MOSiR CRS w Zielonej Górze

i

Autor: www.mosir.zgora.pl

Sport

Zielonogórski basen przy CRS z dłuższą przerwą? W tle możliwa przerwa technologiczna

2023-03-22 11:25

O oszczędnościach MOSiR-u informowaliśmy już kilkukrotnie na naszym portalu. Godziny otwarcia obu basenów w Zielonej Górze zostały zmienione. Teraz w tle pojawiła się możliwa długa przerwa działania basenu przy Sulechowskiej. Mamy komentarz dyrektora obiektu.

Basen CRS Zielona Góra szuka kolejnych oszczędności. Co to oznacza?

Jak co roku są planowane prace konserwacyjne na basenie przy CRS w Zielonej Górze. Do tego już mieszkańcy przywykli. Na horyzoncie jednak pojawia się kolejny problem dotyczący opłat za energię elektryczną, której ceny idą ciągle do góry. W związku z tym fani pływania będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jest możliwa dłuższa przerwa technologiczna. Nie padły na razie żadne konkretne decyzje.

Nie wiemy co się wydarzy we wrześniu (tego roku, dop. red.). Możliwe, że będziemy musieli basen zamknąć na miesiąc, bo nie będzie nas stać na prąd - powiedział dla naszego portalu Jacek Jagiełowicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze.

O kolejnych zmianach w działalności basenu CRS będziemy informować na bieżąco na naszym portalu. Zaglądajcie na Eska Zielona Góra.

Nowe godziny otwarcia basenu CRS Zielona Góra

CRS Zielona Góra przedstawił następujące zmiany w godzinach otwarcia basenu od 1 grudnia 2022.

  • Poniedziałek - Piątek 06:00 - 21:00

Ostatnie wejście na basen będzie możliwe o godzinie 20:00. Wszystkie atrakcje będą czynne naprzemiennie w godzinach: 10:00 - 21:00. W godzinach od 06:00 do 10:00 będzie tylko dostępny basen sportowy.

  • Sobota - Niedziela 07:00 - 21:00

Ostatnie wejście na basen będzie możliwe o godzinie 20:00. Wszystkie atrakcje będą czynne naprzemiennie w godzinach: 09:00 - 21:00. W godzinach od 07:00 do 09:00 dostępny będzie tylko basen sportowy.

Sonda
Czy znalazłeś/aś kiedyś w basenie coś obrzydliwego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE