WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2017 jednak dla Carmell! - Eurowizja drugiej szansy 2017

Tagi związane z Eurowizja 2017 jednak dla Carmell!: Eurowizja 2017, carmell

Eurowizja 2017 jednak dla Carmell!

RSS 20/03/2017 13:19 Komentarze

Eurowizja 2017: Carmell otrzymała drugą szansę. Chociaż wokalistka nie wygrała polskich preselekcji to otrzymała szansę na reprezentowanie Polski w jednym z eurowizyjnych konkursów.

Eurowizja 2017 jednak dla Carmell! Screen z nagrania YouTube / Fot. YouTube/NFAC NfAndrachansen
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2017 jednak dla Carmell!

Małgorzata Bernatowicz czyli Carmell będzie reprezentować OGAE Polska w dorocznym konkursie OGAE Second Chance Contest! Co to takiego i dlaczego to właśnie Carmell zdobyła drugą szansę? Chodzi tu oczywiście o Eurowizję Drugiej Szansy, czyli konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji.

Eurowizja 2017: nowy konkurs. Z nimi Polska miałaby duże szanse! >>

Carmell na Eurowizji Drugiej Szansy

Fani z każdego kraju wybierają swojego przedstawiciela - jednego z artystów, którym nie udało się zakwalifikować do konkursu głównego. Stowarzyszenie z Polski do konkursu wytypowało właśnie Carmell, która przypadła do gustu widzom krajowych eliminacji. Carmell podczas preselekcji zaśpiewała utwór zatytułowany Faces, jednak nie udało się jej wygrać z Kasią Moś. która już w maju będzie reprezentowała Polskę na Ukrainie.

 

W 2016 roku Polskę na Eurowizji Drugiej Szansy reprezentowała Margaret z piosenką Cool Me Down. Wybór artystki był trafiony, bo to właśnie Margaret wygrała konkurs miłośników Eurowizji. Jak będzie tym razem? Czy Carmell powtórzy sukces Margaret? Tego dowiemy się wkrótce!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mariusz Dyba - kim jest uczestnik Idola?
0

Mariusz Dyba - kim jest uczestnik Idola?

Mariusz Dyba z zespołu Chemia to jeden z faworytów do zwycięstwa w nowej edycji Idola. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Sprawdź, co wiemy na temat tego wokalisty!
30/03/2017 17:07
The Weeknd znowu w duecie z Laną Del Rey!
0

The Weeknd znowu w duecie z Laną Del Rey!

Lana Del Rey i The Weeknd ponownie razem! Tym razem wspólny utwór artystów trafi na krążek Lany.
30/03/2017 16:51
Beckham ma blizny jak Popek! Co się stało z twarzą piłkarza?
0

Beckham ma blizny jak Popek! Co się stało z twarzą piłkarza?

David Beckham wygląda jak Popek! I to nie jest żart! Jeden z najprzystojniejszych piłkarzy dodał zdjęcie, na którym ma złote zęby i charakterystyczną dla polskiego rapera bliznę na twarzy! Po co to zrobił? Przekonajcie się na ESKA.pl
30/03/2017 16:50
Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Wisła Kraków - Lech Poznań to hitowe starcie 31 marca 2017. Gdzie i od której oglądać transmisję na żywo? Czy będzie za darmo? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 16:27
Co to jest hygge?
0

Co to jest hygge?

Hygge to duńska sztuka szczęścia. Na czym polega? 
30/03/2017 16:00
Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?
0

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!
30/03/2017 15:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA