Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO] - One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizą! Kto z Was ma jedną? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]: black sabbath, one direction, what makes you beautiful one direction, fani one direction, directionersi, koszulki z one direction, t-shirty z one direction, koszulki z black sabbath, sabbath bloody sabbath black sabbath

Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 12:19 Komentarze 0

One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizną w 2012 roku. Directionersi kupują t-shirty od 1D, w których zaprezentują się boysbandowi na jego nowej trasie koncertowej. W 2012 roku wzrosło także zainteresowanie rockiem i metalem, a Black Sabbath zyskał wielu nowych fanów!

One Direction, fragment okładki płyty Take Me Home / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]
One Direction w 2012 roku trafili na szczyt zestawienia podsumowującego sprzedaż koszulek z podobiznami muzycznych idoli wśród fanów. Miejsce na podium brytyjsko-irlandzki boysband dzieli z zespołem Black Sabbath. Rockowa grupa w 2012 roku zyskała wielu nowych słuchaczy, a zainteresowanie klasycznym rockiem i metalem nie słabnie nawet wśród młodych odbiorców.

Directionersi w t-shirtach z wizerunkiem chłopaków z 1D z pewnością pojawią się na ich nowej trasie koncertowej, która promować będzie krążek zatytułowany Take Me Home.

>>>Niall Horan najpopularniejszym członkiem One Direction! To lalki z jego podobizną sprzedają się najlepiej [VIDEO]

Zestawienie najlepiej sprzedających się koszulek od gwiazd przygotowała brytyjska grupa medialna HMV. Kto z Was może pochwalić się takim ciuchem? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do obejrzenia najpopularniejszych klipów obydwu zespołów.


Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful - One Direction!




Zobacz na Eska.pl Sabbath Bloody Sabbath - Black Sabbath!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 20:40
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
29/05/2015 17:03
Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]
0

Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]

  Kozula Spryciula to najpopularniejsza czeska animacja, zwariowana komedia łącząca stylistykę Tima Burtona z humorem jak ze Shreka. Z okazji Dnia Dziecka na eskaGO film można oglądać online za darmo i bez logowania. Do średniowiecznej Pragi przybywa Kuba ze swoją podejrzanie świadomą kozą. Już wkrótce chłopak poznaje uroczą dziewczynę, która pracuje u zegarmistrza. Gdy Hanus wplątuje się w kłopoty, a kara grozi tylko Kasi, Kuba z kozą ruszają na ratunek. Tyle tylko, że zwierzę jest zazdrosne o przyjaciela... Czy Kozula Spryciula stanie się bohaterem? A może Kuba będzie musiał poradzić sobie sam? Sprawdź już teraz! Klikaj w poniższe video i odpalaj film online za darmo i bez logowania. A po więcej wypasionych komedii wchodź na eskaGO – w serwisie udostępniono darmowe filmy z największymi gwiazdami!
29/05/2015 17:01
Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]
0

Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: festiwal muzyczny w Sopocie rusza już 29.05.2015. Na scenie wystąpi cała plejada największych polskich artystów muzycznych. Przygotowania do pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 zostały zakończone. Jak wygląda przygotowanie festiwalu w Sopocie w liczbach? Sprawdź na ESKA.pl 
29/05/2015 17:01
Boże Ciało 2015 = zamknięte sklepy. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 04.06.2015? Thrift Shops będą nieczynne [VIDEO]
0

Boże Ciało 2015 = zamknięte sklepy. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 04.06.2015? Thrift Shops będą nieczynne [VIDEO]

W Boże Ciało sklepy są zamknięte! Warto o tym pamiętać przed 4 czerwca 2015. To właśnie tego świętujemy Boże Ciało - święto ustawowo wolne od pracy. Zatem, gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 2015? Sprawdź na ESKA.pl
29/05/2015 17:00
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA 29 maja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
5

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA 29 maja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
29/05/2015 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska