WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO] - One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizą! Kto z Was ma jedną? [VIDEO]

Tagi związane z Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]: black sabbath, one direction, what makes you beautiful one direction, fani one direction, directionersi, koszulki z one direction, t-shirty z one direction, koszulki z black sabbath, sabbath bloody sabbath black sabbath

Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 12:19 Komentarze

One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizną w 2012 roku. Directionersi kupują t-shirty od 1D, w których zaprezentują się boysbandowi na jego nowej trasie koncertowej. W 2012 roku wzrosło także zainteresowanie rockiem i metalem, a Black Sabbath zyskał wielu nowych fanów!

One Direction, fragment okładki płyty Take Me Home / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]
One Direction w 2012 roku trafili na szczyt zestawienia podsumowującego sprzedaż koszulek z podobiznami muzycznych idoli wśród fanów. Miejsce na podium brytyjsko-irlandzki boysband dzieli z zespołem Black Sabbath. Rockowa grupa w 2012 roku zyskała wielu nowych słuchaczy, a zainteresowanie klasycznym rockiem i metalem nie słabnie nawet wśród młodych odbiorców.

Directionersi w t-shirtach z wizerunkiem chłopaków z 1D z pewnością pojawią się na ich nowej trasie koncertowej, która promować będzie krążek zatytułowany Take Me Home.

>>>Niall Horan najpopularniejszym członkiem One Direction! To lalki z jego podobizną sprzedają się najlepiej [VIDEO]

Zestawienie najlepiej sprzedających się koszulek od gwiazd przygotowała brytyjska grupa medialna HMV. Kto z Was może pochwalić się takim ciuchem? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do obejrzenia najpopularniejszych klipów obydwu zespołów.


Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful - One Direction!




Zobacz na Eska.pl Sabbath Bloody Sabbath - Black Sabbath!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program