WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » EMA 2017: Ella Eyre o współpracy z Sigalą, nowym singlu i płycie [VIDEO] - Elle Eyre o nowej płycie 2017

Tagi związane z EMA 2017: Ella Eyre o współpracy z Sigalą, nowym singlu i płycie [VIDEO]: ella eyre 2017

EMA 2017: Ella Eyre o współpracy z Sigalą, nowym singlu i płycie [VIDEO]

RSS 19/06/2017 20:51 Komentarze

Ella Eyre przyjechała na ESKA Music Awards 2017 promować swój singiel Came Here For Love z Sigalą. To jednak dopiero początek muzycznych nowości od sympatycznej wokalistki z Wielkiej Brytanii! Co jeszcze dla nas szykuje Ella?

Ella Eyre o współpracy z Sigalą, nowym singlu i płycie [WYWIAD VIDEO] Ella Eyre o współpracy z Sigalą, nowym singlu i płycie [WYWIAD VIDEO] / fot. ESKA.pl
Ilustracja do artykułu: EMA 2017: Ella Eyre o współpracy z Sigalą, nowym singlu i płycie [VIDEO]

Ella Eyre wróciła do Polski, aby na ESKA Music Awards 2017 zaprezentować na żywo swój najnowszy utwór Came Here For Love. Jak doszło do jej współpracy z Sigalą? W rozmowie z ESKA.pl brytyjska wokalistka zdradziła między innymi, że już od dawna chciała z nim nagrać wspólny utwór. Ostatecznie tę sprawę ułatwił fakt, że Ella Eyre i Sigala mają wspólnych menedżerów.

Nowości muzyczne 2017 od Elli Eyre

Ella Eyre promuje teraz Came Here For Love, ale także powoli przygotowuje się już do wydania swojego solowego materiału. Jak zapowiada sama Ella, jej nadchodzący singiel to niezwykle radosny, lekki i świeży kawałek, który reprezentuje jej obecny stan ducha. Czy to oznacza, że na nowej płycie Ellie Eyre znajdą się właśnie takie utwory? Tego dowiecie się już z wywiadu dla ESKA.pl. Pamiętajcie o włączeniu polskich napisów.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA