ELTROX Włókniarz Częstochowa vs. Marwis.pl Falubaz Zielona Góra już jutro!

2021-04-23 13:11 Martyna Janas
eWinner Apator Toruń - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - zdjęcia z Motoareny
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose eWinner Apator Toruń - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - zdjęcia z Motoareny

Przed nami żużlowy weekend. W trzeciej rundzie PGE Ekstraligi zielonogórską drużynę podejmie u siebie Włókniarz Częstochowa.

Lwy są zranione po ostatnim starciu z bykami, ale szkoleniowiec Falubazu Piotr Żyto żartuje, że lew powinien bać się myszy.

Włókniarz pojechał sparingi z dwiema drużynami - z Krosnem i z niekompletnym Grudziądzem, który jechał bez Pedersena - przystąpił do meczu z Lesznem po porażce Leszna i początkowo jechali fajnie. Trudno osądzać drużynę po jednym meczu ligowym, ale na pewno będą zmobilizowani. Na pewno będą chcieli sobie odbić tę porażkę na własnym torze

- mówi trener.

Nowy nabytek Falubazu Matej Žagar spędził w Częstochowie trzy sezony i dobrze zna tor sobotnich rywali zielonogórzan.

To fajny tor do ścigania. Jadę tam właśnie z takim nastawieniem, że bardzo lubię ten tor i chce mi się tam ścigać. Humor mamy dobry w drużynie, chłopaki naprawdę dobrze ze sobą żyją - myślę, że to dobry prognostyk na ten mecz i mam nadzieję, że będziemy się cieszyli ze zwycięstwa

- mówi żużlowiec.

Mecz ELTROX Włókniarz Częstochowa vs. Marwis.pl Falubaz Zielona Góra jutro o 20:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl !

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17