WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO] - Nowa piosenka Donatana 2014

Tagi związane z Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]: donatan i cleo, donatan, cleo i sitek cicha woda, cicha woda teledysk, nowa piosenka donatana 2014

Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]

RSS 24/02/2014 11:22 Komentarze
Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan uchylił rąbka tajemnicy i zdradził kilka informacji o swojej nowej piosence i klipie! Sprawdź szczegóły pierwszego singla zapowiadającego kolejną płytę Donatana, następczynię przebojowej Równonocy - na ESKA.pl!
Donatan Cleo / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Donatan, Cleo & Sitek - Cicha Woda. Donatan o nowej piosence i klipie! [AUDIO]
Kiedy nowa piosenka Donatana z Cleo? Fani nie mogą się już doczekać. Donatan zapowiada, że premiera Cichej Wody - kawałka nagranego z Cleo i Sitkiem - już wkrótce. Czy będzie równie wielkim przebojem jak Nie Lubimy Robić i My, Słowianie?

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!


Donatan-Cleo-Sitek "CICHA WODA" tak nazywa się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Kawałek gotowy w 100%, pracujemy obecnie nad teledyskiem - będzie to najtrudniejsze wideo nad jakim miałem okazję pracować. Daty premiery nie znam wszystko zależy od gotowości klipu. Dodam jeszcze że o ile nie jest to najlepszy numer jaki wyprodukowałem to na pewno top 3. Kawałek nie folkowy, odsłaniający zakres możliwości wokalnych Cleo. Jestem dumnym ojcem tego numeru !
- ogłosił Donatan na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

Pracujący obecnie nad własną debiutancką płytą wrocławski raper Sitek pojawił się już gościnnie w jednym z kawałków z płyty Równonoc - Zew. Posłuchaj na ESKA.pl!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców
0

BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców

Kto zdobył BET Awards 2017? Pełna lista zwycięzców kultowego show do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
28/06/2017 17:03
Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]
0

Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]

Autor hitu Despacito odwiedził w szpitalu chorą na raka fankę i razem z nią zaśpiewał hit lata 2017. To wykonanie wzruszy was do łez!
28/06/2017 16:52
Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem
0

Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem

Absolwenci kilku gimnazjów otrzymali nieważne świadectwa na zakończenie szkoły. Problem wyszedł na jaw podczas składania dokumentów do liceów.
28/06/2017 16:38
Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster
0

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster świętuje milion subskrypcji poprzez akcję charytatywną.
28/06/2017 16:30
Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?
0

Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?

Lech Poznań - Pelister to pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
28/06/2017 16:21
Conversy od Miley Cyrus z kolekcji Pride. Czy można je kupić w Polsce?
0

Conversy od Miley Cyrus z kolekcji Pride. Czy można je kupić w Polsce?

Converse łączy siły Miley Cyrus i przedstawia wyjątkową kolekcję tęczowych trampek. Dochód z ich sprzedaży wesprze potrzebującą młodzież ze społeczności LGBTQ.
28/06/2017 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA