WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO] - Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]

RSS 02/03/2014 13:35 Komentarze 0

O soundtracku do Facet (nie)potrzebny od zaraz robi się coraz głośniej, m.in. za sprawą Łukasza Jakóbiaka. Lista piosenek z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz do sprawdzenia na ESKA.pl. Zobacz kawałki, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej i posłuchaj numeru ze zwiastuna!

plakat filmu / fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Facet (nie)potrzebny od zaraz: piosenki z filmu. Zobacz soundtrack i posłuchaj kawałków na ESKA.pl [AUDIO]
Muzyka z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz na chwilę przed premierą komedii w kinach robi furorę w sieci. Wszystko to przez piosenkę ze zwiastuna filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz i Łukasza Jakóbiaka. Kawałek, który słyszymy w trailerze to Takiego Chłopaka od Micromusic.

Z kolei prowadzący 20m2 Łukasza swoim wpisem na Facebooku z 11 lutego 2014 roku dał znać, że soundtrack do Facet (nie)potrzebny od zaraz zasilili też The Dumplings.


Tak wstępnie prezentuje się soundtrack z filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz:

Mademoiselle Karen - Kawa Zimna
Translola - Smutku mój
The Dumplings - Nie Słucham, How Many Knives, Przebłyski
Kamp - Sirocco, International Landscapes
Paula And Karol - Calling
Super Girl & Romantic Boys - Podaj mi rękę swą, Chmura
Fismoll - Let's Play Birds
Plastic - Tak Cię Kocham
Micromusic - Takiego chłopaka
Rebeka - Nothing To Give

Facet (nie)potrzebny od zaraz to historia Zosi, która przez stary zakład szuka pilnie partnera na ślub swojej koleżanki Anny. Premiera filmu już w Walentynki 14 lutego 2014 roku.

>>> WALENTYNKI 2014: rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów


Zobacz Mikromusic - Takiego Chłopaka!


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
1

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: