Pola Płowiak w The Voice Kids Poland 6

i

Autor: Screen: YT The Voice Kids Poland

Muzyka

Zielonogórzanka w popularnym programie muzycznym. Wiemy kim jest Pola Płowiak

2023-03-16 16:01

Wyobraźcie sobie, że macie tylko jedną szansę, by spełnić swoje marzenie. Taką szansę wykorzystała idealnie Pola Płowiak w popularnym show na antenie polskiej stacji telewizyjnej. Utalentowana nastolatka zaśpiewała "Always on My Mind". I właśnie rozpoczyna się kariera zielonogórzanki. Kim jest Pola Płowiak? Sprawdziliśmy to.

The Voice Kids Poland 6. Pola Płowiak z Zielonej Góry w popularnym programie

Na antenie TVP2 można co sobotę oglądać popularny program muzyczny - The Voice Kids Poland. W tym roku jest już szósta edycja programu i nadal cieszy się on wielką popularnością. W jego udziale wzięła Pola Płowiak, która pochodzi z Zielonej Góry. Na scenie zaprezentowała piosenkę pt. "Always on My Mind" z repertuaru Elvisa Presyel'a. Jako pierwsza odwróciła się Cleo, która tak skomentowała występ "Unosiłam się razem z tobą, tak to czułam. To coś niesamowitego".

Lubuszanka w telewizji. Nastolatka z Zielonej Góry w The Voice Kids 6. Kim jest Pola Płowiak?

Pola Płowiak to uczennica klasy 1tnn w Zesple Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze. Jak wyznała podczas emitowanego odcinka - nie lubi hałasu ani tłoku. Lubi za to elfy. Młoda zielonogórzanka ma na swoim koncie udział już w wielu konkursach muzycznych, w których również była doceniania. Na swoim koncie ma nawet singiel, który znajduje się na płycie Młodzi Artyści Śpiewają 2022. Pola Płowiak od dwóch lat uczy się śpiewu w Kuźni Talentów w Zielonej Górze, pod okiem nauczycielki Wiktorii Ryczek.

Oczywiście za młodą artystkę cała nasza redakcja trzyma kciuki. A o kolejnych etapach drogi muzycznej w The Voice Kids będziemy informować na naszym portalu na bieżąco. Śledźcie nasze newsy.

Sonda
Pola Płowiak - podobał Ci się jej występ?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE