Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO] - Blondynka z reklamy Play w teledyskach
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]: blondynka z reklamy play, barbara kurdej-szatan play, w czym grała blondynka z reklamy play, basia kurdej szatan w reklamie, basia kurdej szatan teledyski, czy blondynka z reklamy play grała w teledyskach

Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]

RSS 17/09/2013 15:39 Komentarze 8
Blondynka z reklamy Play, Basia Kurdej-Szatan ma na koncie nie tylko występy w reklamach, teatrze i telewizji - można ją zobaczyć także w teledyskach Libera, Acid Drinkers i Rh+!
/ fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]
Basia Kurdej-Szatan, podbijająca serca Polaków jako blondynka z reklamy Play jest bardzo wszechstronna - nie tylko występuje w reklamach, ale także śpiewa w zespole Soul City, udziela się w filmach, serialach i w teatrze.

>>> W czym grała blondynka z reklamy Play?

Ma na koncie także występy w teledyskach - między innymi RH+, zespołu, w którym wokalistą jest jej mąż, Rafał Szatan. Jej twarz może być znana także fanom Libera i Acid Drinkers - kolejnych wykonawców, w których klipach pojawiła się Basia.

Zobacz teledyski z udziałem Basi Kurdej-Szatan, blondynki z reklamy Play - na Eska.pl!

RH+ - Nie Szukaj Mnie



Alan Basski Ft. Liber - Tak Miało Być



Acid Drinkers - Hit The Road Jack



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
Miley Cyrus prawie nago na gali VMA 2015! Zobacz wszystkie kreacje Miley Cyrus - która najlepsza?
0

Miley Cyrus prawie nago na gali VMA 2015! Zobacz wszystkie kreacje Miley Cyrus - która najlepsza?

Miley Cyrus na VMA 2015 przeszła samą siebie. Jej kreacje na gali były po prostu obłędne. Wokalistka przebierała się ponad dziesięć razy. Większość kreacji autorki hitu Wrecking Ball przypominała przebrania z sex-shopów. Czy półnaga Miley Cyrus na VMA 2015 nadal szokuje? Przekonajcie się sami, oglądając zdjęcia wokalistki z gali VMA 2015
31/08/2015 12:46
Miley Cyrus - Dooo It - nowa piosenka i najbardziej obleśny teledysk EVER!
0

Miley Cyrus - Dooo It - nowa piosenka i najbardziej obleśny teledysk EVER!

Miley Cyrus w nowym teledysku do kawałka Dooo It! Wokalistka zadebiutowała z nową piosenką podczas gali Video Music Awards 2015. Tego samego dnia w sieci pojawiło się najbardziej obrzydliwe nagranie wideo, które Miley stworzyła do tej pory. Teledysk do Dooo It do zobaczenia na ESKA.pl 
31/08/2015 12:44
Taylor Swift - Wildest Dreams: teledysk premierowo na VMA 2015. Zobacz na ESKA.pl!
0

Taylor Swift - Wildest Dreams: teledysk premierowo na VMA 2015. Zobacz na ESKA.pl!

Teledysk Taylor Swift do Wildest Dreams premierę zaliczył z wielką pompą podobnie jak wideo do Bad Blood. Nowy teledysk Taylor Swift po raz pierwszy zobaczyliśmy na Video Music Awards 2015. Szczegóły wyjątkowej premiery klipu do Wildest Dreams i jego pierwszy fragment z całującą się wokalistką czekają na Was na stronie.
31/08/2015 12:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska