WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO] - Nowa piosenka Donatana 2014

Tagi związane z Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]: donatan i cleo, donatan, cleo i sitek cicha woda, cicha woda teledysk, nowa piosenka donatana 2014

Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]

RSS 24/02/2014 11:22 Komentarze
Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan uchylił rąbka tajemnicy i zdradził kilka informacji o swojej nowej piosence i klipie! Sprawdź szczegóły pierwszego singla zapowiadającego kolejną płytę Donatana, następczynię przebojowej Równonocy - na ESKA.pl!
Donatan Cleo / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]
Kiedy nowa piosenka Donatana z Cleo? Fani nie mogą się już doczekać. Donatan zapowiada, że premiera Cichej Wody - kawałka nagranego z Cleo i Sitkiem - już wkrótce. Czy będzie równie wielkim przebojem jak Nie Lubimy Robić i My, Słowianie?

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!


Donatan-Cleo-Sitek "CICHA WODA" tak nazywa się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Kawałek gotowy w 100%, pracujemy obecnie nad teledyskiem - będzie to najtrudniejsze wideo nad jakim miałem okazję pracować. Daty premiery nie znam wszystko zależy od gotowości klipu. Dodam jeszcze że o ile nie jest to najlepszy numer jaki wyprodukowałem to na pewno top 3. Kawałek nie folkowy, odsłaniający zakres możliwości wokalnych Cleo. Jestem dumnym ojcem tego numeru !
- ogłosił Donatan na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

Pracujący obecnie nad własną debiutancką płytą wrocławski raper Sitek pojawił się już gościnnie w jednym z kawałków z płyty Równonoc - Zew. Posłuchaj na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!
0

Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!

Tuż przed Molo w Sopocie dwaj skrzypkowie zwrócili uwagę przechodniów! Bawili się nawet seniorzy, ale nie wiedzieli, że to kontrowersyjny hit Popka! Wideo do zobaczenia na ESKA.pl!
24/06/2016 16:49
Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!
0

Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!

Suicide Squad - soundtrack, czyli piosenki z filmu już teraz do posłuchania na ESKA.pl! Na ścieżce dźwiękowej znalazł się m.in. hit Eminema, Skrillexa i Twenty One Pilots! 
24/06/2016 16:38
Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Warszawie już w sobotę 25 czerwca. Pełne informacje dotyczące nadwiślańskiej imprezy znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:29
Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06
0

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi już teraz na ESKA.pl. Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają z Argentyną. Już teraz podpowiadamy, gdzie oglądać transmisje ze spotkań. Znamy już też skład polskiej reprezentacji powołany na turniej.
24/06/2016 16:26
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA