WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Alan Walker w teledysku Tired ratuje świat! Zaskakujące zakończenie [VIDEO] - Tired - nowa piosenka Alana Walkera z teledyskiem

Tagi związane z Alan Walker w teledysku Tired ratuje świat! Zaskakujące zakończenie [VIDEO]: hity 2017, alan walker 2017, tired

Alan Walker w teledysku Tired ratuje świat! Zaskakujące zakończenie [VIDEO]

RSS 19/05/2017 16:50 Komentarze

Tired - nowa piosenka Alana Walkera pojawiła się z teledyskiem! O czym jest nowy klip producenta? Przekonajcie się na ESKA.pl

Alan Walker w teledysku Tired ratuje świat! Zaskakujące zakończenie [VIDEO] Alan Walker, Gavin James - Tired / fot. okładka singla Tired
Ilustracja do artykułu: Alan Walker w teledysku Tired ratuje świat! Zaskakujące zakończenie [VIDEO]

Alan Walker 2017 - nowa piosenka Tired w sieci pojawiła się wraz z teledyskiem w piątek, 19 maja 2017. Co dzieje się w klipie do najnowszego singla norweskiego producenta? Na ulicy panuje coraz większy chaos, zamieszanie, bo miastu grozi katastrofa. Grupa ludzi z zasłoniętymi przez chusty twarzami - robi wszystko, by zapobiec katastrofie. W sytuacji bierze udział para zakochanych w sobie ludzi. Oni w tym wszystkim pełnią najważniejszą rolę.

Tired - nowa piosenka Alana Walkera

Tired to kolejny singiel Alana Walkera! Do tej pory w jego singlach, które grane były przez największe rozgłośnie radiowe, pojawiały się wokalistki! Tym razem producent zaprosił do współpracy irlandzkiego wokalistę, Gavina Jamesa!

Alan Walker - Tired to gorący hit na antenie RADIA ESKA! 

 

Przypomnijmy, że utwór zapowiedział krótki trailer. Norweski producent na kilka dni przed premierą swojego najnowszego singla pokazał ciekawy filmik. Możemy zobaczyć, jak grupa ludzi z zasłoniętymi twarzami pracuje nad oficjalną okładką singla Tired. Zorganizowana akcja wymaga od nich szybkiego działania i sprytu. Bohaterowie prawie 2-minutowego video w ostatniej scenie zakradają się w tajemnicy do muzeum z cennymi dziełami i tam zawieszają obraz stanowiący promocję utworu!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program