WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Paul McCartney w Polsce - już 22 czerwca 2013. Sprawdź, gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

Tagi związane z Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: koncerty 2013, paul mccartney w polsce, paul mccartney w polsce bilety, paul mccartney w polsce 2013

Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 20/03/2013 10:46 Komentarze
Paul McCartney zagra w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl!
Paul McCartney / http://www.facebook.com/PaulMcCartney
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Paul McCartney w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles,  wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. W trakcie trzygodzinnego koncertu Paul zaśpiewa przeboje z całej swej trwającej już ponad pięćdziesiąt lat kariery - czyli nie tylko piosenki ze swych solowych płyt, ale także hity stworzone wraz z zespołami The Beatles i Wings.

Bilety w cenach od 242zł do 1100zł będzie można kupić już od 22-ego marca (piątek) od godziny 10.00 na stronie organizatora - LiveNation.

Zobacz klip do My Valentine, z udziałem Natalie Portman i Johnny'ego Deppa - na Eska.pl



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Koncerty 2013 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy na rok 2013! Aktualne zestawienie koncertów w Polsce! [VIDEO]

al
al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzień matki: pomysł tego młodego ojca to najlepszy prezent na dzień mamy! Możesz zrobić podobnie!
0

Dzień matki: pomysł tego młodego ojca to najlepszy prezent na dzień mamy! Możesz zrobić podobnie!

Dzień Matki już 26 maja. Prezent dla mamy to ważna sprawa! Jednak pewna niespodzianka, którą przygotował młody tata z pomocą 9-miesięcznego syna zachwyciła na do granic możliwości i zapewniamy Was taki prezent chciałaby otrzymać każda mama!
26/05/2016 00:11
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
26/05/2016 00:06
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 00:01
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl
0

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Już teraz na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy w Polsce wypada tegoroczne święto wszystkich mam.
26/05/2016 00:01
KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!
0

KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!

Jarzynki i Przyjaciele - płyta z najpiękniejszymi piosenkami dla dzieci może być twoja. Mamy dla was 4 albumy z utworami dla najmłodszych w wykonaniu m.in. Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Fronczewskiego czy Cezarego Pazury. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie.
25/05/2016 16:30
Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!
0

Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!

Marcin Czerwiński - Jak lew: to polska nowość muzyczna 2016, która pobije polskie listy przebojów? Jego piosenka została stworzona przez producentów, którzy współpracowali z P!nk! Posłuchajcie i oceńcie już teraz na ESKA.pl
25/05/2016 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA