WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO] - Nowa piosenka Donatana 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]: donatan i cleo, donatan, cleo i sitek cicha woda, cicha woda teledysk, nowa piosenka donatana 2014

Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]

RSS 24/02/2014 11:22 Komentarze 0
Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan uchylił rąbka tajemnicy i zdradził kilka informacji o swojej nowej piosence i klipie! Sprawdź szczegóły pierwszego singla zapowiadającego kolejną płytę Donatana, następczynię przebojowej Równonocy - na ESKA.pl!
Donatan Cleo / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]
Kiedy nowa piosenka Donatana z Cleo? Fani nie mogą się już doczekać. Donatan zapowiada, że premiera Cichej Wody - kawałka nagranego z Cleo i Sitkiem - już wkrótce. Czy będzie równie wielkim przebojem jak Nie Lubimy Robić i My, Słowianie?

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!


Donatan-Cleo-Sitek "CICHA WODA" tak nazywa się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Kawałek gotowy w 100%, pracujemy obecnie nad teledyskiem - będzie to najtrudniejsze wideo nad jakim miałem okazję pracować. Daty premiery nie znam wszystko zależy od gotowości klipu. Dodam jeszcze że o ile nie jest to najlepszy numer jaki wyprodukowałem to na pewno top 3. Kawałek nie folkowy, odsłaniający zakres możliwości wokalnych Cleo. Jestem dumnym ojcem tego numeru !
- ogłosił Donatan na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

Pracujący obecnie nad własną debiutancką płytą wrocławski raper Sitek pojawił się już gościnnie w jednym z kawałków z płyty Równonoc - Zew. Posłuchaj na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Ekskluzywne wywiady z gwiazdami, jacy są: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 09:38
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]