WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO] - Kasia Sowińska i Luis Miguel - trasa koncertowa
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]: Kasia Sowińska i Luis Miguel, Kasia Sowińska 2013, Luis Miguel 2013, Kasia Sowińska i Luis Miguel trasa koncertowa, sowińska las vegas, kasia sowińsa besame much

Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]

RSS 22/09/2013 09:30 Komentarze 0
Kasia Sowińska i Luis Miguel razem na koncertach. Ten niesamowity duet zrodził się po kawałku Besame Mucho. Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.
Katarzyna Sowińska Katarzyna Sowińska / WBF
Ilustracja do artykułu: Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]
Kasia Sowińska i Luis Miguel są w trasie koncertowej. Teraz podbijają Las Vegas! Jak do tego doszło?

Kilka lat temu Kasia Sowińska zniknęła z Polski, spakowała walizki i wyjechała do Los Angeles. Tam zaczęła uczęszczać do szkoły aktorskiej. Będąc tam pojawiła się także duża szansa dla Sowińskiej.

Udało jej nawiązać się współpracę z jednym z największych gwiazdorów muzyki latino - Luisem Miguelem. Zachwyciła ona Luisa swoim wykonem utworu Besame Mucho, który wrzuciła na YouTube.

>> eskaGO zabierz muzykę ze sobą!


I tak się właśnie rozpoczęła się ich wspólna trasa koncertowa. O koncertowaniu informuje sama artystka, która zamieszcza informacje i foty na Twitterze o występach w Las Vegas.

Cała trasa koncertowa ma obejmować: Hollywood, Las Vegas, Argentynę, Buenos Aires, Chile i Urugwaju.

Kasia Sowińska - Twitter



Kasia Sowińska - Besame Mucho



Luis Miguel - Amarte Es Un Placer


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]

Global Lista Nowość: tym razem w globalnym notowaniu listy przebojów Radia ESKA usłyszeliśmy debiut skandynawskiej grupy Galantis. Piosenka Runaway (U & I) zadebiutowała w 157 notowaniu Global Listy z 1 lutego 2015 roku. Już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu Runaway (U & I) na ESKA.pl. Ostrzegamy przed kocimi mordkami ;) 
01/02/2015 18:10
Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]

Dlaczego reklamy na Super Bowl 2015 są tematem numer 1 we wszystkich serwisach informacyjnych? Bo to nie są zwyczajne reklamy. Jakie spoty reklamowe podczas Super Bowl zobaczą widzowie zgromadzeni 1 lutego 2015 roku na stadionie Phoenix? Mecz o mistrzostwo ligi NFL to najważniejsze wydarzenie sportowe, którego oprawa zorganizowana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z tego też względu po reklamach na Super Bowl zobaczymy występ Katy Perry!
01/02/2015 17:45
Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po drugiej połowie to 24:24. Ostatni punk dla Polaków zdobył Michał Szyba. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Mecz Polska - Hiszpania zakończony remisem. Czy Polacy pokonają Hiszpanów w dogrywce meczu o brązowy medal Mistrzostw Świat w Piłce Ręcznej.  Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 16:28
Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]
0

Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]

Michał Szyba został bohaterem meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej. Kim jest Michał Szyba? Dlaczego warto zadedykować mu utwór Hero? Sprawdź, czym Michał Szyba zasłużył sobie na tytuł bohatera meczu Polska - Hiszpania 
01/02/2015 16:15
Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi u boku Katy Perry podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarz potwierdził informacje dot. swego udziału na imprezie Super Bowl na Twitterze
01/02/2015 14:35
Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]
0

Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]

Występy muzyczne na Super Bowl zawsze przechodzą do historii. Podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych występują największe gwiazdy muzyczne. Które z nich zrobił naprawdę niezapomniany show? Na ESKA.pl znajdziecie wybór najciekawszych występów muzycznych podczas Super Bowl. Sprawdź zanim na scenie Super Bowl 2015 pojawi się Katy Perry
01/02/2015 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska