WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO] - Gdzie oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 i co zobaczymy? [VIDEO]

Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]

RSS 07/02/2014 07:12 Komentarze

Ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi, czyli otwarcie z Soczi 2014, już 7 lutego. Gdzie oglądać Soczi 2014 tego dnia i co zobaczymy podczas uroczystości to 2 pytania, które zadają sobie fani olimpijskich zmagań. Sprawdź informacje o transmisji otwarcia z Soczi 2014 i dowiedz się, jakie show czeka na widzów!

Otwarcie igrzysk w Soczi już 7 lutego 2014 roku / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Igrzyska w Soczi: gdzie i o której oglądać ceremonię otwrcia Igrzysk Zimowych 2014 w Soczi? [VIDEO]
Otwarcie igrzysk w Soczi 2014 oficjalnie tytułowane jako ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 z pewnością przyciągnie przed telewizory miliony widzów. Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie oglądać Soczi 2014 7 lutego, to wszystkie informacje o transmisji znajdziesz na ESKA.pl w artykule zalinkowanym poniżej.


Szykuje się naprawdę niesamowite show. Całość zatytułowana Sny O Rosji to dzieło Konstantina Ernsta. Podczas kilkugodzinnej uroczystości poznamy historię naszych sąsiadów przedstawioną za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych. Nie zabraknie rosyjskiego folkloru, którym poczęstuje nas ponad 5000 artystów z 70 regionów Rosji.


Akcenty muzyczne? Oczywiście, że tak! Będzie chór kozacki, balet i zespół Buranowskie Babuszki. Rezerwujcie 3h i oglądajcie otwarcie z Soczi 2014 razem z nami. Na ESKA.pl dostępny czat na żywo, gdzie na bieżąco możecie komentować całą uroczystość.


Zobacz fajerwerki podczas próby ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?
0

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
24/05/2016 16:39
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 16:38
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 16:38
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 16:38
Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?
0

Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?

Co by się stało gdyby połączyć ze sobą twarze Seleny Gomez i Beyonce, lub Taylor Swift i Jennifer Lawrence? Zobaczcie sami tak przerobione zdjęcia i zastanówcie się, jakie gwiazdy widzicie na fotkach. Zapewniamy Was ro naprawdę dobra zabawa!
24/05/2016 16:18
KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]
0

KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]

Kiedy Popek wystąpi na KSW? Z kim będzie walczyć raper z Gangu Albanii? Czy to prawda, że otworzy KSW 35 w Gdańsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/05/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA