WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016? - LP - Lost In Europe

Tagi związane z LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016? : lp lost in europe, lp koncerty

LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016?

RSS 17/11/2016 12:51 Komentarze

LP zagubiona w Europie! Autorka hitu Lost On You poinformowała o tym publikując w internecie specjalne video. Co się stało z gwiazdą ESKA Music Awards 2016? Dowiecie się na ESKA.pl!

LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016? LP zagubiona w Europie / fot. Tomasz Radzik
Ilustracja do artykułu: LP zagubiona w Europie. Co się stało z gwiazdą EMA 2016?

LP zagubiona w Europie! Autorka hitu Lost On You poinformowała o tym za pośrednictwem specjalnego filmiku. Znajdziecie go oczywiście na ESKA.pl. Gwiazda ESKA Music Awards 2016 na szczęście ma się bardzo dobrze. Aktualnie przygotowuje się do trasy koncertowej po Europie. Mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych wokalistka spróbuje odnaleźć się na Starym Kontynencie. Właśnie dlatego video zapowiadające jej występy nosi tytuł Lost in Europe!

>> Zdolna 11-latka z Polski śpiewa hit LP - Lost On You

LP w Europie - koncerty

Filmik LP - Lost In Europe zapowiada europejską trasę koncertową. Charyzmatyczna wokalistka w pierwszym epizodzie pokazała i zapowiedziała swój występ we Włoszech. Odbędzie się on 24 listopada 2016 w Milanie. Wkrótce spodziewać się możemy filmiku zapowiadającego koncert artystki w naszym kraju.

 

LP w Polsce - koncerty

Data i miejsce koncertu LP w Polsce jest znana od końca października 2016 roku. Autorka hitu Lost On You wystąpi: 12 grudnia w Warszawie (Palladium) oraz 13 grudnia w Poznaniu (Hala nr 2 MTP). Wybieracie się? Napiszcie o tym w komentarzach pod artykułem.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program