WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO] - One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizą! Kto z Was ma jedną? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]: black sabbath, one direction, what makes you beautiful one direction, fani one direction, directionersi, koszulki z one direction, t-shirty z one direction, koszulki z black sabbath, sabbath bloody sabbath black sabbath

Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 12:19 Komentarze 0

One Direction i Black Sabbath sprzedali najwięcej koszulek ze swoją podobizną w 2012 roku. Directionersi kupują t-shirty od 1D, w których zaprezentują się boysbandowi na jego nowej trasie koncertowej. W 2012 roku wzrosło także zainteresowanie rockiem i metalem, a Black Sabbath zyskał wielu nowych fanów!

One Direction, fragment okładki płyty Take Me Home / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: Koszulki One Direction i Black Sabbath to najlepiej sprzedające się t-shirty od gwiazd w 2012 roku! [VIDEO]
One Direction w 2012 roku trafili na szczyt zestawienia podsumowującego sprzedaż koszulek z podobiznami muzycznych idoli wśród fanów. Miejsce na podium brytyjsko-irlandzki boysband dzieli z zespołem Black Sabbath. Rockowa grupa w 2012 roku zyskała wielu nowych słuchaczy, a zainteresowanie klasycznym rockiem i metalem nie słabnie nawet wśród młodych odbiorców.

Directionersi w t-shirtach z wizerunkiem chłopaków z 1D z pewnością pojawią się na ich nowej trasie koncertowej, która promować będzie krążek zatytułowany Take Me Home.

>>>Niall Horan najpopularniejszym członkiem One Direction! To lalki z jego podobizną sprzedają się najlepiej [VIDEO]

Zestawienie najlepiej sprzedających się koszulek od gwiazd przygotowała brytyjska grupa medialna HMV. Kto z Was może pochwalić się takim ciuchem? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do obejrzenia najpopularniejszych klipów obydwu zespołów.


Zobacz na Eska.pl What Makes You Beautiful - One Direction!




Zobacz na Eska.pl Sabbath Bloody Sabbath - Black Sabbath!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl