koncert

i

Autor: pixabay.com

Wrogowie ciszy w galerii BWA w Zielonej Górze. Kolejny koncert już w piątek

2020-02-26 9:37

Instrumentalne granie z dużą ilością psychodelicznych wtrętów. ​Już w piątek odbędzie się kolejny koncert w zielonogórskiej galerii BWA w ramach cyklu "Muzyka (nie)potrzebna". Więcej w artykule.

To już drugi w tym roku koncert w ramach cyklu "Muzyka (nie)potrzebna, który odbędzie się w zielonogórskiej galerii BWA. Tym razem dla zielonogórzan zagra zespół Enemigos del Silencio ze Szczecina.

Zespół zadebiutował w styczniu. To właśnie wtedy ukazała się ich płyta. Dwie gitary, bas, perkusja, czyli najklasyczniejszy zespół. Można właściwie jedynie ograniczyć jeszcze jedną gitarę, tak jak zespół Nirvana.

Wyjaśnia Wojciech Kozłowski, dyrektor zielonogórskiej galerii BWA. Enemigos del Silencio w tłumaczeniu oznacza "wrogowie ciszy".

Jest głośno, w końcu nazwa zespołu zobowiązuje. Jest dużo dźwięku, ponieważ jest to psychodeliczna opowieść o sile dźwięku w kosmosie.

Dodaje Kozłowski. Koncert odbędzie się już w piątek o godzinie 19 w zielonogórskiej galerii BWA. A tak prezentują się obecnie wystawy, który można obejrzeć w zielonogórskiej galerii:

Nowe wystawy w BWA w Zielonej Górze