WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » KONCERTY 2014: Metallica w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile BILETY? [VIDEO] - Koncert Metallica w Polsce 2014
REKLAMA
REKLAMA

KONCERTY 2014: Metallica w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile BILETY? [VIDEO]

RSS 04/12/2013 10:21 Komentarze 0
Metallica zagra koncert w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile są bilety na ich koncert 2014? Szczegóły już na ESKA.pl.
Metallica Metallica / Bulls
Ilustracja do artykułu: KONCERTY 2014: Metallica w Polsce. Gdzie i kiedy zagra Metallica? Po ile BILETY? [VIDEO]
Metallica zagra koncert w Polsce. Koncert odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym. Grupa, która powstała w 1981 roku w Los Angeles przyjedzie do Polski 11 lipca 2014 roku. Koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej.

Metallica w Polsce zagra podczas Sonisphere Festival Poland 2014. Przedsprzedaż biletów dla Fan Club startuje 5 grudnia o godzinie 9.00. Bilety w sprzedaży pojawią się już 6 grudnia od godziny 10.00. Ceny biletów zaczynają się od 198 zł. Bilety można kupować na stronie www.livenation.pl. Bilety VIP w cenie 1098 zł (sektor V) lub 1000 zł (Golden Circle). Oferta VIP dostępna na www.PerfectPR.pl!

Metallica przygotowała też niespodziankę dla swoich fanów na 11 lipca 2014 roku. Zespół zaprezentuje Metallica By Request, interaktywne doświadczenie koncertowe.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Wszyscy, którzy kupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal 2014 wezmą udział w tworzeniu set listy utworów, które zagra Metallica w Polsce. Metallica daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30-letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-to piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów. Przy czym 18 kawałek będzie wybrany przez Metallice. Ma być to nowy numer! Powstawanie set listy będzie można oglądać na stronie grupy - www.metallica.com.

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca - powiedział Lars Ulrich na stronie Live Nation.

Metallica ma na swoim koncie 11 albumów studyjnych. Grupa sprzedała na całym świecie ponad 100 milionów egzemplarzy płyt, z czego ponad 57 milionów sprzedano w Stanach Zjednoczonych.

Metallica - One




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]
0

WYNIKI konkursu LemON - kto wygrał bilety na koncert LemON i Besides w Stodole? [VIDEO]

Wyniki konkursu LemON & Besides - kto wygrał podwójne wejściówki na na koncert LemON i Besides w Stodole? LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
28/11/2014 12:22
Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]
0

Skoki narciarskie 28-29.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Zalicz Jump razem z nami [AUDIO]

Gdzie oglądać skoki narciarskie 2014 28 listopada + skoki narciarskie 29 listopada i o której godzinie? Odpowiedzi na pytania o transmisję skoków narciarskich z 28.11.2014r. i skoków narciarskich 29.11.2014r. czekają na ESKA.pl. Sprawdźcie kanały, które pokażą na żywo konkurs w Kuusamo i godziny skoków narciarskich w weekend 28-29.11.2014r. razem z nami. Pierwszy Jump w ramach drugiego konkursu w Pucharze Świata w skokach narciarskich za 3, 2, 1...
28/11/2014 11:59
Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]
0

Matura próbna z historii Operon 2015: arkusze i odpowiedzi znajdziesz w sieci. Matura? It Should Be Easy [VIDEO]

Matura próbna z historii 2015 Operona: 28 listopada w wybranych szkołach uczniowie podchodzą do egzaminu maturalnego z przedmiotu dodatkowego. Jaka w tym roku będzie matura próbna z historii? Z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się uczniowie? Tego dowiemy się z arkuszy i odpowiedzi matury próbnej z historii Operona. Według zapewnień wydawnictwa rozwiązania matury próbnej mają pojawić się w sieci już 29 listopada 2014 roku. 
28/11/2014 11:29
Kontuzja Kamila Stocha. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kontuzja Kamila Stocha. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
28/11/2014 11:11
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence w The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
8

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence w The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
28/11/2014 11:11
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi już są. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi już są. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl