West is the best - internetowy przewodnik po województwie lubuskim

2021-04-20 8:14 Klaudia Pieszczyńska
west
Autor: pixabay.com

Przewodnik turystyczny online po województwie lubuskim! Aplikacja "West is the best" to trasy turystyczne, miejsca warte zobaczenia, zabytki, obiekty kultury, hotele, bankomaty czy restauracje i wszystko inne, co mogłoby się przydać turystom podróżującym po naszym regionie. W jej tworzeniu brała udział Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem. Więcej w artykule.

Z aplikacji "West is the best" mogą skorzystać nie tylko turyści, którzy przyjechali do naszego województwa z odległych regionów Polski, ale również lubuszanie, którzy chcą aktywnie spędzić czas. 

Zielonogórskie bachusiki

Jest to program na urządzenia mobilne, a w ramach aplikacji jest kilka modułów, takie jak trasy, ciekawe miejsca, regiony, plenery. 

Mówi Dorota Augustyniak, kierowniczka biurka LGD Między Odrą a Bobrem. W aplikacji są również gry terenowe, a także kalendarz z wydarzeniami, które odbędą się na terenie poszczególnych gmin.

Aplikacja jest na etapie aktualizacji. Gminy, stowarzyszenia czy osoby prywatne, mogą wskazać miejsca i obiekty, które mają znaleźć się w aplikacji. W tym celu muszą się jedynie z nami skontaktować. 

Zgłoszone miejsca zostaną dodane do aplikacji, a uprzednio sfotografowane oraz opisane.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl