WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2017 jednak dla Carmell! - Eurowizja drugiej szansy 2017

Tagi związane z Eurowizja 2017 jednak dla Carmell!: Eurowizja 2017, carmell

Eurowizja 2017 jednak dla Carmell!

RSS 20/03/2017 13:19 Komentarze

Eurowizja 2017: Carmell otrzymała drugą szansę. Chociaż wokalistka nie wygrała polskich preselekcji to otrzymała szansę na reprezentowanie Polski w jednym z eurowizyjnych konkursów.

Eurowizja 2017 jednak dla Carmell! Screen z nagrania YouTube / Fot. YouTube/NFAC NfAndrachansen
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2017 jednak dla Carmell!

Małgorzata Bernatowicz czyli Carmell będzie reprezentować OGAE Polska w dorocznym konkursie OGAE Second Chance Contest! Co to takiego i dlaczego to właśnie Carmell zdobyła drugą szansę? Chodzi tu oczywiście o Eurowizję Drugiej Szansy, czyli konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji.

Eurowizja 2017: nowy konkurs. Z nimi Polska miałaby duże szanse! >>

Carmell na Eurowizji Drugiej Szansy

Fani z każdego kraju wybierają swojego przedstawiciela - jednego z artystów, którym nie udało się zakwalifikować do konkursu głównego. Stowarzyszenie z Polski do konkursu wytypowało właśnie Carmell, która przypadła do gustu widzom krajowych eliminacji. Carmell podczas preselekcji zaśpiewała utwór zatytułowany Faces, jednak nie udało się jej wygrać z Kasią Moś. która już w maju będzie reprezentowała Polskę na Ukrainie.

 

W 2016 roku Polskę na Eurowizji Drugiej Szansy reprezentowała Margaret z piosenką Cool Me Down. Wybór artystki był trafiony, bo to właśnie Margaret wygrała konkurs miłośników Eurowizji. Jak będzie tym razem? Czy Carmell powtórzy sukces Margaret? Tego dowiemy się wkrótce!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Czy Ariana Grande wystąpi w Polsce? Jest ostateczna decyzja
0

Czy Ariana Grande wystąpi w Polsce? Jest ostateczna decyzja

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
25/05/2017 08:21
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'
0

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.
24/05/2017 20:11
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
24/05/2017 19:53
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation
0

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Już 31 maja i 1 czerwca w Łodzi miały się odbyć pierwsze koncerty Ariany Grande w Polsce. Atlas Arena oraz Live Nation Polska wydały oficjalne oświadczenia w sprawie tych imprez.
24/05/2017 18:16
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA