WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO] - Last Christmas: parodia po polsku w wykonie V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz! Zobacz teraz [VIDEO]

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]

RSS 25/12/2013 11:34 Komentarze

V-Unit w duecie z Kasią Bujakiewicz sparodiowali Last Christmas wyśmiewając współczesne podejście do świąt Bożego Narodzenia. Do Last Christmas po polsku w wersji V-Unit powstał też teledysk, który prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Masz dosyć christmasowego przepychu? To coś dla Ciebie!

fragment teledysku do Last Christmas w wersji V-Unit / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]
Parodia Last Christmas od V-Unit z Kasią Bujakiewicz zapowiada się na 'świąteczny' hit 2013 roku w polskiej sieci. Panowie tym razem w prześmiewczy sposób potraktowali bożonarodzeniową gorączkę, która ogarnia nas każdego roku przed Wigilią. Last Christmas po polsku w wersji V-Unit śpiewa zaproszona do nagrania Kasia Bujakiewicz, która po raz kolejny udowadnia dystans do swojej osoby.

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz
promuje teledysk dostępny na YouTube od 7 grudnia 2013 roku. Fani trzymają kciuki, że parodia Last Christmas w odsłonie ich idoli odniesie podobny sukces jak męska odpowiedź na My Słowianie Donatana i Cleo.


To właśnie My Słowianie w wykonie V-Unit sprawiło, że o grupie usłyszała cała Polska, czego efektem jest ponad 4 mln wyświetleń pod nagraniem do parodii przeboju śpiewanego przez Cleo. Wracając do świątecznego klimatu nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Wam Vesołych Świąt jak to piszą panowie z V-Unit ;).


Zobacz Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?
0

Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?

Oscary 2017 to także ceremonia, której powinni przyjrzeć się bliżej fani muzyki! Kto ma nominację w kategorii najlepsza piosenka i muzyka filmowa? Przekonacie się na ESKA.pl
20/02/2017 14:03
Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2017 - transmisja w TV i online będzie dostępna? Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się 89. ceremonia? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl
20/02/2017 14:00
Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku Idola?
0

Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku Idola?

Idol 22.02 - kto wystąpił w drugim odcinku muzycznego show? Już teraz poznaj kolejnych uczestników Idola!
20/02/2017 13:59
Eurowizja 2017: Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny!
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś myślała, że wygrał ktoś inny!

Kasia Moś nie mogła uwierzyć w to, że wygrała polskie preselekcje do Eurowizji 2017. Jej reakcja podczas ogłoszenia wyników Krajowych Eliminacji była bezcenna!
20/02/2017 13:28
Reklama Play - ukraiński zespół. Co to za kapela?
0

Reklama Play - ukraiński zespół. Co to za kapela?

Reklama Play z udziałem ukraińskiego zespołu wzbudza coraz większe zainteresowanie widzów. Kim są muzycy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
20/02/2017 13:26
Piosenka z reklamy Polsat 2017. Kto śpiewa w spocie promującym wiosenną ramówkę?
0

Piosenka z reklamy Polsat 2017. Kto śpiewa w spocie promującym wiosenną ramówkę?

Piosenka z reklamy Polsat 2017 to piękny polski przebój. Już teraz na ESKA.pl zdradzamy tytuł i wykonawcę piosenki ze spotu wizerunkowego stacji Polsat przygotowanego na wiosnę 2017!
20/02/2017 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA