WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO] - Drugi koncert Justina Biebera w Polsce: petycja Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę! Sprawdź [VIDEO]

Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]

RSS 18/09/2013 18:42 Komentarze

Lista koncertów 2014 w Polsce dopiero startuje a petycja o drugi występ Justina Biebera w naszym kraju Justin Bieber Come To Poland rośnie w siłę. Projekt wspiera fanclub Justin Bieber - Poland. Ile podpisów udało się zebrać? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

JUSTIN BIEBER w Polsce 2016 w Krakowie - INFO >>


Justin Bieber z fanką podczas koncertu / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Justin Bieber w Polsce? Jest nowa petycja Justin Bieber Come To Poland! Zobaczcie [VIDEO]
Rozpiska koncerty 2014 z Justinem Bieberem w Polsce byłaby spełnieniem marzeń polskich fanów wokalisty. Ci nieustannie o nie walczą. Efekt? Petycję online Justin Bieber Come To Poland promowaną m.in. przez fanclub Justin Bieber - Poland podpisało w drugiej połowie września 2013 roku ponad 6,5 tysiąca osób gotowych drugi raz zobaczyć swojego idola na żywo w naszym kraju.

>>> Głodny hitów non stop? eskaGO.pl serwuje je bez przerwy!

(Pierwszy) koncert Justina odbył się w marcu 2013 roku po wielu latach starań i determinacji, prawda? Nie możemy spocząć na laurach, tylko musimy dalej walczyć. Walczyć o kolejny koncert. Media oraz organizatorzy muszą widzieć naszą aktywność! - zachęcają na Facebooku administratorzy Justin Bieber - Poland.


Do petycji Justin Bieber Come To Poland przeniesiecie się klikając TUTAJ>>>. Zasady są proste, im więcej podpisów, tym większa siła przebicia. Wierzycie w to, że uda się ściągnąć młodą pop gwiazdę do naszego kraju jeszcze raz? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz All Around The World - Justin Bieber ft. Ludacris!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!
0

Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!

Tuż przed Molo w Sopocie dwaj skrzypkowie zwrócili uwagę przechodniów! Bawili się nawet seniorzy, ale nie wiedzieli, że to kontrowersyjny hit Popka! Wideo do zobaczenia na ESKA.pl!
24/06/2016 16:49
Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!
0

Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!

Suicide Squad - soundtrack, czyli piosenki z filmu już teraz do posłuchania na ESKA.pl! Na ścieżce dźwiękowej znalazł się m.in. hit Eminema, Skrillexa i Twenty One Pilots! 
24/06/2016 16:38
Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Warszawie już w sobotę 25 czerwca. Pełne informacje dotyczące nadwiślańskiej imprezy znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:29
Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06
0

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi już teraz na ESKA.pl. Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają z Argentyną. Już teraz podpowiadamy, gdzie oglądać transmisje ze spotkań. Znamy już też skład polskiej reprezentacji powołany na turniej.
24/06/2016 16:26
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA