Złodziej

i

Autor: Pixabay/Facebook.com

Zielona Góra. Próbował OKRAŚĆ jubilera w galerii Focus. Uwięziony złodziej ZDEMOLOWAŁ salon! [WIDEO]

2022-04-17 16:51

Próbował okraść salon jubilerski, a gdy nie mógł uciec, rozpoczął totalną demolkę. Agresywny złodziej został zatrzymany przez policjantów. Jego atak furii nagrali klienci galerii handlowej.

Zdarzenie miało miejsce w galerii Focus w Zielonej Górze. W piątek (15 kwietnia), około godz. 17, mężczyzna wszedł do znajdującego się w niej salonu jubilerskiego. Jak donoszą lokalne media, gdy znalazł się w środku, zaczął rozbijać gabloty z biżuterią. Pracownicy zamknęli żaluzję przeciwwłamaniową.

Całej sytuacji przyglądali się zza szyb klienci centrum handlowego. Nagranie z całego zdarzenia zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Widać było, jak mężczyzna wyciąga z gablot biżuterię - co mogło świadczyć o tym, że zamierzał okraść salon. Gdy zdał sobie sprawę, że jest uwięziony, zaczął demolować wnętrze.

Jak dowiadujemy się z mediów, przybyli na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę. W komentarzach internautów można znaleźć informację, że agresywny złodziej został obezwładniony przy użyciu tasera.

Lepi pierogi dla łodzian, żeby nakarmić ukraińskie wojsko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE