Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO] - Drugi koncert Justina Biebera w Polsce: petycja Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę! Sprawdź [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]

RSS 18/09/2013 18:42 Komentarze 0

Lista koncertów 2014 w Polsce dopiero startuje a petycja o drugi występ Justina Biebera w naszym kraju Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę. Projekt wspiera fanclub Justin Bieber - Poland. Ile podpisów udało się zebrać? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Justin Bieber z fanką podczas koncertu / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]
Rozpiska koncerty 2014 z Justinem Bieberem w Polsce byłaby spełnieniem marzeń polskich fanów wokalisty. Ci nieustannie o nie walczą. Efekt? Petycję online Justin Bieber Come To Poland promowaną m.in. przez fanclub Justin Bieber - Poland podpisało w drugiej połowie września 2013 roku ponad 6,5 tysiąca osób gotowych drugi raz zobaczyć swojego idola na żywo w naszym kraju.

>>> Głodny hitów non stop? eskaGO.pl serwuje je bez przerwy!

(Pierwszy) koncert Justina odbył się w marcu 2013 roku po wielu latach starań i determinacji, prawda? Nie możemy spocząć na laurach, tylko musimy dalej walczyć. Walczyć o kolejny koncert. Media oraz organizatorzy muszą widzieć naszą aktywność! - zachęcają na Facebooku administratorzy Justin Bieber - Poland.


Do petycji Justin Bieber Come To Poland przeniesiecie się klikając TUTAJ>>>. Zasady są proste, im więcej podpisów, tym większa siła przebicia. Wierzycie w to, że uda się ściągnąć młodą pop gwiazdę do naszego kraju jeszcze raz? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz All Around The World - Justin Bieber ft. Ludacris!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!
0

ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
29/08/2015 10:01
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
29/08/2015 23:28
ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna. Najlepszy Zagraniczny Artysta dla Adama Lamberta
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna. Najlepszy Zagraniczny Artysta dla Adama Lamberta

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna dla Najlepszego Zagranicznego Artysty! Ta kategoria była niespodzianką dla widzów tegorocznej ceremonii, jednak chyba niewielu było zaskoczonych faktem, że zdobył ją jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych wokalistów, będący gwiazdą EMA 2015 - Adam Lambert!    
29/08/2015 23:25
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Hit to "Naucz mnie" Sarsy
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Hit to "Naucz mnie" Sarsy

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - znamy już Najlepszy Hit! O nagrodę walczyły następujące nagrania: "1 moment"   K2 feat. Buka, "Naucz mnie"  Sarsa, "Dach"  Tabb & Sound'n'Grace, "Zbyt wiele"  KaeN  feat. WdoWA, Cheeba. Statuetkę za największy przebój minionego roku zabierze do domu Sarsa Markiewicz! Dowiedz się więcej na ESKA.pl!    
29/08/2015 22:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska