Policjant z Bełchatowa w drodze do pracy zatrzymał kierowcę z 4 promilami

i

Autor: KPP Bełchatów

Zatrzymany 33-letni kierowca przez gubińskich policjantów. Mężczyzna był poszukiwany

2023-02-09 12:14

Funkcjonariusze prewencji z gubińskiego komisariatu zatrzymali w nocy z wtorku na środę, 7 na 8 lutego, do kontroli mężczyznę kierującego samochodem marki citroen. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Jak się jednak okazało, jest już znany policji.

Zatrzymany pijany kierowca. Policjantom jest już dobrze znany

Do zatrzymania 33-letniego kierowcy doszło w nocy z 7 na 8 lutego. Policjanci prewencji z gubińskiego komisariatu zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego samochodem marki citroen, który nietrzeźwy wsiadł za kierownicę swojego auta. Miał on promil alkoholu we krwi. Jak podaje policja dalej w swoim komunikacie mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności oraz posiadał przy sobie dwa dokumenty tożsamości należące do innych osób.

Poszukiwany pijany kierowca odpowie za popełnione przestępstwo

Mężczyzna został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. W środę, 8 lutego, został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące. 33-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Nadto w jego sprawie policjanci będą prowadzić czynności, które pozwolą na ustalenie okoliczności w jakich wszedł on w posiadanie dokumentów tożsamości innych osób oraz sposób ich wykorzystania - wskazuje w komunikacie komisarz Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Czy znajdziesz miłość w 2023 roku?

Pytanie 1 z 8
Czy kiedykolwiek byłeś/byłaś już w związku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE