WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO] - Last Christmas: parodia po polsku w wykonie V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz! Zobacz teraz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]

RSS 25/12/2013 11:34 Komentarze 0

V-Unit w duecie z Kasią Bujakiewicz sparodiowali Last Christmas wyśmiewając współczesne podejście do świąt Bożego Narodzenia. Do Last Christmas po polsku w wersji V-Unit powstał też teledysk, który prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Masz dosyć christmasowego przepychu? To coś dla Ciebie!

fragment teledysku do Last Christmas w wersji V-Unit / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]
Parodia Last Christmas od V-Unit z Kasią Bujakiewicz zapowiada się na 'świąteczny' hit 2013 roku w polskiej sieci. Panowie tym razem w prześmiewczy sposób potraktowali bożonarodzeniową gorączkę, która ogarnia nas każdego roku przed Wigilią. Last Christmas po polsku w wersji V-Unit śpiewa zaproszona do nagrania Kasia Bujakiewicz, która po raz kolejny udowadnia dystans do swojej osoby.

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz
promuje teledysk dostępny na YouTube od 7 grudnia 2013 roku. Fani trzymają kciuki, że parodia Last Christmas w odsłonie ich idoli odniesie podobny sukces jak męska odpowiedź na My Słowianie Donatana i Cleo.


To właśnie My Słowianie w wykonie V-Unit sprawiło, że o grupie usłyszała cała Polska, czego efektem jest ponad 4 mln wyświetleń pod nagraniem do parodii przeboju śpiewanego przez Cleo. Wracając do świątecznego klimatu nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Wam Vesołych Świąt jak to piszą panowie z V-Unit ;).


Zobacz Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Top Model 2014: kto wygrał i będzie Tap Madl? Zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl chwilę po finale [VIDEO]
0

Top Model 2014: kto wygrał i będzie Tap Madl? Zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl chwilę po finale [VIDEO]

Kto wygrał Top Model 2014? Odpowiedź na to pytanie w finale Top Model 4 i na ESKA.pl chwilę po zakończeniu finałowego odcinka. Trzy możliwe opcje: Michał Baryza wygrał Top Model, Marta Sędzicka wygrała Top Model lub Osi Ugonoh wygrała Top Model - tylko jeden możliwy. Poznaj Tap Madl 4. edycji Top Model razem z nami!
24/11/2014 12:50
Film za darmo: Śmiertelny Wirus. Oglądaj online na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo: Śmiertelny Wirus. Oglądaj online na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online to nowość na eskaGO. Sprawdź już teraz ponad setkę najbardziej odlotowych filmów w Sieci. Już teraz oglądaj film akcji Śmiertelny Wirus.
24/11/2014 12:30
Konkurs #MikołajkizEwąFarną - zaśpiewaj z Ewą na scenie lub zgarnij płytę z autografem!
0

Konkurs #MikołajkizEwąFarną - zaśpiewaj z Ewą na scenie lub zgarnij płytę z autografem!

Konkurs #MikołajkizEwąFarną - zaśpiewaj z Ewą na scenie lub zgarnij płytę z autografem! Z okazji zbliżających się Mikołajek Ewa Farna i ESKA.pl przygotowały dla Was wyjątkowy konkurs z absolutnie nieprzeciętną nagrodą!
24/11/2014 11:45
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Filmiki na ESKA.pl - zobacz te najlepsze [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Filmiki na ESKA.pl - zobacz te najlepsze [VIDEO]

Występy gwiazd na American Music Awards 2014 serwujemy Wam na ESKA.pl. Filmiki z występów na gali AMA 2014 to m.in. show Seleny Gomez, One Direction i Taylor Swift. Zobaczcie, co działo się na scenie American Music Awards 2014 i dlaczego Taylor Swift płakała na występie Seleny Gomez na AMA 2014!
24/11/2014 11:28
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl