WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO] - Last Christmas: parodia po polsku w wykonie V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz! Zobacz teraz [VIDEO]

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]

RSS 25/12/2013 11:34 Komentarze

V-Unit w duecie z Kasią Bujakiewicz sparodiowali Last Christmas wyśmiewając współczesne podejście do świąt Bożego Narodzenia. Do Last Christmas po polsku w wersji V-Unit powstał też teledysk, który prosto z YouTube serwujemy na ESKA.pl. Masz dosyć christmasowego przepychu? To coś dla Ciebie!

fragment teledysku do Last Christmas w wersji V-Unit / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz: parodia świątecznego hitu z aktorką! Zobacz [VIDEO]
Parodia Last Christmas od V-Unit z Kasią Bujakiewicz zapowiada się na 'świąteczny' hit 2013 roku w polskiej sieci. Panowie tym razem w prześmiewczy sposób potraktowali bożonarodzeniową gorączkę, która ogarnia nas każdego roku przed Wigilią. Last Christmas po polsku w wersji V-Unit śpiewa zaproszona do nagrania Kasia Bujakiewicz, która po raz kolejny udowadnia dystans do swojej osoby.

Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz
promuje teledysk dostępny na YouTube od 7 grudnia 2013 roku. Fani trzymają kciuki, że parodia Last Christmas w odsłonie ich idoli odniesie podobny sukces jak męska odpowiedź na My Słowianie Donatana i Cleo.


To właśnie My Słowianie w wykonie V-Unit sprawiło, że o grupie usłyszała cała Polska, czego efektem jest ponad 4 mln wyświetleń pod nagraniem do parodii przeboju śpiewanego przez Cleo. Wracając do świątecznego klimatu nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Wam Vesołych Świąt jak to piszą panowie z V-Unit ;).


Zobacz Last Christmas - V-Unit ft. Kasia Bujakiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
30/04/2016 20:14
Claude Shannon - bohater Doodle Goodle odkrył tajniki matematyki i... muzyki!
0

Claude Shannon - bohater Doodle Goodle odkrył tajniki matematyki i... muzyki!

Claude Shannon bohaterem Google Doodle 30 kwietnia 2016. Kim był Claude Shannon? Poznaj 5 ciekawostek o gościu, który odkrył tajniki matematyki i ułatwił życie milionom ludzi!
30/04/2016 20:00
Adam Lambert w Polsce 2016: data, miejsce, bilety
0

Adam Lambert w Polsce 2016: data, miejsce, bilety

Adam Lambert zagra koncert w Polsce w 2016 roku. Gdzie i kiedy wystąpi wykonawca hitu Ghost Town? Data i miejsce koncertu Adama Lamberta w Polsce oraz informacje dotyczące biletów znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
30/04/2016 19:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA