WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO] - Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]

RSS 02/03/2014 13:35 Komentarze 0

O soundtracku do Facet (nie)potrzebny od zaraz robi się coraz głośniej, m.in. za sprawą Łukasza Jakóbiaka. Lista piosenek z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz do sprawdzenia na ESKA.pl. Zobacz kawałki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej i posłuchaj numeru ze zwiastuna!

plakat filmu / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
Muzyka z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz na chwilę przed premierą komedii w kinach robi furorę w sieci. Wszystko to przez piosenkę ze zwiastuna filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz i Łukasza Jakóbiaka. Kawałek, który słyszymy w trailerze to Takiego Chłopaka od Micromusic.

Z kolei prowadzący 20m2 Łukasza swoim wpisem na Facebooku z 11 lutego 2014 roku dał znać, że soundtrack do Facet (nie)potrzebny od zaraz zasilili też The Dumplings.


Tak wstępnie prezentuje się soundtrack z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz:

Mademoiselle Karen - Kawa Zimna
Translola - Smutku mój
The Dumplings - Nie Słucham, How Many Knives, Przebłyski
Kamp - Sirocco, International Landscapes
Paula And Karol - Calling
Super Girl & Romantic Boys - Podaj mi rękę swą, Chmura
Fismoll - Let's Play Birds
Plastic - Tak Cię Kocham
Micromusic - Takiego chłopaka
Rebeka - Nothing To Give

Facet (nie)potrzebny od zaraz to historia Zosi, która przez stary zakład szuka pilnie partnera na ślub swojej koleżanki Anny. Premiera filmu już w Walentynki 14 lutego 2014 roku.

>>> WALENTYNKI 2014: rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów


Zobacz Mikromusic - Takiego Chłopaka!


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Top Model 2014: kto wygrał i będzie Tap Madl? Zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl chwilę po finale [VIDEO]
0

Top Model 2014: kto wygrał i będzie Tap Madl? Zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl chwilę po finale [VIDEO]

Kto wygrał Top Model 2014? Odpowiedź na to pytanie w finale Top Model 4 i na ESKA.pl chwilę po zakończeniu finałowego odcinka. Trzy możliwe opcje: Michał Baryza wygrał Top Model, Marta Sędzicka wygrała Top Model lub Osi Ugonoh wygrała Top Model - tylko jeden możliwy. Poznaj Tap Madl 4. edycji Top Model razem z nami!
24/11/2014 12:50
Film za darmo: Śmiertelny Wirus. Oglądaj online na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo: Śmiertelny Wirus. Oglądaj online na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online to nowość na eskaGO. Sprawdź już teraz ponad setkę najbardziej odlotowych filmów w Sieci. Już teraz oglądaj film akcji Śmiertelny Wirus.
24/11/2014 12:30
Konkurs #MikołajkizEwąFarną - zaśpiewaj z Ewą na scenie lub zgarnij płytę z autografem!
0

Konkurs #MikołajkizEwąFarną - zaśpiewaj z Ewą na scenie lub zgarnij płytę z autografem!

Konkurs #MikołajkizEwąFarną - zaśpiewaj z Ewą na scenie lub zgarnij płytę z autografem! Z okazji zbliżających się Mikołajek Ewa Farna i ESKA.pl przygotowały dla Was wyjątkowy konkurs z absolutnie nieprzeciętną nagrodą!
24/11/2014 11:45
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Filmiki na ESKA.pl - zobacz te najlepsze [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Filmiki na ESKA.pl - zobacz te najlepsze [VIDEO]

Występy gwiazd na American Music Awards 2014 serwujemy Wam na ESKA.pl. Filmiki z występów na gali AMA 2014 to m.in. show Seleny Gomez, One Direction i Taylor Swift. Zobaczcie, co działo się na scenie American Music Awards 2014 i dlaczego Taylor Swift płakała na występie Seleny Gomez na AMA 2014!
24/11/2014 11:28
Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]
0

Finał Must Be The Music 8: kim jest zespół Besides - finaliści show? [VIDEO]

Zespół Besides wystąpi w finale Must Be The Music 8. Czy wygrają program i odniosą sukces jak zwycięzcy poprzednich edycji - LemON i Enej. Sprawdź, kim jest zespół Besides i zobacz, jak wyglądały ich występy na scenie programu. Skład i historię zespołu Besides poznacie na ESKA.pl