Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO] - Kasia Sowińska i Luis Miguel - trasa koncertowa
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]: Kasia Sowińska i Luis Miguel, Kasia Sowińska 2013, Luis Miguel 2013, Kasia Sowińska i Luis Miguel trasa koncertowa, sowińska las vegas, kasia sowińsa besame much

Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]

RSS 22/09/2013 09:30 Komentarze 0
Kasia Sowińska i Luis Miguel razem na koncertach. Ten niesamowity duet zrodził się po kawałku Besame Mucho. Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.
Katarzyna Sowińska Katarzyna Sowińska / WBF
Ilustracja do artykułu: Kasia Sowińska i Luis Miguel - są w trasie koncertowej. Razem podbijają Las Vegas! [VIDEO]
Kasia Sowińska i Luis Miguel są w trasie koncertowej. Teraz podbijają Las Vegas! Jak do tego doszło?

Kilka lat temu Kasia Sowińska zniknęła z Polski, spakowała walizki i wyjechała do Los Angeles. Tam zaczęła uczęszczać do szkoły aktorskiej. Będąc tam pojawiła się także duża szansa dla Sowińskiej.

Udało jej nawiązać się współpracę z jednym z największych gwiazdorów muzyki latino - Luisem Miguelem. Zachwyciła ona Luisa swoim wykonem utworu Besame Mucho, który wrzuciła na YouTube.

>> eskaGO zabierz muzykę ze sobą!


I tak się właśnie rozpoczęła się ich wspólna trasa koncertowa. O koncertowaniu informuje sama artystka, która zamieszcza informacje i foty na Twitterze o występach w Las Vegas.

Cała trasa koncertowa ma obejmować: Hollywood, Las Vegas, Argentynę, Buenos Aires, Chile i Urugwaju.

Kasia Sowińska - Twitter



Kasia Sowińska - Besame Mucho



Luis Miguel - Amarte Es Un Placer


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Lotto WYNIKI 7.07.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 15 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne.
0

Lotto WYNIKI 7.07.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 15 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne.

Wyniki najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w wtorek 07.07.2015. Do zgarnięcia jest pula 15 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym żyje się najlepiej? Sprawdź na ESKA.pl 
07/07/2015 21:48
WYNIKI losowania lotto kumulacji 7 lipca 2015 - sprawdź online  i pomyśl co zrobić z wygranymi milionami
0

WYNIKI losowania lotto kumulacji 7 lipca 2015 - sprawdź online i pomyśl co zrobić z wygranymi milionami

Wyniki losowania Lotto 7 lipca 2015 roku przyniosą komuś w kumulacji aż 15 milionów złotych. Losowanie Lotto w TV, online, czy na Eska.pl - emocje przy sprawdzaniu szczęśliwych numerów będą takie same, bo kumulacja Lotto to okazja do wyjątkowych zakupów na miarę gwiazd. Mamy WYNIKI i podpowiedzi, co zrobić z wygraną.
07/07/2015 21:48
Kim jest Sarsa Markiewicz, nominowana do aż 3 statuetek ESKA MUSIC AWARDS 2015?
0

Kim jest Sarsa Markiewicz, nominowana do aż 3 statuetek ESKA MUSIC AWARDS 2015?

Kim jest Sarsa Markiewicz, wokalistka nominowana w aż trzech kategoriach do ESKA Music Awards 2015? Poznajcie bliżej wyjątkowo pracowitą kandydatkę na gwiazdę, która zdobyła szerszą popularność dzięki piosence Naucz Mnie, jednak na rynku muzycznym próbuje sił wcale nie od wczoraj!
07/07/2015 17:12
Sunrise Festival 2015: utwory, do których będą bawić się festiwalowicze
0

Sunrise Festival 2015: utwory, do których będą bawić się festiwalowicze

Sunrise Festival 2015 rusza już 24 lipca i potrwa do 26 lipca. Kto wystąpi na festiwalu? Jak wygląda program Sunrise Festival 2015 i jakich utworów możemy spodziewać się podczas największego w Polsce festiwalu muzyki elektronicznej? Sprawdź na ESKA.pl 
07/07/2015 17:11
Tomorrowland 2015: kawałki tych DJ-ów rozbrzmią w Krainie Jutra
0

Tomorrowland 2015: kawałki tych DJ-ów rozbrzmią w Krainie Jutra

Tomorrowland 2015 - największy europejski festiwal muzyki klubowej startuje już 24 lipca 2015 roku. W programie Tomorrowland 2015 znajdują się występy najbardziej znanych DJ-ów. Jakiej setlisty mogą spodziewać się uczestnicy Tomorrowland 2015? Sprawdźcie sami, na ESKA.pl 
07/07/2015 16:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska