Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Paul McCartney w Polsce - już 22 czerwca 2013. Sprawdź, gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

Tagi związane z Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: koncerty 2013, paul mccartney w polsce, paul mccartney w polsce bilety, paul mccartney w polsce 2013

Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 20/03/2013 10:46 Komentarze
Paul McCartney zagra w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl!
Paul McCartney / http://www.facebook.com/PaulMcCartney
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Paul McCartney w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles,  wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. W trakcie trzygodzinnego koncertu Paul zaśpiewa przeboje z całej swej trwającej już ponad pięćdziesiąt lat kariery - czyli nie tylko piosenki ze swych solowych płyt, ale także hity stworzone wraz z zespołami The Beatles i Wings.

Bilety w cenach od 242zł do 1100zł będzie można kupić już od 22-ego marca (piątek) od godziny 10.00 na stronie organizatora - LiveNation.

Zobacz klip do My Valentine, z udziałem Natalie Portman i Johnny'ego Deppa - na Eska.pl



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Koncerty 2013 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy na rok 2013! Aktualne zestawienie koncertów w Polsce! [VIDEO]

al
al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 20:48
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 20:48
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 20:03
Piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo. Co to za muzyka w reklamie sieci komórkowej?
0

Piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo. Co to za muzyka w reklamie sieci komórkowej?

Piosenka z reklamy T-Mobile to zremiksowana wersja hitu CLEO! Wokalistka pojawiła się w spocie telewizyjnym wraz Tomaszem Kotem i od razu. Muzyka z nowej reklamy sieci komórkowej już teraz do posłuchania na ESKA.pl!
06/02/2016 20:00
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
06/02/2016 17:41
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
06/02/2016 17:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA