WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO] - Last Christmas: parodia po polsku w wykonie V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz! Zobacz teraz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]

RSS 25/12/2013 11:34 Komentarze 0

V-Unit w duecie z Kasią Bujakiewicz sparodiowali Last Christmas wyśmiewając współczesne podejście do świąt Bożego Narodzenia. Do Last Christmas po polsku w wersji V-Unit powstał też teledysk, który prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Masz dosyć christmasowego przepychu? To coś dla Ciebie!

fragment teledysku do Last Christmas w wersji V-Unit / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]
Parodia Last Christmas od V-Unit z Kasią Bujakiewicz zapowiada się na 'świąteczny' hit 2013 roku w polskiej sieci. Panowie tym razem w prześmiewczy sposób potraktowali bożonarodzeniową gorączkę, która ogarnia nas każdego roku przed Wigilią. Last Christmas po polsku w wersji V-Unit śpiewa zaproszona do nagrania Kasia Bujakiewicz, która po raz kolejny udowadnia dystans do swojej osoby.

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz
promuje teledysk dostępny na YouTube od 7 grudnia 2013 roku. Fani trzymają kciuki, że parodia Last Christmas w odsłonie ich idoli odniesie podobny sukces jak męska odpowiedź na My Słowianie Donatana i Cleo.


To właśnie My Słowianie w wykonie V-Unit sprawiło, że o grupie usłyszała cała Polska, czego efektem jest ponad 4 mln wyświetleń pod nagraniem do parodii przeboju śpiewanego przez Cleo. Wracając do świątecznego klimatu nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Wam Vesołych Świąt jak to piszą panowie z V-Unit ;).


Zobacz Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
1

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce - koncert już niestety za nami! Jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów pop/rock na świecie wystąpił w Krakowie 17 kwietnia 2015. Jak było? Zobaczcie pierwsze video z koncertu Williamsa w Polsce, jakie są już dostępne na YouTube!
18/04/2015 10:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska