Zielonogórskie salony fryzjerskie znowu przyjmują klinetów [Wideo+Audio]

2020-05-18 11:20
Salon fryzjerski
Autor: pixabay.com

Mieszkańcy Zielonej Góry znowu mogą umawiać się na strzyżenie, modelowanie oraz farbowanie włosów. Trzeci etap odmrażania gospodarki objął salony fryzjerskie. Klienci muszą się jednak liczyć ze zmianami. Poczekalnie zostały zlikwidowane, w czasie wizyty nie można też używać telefonów komórkowych. Mieszkańcy na swoją kolej czekają przed salonem. Wizyty umawiane są też najczęściej telefonicznie.

Salony fryzjerskie tak jak usługi gastronomiczne znalazły się w trzecim etapie odmrażania gospodarki. Od dzisiaj (18.05) mieszkańcy znowu mogą umawiać się na wizyty. Tak jak w innych sektorach wprowadzono jednak wiele zmian.

Klienci na wizyty umawiają się telefonicznie bądź za pomocą mediów społecznościowych. Z salonów zniknęły poczekalnie oraz możliwość wypicia kawy czy herbaty. Teraz podawana jest tylko woda w jednorazowych kubkach.

Na swoją wizytę mieszkańcy muszą też czekać przed salonem. Klienci obsługiwani są pojedynczo. Na terenie zakładu trzeba mieć ubraną maseczkę oraz rękawiczki. W czasie wizyty zabronione jest też używanie telefonów komórkowych.

Fryzjerzy oprócz zwykłego stroju ochronnego muszą mieć też jednorazowe fartuchy, które zmieniane są po każdym kliencie. Tak samo dezynfekowane są fotele oraz stanowiska pracy.

Jakie zmiany czekają nas w salonach fryzjerskich? O tym zielonogórska fryzjerka Kasia
Zakłady fryzjerskie w Zielonej Górze znowu przyjmują klientów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE