WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO] - Drugi koncert Justina Biebera w Polsce: petycja Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę! Sprawdź [VIDEO]

Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]

RSS 18/09/2013 18:42 Komentarze

Lista koncertów 2014 w Polsce dopiero startuje a petycja o drugi występ Justina Biebera w naszym kraju Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę. Projekt wspiera fanclub Justin Bieber - Poland. Ile podpisów udało się zebrać? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

JUSTIN BIEBER w Polsce 2016 w Krakowie - INFO >>


Justin Bieber z fanką podczas koncertu / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]
Rozpiska koncerty 2014 z Justinem Bieberem w Polsce byłaby spełnieniem marzeń polskich fanów wokalisty. Ci nieustannie o nie walczą. Efekt? Petycję online Justin Bieber Come To Poland promowaną m.in. przez fanclub Justin Bieber - Poland podpisało w drugiej połowie września 2013 roku ponad 6,5 tysiąca osób gotowych drugi raz zobaczyć swojego idola na żywo w naszym kraju.

>>> Głodny hitów non stop? eskaGO.pl serwuje je bez przerwy!

(Pierwszy) koncert Justina odbył się w marcu 2013 roku po wielu latach starań i determinacji, prawda? Nie możemy spocząć na laurach, tylko musimy dalej walczyć. Walczyć o kolejny koncert. Media oraz organizatorzy muszą widzieć naszą aktywność! - zachęcają na Facebooku administratorzy Justin Bieber - Poland.


Do petycji Justin Bieber Come To Poland przeniesiecie się klikając TUTAJ>>>. Zasady są proste, im więcej podpisów, tym większa siła przebicia. Wierzycie w to, że uda się ściągnąć młodą pop gwiazdę do naszego kraju jeszcze raz? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz All Around The World - Justin Bieber ft. Ludacris!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]
0

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]

Grizzlee i Sztoss prezentują kawałek Talent! To mieszanka reggae i hip-hopu produkcja, która może być internetowym hitem. Utrzymaną w wyjątkowym klimacie piosenkę publikujemy na ESKA.pl! Ocieniajcie >>
30/09/2016 16:25
Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]
0

Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]

Popek przekonuje, że jego życie jest jak sen! Piosenka garażowa pojawiła się w internecie i cieszy się dużą popularnością. O tym, że raper żyje, jak król przekonujemy na ESKA.pl!
30/09/2016 16:09
Kiedy spadnie śnieg? Jaka będzie zima 2016/17?
0

Kiedy spadnie śnieg? Jaka będzie zima 2016/17?

Kiedy spadnie pierwszy śnieg? Osoby, które planują zimowy urlop szukają odpowiedzi na to pytanie! Najnowsze przewidywania sprawdzamy na ESKA.pl!
30/09/2016 15:31
Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!
0

Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!

Dziewczyna z pociągu - premiera filmu już wkrótce! Już teraz na ESKA.pl znajdziecie informacje o produkcji i jej obsadzie. Zdradzamy także, gdzie zobaczyć Dziewczynę z pociągu jeszcze przed premierą.
30/09/2016 15:08
Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?
0

Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?

Agnieszka Chylińska powraca z mocnym uderzeniem! W jeden dzień pojawiła się płyta Forever Child, piosenka Królowa łez i zapowiedź trasy koncertowej! O wszystkim więcej dowiecie się - oczywiście na ESKA.pl
30/09/2016 14:45
Między nami – film online o przyjaźni, która zmienia się w coś więcej! Wildest Dreams się spełnią?
0

Między nami – film online o przyjaźni, która zmienia się w coś więcej! Wildest Dreams się spełnią?

Film online Między nami to najnowsza premiera eskaGO dla fanów poruszających historii, które mogłyby wydarzyć się naprawdę! Grupa przyjaciół spotyka się po 10 latach, by dotrzymać dawnej obietnicy. Wkrótce robi się jednak bardzo gorąco!
30/09/2016 14:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA