WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO] - Paul McCartney w Polsce - już 22 czerwca 2013. Sprawdź, gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]: koncerty 2013, paul mccartney w polsce, paul mccartney w polsce bilety, paul mccartney w polsce 2013

Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]

RSS 20/03/2013 10:46 Komentarze 0
Paul McCartney zagra w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź na Eska.pl!
Paul McCartney / http://www.facebook.com/PaulMcCartney
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Paul McCartney w Polsce! Gdzie i za ile kupić bilety? [VIDEO]
Paul McCartney w Polsce! Już 22 czerwca 2013 jeden z członków legendarnego zespołu The Beatles,  wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. W trakcie trzygodzinnego koncertu Paul zaśpiewa przeboje z całej swej trwającej już ponad pięćdziesiąt lat kariery - czyli nie tylko piosenki ze swych solowych płyt, ale także hity stworzone wraz z zespołami The Beatles i Wings.

Bilety w cenach od 242zł do 1100zł będzie można kupić już od 22-ego marca (piątek) od godziny 10.00 na stronie organizatora - LiveNation.

Zobacz klip do My Valentine, z udziałem Natalie Portman i Johnny'ego Deppa - na Eska.pl



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Koncerty 2013 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy na rok 2013! Aktualne zestawienie koncertów w Polsce! [VIDEO]

al
al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]
0

HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]

Jest nowy HIT INTERNETU 2015! Tym razem to trzy śpiewające dziewczyny w samochodzie, które postanowiły udowodnić, że w szybki i ładny sposób można streścić ostatnie 100 lat w muzyce. Klip pt. Mime Through Time by SketchSHE, czyli po prostu 100 lat muzyki w jednym klipie jest naprawdę HOT! 
01/04/2015 15:33
Rihannna w Home a w polskiej wersji...  Zobaczcie, kto podkłada głos pod postać RiRi w bajce Dom [VIDEO]
0

Rihannna w Home a w polskiej wersji... Zobaczcie, kto podkłada głos pod postać RiRi w bajce Dom [VIDEO]

Rihanna w Home podkłada głos głównej bohaterce o imieniu Tip. Przed premierą bajki Dom w Polsce ESKA.pl postanowiła sprawdzić polską obsadę dubbingującą. Zobaczcie już teraz, kto podkłada głos pod postać Rihanny w Home i od kiedy bajkę będziemy oglądać na dużym ekranie.
01/04/2015 15:33
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI czekają. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2: j. angielski - ARKUSZ i ODPOWIEDZI czekają. I Want You To Know wszystkie rozwiązania [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 cz. 2 w postaci arkusza i odpowiedzi z angielskiego czekają na stronie. Zobaczcie cały arkusz i odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 tuż po egzaminie 1 kwietnia. W arkuszu ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015 z j. angielskiego m.in. zadania na słuchanie. ESKA.pl trzyma kciuki za uczniów... I Want You To Know wszystkie rozwiązania!
01/04/2015 15:10
Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast na Comedy Central Polska: o której godzinie oglądać? Nie przegapcie! [VIDEO]

Justin Bieber Roast w polskiej TV na Comedy Central 1 kwietnia to transmisja, którą omawiamy szczegółowo przed premierą. O której godzinie oglądać Roast of Justin Bieber na Comedy Central Polska? Czy jest szansa na wersję z lektorem? Zobaczcie już teraz szczegóły Justin Bieber Roast w polskiej telewizji.
01/04/2015 14:54
Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Martin Garrix feat. Ed Sheeran - Rewind Repeat It: premiera już teraz na ESKA.pl [VIDEO]

Martin Garrix i Ed Sheeran nagrali wspólny utwór! Ciężko sobie wyobrazić współpracę DJ z muzykiem instrumentalnym, jakkolwiek to prawda. Do sieci trafił ich wspólny utwór pt. Rewind, Repeat It - do posłuchania na ESKA.pl 
01/04/2015 14:51
Urodziny Pharrella Willamsa: 42 lata i mnóstwo wyprodukowanych hitów. Piosenki Pharrella, o których nie miałeś pojęcia [VIDEO]
0

Urodziny Pharrella Willamsa: 42 lata i mnóstwo wyprodukowanych hitów. Piosenki Pharrella, o których nie miałeś pojęcia [VIDEO]

Pharrell Williams urodziny obchodzi 5 kwietnia. Ile lat ma wokalista? W tym roku Williams będzie świętował swoje 42 urodziny. Z tej okazji przypominamy listę piosenek wyprodukowanych przez lub przy współudziale Pharrella Williamsa. Czy wiedzieliście, że Pharrell Williams współpracował m.in. z Miley Cyrus, Hansem Zimmerem, Adamem Lambertem i Snoop Doggiem? Z kim jeszcze współpracował Pharrell Williams - do sprawdzenia na ESKA.pl 
01/04/2015 14:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska