WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO] - Gdzie oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 i co zobaczymy? [VIDEO]

Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]

RSS 07/02/2014 07:12 Komentarze

Ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi, czyli otwarcie z Soczi 2014, już 7 lutego. Gdzie oglądać Soczi 2014 tego dnia i co zobaczymy podczas uroczystości to 2 pytania, które zadają sobie fani olimpijskich zmagań. Sprawdź informacje o transmisji otwarcia z Soczi 2014 i dowiedz się, jakie show czeka na widzów!

Otwarcie igrzysk w Soczi już 7 lutego 2014 roku / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]
Otwarcie igrzysk w Soczi 2014 oficjalnie tytułowane jako ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 z pewnością przyciągnie przed telewizory miliony widzów. Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie oglądać Soczi 2014 7 lutego, to wszystkie informacje o transmisji znajdziesz na ESKA.pl w artykule zalinkowanym poniżej.


Szykuje się naprawdę niesamowite show. Całość zatytułowana Sny O Rosji to dzieło Konstantina Ernsta. Podczas kilkugodzinnej uroczystości poznamy historię naszych sąsiadów przedstawioną za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych. Nie zabraknie rosyjskiego folkloru, którym poczęstuje nas ponad 5000 artystów z 70 regionów Rosji.


Akcenty muzyczne? Oczywiście, że tak! Będzie chór kozacki, balet i zespół Buranowskie Babuszki. Rezerwujcie 3h i oglądajcie otwarcie z Soczi 2014 razem z nami. Na ESKA.pl dostępny czat na żywo, gdzie na bieżąco możecie komentować całą uroczystość.


Zobacz fajerwerki podczas próby ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Katy Perry na żywo - oryginalne wokale wyciekły do sieci. Kompromitacja? [VIDEO]
0

Katy Perry na żywo - oryginalne wokale wyciekły do sieci. Kompromitacja? [VIDEO]

Jak Katy Perry brzmi bez chórków i wokali wspomagających? Nagranie z samym wokalem Katy z jej mikrofonu na występie z Grammy 2017 wyciekło do sieci. 
22/02/2017 16:22
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
22/02/2017 15:57
Belle Epoque - obsada. Kim są bohaterowie serialu?
0

Belle Epoque - obsada. Kim są bohaterowie serialu?

Belle Epoque - obsada serialu już teraz na ESKA.pl! Sprawdź, kim są bohaterowie serialu?
22/02/2017 15:56
Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!
0

Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!

Michał Szpak poleciał do Tajlandii, gdzie bawi się w najlepsze z innym popularnym wokalistą z Polski. Zobacz zdjęcia z szalonej wyprawy artysty.
22/02/2017 15:37
Raper Tadek śpiewa u prezydenta Dudy. Kontrowersyjny występ na Dzień Języka Ojczystego
0

Raper Tadek śpiewa u prezydenta Dudy. Kontrowersyjny występ na Dzień Języka Ojczystego

Raper, który śpiewa "wyjeb... na pedalstwo, które niszczy tą ojczyznę" jako gość gali Zasłużony dla Polszczyzny z okazji Dnia języka Ojczystego? Wygląda na fejk ale to prawda! Film zamieściła Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy.
22/02/2017 15:27
Eurowizja 2017: półfinał I. Z kim powalczy Kasia Moś?
0

Eurowizja 2017: półfinał I. Z kim powalczy Kasia Moś?

Eurowizja 2017: półfinał I to koncert, w którym Kasia Moś zmierzy się z rywalami w drodze o występ w konkursie finałowym. Jak sobie poradzi?
22/02/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA