W Zielonej Górze wystartowały przygotowania do 29. Finału WOŚP

i

Autor: facebook.com/wospzielonagora

W Zielonej Górze wystartowały przygotowania do 29. Finału WOŚP

2020-11-10 11:59

"Zielona Góra musi pokazać wielkie serca" - apeluje Filip Gryko, szef zielonogórskiego Sztabu WOŚP.

Powołany został zielonogórski sztab WOŚP i ruszył nabór wolontariuszy. Chętni mogą się rejestrować w tym roku wyłącznie on-line, na stronie fundacji.

Liczymy, że będzie Was 300, 400, 500, to się dopiero okaże. Ważne, żebyście się zgłaszali i już dziś powoli, powoli się rejestrowali. Pamiętajcie, że zbieramy pieniążki w bardzo szczytnych celach i to dzisiaj bardzo potrzebne, żeby zbierać na służbę zdrowia.

Mówi Filip Gryko, szef Sztabu WOŚP w Zielonej Górze i dodaje, że na tą chwilę nie mamy jeszcze informacji, w jakiej formie odbędzie się finał.

Czy to będzie finał na scenie, czy pod sceną, czy jakiś elektroniczny przekaz, to się dopiero okaże, ale już zachęcamy Was, Zielona Góra musi pokazać wielkie serca. To jest bardzo ważne. Zawsze mamy super wyniki, zawsze mamy kolejne rekordy i zachęcamy Was, żebyście znowu mieli gorące serca, żebyście zbierali pieniążki i żebyście nam pomagali w słusznej sprawie.

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 10 stycznia. Całość pod hasłem: „Finał z głową”. Tym razem pieniądze z puszek czy licytacji pomogą w zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:
PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE