Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Rita Ora naszpikowała swój dom kamerami i alarmami! Panicznie boi się napadu! - "Skomentuj!"

Rita Ora naszpikowała swój dom kamerami i alarmami! Panicznie boi się napadu!


RSS 20/03/2017 11:20 Komentarze

Rita Ora zainwestowała wielkie pieniądze w ochronę swojego domu. Nawet mysz się tam nie prześlizgnie!

Zdjęcie z artykułu: Rita Ora naszpikowała swój dom kamerami i alarmami! Panicznie boi się napadu! Rita Ora w Warszawie - promocja bielizny w CH Arkadia; East News
Ilustracja do artykułu Rita Ora naszpikowała swój dom kamerami i alarmami! Panicznie boi się napadu!


Kendall Jenner to niejedyna gwiazda, która ucierpiała z powodu napadu. Ostatnio okradziona, wcześniej zmagała się ze stalkerem, który wielokrotnie próbował włamać się do jej domu. Podobne przeżycia ma za sobą Rita Ora. Teraz gwiazda postanowiła porządnie się przed takimi zdarzeniami zabezpieczyć!

W 2015 roku Rita Ora padła ofiarą włamywacza Charafa Elmouddena , który wtargnął do jej domu, gdy spała. Teraz odsiaduje on wyrok pięciu lat pozbawienia wolności. To nie przyniosło jednak Ricie Orze spokoju. By takie sytuacje się więcej nie powtórzyły, Rita zainwestowała majątek w zabezpieczenie swojego domu w Londynie.

Kendall Jenner OKRADZIONA! Złodzieje włamali się do jej domu i ukradli biżuterię!

Rita Ora wynajęła zespół specjalistów, którzy naszpikowali jej posiadłość alarmami i zainstalowali w całym domu monitoring. By czuć się absolutnie bezpiecznie, Rita Ora zapłaciła 20 tysięcy dolarów za stworzenie tzn. panic roomu, czyli pokoju bezpieczeństwa w pobliżu jej sypialni, do którego będzie mogła udać się w razie niebezpieczeństwa.

„Po naciśnięciu przycisku, z sufitu zjeżdża ogromna, stalowa ściana, blokująca ją od wszelkich intruzów. Stamtąd może ona wezwać policję, a żaden potencjalny włamywać nie ma możliwości się do niej dostać. To było drogie, ale bezpieczeństwo nie ma ceny” - mówi znajomy wokalistki.

Co sądzicie o inwestycji Rity Ory w bezpieczeństwo? Oby nie musiała z niej nigdy korzystać!
 

Zdjęcie z artykułu: Rita Ora naszpikowała swój dom kamerami i alarmami! Panicznie boi się napadu! Brit Awards 2017 - Rita Ora; Brett D. Cove / Splash News/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu Rita Ora naszpikowała swój dom kamerami i alarmami! Panicznie boi się napadu!
Zdjęcie z artykułu: Rita Ora naszpikowała swój dom kamerami i alarmami! Panicznie boi się napadu! Rita Ora; Splash News/East News
Ilustracja do artykułu Rita Ora naszpikowała swój dom kamerami i alarmami! Panicznie boi się napadu!

 

komentarze
Hotplota News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odc. 4: Zobaczcie zwiastun odcinka z 25.03.2017! Będzie się działo!

Zwiastun czwartego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 naprawdę robi wrażenie! Musicie go zobaczyć … 

John Legend OKRADZIONY na lotnisku! Jego bagaże zniknęły! Znamy szczegóły!

John Legend stał się ofiarą złodzieja, który ukradł mu walizkę z cenną zawartością! Sprawdźcie, jak to się stało, i co było w torbie!

EUROWIZJA 2017, Czechy: Martina Bárta - My Turn. Piękna ballada podbije Eurowizję?

Czeska piosenka na Eurowizję 2017 to My Turn. Martina Barta może wygrać? Sprawdźcie, kim jest kandydatka Czech na konkurs Eurowizja 2017, i posłuchajcie piosenki My Turn!

Kardashianowie będą mieli swój serial animowany! Tylko DLA DOROSŁYCH!

Kris Jenner przygotowuje kolejną produkcję telewizyjną o swojej rodzinie! Tym razem będzie to serial animowany, ale zdecydowanie nie dla dzieci...

EUROWIZJA 2017, Portugalia: Salvador Sobral - Amar Pelos Dois. Ależ romantyczna piosenka!

Piosenka na konkurs Eurowizja 2017 z Portugalii to bardzo uczuciowy utwór Amar Pelos Dois. Śpiewa go Salvador Sobral. Co o nim wiemy?

wczytaj więcej artykułów