WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO] - Kasia Sowińska i Luis Miguel - trasa koncertowa

Tagi związane z Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]: Kasia Sowińska i Luis Miguel, Kasia Sowińska 2013, Luis Miguel 2013, Kasia Sowińska i Luis Miguel trasa koncertowa, sowińska las vegas, kasia sowińsa besame much

Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]

RSS 22/09/2013 09:30 Komentarze
Kasia Sowińska i Luis Miguel razem na koncertach. Ten niesamowity duet zrodził się po kawałku Besame Mucho. Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.
Katarzyna Sowińska Katarzyna Sowińska / WBF
Ilustracja do artykułu: Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]
Kasia Sowińska i Luis Miguel są w trasie koncertowej. Teraz podbijają Las Vegas! Jak do tego doszło?

Kilka lat temu Kasia Sowińska zniknęła z Polski, spakowała walizki i wyjechała do Los Angeles. Tam zaczęła uczęszczać do szkoły aktorskiej. Będąc tam pojawiła się także duża szansa dla Sowińskiej.

Udało jej nawiązać się współpracę z jednym z największych gwiazdorów muzyki latino - Luisem Miguelem. Zachwyciła ona Luisa swoim wykonem utworu Besame Mucho, który wrzuciła na YouTube.

>> eskaGO zabierz muzykę ze sobą!


I tak się właśnie rozpoczęła się ich wspólna trasa koncertowa. O koncertowaniu informuje sama artystka, która zamieszcza informacje i foty na Twitterze o występach w Las Vegas.

Cała trasa koncertowa ma obejmować: Hollywood, Las Vegas, Argentynę, Buenos Aires, Chile i Urugwaju.

Kasia Sowińska - Twitter



Kasia Sowińska - Besame Mucho



Luis Miguel - Amarte Es Un Placer


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!
0

Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!

Popek vs Pudzianowski to walka na KSW 37, która podniesie temperaturę! Elektryzujące starcie już 3 grudnia 2016 roku w Krakowie. Kto okaże się lepszy? Swojego faworyta wybierzcie w specjalnym głosowaniu na ESKA.pl!
28/09/2016 15:03
ESKA TV - gdzie oglądać?
0

ESKA TV - gdzie oglądać?

ESKA TV zmienia się dla was! Gdzie oglądać ESKA TV, co się zmieni? Sprawdź jeżeli jesteś fanem dobrej muzyki i gorących klipów!
28/09/2016 14:43
Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak -  pierwszy duet Voice of Poland 7!
0

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak - pierwszy duet Voice of Poland 7!

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak pierwszym duetem nowej edycji Voice of Poland. Czy uda im się dotrzeć aż do finału? Ich występ już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 14:28
Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016
0

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej dostępne w sprzedaży. Szczegóły dystrybucji wejściówek na mecze Polaków już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:19
Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?

Daya - Sit Still, Look Pretty: 28 września dołączy do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA! Nowa piosenka do usłyszenia po godzinie 18:00! Zanim na nią zagłosujecie sprawdźcie na ESKA.pl, kim jest urocza Daya! 
28/09/2016 13:02
Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!
0

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3 to kolejne polskie i zagraniczne przeboje w wykonaniu najmłodszych wokalnych talentów. Dodatkowo czekają nas niesamowite emocje i występy, które na długo zapadają w pamięć. W nowej odsłonie Hit, Hit, Hurra nie zabraknie też muzycznych gwiazd. Szczegóły już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA