WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO] - Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]

RSS 02/03/2014 13:35 Komentarze 0

O soundtracku do Facet (nie)potrzebny od zaraz robi się coraz głośniej, m.in. za sprawą Łukasza Jakóbiaka. Lista piosenek z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz do sprawdzenia na ESKA.pl. Zobacz kawałki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej i posłuchaj numeru ze zwiastuna!

plakat filmu / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
Muzyka z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz na chwilę przed premierą komedii w kinach robi furorę w sieci. Wszystko to przez piosenkę ze zwiastuna filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz i Łukasza Jakóbiaka. Kawałek, który słyszymy w trailerze to Takiego Chłopaka od Micromusic.

Z kolei prowadzący 20m2 Łukasza swoim wpisem na Facebooku z 11 lutego 2014 roku dał znać, że soundtrack do Facet (nie)potrzebny od zaraz zasilili też The Dumplings.


Tak wstępnie prezentuje się soundtrack z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz:

Mademoiselle Karen - Kawa Zimna
Translola - Smutku mój
The Dumplings - Nie Słucham, How Many Knives, Przebłyski
Kamp - Sirocco, International Landscapes
Paula And Karol - Calling
Super Girl & Romantic Boys - Podaj mi rękę swą, Chmura
Fismoll - Let's Play Birds
Plastic - Tak Cię Kocham
Micromusic - Takiego chłopaka
Rebeka - Nothing To Give

Facet (nie)potrzebny od zaraz to historia Zosi, która przez stary zakład szuka pilnie partnera na ślub swojej koleżanki Anny. Premiera filmu już w Walentynki 14 lutego 2014 roku.

>>> WALENTYNKI 2014: rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów


Zobacz Mikromusic - Takiego Chłopaka!


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]
0

Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]

Sunrise Festival 2015 - organizatorzy imprezy ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Kto wystąpi na Sunrise Festival 2015? Line-up imprezy na ESKA.pl 
03/03/2015 17:47
Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]
0

Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]

Dobra wiadomość dla fanów Eda Sheerana. Nowy teledysk autora hitu I see Fire zobaczymy już w marcu 2015. Ed Sheeran nowy klip zaprezentuje podczas live streamu YouTube Music Awards 2015. Szczegóły na ESKA.pl 
03/03/2015 17:02
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
0

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
03/03/2015 16:04
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
03/03/2015 15:32
Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
1

Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
03/03/2015 15:22
Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]
0

Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]

Płyta Kacpra Kuszewskiego - Album Rodzinny - zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie muzyczna odsłona Marka Mostowiaka z M jak Miłość? ESKA.pl sprawdza piosenki Kacpra Kuszewskiego serwując tracklistę Albumu Rodzinnego. Mamy dla Was także datę premiery krążka aktora. Klikajcie po szczegóły już teraz!
03/03/2015 14:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]