W Raculi odbędzie się charytatywny turniej piłkarski

2020-09-11 13:02 Mateusz Jamroz
Piłka
Autor: Pixabay.com

Już w sobotę 26 września odbędzie się turniej piłkarski w Raculi, dla drużyn. Miejsca jeszcze są więc można się zapisywać. Do odbycia się turnieju potrzebne jest zgłoszenie się minimalnie 8 a maksymalnie 10 zespołów. Zespoły mogą liczyć do 12 zawodników.

To informacje dla wszystkich fanów piłki nożnej. Jeśli lubicie grać drużynowo możecie przyczynić się do pomocy małemu Wojtusiowi. W Sobotę 26 września odbędzie się turniej piłkarski.

26 września będe miał okazję poprowadzić turniej charytatywny, który odbędzie się w Raculi. Turniej jest organizowany przez mojego dobrego kolegę Czarka Cendrowskiego. Wszystkie fundusze zebrane podczas turnieju będą przeznaczone na pomoc dla małego Wojtusia, który zmaga się z trudną chorobą! 

Mówi prowadzący imprezę Radosław "Rademenez" Blonkowski. Turniej będzie połączony z licytacją charytatywną. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do małego chłopaka.

Jest to turniej, w którym drużyny piłkarskie wpłacają określoną kwotę, kwota się zbiera i w całości zostanie przekazana dla tego młodego chłopaka. Podczas turnieju będą działy się licytacje, które poprowadzę. W każdym razie będziemy się bawić i przy tym pomagać i przekazywać dobrą energię dla Wojtusia. 

Do odbycia się turnieju potrzebne jest zgłoszenie się minimalnie 8 a maksymalnie 10 zespołów. Zespoły mogą liczyć do 12 zawodników. Swoją drużynę można zapisać do turnieju zgłaszając się do organizatora. Więcej na naszej stronie internetowej.

Rozpoczęło się winobranie w Zielonej Górze