TERAZ CZYTASZ:
Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 3: zapis relacji online! - "Skomentuj!"

Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 3: zapis relacji online!


RSS 21/03/2014 20:08 Komentarze

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 3: Natalia Siwiec i Jan Kliment uratowali się przed przegraną, mimo fatalnych ocen jury Tańca z Gwiazdami 2014! Kto odpadł?

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 3: Natalia Siwiec i Jan Kliment uratowali się przed przegraną, mimo fatalnych ocen jury Tańca z Gwiazdami 2014! Kto odpadł?

Taniec Z Gwiazdami 2014, odcinek 3: Dawid Kwiatkowski NIE ZATAŃCZY?! Miał wypadek na treningu!

Oto zapis relacji online na żywo z 3. odcinka Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami (21.03.2014):


KLAUDIA HALEJCIO I TOMASZ BARAŃSKI

Para zaprezentuje fokstrota. Klaudia Halejcio nie czuje tego stylu. uważa, że jest nudny. Tomasz Barański zabrał ją na romantyczny spacer, by udowodnić, że ten taniec wcale nie jest nudny.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański tańczą do utworu Fever.Andrzej Grabowski
: "Odpowiem pani na pytanie, jak pani tańczyła, wierszem jednego ze wspaniałych polskich poetów. Adam Asnyk napisał: 'Gdybym był młodszy dziewczyno, gdybym młodszy piłbym nie wino, a spojrzeń twoich słodkich nektar, dziewczyno'"

Iwona Pavlović
: "Taniec czyni to, że muzyka staje się widoczna.  Ja w tobie Klaudio widziałam dziś całą nasza fantastyczną orkiestrę"

Beata Tyszkiewicz
: "Gdybym umiała tak ładnie zatańczyć, jak pani, to bym marzyła, by mieć takiego partnera, jak pani"

Michał Malitowski
: "Ten Fever nam wszystkim się chyba udzielił. Zwłaszcza tobie, Tomek, bo chyba poszły ci spodnie? Pomimo, że to jest standard, kobieta powinna być elegancka, ale i z takim pazurem. I ty to masz"

Punktacja:

Grabowski: 9, Pavlović: 9, Tyszkiewicz: 10, Malitowski: 8. W sumie 36 punktów!


JACEK ROZENEK I MAGDALENA SOSZYŃSKA-MICHNO


Para zatańczy cha-chę. Jacek i Magda świetnie się dogadują. Ona pokazuje mu tajniki tańca, on ją uczy... pracy lektora! :)

Jacek Rozenek i Magda Soszyńska-Michno
tańczą do utworu Mambo Italiano.Beata Tyszkiewicz: "Ponieważ jest wiosna, a kiedyś Iwonka powiedziała, że cha-cha ma coś takiego, jakby szedł bocian. I ja się tak zastanawiałam, czy tak powinno być, czy tak bociek chodzi?"

Michał Malitowski
: "U ciebie widać Jacek, że ta cha-cha jest w twojej twarzy, że tak liczysz sobie, a troszkę za mało było jej w nogach"

Oceny:

Grabowski: 7, Pavlović: 5, Tyszkiewicz: 9, Malitowski: 5.W sumie 26 punktów.


ANETA ZAJĄC I STEFANO TERRAZZINO


Aneta i Stefano
zaprezentują walca wiedeńskiego - taniec, w którym jest dużo bliskości. Aneta Zając ocenia, że to przyjemne. Para tańczy do utworu Somewhere Over The Rainbow.
Andrzej Grabowski
: "Mówią, że walc wiedeński jest bardzo prostym tańcem. Zawiera tylko 7 figur. Ale właśnie te 7 figur zatańczone z gracją, elegancją, to jest właśnie to, co państwo zaprezentowali"

Michął Malitowski: "Brak było tego uwspólnienia, więc idźcie i łączcie się, a wszystko inne zostanie wam wybaczone".

Punktacja:

Grabowski: 8, Pavlović: 6, Tyszkiewicz: 8, Malitowski: 6. W sumie 28 punktów.


RAFAŁ BRZOZOWSKI I IZABELA JANACHOWSKA


Czas na jive - najbardziej męczący taniec. Rafał i Iza byli w poprzednim odcinku nominowani do odpadnięcia. Teraz chcą udowodnić, że świetnie tańczą i są... happy! ;)Iwona Pavlović
: "Bardzo leciutko machnąłeś całą serię kroków podstawowych. Zabrakło mi akcentowania na dwa i na cztery".

Beata Tyszkiewicz
: "Bardzo cenię takie niezwykłe poczucie rytmu. To jest zdumiewające, jak dużo poczucie rytmu może zmienić w tańcu i uratować cały taniec"

Punktacja:

Grabowski: 8, Pavlović: 8, Tyszkiewicz: 8. Malitowski: 7. Razem 31 punktów.


NATALIA SIWIEC I JAN KLIMENT

Para zatańczy tango. W 1. odcinku Tańca z Gwiazdami Natalia i Jan mieli najmniej punktów od jury. Jak Kliment marzy o tym, by Natalia była taką tancerką, jaką jest modelką.Iwona Pavlović: "Serce mi wali. Natalio, taniec to mowa ciała. Nie wiem, w jakim języku mówi twoje ciało, ale jeżeli w języku polskim, to twoje ciało mówi 'nie'! Odpuszczam kwestie techniczne, trochę mniej talentu, ale powiedz mi, gdzie jest pasja!"

Andrzej Grabowski
: "Iwona, tobie trudno dogodzić, wiesz? Tango jest tańcem nieprzyzwoitym, pani Natalio, pani taniec był nieprzyzwoity. Jest pełen niepokoju. Ja czułem niepokój, jak pani tańczyła w pewnych momentach."

Michał Malitowski
: "Natalia, a propos talentu. Nie ważne, żeby ktoś miał talent, ważne, żeby był swój. Tobie tego życzę, żebyś szukała siebie w tańcu"

Punktacja:

Grabowski: 6, Pavlović: 1, Tyszkiewicz: 6, Malitowski: 5. W sumie: 18 punktów.


DAWID KWIATKOWSKI I JANIA LESAR

Dawid Kwiatkowki i Jania Lesar byli najlepsi w 2. odcinku Dancing With The Stars. Czy tym razem również będą triumfować? Para zatańczy quickstepa do utworu sing Sing Sing (With A Swing)Iwona Pavlović
: "To co mi się najbardziej podoba, to to, że oddajesz charakter tańca. To mi się bardzo podoba, że patrzysz na całość"

Beata Tyszkiewicz
: "Ja to bym sobie chciała pana wygrać na własność. Było cudownie"

Andrzej Grabowski
: "Kwiatkowski Dawidzie, quickstep też ci idzie"

Oceny:

Grabowski: 10, Pavlović: 7, Tyszkiewicz: 10, Malitowski: 8. Razem: 36 punktów.


KAROLINA SZOSTAK I ANDREJ MOSEJCUK


Para zatańczy sambę. Zadanie nie będzie proste, bo Karolina ma kłopot z poruszaniem się z lekkością. Za to Andrej, jak się okazuje w materiale filmowym, nie nadaje się na prezentera TV :)Iwona Pavlović: "Najważniejszy punkt - ruch bioder w przód i w tył. Masz kawał fajnego ciała, kawał fajnego biodra. No szturnij tego Andreja tym biodrem, no rusz nim!"

Andrzej Grabowski: "Iwona pięknie to powiedziała. Pani Karolino, pani powiedziała w pierwszym odcinku, że pani czuje się na parkiecie, jak słoń w składzie porcelany. Proszę mi wierzyć, jest znacznie lepiej. Słoń w składzie porcelany czuje się znacznie gorzej. Wiem, bo już raz tam byłem"

Oceny:

Grabowski: 6, Pavlović: 2, Tyszkiewicz: 6, Malitowski: "Ubawiłem się na 10, ale technicznie na razie 5". Razem 19 punktów dla tej pary.


PIOTR GRUSZKA I NINA TYRKA


Para zaprezentuje walca angielskiego do pięknego, nastrojowego utworu Fascination.Iwona Pavlović
: "Andrzeju, powiedziałeś, że Piotr Gruszka mi dogodził. Po prostu. Z klasą, elegancko, unoszenia, opadania, nachylenia. Bardzo ładny, bardzo szkolny walc. Na turniej mógłbyś jechać. najbardziej podobała mi się rama. Cudna, wzrocowa.."

Michał Malitowski: "Standard zdecydowanie jest w twoim... wzroście. W cha-chy byłeś jak walec, w walcu jesteś jak Gruszka, a Gruszka to brzmi dumnie!"

Oceny:

Grabowski: 8, Pavlović: 8, Tyszkiewicz: 10, Malitowski: 7. 33 punkty to niezły wynik!


JOANNA MORO I RAFAŁ MASERAK

Zwycięzcy pierwszego odcinka Dancing With The Stars zatańczą tym razem "znienawidzony taniec Joanny", czyli rumbę.Beata Tyszkiewicz
: "Co za urocza nonszalancja w tej rozwalonej musze... Pani jest tak piękna i wygląda tak pięknie w tej sukni, jak reklama najdroższych perfum Chanel. Jest pani odważna, spontaniczna. Fantastycznie, że pani się zgodziła wziąć udział w  tym programie."

Oceny:

Grabowski: 10, Pavlović: 10, Tyszkiewicz: 10, Malitowski: 9. Razem aż 39 punktów. Prawie komplet!


ANTONI KRÓLIKOWSKI I KAMILA KAJAK-MOSEJCUK


W poprzednim tańcu Antek Królikowski kompletnie pomylił kroki. Kamila pociesza go, że tym razem będzie dobrze. Para tańczy fokstrota.Iwona Pavlović: "Antoni, tańczyć można albo normalnie, albo tak, żeby zrobić wrażenie. Tydzięń temu zatańczyłeś bardzo źle, a zrobiłeś piorunujące wrażenie. Dziś zatańczyłeś normalnie. Było poprawnie, ale bez ochów i achów".

Andrzej Grabowski: "Panie Antoni, ja nie wiedziałem, że pan ma poczucie rytmu. Bardzo panu tego gratuluję. Bardzo dobrze, bardzo mi się to podobało"

Punktacja:

Grabowski: 8, Pavlović: 6, Tyszkiewicz: 8, Malitowski: 6. Ostatnia para zdobyła 28 punktów.


Po wszystkich tańcach najwięcej punktów od jury Tańca z Gwiazdami 2014 dostali Joanna Moro i Rafał Maserak. Najmniej - Natalia Siwiec i Jan Kliment. O tym, kto odpadnie, zdecydują jednak nie tylko oceny, ale i głosy telewidzów.


Koniec głosowania telewidzów! Oto wyniki 3. odcinka Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami:

1. Joanna i Rafał
2. Dawid i Jania
3. Piotr i Nina
4. Aneta i Stefano
5. Rafał i Iza
6. Klaudia i Tomasz
7. Karolina i Andrej
8. Jacek i Magdalena

Zagrożone pary to: Natalia i Jan oraz Antek i Kamila.

W 3. odcinku Tańca z Gwiazdami odpadają: Antoni Królikowski i Kamila Kajak-Mosejcuk!

Natalia Siwiec i Jan Kliment zostają!


@Enka
komentarze
Hotplota News

How To Be Single? Dakota Johnson podpowiada! :) ZDJĘCIA

How To Be Single? Jeśli zastanawialiście się nad tym pytaniem - z pomocą i gotową receptą przychodzi Dakota Johnson! Gwiazda filmu 50 Twarzy Greya tym razem wcieli się w zupełnie inną rolę! Zobaczymy ją w nowym filmie "How To Be Single". Dakota Johnson chyba dobrze odnajduje się w roli... ;)

MECZE NA ŻYWO, Liga Mistrzów 21.04.2015: Gdzie oglądać mecze online? Kto gra 21 kwietnia?

Liga Mistrzów 2015, ćwierćfinały: Przed nami kolejne mecze Ligi Mistrzów na żywo. We wtorek 21 kwietnia mecze rozgrywają Bayern Monachium, FC Porto, Barcelona i PSG. Gdzie je oglądać? Jak znaleźć transmisję live online?

Liga Mistrzów, ćwierćfinały 21.04 i 22.04.2015. Mecze online - linki do transmisji LM na żywo!

Liga Mistrzów, ćwierćfinały 21.04 i 22.04.2015. Kto gra w 1/4 finału Ligi Mistrzów? Jakie mecze na żywo zobaczymy 21 i 22 kwietnia 2015? Gdzie znaleźć linki do transmisji na żywo i jak oglądać mecze Ligi Mistrzów live w tv?

Kuba Wojewódzki, odcinek 21.04.2015: Artur Andrus - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego?

21.04.2015 Kuba Wojewódzki zaserwuje nam nowy odcinek swojego show. Kuba Wojewódzki jak zawsze będzie w formie. A jego goście? Prawdopodobnie także! W końcu na kanapach zasiądą: Omenaa Mensah i Artur Andrus. Kim jest drugi gość Kuba Wojewódzki 21.04.2015?

Kourtney Kardashian: Scott Disick goli jej... NIE UWIERZYCIE! VIDEO

18+ Kourtney Kardashian: Scott Disick goli jej waginę 18+

Jeśli myśleliście, że Kim Kardashian sprzedała już wszystko - byliście w błędzie. Przebiła ją Kourtney Kardashian, która w KUWTK zaprezentowała, jak Scott Disick goli jej waginę...

wczytaj więcej artykułów