Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO] - Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]

RSS 02/03/2014 13:35 Komentarze 0

O soundtracku do Facet (nie)potrzebny od zaraz robi się coraz głośniej, m.in. za sprawą Łukasza Jakóbiaka. Lista piosenek z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz do sprawdzenia na ESKA.pl. Zobacz kawałki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej i posłuchaj numeru ze zwiastuna!

plakat filmu / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
Muzyka z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz na chwilę przed premierą komedii w kinach robi furorę w sieci. Wszystko to przez piosenkę ze zwiastuna filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz i Łukasza Jakóbiaka. Kawałek, który słyszymy w trailerze to Takiego Chłopaka od Micromusic.

Z kolei prowadzący 20m2 Łukasza swoim wpisem na Facebooku z 11 lutego 2014 roku dał znać, że soundtrack do Facet (nie)potrzebny od zaraz zasilili też The Dumplings.


Tak wstępnie prezentuje się soundtrack z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz:

Mademoiselle Karen - Kawa Zimna
Translola - Smutku mój
The Dumplings - Nie Słucham, How Many Knives, Przebłyski
Kamp - Sirocco, International Landscapes
Paula And Karol - Calling
Super Girl & Romantic Boys - Podaj mi rękę swą, Chmura
Fismoll - Let's Play Birds
Plastic - Tak Cię Kocham
Micromusic - Takiego chłopaka
Rebeka - Nothing To Give

Facet (nie)potrzebny od zaraz to historia Zosi, która przez stary zakład szuka pilnie partnera na ślub swojej koleżanki Anny. Premiera filmu już w Walentynki 14 lutego 2014 roku.

>>> WALENTYNKI 2014: rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów


Zobacz Mikromusic - Takiego Chłopaka!


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015 - klasyfikacja generalna. Kto wygra wyścig? No Surprises?
0

Tour de Pologne 2015 - klasyfikacja generalna. Kto wygra wyścig? No Surprises?

Tour de Pologne 2015 - klasyfikacja generalna wyścigu przesądzi o tym, kto wygra tegoroczną edycję największego wydarzenia kolarskiego w Polsce. Na jakich miejscach znaleźli się Polacy w klasyfikacji generalnej TdP 2015? Informacje na ten temat na ESKA.pl - No Surprises? 
05/08/2015 13:30
Miley Cyrus topless w nowej zapowiedzi VMA 2015. Kolejna z całkowicie nagą gwiazdą?
0

Miley Cyrus topless w nowej zapowiedzi VMA 2015. Kolejna z całkowicie nagą gwiazdą?

Miley Cyrus piersi pokazała w nowej zapowiedzi Video Music Awards 2015, które poprowadzi pod koniec sierpnia. Zwiastun VMA 2015 z Miley Cyrus topless może oznaczać, że w kolejnym trailerze przedstawiającym nam ją w roli gospodyni gali gwiazdę zobaczymy już zupełnie nago. Sprawdźcie, co Miley Cyrus szykuje na Video Music Awards 2015!
05/08/2015 13:25
Tomson, juror The Voice Of Poland, został ambasadorem Projektu Klub. O co chodzi?
0

Tomson, juror The Voice Of Poland, został ambasadorem Projektu Klub. O co chodzi?

Tomson - znany jako jeden z członków zespołu Afromental i jeden z jurorów muzycznego talent show The Voice Of Poland - został ambasadorem Projektu Klub. Muzyk pomoże we wskazaniu osób, których pomysły oraz osobowość zasłużyły na wygraną w unikalnym konkursie, w którym zwycięzcy przez tydzień będą mogli wczuć się w rolę szefa klubu i zorganizować wyjątkową, wymarzoną imprezę!    
05/08/2015 12:55
Tatiana Okupnik w Tańcu z Gwiazdami 4 na Polsacie: poprowadzi show? Najnowsze informacje
0

Tatiana Okupnik w Tańcu z Gwiazdami 4 na Polsacie: poprowadzi show? Najnowsze informacje

Tatiana Okupnik poprowadzi Taniec z Gwiazdami 4 - tak donosi jeden z serwisów plotkarskich. Czy rzeczywiście pora na nową prowadzącą Taniec z Gwiazdami i dlaczego wokalistka w roli gospodyni tanecznego show wcale nie brzmi jak stek bzdur? Więcej o Tatianie Okupnik i nowej edycji Tańca z Gwiazdami na Polsacie już teraz!
05/08/2015 12:44
Harry Styles - #BeCarefulHarry: o co chodzi? Zamach na koncercie 5 sierpnia 2015?
0

Harry Styles - #BeCarefulHarry: o co chodzi? Zamach na koncercie 5 sierpnia 2015?

Harry Styles w opałach? O co chodzi w hasztagu #BeCarefulHarry? Co wydarzy się 5 sierpnia 2015? Czy życie Harry'ego Styles'a jest zagrożone? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl 
05/08/2015 12:35
Lenny Kravitz - pęknięte spodnie na koncercie. Nie miał bielizny, widać było WSZYSTKO! Video +18
0

Lenny Kravitz - pęknięte spodnie na koncercie. Nie miał bielizny, widać było WSZYSTKO! Video +18

Lenny Kravitz w pękniętych spodniach na scenie pokazał dosłownie WSZYSTKO. Okropna wpadka wokalisty podczas koncertu w Sztokholmie. Okazuje się, że Lenny Kravitz pod skórzanymi spodniami nie nosi bielizny. Nagranie VIDEO z wpadki piosenkarza dostępne na ESKA.pl 
05/08/2015 12:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska