WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO] - Blondynka z reklamy Play w teledyskach

Tagi związane z Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]: blondynka z reklamy play, barbara kurdej-szatan play, w czym grała blondynka z reklamy play, basia kurdej szatan w reklamie, basia kurdej szatan teledyski, czy blondynka z reklamy play grała w teledyskach

Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]

RSS 17/09/2013 15:39 Komentarze
Blondynka z reklamy Play, Basia Kurdej-Szatan ma na koncie nie tylko występy w reklamach, teatrze i telewizji - można ją zobaczyć także w teledyskach Libera, Acid Drinkers i Rh+!
/ fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]
Basia Kurdej-Szatan, podbijająca serca Polaków jako blondynka z reklamy Play jest bardzo wszechstronna - nie tylko występuje w reklamach, ale także śpiewa w zespole Soul City, udziela się w filmach, serialach i w teatrze.

>>> W czym grała blondynka z reklamy Play?

Ma na koncie także występy w teledyskach - między innymi RH+, zespołu, w którym wokalistą jest jej mąż, Rafał Szatan. Jej twarz może być znana także fanom Libera i Acid Drinkers - kolejnych wykonawców, w których klipach pojawiła się Basia.

Zobacz teledyski z udziałem Basi Kurdej-Szatan, blondynki z reklamy Play - na Eska.pl!

RH+ - Nie Szukaj Mnie



Alan Basski Ft. Liber - Tak Miało Być



Acid Drinkers - Hit The Road Jack



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
25/07/2016 15:35
Franko - płyta Smutne dzieci: o czym jest i kiedy premiera?
0

Franko - płyta Smutne dzieci: o czym jest i kiedy premiera?

Franko, czyli Rozbójnik Alibaba zapowiada album Smutne dzieci. Jaka jest jego data premiery? O czym będzie nowa płyta krakowskiego producenta? Najważniejsze szczegóły o debiucie wokalnym Roberta M poznacie na ESKA.pl!
25/07/2016 15:26
Surprise, Surprise w TV. Co nas czeka w polskiej wersji programu?
0

Surprise, Surprise w TV. Co nas czeka w polskiej wersji programu?

Surprise, Surprise ponownie w TV. Co nas czeka w polskiej wersji niezwykle popularnego programu? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/07/2016 14:50
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!
25/07/2016 14:25
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej
0

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Zaskoczeni? Okazało się, że artystka została zaangażowana do jednej z serialowych produkcji, gdzie odegra pewną kultową scenę filmową. Domyślacie się co to będzie?
25/07/2016 14:08
Światowe Dni Młodzieży 2016 - piosenka Błogosławieni miłosierni w różnych językach!
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - piosenka Błogosławieni miłosierni w różnych językach!

Światowe Dni Młodzieży 2016: piosenka Błogosławieni miłosierni została przetłumaczona na kilkanaście języków obcych. Wszystkie wersje hymnu ŚDM 2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl!
25/07/2016 13:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...