Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Paul McCartney w Polsce - już 22 czerwca 2013. Sprawdź, gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: koncerty 2013, paul mccartney w polsce, paul mccartney w polsce bilety, paul mccartney w polsce 2013

Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 20/03/2013 10:46 Komentarze 0
Paul McCartney zagra w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl!
Paul McCartney / http://www.facebook.com/PaulMcCartney
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Paul McCartney w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles,  wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. W trakcie trzygodzinnego koncertu Paul zaśpiewa przeboje z całej swej trwającej już ponad pięćdziesiąt lat kariery - czyli nie tylko piosenki ze swych solowych płyt, ale także hity stworzone wraz z zespołami The Beatles i Wings.

Bilety w cenach od 242zł do 1100zł będzie można kupić już od 22-ego marca (piątek) od godziny 10.00 na stronie organizatora - LiveNation.

Zobacz klip do My Valentine, z udziałem Natalie Portman i Johnny'ego Deppa - na Eska.pl



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Koncerty 2013 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy na rok 2013! Aktualne zestawienie koncertów w Polsce! [VIDEO]

al
al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015 - zwycięzca tylko jeden, oto faworyci! Rosja wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015 - zwycięzca tylko jeden, oto faworyci! Rosja wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]

Zwycięzca Eurowizji 2015 - to na niego skierowane będą oczy całej Europy po finale konkursu z 23 maja. Zanim jednak odpowiedź na pytanie, kto wygrał Eurowizję 2015, uwagę jej fanów skupiają tegoroczni faworyci. Wśród nich m.in. Polina Gagarina. Czy Rosja wygra Eurowizję 2015?
23/05/2015 17:49
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]
2

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Polska w finale Eurowizji 2015 to występ Moniki Kuszyńskiej, który z pewnością oglądać będzie wielu Polaków trzymających kciuki za wokalistkę. Zobaczcie, kiedy polski występ na Eurowizji 2015 i o której godzinie Monika Kuszyńska pojawi się na scenie podczas finału w Wiedniu. O której włączyć telewizor, by nie przegapić występu Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Sprwdź na Eska.pl 
23/05/2015 17:48
Must Be The Music 2015: kto wygra? Typujemy przed finałem Must Be The Music 24.05.2015 [SONDA]
0

Must Be The Music 2015: kto wygra? Typujemy przed finałem Must Be The Music 24.05.2015 [SONDA]

Zwycięzcę Must Be The Music 2015 poznamy w finale show 24 maja. Przed finałem Must Be The Music 2015 ESKA.pl postanowiła zapytać Was, kto ma największe szanse na pierwsze miejsce w tej edycji. Poznajcie finalistów Must Be The Music 2015 i zagłosujcie w specjalnej sondzie wyłaniając faworyta już teraz!
23/05/2015 17:46
Edyta Górniak w finale Tańca z Gwiazdami jak Rosjanka Polina Gagarina w półfinale Eurowizji 2015 [VIDEO]
0

Edyta Górniak w finale Tańca z Gwiazdami jak Rosjanka Polina Gagarina w półfinale Eurowizji 2015 [VIDEO]

Finał Tańca z Gwiazdami 2015 w Polsacie ubarwiła swym występem Edyta Górniak. Piosenkarka wykonała m.in. utwór Your High. Występ polskiej diwy w finale Tańca z Gwiazdami 2015 przypominał występ... rosyjskiej reprezentantki - Poliny Gagariny - podczas półfinału Eurowizji 2015. Zobacz zdjęcia! 
23/05/2015 15:59
Milye Cyrus - pierwszy występ w telewizji zaliczyła w wieku 2 lat! Zobacz nagranie [VIDEO]
0

Milye Cyrus - pierwszy występ w telewizji zaliczyła w wieku 2 lat! Zobacz nagranie [VIDEO]

Miley Cyrus zanim otrzymała główną rolę w serialu Hannah Montana kilukrotnie pojawiała się w telewizji. Niewiele jednak osób wie, że Miley Cyrus swój telewizyjny debiut zaliczyła już jako 2-latka. Nagranie z 2-letnią Miley Cyrus na ESKA.pl 
23/05/2015 14:27
Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]
0

Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]

Polacy na Eurowizji - jak do tej pory radzili sobie polscy reprezentanci podczas występów w Konkursie Piosenki Eurowizji? Czy potraficie wymienić trzy polskie zespoły, które pojawiły się na Eurowizji? Na ESKA.pl przygotowaliśmy krótkie streszczenie historii Eurowizji z perspektywy polskich reprezentantów
23/05/2015 11:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska