Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO] - Gdzie oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 i co zobaczymy? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]

RSS 07/02/2014 07:12 Komentarze 0

Ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi, czyli otwarcie z Soczi 2014, już 7 lutego. Gdzie oglądać Soczi 2014 tego dnia i co zobaczymy podczas uroczystości to 2 pytania, które zadają sobie fani olimpijskich zmagań. Sprawdź informacje o transmisji otwarcia z Soczi 2014 i dowiedz się, jakie show czeka na widzów!

Otwarcie igrzysk w Soczi już 7 lutego 2014 roku / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]
Otwarcie igrzysk w Soczi 2014 oficjalnie tytułowane jako ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 z pewnością przyciągnie przed telewizory miliony widzów. Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie oglądać Soczi 2014 7 lutego, to wszystkie informacje o transmisji znajdziesz na ESKA.pl w artykule zalinkowanym poniżej.


Szykuje się naprawdę niesamowite show. Całość zatytułowana Sny O Rosji to dzieło Konstantina Ernsta. Podczas kilkugodzinnej uroczystości poznamy historię naszych sąsiadów przedstawioną za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych. Nie zabraknie rosyjskiego folkloru, którym poczęstuje nas ponad 5000 artystów z 70 regionów Rosji.


Akcenty muzyczne? Oczywiście, że tak! Będzie chór kozacki, balet i zespół Buranowskie Babuszki. Rezerwujcie 3h i oglądajcie otwarcie z Soczi 2014 razem z nami. Na ESKA.pl dostępny czat na żywo, gdzie na bieżąco możecie komentować całą uroczystość.


Zobacz fajerwerki podczas próby ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]
0

Hurts – Some Kind Of Heaven: pierwszy singiel z trzeciej płyty na 2015 rok. Będzie hit? [AUDIO]

Hurts Some Kind Of Heaven pod koniec maja 2015 roku zaprezentowali jako swoją nową piosenkę i pierwszy singiel z trzeciej płyty. Audio Some Kind Of Heaven Hurts mamy dla Was oczywiście do odpalenia na ESKA.pl a zrobić to warto, bo grupa zaskakuje brzmieniem. Podoba się Wam takie wydanie Hurts?
28/05/2015 13:32
Film Amy w polskich kinach. Kiedy premiera dokumentu o Amy Winehouse w Polsce? Jest data! [VIDEO]
0

Film Amy w polskich kinach. Kiedy premiera dokumentu o Amy Winehouse w Polsce? Jest data! [VIDEO]

Film o Amy Winehouse trafi także do polskich kin. ESKA.pl wie już, kiedy premiera filmu Amy w Polsce. Sprawdźcie polską datę premiery dokumentu o Amy Winehouse i dowiedzcie się, co zobaczymy na dużym ekranie. Na stronie także trailer filmu o Amy Winehouse. Zapraszamy!
28/05/2015 12:45
Paracetamol Challenge - o co chodzi i dlaczego NIE WOLNO TEGO ROBIĆ! Ostrzegamy przed Pills and Potions na ESKA.pl [VIDEO]
0

Paracetamol Challenge - o co chodzi i dlaczego NIE WOLNO TEGO ROBIĆ! Ostrzegamy przed Pills and Potions na ESKA.pl [VIDEO]

Paracetamol Challenge to nowa i niezwykle niebezpieczna moda wśrod nastolatków. Na czym polega ta szokująca zabawa? Sprawdź, dlaczego pod żadnym pozorem  NIE WOLNO TEGO ROBIĆ!
28/05/2015 12:27
Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii obowiązkowy jak z matematyki? Sprawdzamy...
1

Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii obowiązkowy jak z matematyki? Sprawdzamy...

Obowiązkowa matura z religii w 2016? Egzamin z religii będzie obowiązkowy, podobnie jak matura z języka polskiego i matematyki, bo skoro religia jest liczona do średniej ocen, to również matura z tego przedmiotu powinni zdawać wszyscy uczniowie - taka informacja krąży od kilku dni po Facebooku. Ile w tym prawdy?    
28/05/2015 12:03
Curly Heads z Dawidem Podsiadło grają na dachu Synthlove - zobaczcie klip z występem [VIDEO]
0

Curly Heads z Dawidem Podsiadło grają na dachu Synthlove - zobaczcie klip z występem [VIDEO]

Curly Heads Synthlove na żywo i akustycznie zaprezntowali na dachu a całość uwieczniły kamery projektu Informal Sounds. Występ zespołu Dawida Podsiadło z Synthlove na dachu jednego z warszawskich budynków mamy więc dla Was do zobaczenia już teraz na ESKA.pl! Przełamcie lęk wysokości i cieszcie się dźwiękami live razem z nami.
28/05/2015 11:55
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]
41

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl to plebiscyt, który startuje w połowie maja na 3 tygodnie przed wakacjami. W pierwszym głosowaniu na hit wakacji 2015 mamy dla Was nowości muzyczne na lato 2015 zarówno od polskich artystów jak i zagranicznych wykonawców. Gotowi wybrać piosenki na lato 2015, które przejdą dalej do ostatecznego głosowania w plebiscycie hit lata 2015 czytelników ESKA.pl? Zapraszamy!
28/05/2015 11:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska