WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO] - Drugi koncert Justina Biebera w Polsce: petycja Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę! Sprawdź [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]

RSS 18/09/2013 18:42 Komentarze 0

Lista koncertów 2014 w Polsce dopiero startuje a petycja o drugi występ Justina Biebera w naszym kraju Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę. Projekt wspiera fanclub Justin Bieber - Poland. Ile podpisów udało się zebrać? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Justin Bieber z fanką podczas koncertu / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]
Rozpiska koncerty 2014 z Justinem Bieberem w Polsce byłaby spełnieniem marzeń polskich fanów wokalisty. Ci nieustannie o nie walczą. Efekt? Petycję online Justin Bieber Come To Poland promowaną m.in. przez fanclub Justin Bieber - Poland podpisało w drugiej połowie września 2013 roku ponad 6,5 tysiąca osób gotowych drugi raz zobaczyć swojego idola na żywo w naszym kraju.

>>> Głodny hitów non stop? eskaGO.pl serwuje je bez przerwy!

(Pierwszy) koncert Justina odbył się w marcu 2013 roku po wielu latach starań i determinacji, prawda? Nie możemy spocząć na laurach, tylko musimy dalej walczyć. Walczyć o kolejny koncert. Media oraz organizatorzy muszą widzieć naszą aktywność! - zachęcają na Facebooku administratorzy Justin Bieber - Poland.


Do petycji Justin Bieber Come To Poland przeniesiecie się klikając TUTAJ>>>. Zasady są proste, im więcej podpisów, tym większa siła przebicia. Wierzycie w to, że uda się ściągnąć młodą pop gwiazdę do naszego kraju jeszcze raz? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz All Around The World - Justin Bieber ft. Ludacris!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?
0

Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?

Google Doodle na 1 kwietnia to zawsze oczekiwana niespodzianka od Googla. Co przygotowali na Prima Aprilis w 2015 roku? Czy będzie to żart, czy data serio... dowiemy się już wkrótce. Sprawdźcie jakie były wcześniejsze doodle 1.04.
31/03/2015 23:26
Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta
0

Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta

Zagraj w kultowego Pac-Mana na mapach Google. To dowcip jaki przygotowało Google na Prima Aprilis 2015. Informacje, instrukcje i podpowiedzi znajdziesz na ESKA.pl
31/03/2015 22:33
Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]
0

Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]

Wyniki Lotto 31.03.2015 to szansa na rozbicie kumulacji 10 mln złotych. Jeśli ktoś trafi zwycięskie numerki Lotto 31 marca 2015 to dołączy do grona polskich milionerów. Więcej o losowaniu Lotto 31.03.2015 na ESKA.pl dla wszystkich, którzy grają i marzą o życiu jak Royals!
31/03/2015 21:40
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3. odc. 5 rusza już w najbliższą sobotę 4 kwietnia 2015 roku. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w odcinku 5? Na scenie show zobaczymy m.in. występ Bruno Marsa
31/03/2015 16:34
Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]
0

Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]

K2 - kim jest raper, który dogania popularnością hit Donatana i Cleo - My Słowianie? Kto kryje się pod pseudonimem K2? Sprawdź na ESKA.pl krótką biografię K2
31/03/2015 16:32
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Pablo Espinosa na ESKA.pl [VIDEO]
1

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Pablo Espinosa na ESKA.pl [VIDEO]

Ekipa Violetta Live dotarła do Polski, a nam udało się spotkać z Martiną Stoessel i innymi gwiazdami serialu i show. Co aktorzy sądzą o Polsce i jakie mają plany na przyszłość? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
31/03/2015 15:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska