WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2017 jednak dla Carmell! - Eurowizja drugiej szansy 2017

Tagi związane z Eurowizja 2017 jednak dla Carmell!: Eurowizja 2017, carmell

Eurowizja 2017 jednak dla Carmell!

RSS 20/03/2017 13:19 Komentarze

Eurowizja 2017: Carmell otrzymała drugą szansę. Chociaż wokalistka nie wygrała polskich preselekcji to otrzymała szansę na reprezentowanie Polski w jednym z eurowizyjnych konkursów.

Eurowizja 2017 jednak dla Carmell! Screen z nagrania YouTube / Fot. YouTube/NFAC NfAndrachansen
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2017 jednak dla Carmell!

Małgorzata Bernatowicz czyli Carmell będzie reprezentować OGAE Polska w dorocznym konkursie OGAE Second Chance Contest! Co to takiego i dlaczego to właśnie Carmell zdobyła drugą szansę? Chodzi tu oczywiście o Eurowizję Drugiej Szansy, czyli konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji.

Eurowizja 2017: nowy konkurs. Z nimi Polska miałaby duże szanse! >>

Carmell na Eurowizji Drugiej Szansy

Fani z każdego kraju wybierają swojego przedstawiciela - jednego z artystów, którym nie udało się zakwalifikować do konkursu głównego. Stowarzyszenie z Polski do konkursu wytypowało właśnie Carmell, która przypadła do gustu widzom krajowych eliminacji. Carmell podczas preselekcji zaśpiewała utwór zatytułowany Faces, jednak nie udało się jej wygrać z Kasią Moś. która już w maju będzie reprezentowała Polskę na Ukrainie.

 

W 2016 roku Polskę na Eurowizji Drugiej Szansy reprezentowała Margaret z piosenką Cool Me Down. Wybór artystki był trafiony, bo to właśnie Margaret wygrała konkurs miłośników Eurowizji. Jak będzie tym razem? Czy Carmell powtórzy sukces Margaret? Tego dowiemy się wkrótce!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!
0

Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!

Sunrise Festival 2017 miał miejsce od 21-23 lipca! Co działo się wyjątkowej imprezie z muzyką elektroniczną? Mamy dla was momenty z festiwalu, które wstyd było przegapić! Sprawdźcie już teraz!
24/07/2017 12:28
Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?
0

Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?

Voice of Poland Pod Żaglami to koncert, który odbędzie się w ramach finału The Tall Ships Races 2017. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
24/07/2017 12:17
Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO
0

Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO

Magda Gessler gotuje w telewizji... 21 lat temu! Jak wtedy wyglądała i jak się zachowywała? Nie poznasz gwiazdy Kuchenny rewolucji!
24/07/2017 11:53
Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?
0

Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?

Despacito zablokowane. Chociaż hit lata podbija listy przebojów na całym świecie, są miejsca, gdzie już go nie posłuchasz.
24/07/2017 11:25
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus
0

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!
24/07/2017 11:09
Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]
0

Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]

Andrzej Piaseczny - My: wokalista i juror w The Voice of Poland z pomocą swoich fanów stworzył wyjątkowe video do najnowszego singla. Zobacz teledysk na ESKA.pl!
24/07/2017 11:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program