WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016? - LP - Lost In Europe

Tagi związane z LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016? : lp lost in europe, lp koncerty

LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016?

RSS 17/11/2016 12:51 Komentarze

LP zagubiona w Europie! Autorka hitu Lost On You poinformowała o tym publikując w internecie specjalne video. Co się stało z gwiazdą ESKA Music Awards 2016? Dowiecie się na ESKA.pl!

LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016? LP zagubiona w Europie / fot. Tomasz Radzik
Ilustracja do artykułu: LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016?

LP zagubiona w Europie! Autorka hitu Lost On You poinformowała o tym za pośrednictwem specjalnego filmiku. Znajdziecie go oczywiście na ESKA.pl. Gwiazda ESKA Music Awards 2016 na szczęście ma się bardzo dobrze. Aktualnie przygotowuje się do trasy koncertowej po Europie. Mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych wokalistka spróbuje odnaleźć się na Starym Kontynencie. Właśnie dlatego video zapowiadające jej występy nosi tytuł Lost in Europe!

>> Zdolna 11-latka z Polski śpiewa hit LP - Lost On You

LP w Europie - koncerty

Filmik LP - Lost In Europe zapowiada europejską trasę koncertową. Charyzmatyczna wokalistka w pierwszym epizodzie pokazała i zapowiedziała swój występ we Włoszech. Odbędzie się on 24 listopada 2016 w Milanie. Wkrótce spodziewać się możemy filmiku zapowiadającego koncert artystki w naszym kraju.

 

LP w Polsce - koncerty

Data i miejsce koncertu LP w Polsce jest znana od końca października 2016 roku. Autorka hitu Lost On You wystąpi: 12 grudnia w Warszawie (Palladium) oraz 13 grudnia w Poznaniu (Hala nr 2 MTP). Wybieracie się? Napiszcie o tym w komentarzach pod artykułem.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...
0

Zmiana czasu 2017 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK...

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2017? To już w marcu! ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/03/2017 00:00
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]
0

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Jak zareaguje przypadkowy facet na pocałunek od nieznajomej? O tym postanowiła się przekonać ta szalona vlogerka. Zobacz filmik, który ma już kilka milionów wyświetleń!
24/03/2017 23:56
Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!
0

Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Zobacz występ Sary Mannei w Idolu w 2003 roku!

Sara Mannei, żona Artura Boruca, podpisała kontrakt płytowy! Kiedy pierwszy singiel pięknej WAG? Sprawdźcie, jak Sara rozpoczynała przygodę ze śpiewaniem.
24/03/2017 23:39
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!
0

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017, czyli największy konkurs DJ-ów na świecie. Za sprawą imprezy odkrywane są nowe muzyczne talenty: wśród ambitnych DJ-ów oraz fanów muzyki elektronicznej. Jak wziąć udział? Przekonajcie się na ESKA.pl
24/03/2017 22:43
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA