WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KONCERTY 2014: Metallica w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile BILETY? [VIDEO] - Koncert Metallica w Polsce 2014
REKLAMA
REKLAMA

KONCERTY 2014: Metallica w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile BILETY? [VIDEO]

RSS 04/12/2013 10:21 Komentarze 0
Metallica zagra koncert w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile są bilety na ich koncert 2014? Szczegóły już na ESKA.pl.
Metallica Metallica / Bulls
Ilustracja do artykułu: KONCERTY 2014: Metallica w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile BILETY? [VIDEO]
Metallica zagra koncert w Polsce. Koncert odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym. Grupa, która powstała w 1981 roku w Los Angeles przyjedzie do Polski 11 lipca 2014 roku. Koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej.

Metallica w Polsce zagra podczas Sonisphere Festival Poland 2014. Przedsprzedaż biletów dla Fan Club startuje 5 grudnia o godzinie 9.00. Bilety w sprzedaży pojawią się już 6 grudnia od godziny 10.00. Ceny biletów zaczynają się od 198 zł. Bilety można kupować na stronie www.livenation.pl. Bilety VIP w cenie 1098 zł (sektor V) lub 1000 zł (Golden Circle). Oferta VIP dostępna na www.PerfectPR.pl!

Metallica przygotowała też niespodziankę dla swoich fanów na 11 lipca 2014 roku. Zespół zaprezentuje Metallica By Request, interaktywne doświadczenie koncertowe.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Wszyscy, którzy kupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal 2014 wezmą udział w tworzeniu set listy utworów, które zagra Metallica w Polsce. Metallica daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30-letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-to piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów. Przy czym 18 kawałek będzie wybrany przez Metallice. Ma być to nowy numer! Powstawanie set listy będzie można oglądać na stronie grupy - www.metallica.com.

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca - powiedział Lars Ulrich na stronie Live Nation.

Metallica ma na swoim koncie 11 albumów studyjnych. Grupa sprzedała na całym świecie ponad 100 milionów egzemplarzy płyt, z czego ponad 57 milionów sprzedano w Stanach Zjednoczonych.

Metallica - One




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska