Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO] - Gdzie oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 i co zobaczymy? [VIDEO]

Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]

RSS 07/02/2014 07:12 Komentarze

Ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi, czyli otwarcie z Soczi 2014, już 7 lutego. Gdzie oglądać Soczi 2014 tego dnia i co zobaczymy podczas uroczystości to 2 pytania, które zadają sobie fani olimpijskich zmagań. Sprawdź informacje o transmisji otwarcia z Soczi 2014 i dowiedz się, jakie show czeka na widzów!

Otwarcie igrzysk w Soczi już 7 lutego 2014 roku / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]
Otwarcie igrzysk w Soczi 2014 oficjalnie tytułowane jako ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 z pewnością przyciągnie przed telewizory miliony widzów. Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie oglądać Soczi 2014 7 lutego, to wszystkie informacje o transmisji znajdziesz na ESKA.pl w artykule zalinkowanym poniżej.


Szykuje się naprawdę niesamowite show. Całość zatytułowana Sny O Rosji to dzieło Konstantina Ernsta. Podczas kilkugodzinnej uroczystości poznamy historię naszych sąsiadów przedstawioną za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych. Nie zabraknie rosyjskiego folkloru, którym poczęstuje nas ponad 5000 artystów z 70 regionów Rosji.


Akcenty muzyczne? Oczywiście, że tak! Będzie chór kozacki, balet i zespół Buranowskie Babuszki. Rezerwujcie 3h i oglądajcie otwarcie z Soczi 2014 razem z nami. Na ESKA.pl dostępny czat na żywo, gdzie na bieżąco możecie komentować całą uroczystość.


Zobacz fajerwerki podczas próby ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 19:30
Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku
0

Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku

Dawid Kwiatkowski prezentuje teledysk do Yin Yang ft. HANA. Zobacz, co tym razem przygotował dla swoich fanów Kwiat i sprawdź, o czym jest klip do jego piosenki z płyty Element Trz3ci.
07/02/2016 15:12
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 14:59
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
07/02/2016 14:59
Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki
0

Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki

Dubsmash: czyli aplikacja, która rozbawiła do łez setki tysięcy ludzi na całym świecie! Program na smartfony robi aktualnie ogromną furorę. Co to jest Dubsmash? Jak wysyłać dubsy? Zagadka jest już rozwiązana - oczywiście na ESKA.pl!
07/02/2016 14:58
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA