WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Paul McCartney w Polsce - już 22 czerwca 2013. Sprawdź, gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

Tagi związane z Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: koncerty 2013, paul mccartney w polsce, paul mccartney w polsce bilety, paul mccartney w polsce 2013

Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 20/03/2013 10:46 Komentarze
Paul McCartney zagra w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl!
Paul McCartney / http://www.facebook.com/PaulMcCartney
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Paul McCartney w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles,  wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. W trakcie trzygodzinnego koncertu Paul zaśpiewa przeboje z całej swej trwającej już ponad pięćdziesiąt lat kariery - czyli nie tylko piosenki ze swych solowych płyt, ale także hity stworzone wraz z zespołami The Beatles i Wings.

Bilety w cenach od 242zł do 1100zł będzie można kupić już od 22-ego marca (piątek) od godziny 10.00 na stronie organizatora - LiveNation.

Zobacz klip do My Valentine, z udziałem Natalie Portman i Johnny'ego Deppa - na Eska.pl



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Koncerty 2013 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy na rok 2013! Aktualne zestawienie koncertów w Polsce! [VIDEO]

al
al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą
0

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!
26/06/2017 15:39
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?
0

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.
26/06/2017 15:36
Open'er Festival 2017
0

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.
26/06/2017 15:34
Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów
0

Tauron Life Festival Oświęcim 2017: nagroda Peacemakera dla Scorpionsów

Zwieńczeniem Tauron Life Festival Oświęcim 2017 było wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions, który był gwiazda tegorocznej edycji imprezy.
26/06/2017 15:28
Margaret w kampanii społecznej. Co promuje artystka?
0

Margaret w kampanii społecznej. Co promuje artystka?

Margaret wzięła udział w lokalnej kampanii społecznej. Sprawdź na ESKA.pl, co promuje popularna wokalistka.
26/06/2017 15:09
Projekt Lady - odcinek 3. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek
0

Projekt Lady - odcinek 3. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek

Projekt Lady w TVN już 26 czerwca. Czym w trzecim odcinku zaskoczą widzów uczestniczki show? Która z dziewczyn jako pierwsza opuści pałac w Radziejowicach?
26/06/2017 15:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA