WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO] - One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizą! Kto z Was ma jedną? [VIDEO]

Tagi związane z Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]: black sabbath, one direction, what makes you beautiful one direction, fani one direction, directionersi, koszulki z one direction, t-shirty z one direction, koszulki z black sabbath, sabbath bloody sabbath black sabbath

Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 12:19 Komentarze

One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizną w 2012 roku. Directionersi kupują t-shirty od 1D, w których zaprezentują się boysbandowi na jego nowej trasie koncertowej. W 2012 roku wzrosło także zainteresowanie rockiem i metalem, a Black Sabbath zyskał wielu nowych fanów!

One Direction, fragment okładki płyty Take Me Home / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]
One Direction w 2012 roku trafili na szczyt zestawienia podsumowującego sprzedaż koszulek z podobiznami muzycznych idoli wśród fanów. Miejsce na podium brytyjsko-irlandzki boysband dzieli z zespołem Black Sabbath. Rockowa grupa w 2012 roku zyskała wielu nowych słuchaczy, a zainteresowanie klasycznym rockiem i metalem nie słabnie nawet wśród młodych odbiorców.

Directionersi w t-shirtach z wizerunkiem chłopaków z 1D z pewnością pojawią się na ich nowej trasie koncertowej, która promować będzie krążek zatytułowany Take Me Home.

>>>Niall Horan najpopularniejszym członkiem One Direction! To lalki z jego podobizną sprzedają się najlepiej [VIDEO]

Zestawienie najlepiej sprzedających się koszulek od gwiazd przygotowała brytyjska grupa medialna HMV. Kto z Was może pochwalić się takim ciuchem? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do obejrzenia najpopularniejszych klipów obydwu zespołów.


Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful - One Direction!




Zobacz na Eska.pl Sabbath Bloody Sabbath - Black Sabbath!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!
0

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

Weź udział w konkursie na ESKA.pl i wygraj specjalne wydanie płyty króla popu zatytułowanej Off the Wall.
25/06/2016 19:32
Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Chorwacja - Portugalia na Euro 2016 przyciągnie uwagę polskich kibiców! Jedna z tych drużyn to potencjalny rywal Polski w ćwierćfinale! Gdzie oglądać na żywo Chorwacja vs Portugalia 25 czerwca ONLINE i w TV? Zobaczcie!
25/06/2016 19:31
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 19:14
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 25 czerwca pierwszy mecz reprezentacji Polski w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto jeszcze gra? Zobaczcie!
25/06/2016 18:51
Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Rosja zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca. Pojedynek z Rosja będzie drugim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Rosja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/06/2016 18:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

25/06/2016 19:32

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

25/06/2016 12:52

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA