WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO] - Last Christmas: parodia po polsku w wykonie V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz! Zobacz teraz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]

RSS 25/12/2013 11:34 Komentarze 0

V-Unit w duecie z Kasią Bujakiewicz sparodiowali Last Christmas wyśmiewając współczesne podejście do świąt Bożego Narodzenia. Do Last Christmas po polsku w wersji V-Unit powstał też teledysk, który prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Masz dosyć christmasowego przepychu? To coś dla Ciebie!

fragment teledysku do Last Christmas w wersji V-Unit / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]
Parodia Last Christmas od V-Unit z Kasią Bujakiewicz zapowiada się na 'świąteczny' hit 2013 roku w polskiej sieci. Panowie tym razem w prześmiewczy sposób potraktowali bożonarodzeniową gorączkę, która ogarnia nas każdego roku przed Wigilią. Last Christmas po polsku w wersji V-Unit śpiewa zaproszona do nagrania Kasia Bujakiewicz, która po raz kolejny udowadnia dystans do swojej osoby.

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz
promuje teledysk dostępny na YouTube od 7 grudnia 2013 roku. Fani trzymają kciuki, że parodia Last Christmas w odsłonie ich idoli odniesie podobny sukces jak męska odpowiedź na My Słowianie Donatana i Cleo.


To właśnie My Słowianie w wykonie V-Unit sprawiło, że o grupie usłyszała cała Polska, czego efektem jest ponad 4 mln wyświetleń pod nagraniem do parodii przeboju śpiewanego przez Cleo. Wracając do świątecznego klimatu nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Wam Vesołych Świąt jak to piszą panowie z V-Unit ;).


Zobacz Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Tokio Hotel - Feel It All: teledysk z Billem w roli narkomana dostępny w sieci. Uwaga [VIDEO +18]
0

Tokio Hotel - Feel It All: teledysk z Billem w roli narkomana dostępny w sieci. Uwaga [VIDEO +18]

Teledysk Feel It All od Tokio Hotel trafił do sieci. Klip zaliczył swoją premierę 27 marca 2015 roku, czyli w dniu koncertu zespołu Billa i Toma w warszawskiej Stodole. Video do Feel It All jest naprawdę wstrząsające. Na YouTube dostępna jest ocenzurowana wersja teledysku, w którym Bill wciela się w rolę narkomana. Teledysk do Feel It All tylko od 18 lat! 
28/03/2015 13:21
Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]
0

Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]

Za nami koncert Tokio Hotel w Polsce! 27.03.2015 Tokio Hotel zagrali na scenie warszawskiego klubu Stodoła. Pierwsze filmy i zdjęcia z występu niemieckiego zespołu trafiły już do sieci. Jak było na koncercie Tokio Hotel w Polsce? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
28/03/2015 12:45
Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
28/03/2015 10:39
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni 2015 - kiedy i w którą stronę przestawiamy zegarki. Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni czeka nas już w najbliższy weekend. Jaka jest dokładna data przestawiania zegarków z czasu zimowego na letni? W którą stronę przestawiamy zegarki podczas zmiany czasu z zimowego na letni? Na ESKA.pl podpowiadamy jak przestawić zegarki, aby nie doszło do zapętlenia czasu, tak jak w utworze Time Warp
28/03/2015 10:36
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
1

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
28/03/2015 10:34
Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Kasia Popowska - Lecę Tam: teledysk już jest! Wokalistka i trzech przystojniaków czekają. Zobaczcie sami [VIDEO]

Teledysk Kasi Popowskiej do Lecę tam zaliczył premierę pod koniec marca 2015 roku i mamy go dla Was do zobaczenia oczywiście na ESKA.pl. Nowy teledysk Kasi Popowskiej to wokalistka w trzech odsłonach u boku trzech przystojniaków. Zapraszamy do oglądania teledysku do Lecę tam Kasi Popowskiej już teraz!
28/03/2015 10:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska