Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO] - Kasia Sowińska i Luis Miguel - trasa koncertowa
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]: Kasia Sowińska i Luis Miguel, Kasia Sowińska 2013, Luis Miguel 2013, Kasia Sowińska i Luis Miguel trasa koncertowa, sowińska las vegas, kasia sowińsa besame much

Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]

RSS 22/09/2013 09:30 Komentarze 0
Kasia Sowińska i Luis Miguel razem na koncertach. Ten niesamowity duet zrodził się po kawałku Besame Mucho. Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.
Katarzyna Sowińska Katarzyna Sowińska / WBF
Ilustracja do artykułu: Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]
Kasia Sowińska i Luis Miguel są w trasie koncertowej. Teraz podbijają Las Vegas! Jak do tego doszło?

Kilka lat temu Kasia Sowińska zniknęła z Polski, spakowała walizki i wyjechała do Los Angeles. Tam zaczęła uczęszczać do szkoły aktorskiej. Będąc tam pojawiła się także duża szansa dla Sowińskiej.

Udało jej nawiązać się współpracę z jednym z największych gwiazdorów muzyki latino - Luisem Miguelem. Zachwyciła ona Luisa swoim wykonem utworu Besame Mucho, który wrzuciła na YouTube.

>> eskaGO zabierz muzykę ze sobą!


I tak się właśnie rozpoczęła się ich wspólna trasa koncertowa. O koncertowaniu informuje sama artystka, która zamieszcza informacje i foty na Twitterze o występach w Las Vegas.

Cała trasa koncertowa ma obejmować: Hollywood, Las Vegas, Argentynę, Buenos Aires, Chile i Urugwaju.

Kasia Sowińska - Twitter



Kasia Sowińska - Besame Mucho



Luis Miguel - Amarte Es Un Placer


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
Justin Bieber - What Do You Mean: teledysk i tekst. Sprawdź długo oczekiwane video!
0

Justin Bieber - What Do You Mean: teledysk i tekst. Sprawdź długo oczekiwane video!

Justin Bieber - What Do You Mean. Nowy teledysk promujący czwarty album artysty pojawił się właśnie na YouTube! Justin nakręcał premierę swojego nowego singla od miesiąca: słowa do What Do You Mean Justin Bieber w wyjątkowej zabawie zaprezentował fanom odliczając do dnia, w którym jego nowa piosenka ujrzy światło dzienne. Teraz teledysk do What Do You Mean i złożone w całość lyrics What Do You Mean Justina Biebiera już na ESKA.pl!
31/08/2015 07:14
Taylor Swift - Wildest Dreams: teledysk premierowo na VMA 2015. Zobacz na ESKA.pl!
0

Taylor Swift - Wildest Dreams: teledysk premierowo na VMA 2015. Zobacz na ESKA.pl!

Teledysk Taylor Swift do Wildest Dreams premierę zaliczył z wielką pompą podobnie jak wideo do Bad Blood. Nowy teledysk Taylor Swift po raz pierwszy zobaczyliśmy na Video Music Awards 2015. Szczegóły wyjątkowej premiery klipu do Wildest Dreams i jego pierwszy fragment z całującą się wokalistką czekają na Was na stronie.
31/08/2015 07:09
VMA 2015 - wyniki i zwycięzcy. Kto wygrał statuetki za najlepsze teledyski? Wielka porażka Eda Sheerana!
0

VMA 2015 - wyniki i zwycięzcy. Kto wygrał statuetki za najlepsze teledyski? Wielka porażka Eda Sheerana!

VMA 2015 - wyniki i zwycięzcy. Sprawdź nominacje i dowiedz się, kto walczył o statuetki Moonmana za najlepsze teledyski, a kto wrócił do domu z nagrodą! Wśród kandydatów do wyróżnień znaleźli się między innymi Taylor Swift, Beyonce, Ed Sheeran, Hozier, Ariana Grande, Kendrick Lamar, Beyonce i Nicki Minaj! Kto wygrał?    
31/08/2015 06:49
Video Music Awards 2015: kto wystąpi? Oto gwiazdy VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: kto wystąpi? Oto gwiazdy VMA 2015

Występy gwiazd na Video Music Awards 2015 to punkt gali, na który wielu czeka najbardziej. Nic dziwnego, skoro lista występujących na VMA 2015 jest plejadą topowych artystów. Zobaczcie, kto wystąpi na Video Music Awards 2015 i poznajcie gwiazdy gali razem z nami.
30/08/2015 23:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska