Nie żyje wójt gminy Brody Ryszard Kowalczuk

i

Autor: Władysław Dajczak Wojewoda Lubuski, FB, H.S

Dramat

Zmarł wójt gminy Brody Ryszard Kowalczuk. Śmierć miała przyjść nagle

2023-03-22 9:31

21 marca, w we wtorek zmarł wójt gminy Brody Ryszard Kowalczuk. Zmarł nagle w Świeradowie Zdroju, gdzie odbywa się Konwent Gmin Województwa Lubuskiego. Miał 53 lata.

Wójt gminy Brody nie żyje. Ryszard Kowalczuk zmarł nagle

W poniedziałek, 21 marca zmarł Ryszard Kowalczuk, od 2010 roku był wójtem gminy Brody. Wcześniej pełnił funkcję radnego. Kandydował również w wyborach do Parlamentu Europejskiego. O tej smutnej wieści poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie pojawiło się już wiele słów współczucia i wspomnień ze zmarłym wójtem.

Znany lubuski samorządowiec miał 53 lata. Z dostępnych informacji wynika, że śp. wójt zmarł nagle w Świeradowie Zdroju, gdzie brał udział w Konwencie Gmin Województwa Lubuskiego. Z nieoficjalnych informacji wynika, że śp. wójt miał wyjść przed obradami w góry, na których się nie pojawił. Znaleziono go martwego.

Cała nasza redakcja przesyła wyrazy współczucia dla Rodziny i wszystkich bliskich zmarłego wójta gminy Brody śp. Ryszarda Kowalczuka.

Sonda
Czy uczestniczyłaś/eś kiedyś w pogrzebie znanej osoby?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE