WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO] - Kasia Sowińska i Luis Miguel - trasa koncertowa

Tagi związane z Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]: Kasia Sowińska i Luis Miguel, Kasia Sowińska 2013, Luis Miguel 2013, Kasia Sowińska i Luis Miguel trasa koncertowa, sowińska las vegas, kasia sowińsa besame much

Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]

RSS 22/09/2013 09:30 Komentarze
Kasia Sowińska i Luis Miguel razem na koncertach. Ten niesamowity duet zrodził się po kawałku Besame Mucho. Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.
Katarzyna Sowińska Katarzyna Sowińska / WBF
Ilustracja do artykułu: Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]
Kasia Sowińska i Luis Miguel są w trasie koncertowej. Teraz podbijają Las Vegas! Jak do tego doszło?

Kilka lat temu Kasia Sowińska zniknęła z Polski, spakowała walizki i wyjechała do Los Angeles. Tam zaczęła uczęszczać do szkoły aktorskiej. Będąc tam pojawiła się także duża szansa dla Sowińskiej.

Udało jej nawiązać się współpracę z jednym z największych gwiazdorów muzyki latino - Luisem Miguelem. Zachwyciła ona Luisa swoim wykonem utworu Besame Mucho, który wrzuciła na YouTube.

>> eskaGO zabierz muzykę ze sobą!


I tak się właśnie rozpoczęła się ich wspólna trasa koncertowa. O koncertowaniu informuje sama artystka, która zamieszcza informacje i foty na Twitterze o występach w Las Vegas.

Cała trasa koncertowa ma obejmować: Hollywood, Las Vegas, Argentynę, Buenos Aires, Chile i Urugwaju.

Kasia Sowińska - Twitter



Kasia Sowińska - Besame Mucho



Luis Miguel - Amarte Es Un Placer


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo
0

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.
26/05/2017 23:48
Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!
0

Facebook zablokowany w Polsce?! To nie żart!

Ministerstwo Finansów wzięło pod lupę najpopularniejszy serwis społecznościowy! Dlaczego już wkrótce może zostać on zablokowany? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
26/05/2017 23:08
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
26/05/2017 19:45
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
26/05/2017 19:31
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się
0

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
26/05/2017 18:46
Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards
0

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala kolejną gwiazdą ESKA Music Awards 2017! W dodatku genialny DJ zapowiada niespodziankę, specjalnie dla widzów ESKA Music Awards 2017. Jaką?
26/05/2017 18:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA