WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO] - Nowa piosenka Donatana 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]: donatan i cleo, donatan, cleo i sitek cicha woda, cicha woda teledysk, nowa piosenka donatana 2014

Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]

RSS 24/02/2014 11:22 Komentarze 0
Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan uchylił rąbka tajemnicy i zdradził kilka informacji o swojej nowej piosence i klipie! Sprawdź szczegóły pierwszego singla zapowiadającego kolejną płytę Donatana, następczynię przebojowej Równonocy - na ESKA.pl!
Donatan Cleo / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]
Kiedy nowa piosenka Donatana z Cleo? Fani nie mogą się już doczekać. Donatan zapowiada, że premiera Cichej Wody - kawałka nagranego z Cleo i Sitkiem - już wkrótce. Czy będzie równie wielkim przebojem jak Nie Lubimy Robić i My, Słowianie?

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!


Donatan-Cleo-Sitek "CICHA WODA" tak nazywa się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Kawałek gotowy w 100%, pracujemy obecnie nad teledyskiem - będzie to najtrudniejsze wideo nad jakim miałem okazję pracować. Daty premiery nie znam wszystko zależy od gotowości klipu. Dodam jeszcze że o ile nie jest to najlepszy numer jaki wyprodukowałem to na pewno top 3. Kawałek nie folkowy, odsłaniający zakres możliwości wokalnych Cleo. Jestem dumnym ojcem tego numeru !
- ogłosił Donatan na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

Pracujący obecnie nad własną debiutancką płytą wrocławski raper Sitek pojawił się już gościnnie w jednym z kawałków z płyty Równonoc - Zew. Posłuchaj na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 10:26
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: