Węgiel

i

Autor: Pixabay

W Żaganiu sprzedano już kilkadziesiąt ton węgla. Ile dokładnie?

2023-01-10 14:32

Urząd Miasta w Żaganiu poinformował na swojej stronie internetowej, że sprzedano już kilkadziesiąt ton węgla. Skorzystało z niego już 192 mieszkańców. Przypominamy, że nadal można składać wnioski o zakup węgla. Wniosek znajdziecie w materiale poniżej.

Sprzedaż węgla w Żaganiu. Ponad kilkadziesiąt ton węgla sprzedano mieszkańcom

Jak poinformował Urząd Miasta Żagań sprzedano 252,2 tony węgla dla 196 osób. Ze składu w Żaganiu wydano 162 tony węgla dla 114 mieszkańców.

Wnioski o zakup węgla w Żaganiu po cenie preferencyjnej. Czy można nadal składać wnioski?

Przypominamy, że mieszkańcy Żagania nadal mogą składać wnioski o zakup węgla. Termin ich składania jest do 15 kwietnia 2023 roku. Zainteresowane osoby mogą otrzymać więcej informacji pod numerem telefonu 68 4701007, w godzinach otwarcia placówki. Aby dokonać preferencyjnego zakupu węgla kamiennego należy złożyć wypełniony wniosek w siedzibie magistratu (w budynku przy placu Słowiańskim 17 w pok. 4 lub w pałacyku przy ulicy Jana Pawła II 15, w pokoju 7 w Żaganiu).

Wniosek do wydrukowania znajduje się tutaj

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE