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl
10/12/2016 12:14
LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?
0

LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?

LP w Polsce 2016 pojawi się 12 i 13 grudnia. Bilety na dwa koncerty gwiazdy ESKA Music Awards rozchodzą się w szybkim tempie. Jakie piosenki zaśpiewa LP w Warszawie i Poznaniu? Przekonajcie się na ESKA.pl
10/12/2016 12:11
Louis Tomlinson w żałobie po stracie najbliższej osoby...
0

Louis Tomlinson w żałobie po stracie najbliższej osoby...

Louis Tomlinson stracił najbliższą osobę. Co się stało? Jaka tragedia spotkała członka One Direction? Dowiecie się na ESKA.pl...
10/12/2016 11:53
Skoki 10-11.12.2016 - Lillehammer: ONLINE i w TV na żywo [TRANSMISJA]
0

Skoki 10-11.12.2016 - Lillehammer: ONLINE i w TV na żywo [TRANSMISJA]

Skoki narciarskie Lillehammer 10 i 11 grudnia 2016 - gdzie oglądać w internecie i w telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Pełna rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl
10/12/2016 11:52
David Garrett w Polsce - akcja fanowska i tysiące serc na powitanie!
0

David Garrett w Polsce - akcja fanowska i tysiące serc na powitanie!

Tysiące serc przygotowanych przez fanów ma przywitać Davida Garretta przy okazji jego pierwszego występu w Polsce w Atlas Arenie w Łodzi. Serca z napisami: Welcome i Thank You fani chcą wznieść w górę na początku i końcu koncertu, który odbędzie się już w sobotę, 10 grudnia.
10/12/2016 11:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA