Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO] - Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]

RSS 02/03/2014 13:35 Komentarze 0

O soundtracku do Facet (nie)potrzebny od zaraz robi się coraz głośniej, m.in. za sprawą Łukasza Jakóbiaka. Lista piosenek z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz do sprawdzenia na ESKA.pl. Zobacz kawałki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej i posłuchaj numeru ze zwiastuna!

plakat filmu / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
Muzyka z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz na chwilę przed premierą komedii w kinach robi furorę w sieci. Wszystko to przez piosenkę ze zwiastuna filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz i Łukasza Jakóbiaka. Kawałek, który słyszymy w trailerze to Takiego Chłopaka od Micromusic.

Z kolei prowadzący 20m2 Łukasza swoim wpisem na Facebooku z 11 lutego 2014 roku dał znać, że soundtrack do Facet (nie)potrzebny od zaraz zasilili też The Dumplings.


Tak wstępnie prezentuje się soundtrack z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz:

Mademoiselle Karen - Kawa Zimna
Translola - Smutku mój
The Dumplings - Nie Słucham, How Many Knives, Przebłyski
Kamp - Sirocco, International Landscapes
Paula And Karol - Calling
Super Girl & Romantic Boys - Podaj mi rękę swą, Chmura
Fismoll - Let's Play Birds
Plastic - Tak Cię Kocham
Micromusic - Takiego chłopaka
Rebeka - Nothing To Give

Facet (nie)potrzebny od zaraz to historia Zosi, która przez stary zakład szuka pilnie partnera na ślub swojej koleżanki Anny. Premiera filmu już w Walentynki 14 lutego 2014 roku.

>>> WALENTYNKI 2014: rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów


Zobacz Mikromusic - Takiego Chłopaka!


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI: sms, wierszyki, śmieszne życzenia, piosenki - nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI: sms, wierszyki, śmieszne życzenia, piosenki - nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
26/05/2015 11:28
Icona Pop - Emergency: nowa piosenka autorek I Love It. To taneczny hit lata 2015? [AUDIO]
0

Icona Pop - Emergency: nowa piosenka autorek I Love It. To taneczny hit lata 2015? [AUDIO]

Nowa piosenka Icona Pop Emergency to propozycja na lato 2015, która może dorównać popularności przebojowi I Love It. Dziewczyny z Icona Pop wracają z nową piosenką 2015 zajmując więc mocną pozycję na starcie wyścigu o hit lata 2015. Posłuchajcie porywającego do tańca audio Emergency Icona Pop już teraz na ESKA.pl i zobaczcie, co numer robi z jego autorkami!
26/05/2015 11:23
Barbara Kurdej Szatan otwarcie przyznała się, że... Uwaga na kolejny wirus na Facebooku [VIDEO]
0

Barbara Kurdej Szatan otwarcie przyznała się, że... Uwaga na kolejny wirus na Facebooku [VIDEO]

  Barbara Kurdej Szatan, a właściwie plotka o niej robi furorę na Facebooku. Chodzi wiadomość o tym, że blondynka z reklamy otwarcie przyznała się, że... no właśnie. Co tak rozpala internautów, że udostępniają wiadomość? Sprawdź! Ma dziewczyna odwagę! 
26/05/2015 11:00
Dzień Matki 2015: mamy najpopularniejsze na Spotify w Polsce. Zobaczcie zestawienie na 26 maja [VIDEO]
0

Dzień Matki 2015: mamy najpopularniejsze na Spotify w Polsce. Zobaczcie zestawienie na 26 maja [VIDEO]

Dzień Matki 2015 na Spotify to ranking najpopularniejszych mam, które na co dzień nagrywają hity i koncertują na scenie. Na Dzień Mamy 26 maja 2015 od Spotify mamy dla Was dwa zestawienia - mam najczęściej odtwarzanych w Polsce i mam, których hity grane są najczęściej w ogóle. Zobaczcie już teraz i świętujcie muzyczne Dzień Matki 2015!
26/05/2015 10:56
#sorrymamo – z okazji Dnia Matki gwiazdy i internauci przepraszają swoje mamy hashtagiem #sorrymom!
0

#sorrymamo – z okazji Dnia Matki gwiazdy i internauci przepraszają swoje mamy hashtagiem #sorrymom!

#sorrymamo czyli z okazji Dnia Matki przepraszamy swoje mamy. Niektórzy twierdzą, iż to Dzień Matki jest jednym z najważniejszych świąt w całym roku kalendarzowym. Z tej okazji Radio ESKA i ESKA.pl zorganizowały internetową akcję mającą na celu przeproszenie mam za czyny, do których jeszcze się nie przyznaliśmy. Wyznajcie wszystkie do tej pory ukrywane 'grzeszki' przypisując jednocześnie hashtag #sorrymamo - tak jak zrobiły to gwiazdy!     
26/05/2015 10:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska