WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » EMA 2017: Matthew Koma o polskch korzeniach i pierwszej płycie [VIDEO] - Matthew Koma - wywiad z ESKA Music Awards 2017 dla ESKA.pl

Tagi związane z EMA 2017: Matthew Koma o polskch korzeniach i pierwszej płycie [VIDEO]: matthew koma 2017

EMA 2017: Matthew Koma o polskch korzeniach i pierwszej płycie [VIDEO]

RSS 17/06/2017 16:02 Komentarze

Matthew Koma wrócił do Polski, aby zaprezentować na ESKA Music Awards 2017 swój megahit Kisses Back. Co pamięta ze swojej poprzedniej wizyty w naszym kraju? Co wiemy na temat jego płyty? Szczegóły na ESKA.pl.

Matthew Koma - wywiad z ESKA Music Awards 2017 dla ESKA.pl Matthew Koma - wywiad z ESKA Music Awards 2017 dla ESKA.pl / fot. materiały własne ESKA.pl
Ilustracja do artykułu: EMA 2017: Matthew Koma o polskch korzeniach i pierwszej płycie [VIDEO]

Matthew Koma przyleciał na ESKA Music Awards 2017 zaśpiewać swój wielki przebój Kisses Back. Nie jest to jednak jego pierwsza wizyta w naszym kraju. Przypomnijmy, że amerykański artysta miał już okazję zaprezentować się polskiej publiczności w 2013 roku jako support Ellie Goulding w Warszawie. Na ściance EMA 2017 zapytaliśmy Matthew, co pamięta z tamtego pobytu w stolicy i przy okazji dowiedzieliśmy się, że całkiem sporo łączy go z Polską! 

Matthew Koma wie, że Polacy pokochali jego Kisses Back, ale przygotowuje się już do podbicia list przebojów ze swoimi kolejnymi utworami, jak opublikowany w połowie czerwca najnowszy singiel Suitcase. Czy to oznacza, że premiera jego debiutanckiego albumu jest już blisko? Tego dowiecie się już wkrótce w wywiadzie z Matthew Koma dla ESKA.pl. Jako przedsmak mamy dla was zapis transmisji na żywo zza kulis ESKA Music Awards 2017.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Malik Montana vs French Montana. Czy to już xeroboy?
0

Malik Montana vs French Montana. Czy to już xeroboy?

Malik Montana vs French Montana. Czy polskiego rapera można już nazwać xeroboy'em? Sprawdźcie to na ESKA.pl
24/06/2017 11:38
Yeezy Boost 350 V2 "Zebra" - ile kosztują i jak je wylosować?
0

Yeezy Boost 350 V2 "Zebra" - ile kosztują i jak je wylosować?

Aby kupić zebrowe buty Yeezy Boost 350 V2 od Kanye Westa nie trzeba stać w gigantycznej kolejce. Tym razem chętni na ekskluzywne obuwie muszą wziąć udział w zapisach na losowanie 500 par!
24/06/2017 11:35
Wianki nad Wisłą 2017 online. Gdzie oglądać relacje z koncertów?
0

Wianki nad Wisłą 2017 online. Gdzie oglądać relacje z koncertów?

Wianki nad Wisłą 2017 będą dostępne online? Sprawdzamy, czy w sieci zobaczymy relacje z koncertów.
24/06/2017 11:05
Polsat Boxing Night 2017: PPV, transmisja ONLINE i w TV. Jak wykupić i ile kosztuje?
0

Polsat Boxing Night 2017: PPV, transmisja ONLINE i w TV. Jak wykupić i ile kosztuje?

Polsat Boxing Night 2017 już wieczorem, 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. Gwiazdami gali są polscy mistrzowie świata, Europy oraz najlepiej aspirujący zawodnicy młodego pokolenia. Gdzie i jak oglądać galę na żywo? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/06/2017 11:02
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
24/06/2017 10:31
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/06/2017 09:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

21/06/2017 16:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA