WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek! - Druga część piosenki Brać

Tagi związane z Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!: Donatan

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

RSS 17/01/2017 16:25 Komentarze

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 milionów! Uda się osiągnąć cel?

Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek! Screen z serwisu YouTube / Fot. YouTube/UrbanRecTv
Ilustracja do artykułu: Donatan zrobi drugą część hitu Brać za 50 baniek!

Pierwsza część piosenki Brać miała swoją premierę 22 września 2014 toku. Kawałek był wynikiem współpracy Donatana i Cleo z zespołem Enej. Brać był jednym z kilku singli pochodzących album ‚Hiper/Chimera’. Jak opisywali autorzy: w tym przaśnym i pozbawionym powagi swojskim kawałku nie szukajcie przesłania ani zawoalowanych treści - po prostu oglądajcie klip biesiadując i jedząc kiełbasę. Kawałek i nagrany do niego klip cieszyły się ogromną popularnością i do stycznia 2017 roku zdobyły blisko 48,5 miliona odtworzeń w serwisie YouTube.

Brać druga część hitu Donatana i Cleo

Donatan zapowiedział, że powstanie druga część piosenki Brać. Jest jednak jeden podstawowy warunek! Pierwsza część utworu musi osiągną wynik 50 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. Myślicie, że taki wynik jest możliwy? Jak najbardziej. Brakuje niewiele więc do dzieła, jeżeli chcecie poznać ciąg dalszy historii to oglądajcie! :)

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?
0

Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?

Majówka 2017 Wrocław zapowiada się naprawdę ciekawie! Oddamy hołd gitarzyście wszech czasów Jimiemu Hendrixowi i spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa! A do tego mnóstwo koncertów!
29/04/2017 11:08
Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!
0

Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!

Nowy singiel Gverilli – Na pocztówkach już dostępny! Do utworu został nagrany klimatyczny teledysk, który jest efektem podróży Krzysztofa Szlęzaka i Mai Gołkiewicz na filipińską wyspę Siargao.
29/04/2017 10:01
O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku
0

O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Sukces albumu Życie po śmierci podsunął artyście i jego muzykom pomysł akustycznej realizacji tego konkretnego albumu.
29/04/2017 09:37
Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP
0

Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP

W dziewiątym odcinku Kocham Cię, Polsko! będziemy mieli okazję cofnąć się do początków telewizyjnej kariery Antoniego Królikowskiego. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
29/04/2017 09:20
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?
0

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?
29/04/2017 08:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA