WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08! - Kraków Live Festival 2017 - kto zagra?

Tagi związane z Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!: festiwale muzyczne, Kraków Live Festival 2017

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

RSS 17/07/2017 12:30 Komentarze

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08! Screen z instagrama / Fot. Instagram/krakow_festival
Ilustracja do artykułu: Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 wraca po raz kolejny na teren Muzeum Lotnictwa. Organizatorzy wydarzenia potwierdzili, że w dniach 18-19 sierpnia odbędzie się krakowski festiwal. 7 marca poznaliśmy też dwóch pierwszych headlinerów. Kto tym razem wystąpi na festiwalowej scenie? Przypomnijmy, że w poprzednim roku w line-upie znaleźli się: Massive Attack, Sia, The Chemical Brothers, Roisin Murphy, Damian „Jr. Gong” Marley, Cage The Elephant oraz The Neighbourhood.

Kraków Live Festival 2017 - line-up

Podczas Kraków Live Festival 2017 wystąpią:

  • Ellie Goulding - 18.08.2017
  • Birdy - 18.08.2017
  • alt-J - 18.08.2017
  • Lana Del Ray - 19.08.2017
  • Wiz Khalifa - 19.08.2017

Na bieżąco będziemy aktualizować kolejne gwiazdy, które zobaczymy na festiwalu w Krakowie.

>> Kraków Live Festival 2017 - bilety na imprezę 18-19.08!

#klf2016 #muse fot @zuzasosnowska

Post udostępniony przez Kraków Live Festival (@krakow_festival)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program