WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO] - Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]

Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]

RSS 02/03/2014 13:35 Komentarze

O soundtracku do Facet (nie)potrzebny od zaraz robi się coraz głośniej, m.in. za sprawą Łukasza Jakóbiaka. Lista piosenek z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz do sprawdzenia na ESKA.pl. Zobacz kawałki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej i posłuchaj numeru ze zwiastuna!

plakat filmu / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
Muzyka z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz na chwilę przed premierą komedii w kinach robi furorę w sieci. Wszystko to przez piosenkę ze zwiastuna filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz i Łukasza Jakóbiaka. Kawałek, który słyszymy w trailerze to Takiego Chłopaka od Micromusic.

Z kolei prowadzący 20m2 Łukasza swoim wpisem na Facebooku z 11 lutego 2014 roku dał znać, że soundtrack do Facet (nie)potrzebny od zaraz zasilili też The Dumplings.


Tak wstępnie prezentuje się soundtrack z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz:

Mademoiselle Karen - Kawa Zimna
Translola - Smutku mój
The Dumplings - Nie Słucham, How Many Knives, Przebłyski
Kamp - Sirocco, International Landscapes
Paula And Karol - Calling
Super Girl & Romantic Boys - Podaj mi rękę swą, Chmura
Fismoll - Let's Play Birds
Plastic - Tak Cię Kocham
Micromusic - Takiego chłopaka
Rebeka - Nothing To Give

Facet (nie)potrzebny od zaraz to historia Zosi, która przez stary zakład szuka pilnie partnera na ślub swojej koleżanki Anny. Premiera filmu już w Walentynki 14 lutego 2014 roku.

>>> WALENTYNKI 2014: rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów


Zobacz Mikromusic - Takiego Chłopaka!


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?
0

Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?

Idol wraca do TV! Muzyczne show po latach nieobecności powróci na ekrany telewizorów. Kiedy premiera nowego sezonu talent-show? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/07/2016 10:43
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 10:07
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
30/07/2016 10:06
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
30/07/2016 09:41
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...