WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO] - Blondynka z reklamy Play w teledyskach
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]: blondynka z reklamy play, barbara kurdej-szatan play, w czym grała blondynka z reklamy play, basia kurdej szatan w reklamie, basia kurdej szatan teledyski, czy blondynka z reklamy play grała w teledyskach

Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]

RSS 17/09/2013 15:39 Komentarze 8
Blondynka z reklamy Play, Basia Kurdej-Szatan ma na koncie nie tylko występy w reklamach, teatrze i telewizji - można ją zobaczyć także w teledyskach Libera, Acid Drinkers i Rh+!
/ fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]
Basia Kurdej-Szatan, podbijająca serca Polaków jako blondynka z reklamy Play jest bardzo wszechstronna - nie tylko występuje w reklamach, ale także śpiewa w zespole Soul City, udziela się w filmach, serialach i w teatrze.

>>> W czym grała blondynka z reklamy Play?

Ma na koncie także występy w teledyskach - między innymi RH+, zespołu, w którym wokalistą jest jej mąż, Rafał Szatan. Jej twarz może być znana także fanom Libera i Acid Drinkers - kolejnych wykonawców, w których klipach pojawiła się Basia.

Zobacz teledyski z udziałem Basi Kurdej-Szatan, blondynki z reklamy Play - na Eska.pl!

RH+ - Nie Szukaj Mnie



Alan Basski Ft. Liber - Tak Miało Być



Acid Drinkers - Hit The Road Jack



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015 Piłka Ręczna: kiedy mecze MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
31/01/2015 18:31
Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: gdzie i o której oglądać w TV i online mecz o 3. miejsce w MŚ w Katare 2015. Check It Out! [VIDEO]

Katar 2015: gdzie oglądać mecz Polska - Hiszpania w TV i online? Mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się 01.02.2015 - będzie to ostatni mecz Polaków podczas mistrzostw w Katarze. Kiedy transmisja i gdzie znaleźć internetowe live streamy do meczu Polska - Hiszpania na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej 2015? Check It Out na ESKA.pl 
31/01/2015 18:17
Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl? Konflikt między piosenkarkami trwa? [VIDEO]
0

Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl? Konflikt między piosenkarkami trwa? [VIDEO]

Katy Perry będzie gwiazdą 49. edycji Super Bowl. Jak sugerują zagraniczne media autorka hitu Dark Horse wykorzysta moment występu przed milionową publicznością, aby dopiec młodszej koleżance po fachu - Taylor Swift. Czy Katy Perry zdissuje Taylor Swift podczas Super Bowl 2015? Sprawdź najnowsze doniesienia w tej sprawie. 
31/01/2015 17:29
Chelsea - Manchester City: gdzie i o której mecz Premier League w TV i online LIVE. Transmisja z 31.01.2015 Don't Keep Me Waiting [VIDEO]
0

Chelsea - Manchester City: gdzie i o której mecz Premier League w TV i online LIVE. Transmisja z 31.01.2015 Don't Keep Me Waiting [VIDEO]

Chelsea - Manchester City: o której rozpoczyna się mecz ligi angielskiej, przy którym można spędzić sobotnie popołudnie? Gdzie oglądać mecz Premier League Chelsea - Manchaster na żywo w telewizji i online? Sprawdzamy informacje na temat transmisji LIVE finałowego spotkania ligi angielskiej!
31/01/2015 16:33
Mecz Polska - Katar: memy po udziale Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zachowanie sędziów było Not Fair! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: memy po udziale Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zachowanie sędziów było Not Fair! [VIDEO]

Memy po meczu Polska - Katar w półfinale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej zalały internety. Polacy nie są zadowoleni z zachowania sędziów. Wyrazem niezadowolenia polskich kibiców stały się - memy! Mecz Polska - Katar w memach do zobaczenia na ESKA.pl 
31/01/2015 16:06
Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]
0

Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]

Krzysztof Hołoczyc rapuje w Radiu ESKA. Ekipa Rannych Ptaków odkryła w Hołku muzyczny talent. Hołek rapuje lepiej niż Eminem! Ci co słyszeli rapującego Hołowczyca w Radiu ESKA, teraz mogą zobaczyć, jak na rymy kierowcy reagował Jankes. Nagranie video z muzycznego debiutu Hołowczyca pt. Rap Dakar Hołka na ESKA.pl 
31/01/2015 14:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska