Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO] - Nowa piosenka Donatana 2014

Tagi związane z Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]: donatan i cleo, donatan, cleo i sitek cicha woda, cicha woda teledysk, nowa piosenka donatana 2014

Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]

RSS 24/02/2014 11:22 Komentarze
Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan uchylił rąbka tajemnicy i zdradził kilka informacji o swojej nowej piosence i klipie! Sprawdź szczegóły pierwszego singla zapowiadającego kolejną płytę Donatana, następczynię przebojowej Równonocy - na ESKA.pl!
Donatan Cleo / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]
Kiedy nowa piosenka Donatana z Cleo? Fani nie mogą się już doczekać. Donatan zapowiada, że premiera Cichej Wody - kawałka nagranego z Cleo i Sitkiem - już wkrótce. Czy będzie równie wielkim przebojem jak Nie Lubimy Robić i My, Słowianie?

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!


Donatan-Cleo-Sitek "CICHA WODA" tak nazywa się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Kawałek gotowy w 100%, pracujemy obecnie nad teledyskiem - będzie to najtrudniejsze wideo nad jakim miałem okazję pracować. Daty premiery nie znam wszystko zależy od gotowości klipu. Dodam jeszcze że o ile nie jest to najlepszy numer jaki wyprodukowałem to na pewno top 3. Kawałek nie folkowy, odsłaniający zakres możliwości wokalnych Cleo. Jestem dumnym ojcem tego numeru !
- ogłosił Donatan na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

Pracujący obecnie nad własną debiutancką płytą wrocławski raper Sitek pojawił się już gościnnie w jednym z kawałków z płyty Równonoc - Zew. Posłuchaj na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
09/02/2016 14:08
Beyonce: teledysk do Formation to plagiat? Wokalistka skomentowała zarzuty
0

Beyonce: teledysk do Formation to plagiat? Wokalistka skomentowała zarzuty

Beyonce: teledysk do Formation to plagiat? Po niezapowiedzianej wcześniej premierze nowego klipu wokalistki pojawiły się zarzuty, że Beyonce wykorzystała w nim fragmenty filmu dokumentalnego bez zgody jego twórców. Artystka skomentowała już zarzuty.
09/02/2016 14:02
Little Mix - Secret Love Song ft. Jason Derulo: premiera teledysku
0

Little Mix - Secret Love Song ft. Jason Derulo: premiera teledysku

Nowy teledysk Little Mix - Secret Love Song ft. Jason Derulo zaliczył premierę w sieci. Zobacz nakręcony w Londynie wideoklip do klimatycznej ballady z płyty Get Weird już teraz - na ESKA.pl
09/02/2016 13:16
Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!
0

Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!

Jak to robią single - soundtrack do filmu jest imponujący. Nie dość, że film idealnie sprawdzi się na walentynki to dodatkowo nie zawiedzie widzów muzyką, jaką usłyszą podczas seansu. Tracklista jest pełna gwiazd, a jej pełny skład możecie poznać na ESKA.pl!
09/02/2016 13:00
Armin van Buuren nowy teledysk 2016: Heading Up High. DJ został żołnierzem!
0

Armin van Buuren nowy teledysk 2016: Heading Up High. DJ został żołnierzem!

Armin van Buuren zaprezentował teledysk do Heading Up High, czyli kolejnego singla z albumu Embrace. Wideo, które pojawiło się w sieci zobaczycie już teraz na ESKA.pl!
09/02/2016 12:50
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
09/02/2016 12:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA