WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO] - Gdzie oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 i co zobaczymy? [VIDEO]

Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]

RSS 07/02/2014 07:12 Komentarze

Ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi, czyli otwarcie z Soczi 2014, już 7 lutego. Gdzie oglądać Soczi 2014 tego dnia i co zobaczymy podczas uroczystości to 2 pytania, które zadają sobie fani olimpijskich zmagań. Sprawdź informacje o transmisji otwarcia z Soczi 2014 i dowiedz się, jakie show czeka na widzów!

Otwarcie igrzysk w Soczi już 7 lutego 2014 roku / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]
Otwarcie igrzysk w Soczi 2014 oficjalnie tytułowane jako ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 z pewnością przyciągnie przed telewizory miliony widzów. Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie oglądać Soczi 2014 7 lutego, to wszystkie informacje o transmisji znajdziesz na ESKA.pl w artykule zalinkowanym poniżej.


Szykuje się naprawdę niesamowite show. Całość zatytułowana Sny O Rosji to dzieło Konstantina Ernsta. Podczas kilkugodzinnej uroczystości poznamy historię naszych sąsiadów przedstawioną za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych. Nie zabraknie rosyjskiego folkloru, którym poczęstuje nas ponad 5000 artystów z 70 regionów Rosji.


Akcenty muzyczne? Oczywiście, że tak! Będzie chór kozacki, balet i zespół Buranowskie Babuszki. Rezerwujcie 3h i oglądajcie otwarcie z Soczi 2014 razem z nami. Na ESKA.pl dostępny czat na żywo, gdzie na bieżąco możecie komentować całą uroczystość.


Zobacz fajerwerki podczas próby ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...