WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO] - Drugi koncert Justina Biebera w Polsce: petycja Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę! Sprawdź [VIDEO]

Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]

RSS 18/09/2013 18:42 Komentarze

Lista koncertów 2014 w Polsce dopiero startuje a petycja o drugi występ Justina Biebera w naszym kraju Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę. Projekt wspiera fanclub Justin Bieber - Poland. Ile podpisów udało się zebrać? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

JUSTIN BIEBER w Polsce 2016 w Krakowie - INFO >>


Justin Bieber z fanką podczas koncertu / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]
Rozpiska koncerty 2014 z Justinem Bieberem w Polsce byłaby spełnieniem marzeń polskich fanów wokalisty. Ci nieustannie o nie walczą. Efekt? Petycję online Justin Bieber Come To Poland promowaną m.in. przez fanclub Justin Bieber - Poland podpisało w drugiej połowie września 2013 roku ponad 6,5 tysiąca osób gotowych drugi raz zobaczyć swojego idola na żywo w naszym kraju.

>>> Głodny hitów non stop? eskaGO.pl serwuje je bez przerwy!

(Pierwszy) koncert Justina odbył się w marcu 2013 roku po wielu latach starań i determinacji, prawda? Nie możemy spocząć na laurach, tylko musimy dalej walczyć. Walczyć o kolejny koncert. Media oraz organizatorzy muszą widzieć naszą aktywność! - zachęcają na Facebooku administratorzy Justin Bieber - Poland.


Do petycji Justin Bieber Come To Poland przeniesiecie się klikając TUTAJ>>>. Zasady są proste, im więcej podpisów, tym większa siła przebicia. Wierzycie w to, że uda się ściągnąć młodą pop gwiazdę do naszego kraju jeszcze raz? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz All Around The World - Justin Bieber ft. Ludacris!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM
0

Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM

Disco nad Wisłą to II edycja imprezy odbywającej się na płockiej plaży. Sprawdź program wydarzenia, po ile i gdzie można kupić bilety.
26/07/2017 12:38
Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'
0

Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'

Przystanek Woodstock został zakwalifikowany jako impreza podwyższonego ryzyka! Jurek Owsiak nagrał emocjonalny filmik, w którym martwi się o przyszłość imprezy. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
26/07/2017 12:36
Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku
0

Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku

Nieboskłon w śląskiej wersji podbija sieć. Posłuchajcie nowej piosenki tria Frele.
26/07/2017 12:32
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program