WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO] - Blondynka z reklamy Play w teledyskach
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]: blondynka z reklamy play, barbara kurdej-szatan play, w czym grała blondynka z reklamy play, basia kurdej szatan w reklamie, basia kurdej szatan teledyski, czy blondynka z reklamy play grała w teledyskach

Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]

RSS 17/09/2013 15:39 Komentarze 8
Blondynka z reklamy Play, Basia Kurdej-Szatan ma na koncie nie tylko występy w reklamach, teatrze i telewizji - można ją zobaczyć także w teledyskach Libera, Acid Drinkers i Rh+!
/ fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Blondynka z reklamy Play - Basia Kurdej-Szatan w teledyskach. Basia zagrała m.in. u Libera! [VIDEO]
Basia Kurdej-Szatan, podbijająca serca Polaków jako blondynka z reklamy Play jest bardzo wszechstronna - nie tylko występuje w reklamach, ale także śpiewa w zespole Soul City, udziela się w filmach, serialach i w teatrze.

>>> W czym grała blondynka z reklamy Play?

Ma na koncie także występy w teledyskach - między innymi RH+, zespołu, w którym wokalistą jest jej mąż, Rafał Szatan. Jej twarz może być znana także fanom Libera i Acid Drinkers - kolejnych wykonawców, w których klipach pojawiła się Basia.

Zobacz teledyski z udziałem Basi Kurdej-Szatan, blondynki z reklamy Play - na Eska.pl!

RH+ - Nie Szukaj Mnie



Alan Basski Ft. Liber - Tak Miało Być



Acid Drinkers - Hit The Road Jack



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u  młodej gwiazdy [VIDEO]
0

Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u młodej gwiazdy [VIDEO]

Marta Bijan, finalistka X Factor 4, zaśpiewała swoją piosenkę Ciemno w Filharmonii Śląskiej. Zobacz specjalny występ Marty Bijan z nastrojowym utworem na ESKA.pl