WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Mali Giganci 3: kiedy premiera? - Mali Giganci 3: kiedy premiera popularnego show?

Tagi związane z Mali Giganci 3: kiedy premiera?: mali giganci 3

Mali Giganci 3: kiedy premiera?

RSS 19/06/2017 12:55 Komentarze

Mali Giganci to niezwykle popularny talent show, w którym bohaterami są dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Kiedy będzie premiera trzeciej edycji programu? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Mali Giganci 3: kiedy premiera? Mali Giganci 3: kiedy premiera? / ŻAK DAMIAN/KAPiF.pl/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu: Mali Giganci 3: kiedy premiera?

Mali Giganci 3 początkowo mieli pojawić się na antenie wiosną tego roku, ale termin został przełożony na wakacje 2017. Ten także został przesunięty w bliżej niesprecyzowaną przyszłość. Warto przypomnieć, że castingi do trzeciej edycji programu zakończyły się już w grudniu ubiegłego roku. W nowym sezonie jurorami programu będą Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Sonia Bohosiewicz, która zastąpiła Katarzynę Bujakiewicz. Kiedy ostatecznie Mali Giganci wrócą do ramówki TVN? W końcu poznaliśmy odpowiedź. 

Filip Chajzer YouTuberem! Nowy kanał Chajzer testuje już ruszył VIDEO >>

Mali Giganci 3: kiedy premiera

Mali Giganci 3 trafią na antenę jesienią 2017 roku. Mali Giganci to najpopularniejszy dziecięcy reality show w Polsce. W programie bierze udział 6 drużyn prowadzonych przez znanych i lubianych artystów. Podczas programu dzieci utalentowane wokalnie, aktorsko, tanecznie lub recytatorsko prezentują swoje umiejętności przed trójką jurorów, którzy przyznają im punkty. Drużyna, której członkowie zgromadzą najwięcej punktów wygrywa nagrodę niespodziankę. Program prowadzi Filip Chajzer. 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?
0

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 
22/08/2017 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?
0

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!
22/08/2017 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!
0

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.
22/08/2017 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk
0

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.
22/08/2017 15:50
Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy
0

Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy

Koniec świata nastąpi we wrześniu 2017 roku - tak twierdzą wyznawcy teorii apokaliptycznych. Według nich ma to związek z ostatnim całkowitym zaćmieniem Słońca. 
22/08/2017 15:44
Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]
0

Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]

Taylor Swift w kilka dni po skasowaniu całej zawartości swoich kont na portalach społecznościowych, udostępniła na Instagramie i Facebooku tajemnicze wideo. Co może oznaczać?
22/08/2017 15:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA