WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KONCERTY 2014: Metallica w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile BILETY? [VIDEO] - Koncert Metallica w Polsce 2014

KONCERTY 2014: Metallica w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile BILETY? [VIDEO]

RSS 04/12/2013 10:21 Komentarze
Metallica zagra koncert w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile są bilety na ich koncert 2014? Szczegóły już na ESKA.pl.
Metallica Metallica / Bulls
Ilustracja do artykułu: KONCERTY 2014: Metallica w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile BILETY? [VIDEO]
Metallica zagra koncert w Polsce. Koncert odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym. Grupa, która powstała w 1981 roku w Los Angeles przyjedzie do Polski 11 lipca 2014 roku. Koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej.

Metallica w Polsce zagra podczas Sonisphere Festival Poland 2014. Przedsprzedaż biletów dla Fan Club startuje 5 grudnia o godzinie 9.00. Bilety w sprzedaży pojawią się już 6 grudnia od godziny 10.00. Ceny biletów zaczynają się od 198 zł. Bilety można kupować na stronie www.livenation.pl. Bilety VIP w cenie 1098 zł (sektor V) lub 1000 zł (Golden Circle). Oferta VIP dostępna na www.PerfectPR.pl!

Metallica przygotowała też niespodziankę dla swoich fanów na 11 lipca 2014 roku. Zespół zaprezentuje Metallica By Request, interaktywne doświadczenie koncertowe.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Wszyscy, którzy kupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal 2014 wezmą udział w tworzeniu set listy utworów, które zagra Metallica w Polsce. Metallica daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30-letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-to piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów. Przy czym 18 kawałek będzie wybrany przez Metallice. Ma być to nowy numer! Powstawanie set listy będzie można oglądać na stronie grupy - www.metallica.com.

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca - powiedział Lars Ulrich na stronie Live Nation.

Metallica ma na swoim koncie 11 albumów studyjnych. Grupa sprzedała na całym świecie ponad 100 milionów egzemplarzy płyt, z czego ponad 57 milionów sprzedano w Stanach Zjednoczonych.

Metallica - One




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI
0

EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Terminarz meczów EURO 2016 przeprowadzi was przez wszystkie mecze fazy grupowej, aż po finał EURO 2016. Chcesz wiedzieć kto dziś gra na EURO, kiedy mecz Polaków, kto przejdzie do 1/8 finału... sprawdź terminarz na ESKA.pl 
27/06/2016 23:04
Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'
0

Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'

Kuba Błaszczykowski - biografia jednego z najważniejszych piłkarzy polskiej reprezentacji pokazuje, że genialny piłkarz nie miał łatwego dzieciństwa, że jednego dnia stracił wszystko. Historia Kuby porusza, ale to ona ukształtowała silnego mężczyznę i świetnego zawodnika, którym dziś z całą pewnością jest Jakub Błaszczykowski.
27/06/2016 23:03
Kontrowersyjny teledysk Kanye Westa - Famous bez cenzury. Gdzie obejrzeć?
0

Kontrowersyjny teledysk Kanye Westa - Famous bez cenzury. Gdzie obejrzeć?

Nowy teledysk Kanye Westa pt. Famous to najnowszy hit sieci. Sprawdź, gdzie obejrzeć kontrowersyjny wideoklip z nagimi gwiazdami już teraz - na ESKA.pl!
27/06/2016 20:39
Czyje to ciało? Nagie gwiazdy w teledysku Kanye Westa - Famous QUIZ [18+]
0

Czyje to ciało? Nagie gwiazdy w teledysku Kanye Westa - Famous QUIZ [18+]

Kanye West zaszokował cały świat pokazując nagie gwiazdy w swoim teledysku. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać wszystkie gołe ciała celebrytów z wideoklipu Famous i rozwiąż nasz QUIZ na ESKA.pl! Materiał dla osób pełnoletnich.
27/06/2016 18:35
Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Włochy - Hiszpania na Euro 2016 to jedno z ostatnich spotkań 1/8 finału Euro 2016. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/06/2016 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA