WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek! - Druga część piosenki Brać

Tagi związane z Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!: Donatan

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

RSS 17/01/2017 16:25 Komentarze

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 milionów! Uda się osiągnąć cel?

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek! Screen z serwisu YouTube / Fot. YouTube/UrbanRecTv
Ilustracja do artykułu: Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

Pierwsza część piosenki Brać miała swoją premierę 22 września 2014 toku. Kawałek był wynikiem współpracy Donatana i Cleo z zespołem Enej. Brać był jednym z kilku singli pochodzących album ‚Hiper/Chimera’. Jak opisywali autorzy: w tym przaśnym i pozbawionym powagi swojskim kawałku nie szukajcie przesłania ani zawoalowanych treści - po prostu oglądajcie klip biesiadując i jedząc kiełbasę. Kawałek i nagrany do niego klip cieszyły się ogromną popularnością i do stycznia 2017 roku zdobyły blisko 48,5 miliona odtworzeń w serwisie YouTube.

Brać druga część hitu Donatana i Cleo

Donatan zapowiedział, że powstanie druga część piosenki Brać. Jest jednak jeden podstawowy warunek! Pierwsza część utworu musi osiągną wynik 50 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. Myślicie, że taki wynik jest możliwy? Jak najbardziej. Brakuje niewiele więc do dzieła, jeżeli chcecie poznać ciąg dalszy historii to oglądajcie! :)

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sopot Festival 2017: PIOSENKI
0

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.
19/08/2017 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz
0

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.
19/08/2017 16:12
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?
19/08/2017 13:51
Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE
0

Matura poprawkowa 2017: WYNIKI, ARKUSZE

Matura poprawkowa 2017 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 22 sierpnia 2017 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2017? Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online? Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?
19/08/2017 12:19
The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!
0

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

The Voice Kids - poznaliśmy wszystkich trenerów pierwszej edycji programu, w którym młode talenty będą prezentować swoje umiejętności wokalne. Będzie się działo!
19/08/2017 11:27
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
19/08/2017 08:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA