Znana marka wróciła do Zielonej Góry! Mieszkańcy długo na to czekali

Na ten dzień czekało wielu zielonogórzan. Znana marka odzieżowa New Yorker wróciła do Zielonej Góry. Nie było jej kilka lat. 3 listopada odbyło się wielkie otwarcie. Dla klientów sklep przygotował specjalną ofertę.

New Yorker ponownie w galerii Focus Mall Zielona Góra

Znana marka wróciła do Zielonej Góry, po niemal trzech latach przerwy. W styczniu 2019 New Yorker zamknął swój sklep w galerii Focus Mall. 3 listopada 2022 ponownie wrócił do galerii handlowej. Stęsknieni klienci odwiedzali już sklep od godziny 9:00. Obecnie New Yorker znajduje się na pierwszym poziomie, między sklepami House oraz Kappa Ahl. Na przeciwko jest marka TOUS.

Specjalne zniżki dla klientów dostępne tylko kilka dni

New Yorker z okazji swojego otwarcia w Zielonej Górze, przygotował dla swoich klientów dwie specjalne zniżki na zakupy. Pierwsza z nich to zniżka 20 złotych na zakupy powyżej 100 złotych, druga to rabat 40 złotych na zakupy powyżej 200 złotych. Oferta obowiązuje od 3 listopada do 5 listopada 2022 w sklepie New Yorker Zielona Góra.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE