WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO] - Gdzie oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 i co zobaczymy? [VIDEO]

Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]

RSS 07/02/2014 07:12 Komentarze

Ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi, czyli otwarcie z Soczi 2014, już 7 lutego. Gdzie oglądać Soczi 2014 tego dnia i co zobaczymy podczas uroczystości to 2 pytania, które zadają sobie fani olimpijskich zmagań. Sprawdź informacje o transmisji otwarcia z Soczi 2014 i dowiedz się, jakie show czeka na widzów!

Otwarcie igrzysk w Soczi już 7 lutego 2014 roku / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]
Otwarcie igrzysk w Soczi 2014 oficjalnie tytułowane jako ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 z pewnością przyciągnie przed telewizory miliony widzów. Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie oglądać Soczi 2014 7 lutego, to wszystkie informacje o transmisji znajdziesz na ESKA.pl w artykule zalinkowanym poniżej.


Szykuje się naprawdę niesamowite show. Całość zatytułowana Sny O Rosji to dzieło Konstantina Ernsta. Podczas kilkugodzinnej uroczystości poznamy historię naszych sąsiadów przedstawioną za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych. Nie zabraknie rosyjskiego folkloru, którym poczęstuje nas ponad 5000 artystów z 70 regionów Rosji.


Akcenty muzyczne? Oczywiście, że tak! Będzie chór kozacki, balet i zespół Buranowskie Babuszki. Rezerwujcie 3h i oglądajcie otwarcie z Soczi 2014 razem z nami. Na ESKA.pl dostępny czat na żywo, gdzie na bieżąco możecie komentować całą uroczystość.


Zobacz fajerwerki podczas próby ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych rewolucjach. MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
24/03/2017 17:48
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 17:09
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl
24/03/2017 16:57
Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!
0

Serial online - reality show o walce o przetrwanie na Syberii już na eskaGO!

Reality show w serialu Siberia straszy swoich uczestników, a teraz napędzi strachu także widzom, bo już dziś produkcję można oglądać na eskaGO! Na ekranie: survival, nadprzyrodzone niebezpieczeństwa, romanse i zagadki – nie możecie tego przegapić!
24/03/2017 15:58
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
24/03/2017 15:55
Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]
0

Beyonce spełniła marzenie umierającej nastolatki [VIDEO]

Wideorozmowa Beyonce z chorą na raka fanką wzrusza do łez. Musicie to zobaczyć!
24/03/2017 15:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA