WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO] - Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]

Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]

RSS 02/03/2014 13:35 Komentarze

O soundtracku do Facet (nie)potrzebny od zaraz robi się coraz głośniej, m.in. za sprawą Łukasza Jakóbiaka. Lista piosenek z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz do sprawdzenia na ESKA.pl. Zobacz kawałki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej i posłuchaj numeru ze zwiastuna!

plakat filmu / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
Muzyka z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz na chwilę przed premierą komedii w kinach robi furorę w sieci. Wszystko to przez piosenkę ze zwiastuna filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz i Łukasza Jakóbiaka. Kawałek, który słyszymy w trailerze to Takiego Chłopaka od Micromusic.

Z kolei prowadzący 20m2 Łukasza swoim wpisem na Facebooku z 11 lutego 2014 roku dał znać, że soundtrack do Facet (nie)potrzebny od zaraz zasilili też The Dumplings.


Tak wstępnie prezentuje się soundtrack z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz:

Mademoiselle Karen - Kawa Zimna
Translola - Smutku mój
The Dumplings - Nie Słucham, How Many Knives, Przebłyski
Kamp - Sirocco, International Landscapes
Paula And Karol - Calling
Super Girl & Romantic Boys - Podaj mi rękę swą, Chmura
Fismoll - Let's Play Birds
Plastic - Tak Cię Kocham
Micromusic - Takiego chłopaka
Rebeka - Nothing To Give

Facet (nie)potrzebny od zaraz to historia Zosi, która przez stary zakład szuka pilnie partnera na ślub swojej koleżanki Anny. Premiera filmu już w Walentynki 14 lutego 2014 roku.

>>> WALENTYNKI 2014: rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów


Zobacz Mikromusic - Takiego Chłopaka!


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Tour de Pologne 2016 - kiedy? Trasa, data i transmisja TdP 2016
0

Tour de Pologne 2016 - kiedy? Trasa, data i transmisja TdP 2016

Tour de Pologne 2016, to największy i najpopularniejszy wyścig kolarski w Polsce. Kiedy jest TdP 2016? Jak wygląda trasa? Gdzie oglądać Tour de Pologne 2016? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
28/06/2016 14:39
Gra o Tron s06e10 online: dziesiąty odcinek Game of Thrones VI: The Winds of Winter po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e10 online: dziesiąty odcinek Game of Thrones VI: The Winds of Winter po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e10 online już po polsku! Premiera ostatniego odcinka najnowszego sezonu Gry o Tron już w Polsce - legalnie i w wysokiej jakości.
28/06/2016 14:32
ESKA Music Awards 2016 - kiedy i gdzie?
0

ESKA Music Awards 2016 - kiedy i gdzie?

ESKA Music Awards 2016 nadchodzi wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA. Bliższe informacje o gali ESKA Music Awards 2016 znajdziecie w poniższym artykule!
28/06/2016 13:57
Sylwia Grzeszczak hejtuje fankę. Czy słusznie?
0

Sylwia Grzeszczak hejtuje fankę. Czy słusznie?

Sylwia Grzeszczak skrytykowała zachowanie jednej ze swoich fanek. "Nie pozwolę nigdy na takie coś" - zapowiedziała wściekła wokalistka wyjaśniając całą sytuację.
28/06/2016 13:55
Islandia na Euro 2016. Za co pokochała ich cała Europa?
0

Islandia na Euro 2016. Za co pokochała ich cała Europa?

Islandia na Euro 2016 zaskoczyła wszystkich. Piłkarze tego małego kraju zasłynęli z waleczności, genialnych kibiców, szalonego komentatora i w mgnieniu oka islandzkich wikingów pokochała cała Europa. 
28/06/2016 12:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA