Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO] - One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizą! Kto z Was ma jedną? [VIDEO]

Tagi związane z Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]: black sabbath, one direction, what makes you beautiful one direction, fani one direction, directionersi, koszulki z one direction, t-shirty z one direction, koszulki z black sabbath, sabbath bloody sabbath black sabbath

Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 12:19 Komentarze

One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizną w 2012 roku. Directionersi kupują t-shirty od 1D, w których zaprezentują się boysbandowi na jego nowej trasie koncertowej. W 2012 roku wzrosło także zainteresowanie rockiem i metalem, a Black Sabbath zyskał wielu nowych fanów!

One Direction, fragment okładki płyty Take Me Home / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]
One Direction w 2012 roku trafili na szczyt zestawienia podsumowującego sprzedaż koszulek z podobiznami muzycznych idoli wśród fanów. Miejsce na podium brytyjsko-irlandzki boysband dzieli z zespołem Black Sabbath. Rockowa grupa w 2012 roku zyskała wielu nowych słuchaczy, a zainteresowanie klasycznym rockiem i metalem nie słabnie nawet wśród młodych odbiorców.

Directionersi w t-shirtach z wizerunkiem chłopaków z 1D z pewnością pojawią się na ich nowej trasie koncertowej, która promować będzie krążek zatytułowany Take Me Home.

>>>Niall Horan najpopularniejszym członkiem One Direction! To lalki z jego podobizną sprzedają się najlepiej [VIDEO]

Zestawienie najlepiej sprzedających się koszulek od gwiazd przygotowała brytyjska grupa medialna HMV. Kto z Was może pochwalić się takim ciuchem? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do obejrzenia najpopularniejszych klipów obydwu zespołów.


Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful - One Direction!




Zobacz na Eska.pl Sabbath Bloody Sabbath - Black Sabbath!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
09/02/2016 16:55
Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!
0

Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!

Pokaz tańca w nowojorskim metrze to raczej mało zaskakujący widok dla mieszkańców miasta. Jednak ta dziewczyna przyciągnęła wzrok wszystkich. Roya, mimo swojej niepełnosprawności, która towarzyszy jej od urodzenia została tancerką, a w metrze pokazała, jak tańczy breakdance. Musicie to zobaczyć!
09/02/2016 16:23
Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY
0

Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY

Nowa płyta Brodki 2016 jest już gotowa. Kiedy możemy się spodziewać premiery czwartego albumu Moniki? Artystka ogłosiła to na swoim Facebooku.
09/02/2016 16:21
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
09/02/2016 16:13
Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?
0

Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?

W Środę Popielcową 10.02.2015 zaczyna się Wielki Post. W tradycji katolickiej okres refleksji i smutku, który poprzedza Wielkanoc. Ile trwa Wielki Post? Kiedy się kończy i kiedy jest Wielkanoc 2015? Sprawdź i posłuchaj refleksyjnych, nastrojowych utworów pasujących do tego okresu roku. 
09/02/2016 16:05
Ostatki - dziś ostatni ostatni dzień karnawału 2016! Jak go spędzić? Stawiamy na muzykę [VIDEO]
0

Ostatki - dziś ostatni ostatni dzień karnawału 2016! Jak go spędzić? Stawiamy na muzykę [VIDEO]

Ostatki 2016! Ostatni dzień karnawału bierzemy pod lupę na ESKA.pl serwując m.in. dokładną datę ostatków w 2016 roku. Zobaczcie już teraz, jaka jest odpowiedź na pytanie o koniec karnawału i co robić dzień przed Środą Popielcową. My stawiamy na muzykę!
09/02/2016 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA