WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 500 + 500 na wakacje - wygraj kasę od Radia ESKA i wydaj na letni odpoczynek - Konkurs ESKA: 500+500

Tagi związane z 500 + 500 na wakacje - wygraj kasę od Radia ESKA i wydaj na letni odpoczynek: radio eska, konkurs

500 + 500 na wakacje - wygraj kasę od Radia ESKA i wydaj na letni odpoczynek

RSS 10/07/2017 15:01 Komentarze

Gdzie i jak wygrać kasę? W konkursie 500+500 w Radiu ESKA - wygraj aż 1000 złotych i wydaj na wakacje!

Konkurs 500+500 Konkurs 500+500 / eska.pl
Ilustracja do artykułu: 500 + 500 na wakacje - wygraj kasę od Radia ESKA i wydaj na letni odpoczynek

1000 złotych na wakacje od Radia ESKA. Wygraj kasę w konkursie 500+500  - wystarczy, że przekonasz nas, że to właśnie Ty powinieneś dostać kasę. Kiedy można się zgłaszać? Jak to zrobić? Gdzie sprawdzać czy wygrałeś? Wszystkiego dowiesz się już za chwilę.

W konkursie ESKI rozdajemy 500+500 czyli 1000 złotych na wakacje. Wystarczy, że wejdziesz na stronę konkursu Radia ESKA i napiszesz najlepsze zgłoszenie wyjaśniając, dlaczego to ty powinieneś wygrać. Konkurs trwa 25 sieprnia 2017 roku. Zgodnie z regulaminem zgłoszenia są zbierane do ostatniego dnia do godziny 13:30 i każde ma szansę na zwycięstwo aż do końca tygodnia! Aby dowiedzieć się czy wygrałeś słuchaj Radia ESKA! 

ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU >>

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO
0

Anna Matysiak w nowym serialu LIFTING - wywiad VIDEO

Anna Matysiak gwiazdą nowego serialu internetowego LIFTING. Aktorka znana głównie z trzech części Listów do M. oraz serialu Klan opowiada m.in. o pracy na planie produkcji oraz swoim stosunku do operacji plastycznych i poprawiania urody w wywiadzie video dla ESKA.pl.
26/07/2017 19:24
Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego
0

Wykop - co znaczy ama, tfwnogf, pasta, heheszki? Słownik dla początkującego

Co znaczy ama, tfwngf, pasta, heheszki? Jeśli jesteś początkującym wykopowiczem, to sprawdź koniecznie znaczenie tych pojęć w naszym słowniczku.  
26/07/2017 17:21
Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?
0

Robert Kubica - BILETY NA TESTY 2.08.2017 na Węgrzech. Gdzie i po ile kupić?

Robert Kubica gotowy na testy bolidem z 2017 roku! Polaka za kierownicą F1 będzie można zobaczyć na Węgrzech już 2 sierpnia. Gdzie i po ile kupić bilety na Hungaroring? Przekonajcie się na ESKA.pl
26/07/2017 16:53
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]
0

Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!
26/07/2017 16:49
Queen i Adam Lambert w Polsce 2017: jak przygotowują się do koncertu?
0

Queen i Adam Lambert w Polsce 2017: jak przygotowują się do koncertu?

Co zespół Queen z Adamem Lambertem robi na chwilę przed wejściem na scenę? Sprawdzamy, jakie rytuały przed koncertem wykonują gwiazdy, które wkrótce ponownie odwiedzą Polskę.
26/07/2017 16:43
Powstanie Warszawskie: koncert 31.07.2017 Chłopcy z tamtych lat
0

Powstanie Warszawskie: koncert 31.07.2017 Chłopcy z tamtych lat

Chłopcy z tamtych lat to zaplanowany na 31 sierpnia 2017 koncert z okazji 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Gdzie się odbędzie? Kto wystąpi?
26/07/2017 16:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

26/07/2017 11:59

0
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program